Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

hát azért nem 60eFT a tempomat beszerelés.

kapcsoló csere meg kuplung pedál kapcsoló meg programozás ha alkalmas éppen aktuális opel

azt meg kell nézni...

Merivába 13FT a kapcsoló meg 2500 a pedál kapcsoló plusz programozás..

nem sok....

Ezt is megcsinálod? Legalább mindent megoldasz egy helyen. És akkor mennyi az annyi? Ha összejön minden, akkor egyeztetünk és megyek!

Link to comment
Megosztás:

hát azért nem 60eFT a tempomat beszerelés.

kapcsoló csere meg kuplung pedál kapcsoló meg programozás ha alkalmas éppen aktuális opel

azt meg kell nézni...

Merivába 13FT a kapcsoló meg 2500 a pedál kapcsoló plusz programozás..

nem sok....

gemecn opeltól kértünk ajánlatot,akkoriban... lehet rosszul emlékezek az árakra.

de azt tudom, hogy amiatt nem lett belőle semi, mert drágállottuk. (X14Xe Astra G-be).

Egy jó autóvillamossági, vagy egy autószerelő..... akár opelék is beszerelik szívesen.

Wessz, Gabb, bocsánat, akkor rosszul emlékeztem.

Link to comment
Megosztás:

gemecn opeltól kértünk ajánlatot,akkoriban... lehet rosszul emlékezek az árakra.

de azt tudom, hogy amiatt nem lett belőle semi, mert drágállottuk. (X14Xe Astra G-be).

Egy jó autóvillamossági, vagy egy autószerelő..... akár opelék is beszerelik szívesen.

Wessz, Gabb, bocsánat, akkor rosszul emlékeztem.

X14XE-hez még nincs elektronikus gázpedál, ha jól tudom. Teljesen más tészta, mint a Z-s motorok, ahol egyszerűbb a tempomatosítás (nem kell bowdenezni stb).

Link to comment
Megosztás:

Na, rászántam magam és rendeltem a kesztyűtartóba polcot. Meg is érkezett 1 hét alatt, beletettem, sokkal komfortosabb. :)

Most már két szinten van halomra minden. :)

De amúgy tényleg jópofa, jobban lehet pakolni, bár ahhoz képest, hogy műanyag lap, nem 100Ft volt..

Link to comment
Megosztás:

Na, rászántam magam és rendeltem a kesztyűtartóba polcot. Meg is 1 hét alatt, beletettem, sokkal komfortosabb. :)

Most már két szinten van halomra minden. :)

De amúgy tényleg jópofa, jobban lehet pakolni, bár ahhoz képest, hogy műanyag lap, nem 100Ft volt..

Egyszer kérdeztem ezt én is de valami horror árat mondtak! Hogyé adták eme csodát? :)

Link to comment
Megosztás:

Milyen bonyolult lenne azt megoldani, hogy a hátsó ajtó nyitásakor is világítson az olvasólámpa? :) Valaki gondolkozott eme feature életrekeltésén? :) Sajna hátul nincs a kocsimban (nem tudom szereltek-e egyáltalán gyárilag oda)

Hátsó ajtónál, mire gondolsz?

Csomiajtó vagy nem?

Ha pl 5 ajtósnál a két hátsóra, akkor oda szereltek lámpákat, nekünk olyan van. (ki, be vagy akkor be ha ajtó nyit)

Csomiajtónál, meg asszem elül középen világit, ha nyitod, de ez nem tuti... majd vaalki mindjárt elmondja (vasárnapra megtudom nézni)

Link to comment
Megosztás:

van valakinek ilyen lampaja? ejjel lehet latni veluk valamit? :)

Igen van. Persze hogy lehet látni vele, mivel világít :) Ha a gyárihoz képest kérdezed az már nehezebb ügy.... Nem tudom, én jól látok vele bár ma rendeltem egy xenon szettett hozzá...(de lehet a gyárihoz is vettem volna...)

Komolyra fordítva:

Szerintem nincs jelentős különbség közöttük...

Link to comment
Megosztás:

A ma reggeli tolongásban figyeltem fel egy - jobb szó nincs rá - kanárisárga Astrára. A színén kívül az volt a feltűnő, hogy az angel eyes lámpái nem a szokásos króm v. fekete színben, hanem az autó színéhez illesztve, kanárisárgában tündököltek.

Ezzel kapcsolatban kérdések merültek föl bennem:

1.,Ez hogyan készíthető el? Kínálatban még csak krómosat és feketét láttam, tehát valszeg nem gyári kivitel.

2.,Angel eyes lámpatest csak xenonnal használható? Itt gondolok arra, hogy a halogén és a xenon izzónak eltérő a fénykibocsátása. A halogén az izzószál közepén, a xenon az elektródák végeinél produkálja a legnagyobb fényt, ebból adódóan kell(ene) más-más kialakítású lámpatest.

Sajnos képet nemtudtam készíteni. Így is majdnem megmásztam az előttem lassító autót a nagy bambulából kifolyólag.

Ja, az Astra Kaposvárról Szigetvár irányába tartott, német rendszámú , mindenféle típusjelzés nélküli volt. Csak az Opel márkajelek.

Link to comment
Megosztás:

Isten bizony ateista vagyok :) semmi közöm a Totalcarhoz, de most tették fel ezt a képet:

http://index.hu/gal/14/huge.php?dir=totalc...&pic=fs.jpg

Na jó, de ez gyárilag ilyen a Corvette-en.

Szerintem az Astrás szétbarkácsolta, lefestette sárgára, majd összerakta. Nem hiszem, hogy olyan nagy mutatvány, csak ügyelni kell, hogy vízzáró legyen a végén, mert csúnya, ha akváriumnak használja az ember.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.