Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Tudjátok, régebben erről volt szó.

Akkor csak egy 'dakaros' kollega volt.

Asszem én voltam aki off-roadozni jár a géppel. :D Nekem gyári fém van. Jelentem eddig 4-szer csaptam oda a hasát városon belül! :D

Ilyen utak vannak erre felé.

Eddig jól bírja a lemez. Valószínűleg 2 évente újra kell festeni.

Link to comment
Megosztás:

Asszem én voltam aki off-roadozni jár a géppel. :D Nekem gyári fém van. Jelentem eddig 4-szer csaptam oda a hasát városon belül! :D

Ilyen utak vannak erre felé.

Eddig jól bírja a lemez. Valószínűleg 2 évente újra kell festeni.

Köszi!

És műanyagot valaki már tett fel, azaz riederautósat?

Tervezem a vételt, még lehet nyáron, mert télen a sós utak a blokkot nagyon megcsipkedik... Előtte ahol kezd rozsdásodni azt lefestem.

Link to comment
Megosztás:

Segíteni sajnos nem tudok, de erről az jut eszembe, mikor felkeltettem haveromat.

Asszondja:álmodtam valamiről.

Mondom miről?

Nem tudom, de kerek volt oszt elgurult a pi**ába! :D :D

Bocs az offért!

ez jo de valami komolyabb választ szeretnék kapni .tisztelettel.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2002 Astra G-nk. Az a gondunk, hogy ha ráadjuk a világítást akkor a műszerfalról illetve a középen lévő kijelzőről eltűnnek az adatok. Aki tud kérem segítsen.

Előre is köszönöm: Tamás

Nem tűnnek el, csak gyengén látszódnak. Műszerfal világítás fényerő állító potmétere letekerődött. Erős napsütésben csavard max.-ra és látszódni fog. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!

Szerintetek Horvátországban mennyire vannak ráálva a rendőrök az utólagos xenonra?

Jövő hónapba megyünk és nem tudom visszacseréljem-e halogén izzóra.

A fényszórók magassága be van állítva, nem is villogott még miatta 1 autós sem, de automata magasságállítás és fényszórómosó az nincs.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gery nevű felhasználóval hogyan tudok kapcsolatba lépni?Már írtam neki itt privit de még nem válaszolt!

Esetleg ha valaki tud valami elérhetőséget azt megköszönném!Telefon vagy emailt várok priviben!

Köszönöm a segítséget!

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gery nevű felhasználóval hogyan tudok kapcsolatba lépni?Már írtam neki itt privit de még nem válaszolt!

Esetleg ha valaki tud valami elérhetőséget azt megköszönném!Telefon vagy emailt várok priviben!

Köszönöm a segítséget!

Sziasztok!

ritkán van itt ..

várj türelemmel..

gondolom Ő is kap értesítés a priviről :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!

Szerintetek Horvátországban mennyire vannak ráálva a rendőrök az utólagos xenonra?

Jövő hónapba megyünk és nem tudom visszacseréljem-e halogén izzóra.

A fényszórók magassága be van állítva, nem is villogott még miatta 1 autós sem, de automata magasságállítás és fényszórómosó az nincs.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Nincsenek ráállva sehol csak elég feltűnő. Egyszerűen kiintenek a sorból oszt joccakát. Már itthon is!

Tedd vissza a halogént. Azt az utólagost meg ásd el örökre!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Z14XE motorkódú astrába szeretném a tempomat visszajelző ledjét beszerelni. Tud valaki erről leírást adni, hogy mit és hová

kell a műszerfal paneljába beforrasztani, illetve kell-e még valamit vezetékelni hogy működjön?

köszi!

Wessznek köszönhetően bekerült a tempomat az autóba! Szuperul működik!

Megkérdeztem tőle, azt mondta fejlesztés alatt van a visszajelző kialakítása. Nem elég csak a műszerfalba izzót rakni.

Más bekötések is kellene hozzá!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A WeSzi szervizben bekerült szombaton a tempomat és leprogramozásra került az AGR.

Már 400km-t mentem azóta az autóval!

A tempomat nagyon jó játék, már előbb is kellett volna ha ezt tudom! :D

Az AGR hatásait még nem tudom megítélni. Rángatás azóta nem volt, nem tapasztaltam.

Az autó dinamikájában eltérést nem tapasztaltam.

Fogyasztásra kíváncsi leszek.

Link to comment
Megosztás:

Wessznek köszönhetően bekerült a tempomat az autóba! Szuperul működik!

Megkérdeztem tőle, azt mondta fejlesztés alatt van a visszajelző kialakítása. Nem elég csak a műszerfalba izzót rakni.

Más bekötések is kellene hozzá!

Talán Kumabushinak volt egy fotókkal illusztrált leírása róla, de ő közben töröltette magát a fórumról. Ha jól emlékszem az SMD led benne van minden műszerfali alaplapban, de egy kis vezetéket kellett hozzá beforrasztani.

Talán az adminok v. valaki még elő tudná halászni a leírást!?

Link to comment
Megosztás:

Talán Kumabushinak volt egy fotókkal illusztrált leírása róla, de ő közben töröltette magát a fórumról. Ha jól emlékszem az SMD led benne van minden műszerfali alaplapban, de egy kis vezetéket kellett hozzá beforrasztani.

Talán az adminok v. valaki még elő tudná halászni a leírást!?

Igen, emlékszem, kerestem is, hogy belinkeljem neki, de akkor ezek szerint ezért nem találtam, emlékszem a vezetékbeforrasztásra is. De miért törölte magát?

Amúgy sztem tök felesleges az a kis lámpa... Ha nem tudom, h tempomaton vagyok-e vagy se, kb 1 mp alatt megnyomom a 0-ázót a karon, ha meg azon vagyok, egyébként úgyis tudom, hogy nem nyomom a gázt és megy az autó :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, emlékszem, kerestem is, hogy belinkeljem neki, de akkor ezek szerint ezért nem találtam, emlékszema vezetékbeforrasztásra is. De miért törölte magát?

Amúgy sztem tök felesleges az a kis lámpa... Ha nem tudom, h tempomaton vagyok-e vagy se, kb 1 mp alatt megnyomom a 0-ázót a karon, ha meg azon vagyok, egyébként úgyis tudom, hogy nem nyomom a gázt és megy az autó :D

Azt kifelejtettem, hogy Dani azt is mondta, hogy x-es motorkódnál elég forrasztani egy lábat asszem, de a z-nél még nem tudja. De majd egyszer meglesz a megoldás. Egyébként nekem sem hiányzik a visszajelzés. Ha bármi hirtelen adódik, úgy is magától kikapcsol kuplung vagy fék hatására. Gáz meg működik függetlenül tőle. Ha meg magától megy az autó azt tényleg észre venni. Olyan funkció meg amúgy sincs benne mint pl a haverom VW-jén. Ott lehet aktiválni a gombokat, vagy fullra kikapcsolni. Ott van értelme a visszajelzőnek. Esetleg.

Link to comment
Megosztás:

Azt kifelejtettem, hogy Dani azt is mondta, hogy x-es motorkódnál elég forrasztani egy lábat asszem, de a z-nél még nem tudja. De majd egyszer meglesz a megoldás. Egyébként nekem sem hiányzik a visszajelzés. Ha bármi hirtelen adódik, úgy is magától kikapcsol kuplung vagy fék hatására. Gáz meg működik függetlenül tőle. Ha meg magától megy az autó azt tényleg észre venni. Olyan funkció meg amúgy sincs benne mint pl a haverom VW-jén. Ott lehet aktiválni a gombokat, vagy fullra kikapcsolni. Ott van értelme a visszajelzőnek. Esetleg.

Az X-es motorokban még nem elektromos a gázpedál, oda még kell egy elég drága és ritka kütyü, ami huzigálja a gázt....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.