Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

1 óra, KMilán írta:

Melyik stabilizátor rúd gömbfejet (stabilizátor kar, kapcsolórúd, kutyacsont??) érdemes megvenni? A Lemförder az jó? Igaz, hogy a GM-es verziót is ők gyártották/gyártják? (Vagy TRW?)

Kinek melyik vált be?

A gyári és a TRW bevállt. A TRW is gyári beszállító.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, KMilán írta:

Melyik stabilizátor rúd gömbfejet (stabilizátor kar, kapcsolórúd, kutyacsont??) érdemes megvenni? A Lemförder az jó? Igaz, hogy a GM-es verziót is ők gyártották/gyártják? (Vagy TRW?)

Kinek melyik vált be?

2013 novemberében Meyle lett beszerelve, még köszöni jól van. 

Link to comment
Megosztás:

4 órája, goose írta:

Sziasztok!

Szerintetek mikor kellene vezérlés szettet cserélnem, és milyen márkát ajánlatok? :blink:

v35xmd0durl68546q8fz.jpgbrpwwst3dy835xzm1txi.jpg

 

 

Na akkor vezérlés szett csereperiódus?, Milyen márkát vegyek. ha cserélnem kell, SKF? 

Gyertya is érdekelne,mert még lehet a gyári van benne :) 2002 Z14XE  

Válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

19 perce, goose írta:

Na akkor vezérlés szett csereperiódus?, Milyen márkát vegyek. ha cserélnem kell, SKF? 

Gyertya is érdekelne,mert még lehet a gyári van benne :) 2002 Z14XE  

Válaszokat előre is köszönöm!

4év vagy 60ezer km a periódus. Tehát -ha jól látom- 2016 októberig vagy jó a teljes vezérlés cseréig. Nem biztos hogy érdemes "kimaxolni", ideje szervezni a cserét.... Nekem 2013-ban a márkaszerviz mindenből SKF-et épített be. A nagyobb márkák (pl. Gates, Dayco, Conti, Ruville, Ina) jó lehet... Gyújtógyertyából a belevaló gyárit.

Módosítva : Janó32
  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

32 perce, goose írta:

Na akkor vezérlés szett csereperiódus?, Milyen márkát vegyek. ha cserélnem kell, SKF? 

Gyertya is érdekelne,mert még lehet a gyári van benne :) 2002 Z14XE  

Válaszokat előre is köszönöm!

Az előírt csereperiódus 2002-ig 60.000 km vagy 4 év, 2003-tól pedig 90.000 km, vagy 6 év. A megtett út és a kor közül minden esetben azt kell figyelembe venni, amelyik hamarabb letelik.

A gyertya csereperiódusa 60.000km. bosch flr8ldcu+

Módosítva : gezoli
  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

21 perce, Janó32 írta:

4év vagy 60ezer km a periódus. Tehát -ha jól látom- 2016 októberig vagy jó a teljes vezérlés cseréig. Nem biztos hogy érdemes "kimaxolni", ideje szervezni a cserét.... Nekem 2013-ban a márkaszerviz mindenből SKF-et épített be. A nagyobb márkák (pl. Gates, Dayco, Conti, Ruville, Ina) jó lehet... Gyújtógyertyából a belevaló gyárit.

 

8 perce, gezoli írta:

Az előírt csereperiódus 2002-ig 60.000 km vagy 4 év, 2003-tól pedig 90.000 km, vagy 6 év. A megtett út és a kor közül minden esetben azt kell figyelembe venni, amelyik hamarabb letelik.

Akkor jól sejtettem én hogy, lassan megérett rá :)!  Gyergyát gyári GM egy pólosút érdemes bele rakni?

 

https://cromax.hu/szijaklancok/vezermuszij/vezermuszij_keszlet/vezermuszij_szett_opel_1_4_1_6_1_8_25623

Lista közül melyik lenne a jobb választás Ár/érték arányban?

Módosítva : goose
Link to comment
Megosztás:

5 perce, goose írta:

 

Akkor jól sejtettem én hogy, lassan megérett rá :)!  Gyergyát gyári GM egy pólosút érdemes bele rakni?

 

https://cromax.hu/szijaklancok/vezermuszij/vezermuszij_keszlet/vezermuszij_szett_opel_1_4_1_6_1_8_25623

Lista közül melyik lenne a jobb választás Ár/érték arányban?

Gyárilag kétpólusú van benne! Nekem ez volt benne gyárilag: Bosch flr8ldcu

Link to comment
Megosztás:

32 perce, gezoli írta:

Az előírt csereperiódus 2002-ig 60.000 km vagy 4 év, 2003-tól pedig 90.000 km, vagy 6 év. A megtett út és a kor közül minden esetben azt kell figyelembe venni, amelyik hamarabb letelik.

A gyertya csereperiódusa 60.000km. bosch flr8ldcu+

Azt nem értem, hogy ezt mi indokolja? A gyártó itt változtatott a konstrukción? Elvileg egy 2002-es és egy 2004-es autóba is ua vezérlést adják le a katalógusok. Tehát ha fogom ua vezérlés szettet és beépítem egy 2002-es autóba akkor onnan azt ki kell szedni 4 év vagy 60k km elteltével, de ha ezt egy 2003-as autóba szereljük, ott ua vezérlés elmegy 6évet és /vagy 90k km-t??? Érdekes... Sőt, gondolom ez a 2003 dolog modellévet jelent. Tehát egy 2002 júliusi autóban 4év/60k km a periódus, addig a 2002 szeptemberi esetén már 6év/90k km... Kíváncsi lennék hogy ez miért változott így.  

Link to comment
Megosztás:

12 órája, Janó32 írta:

Azt nem értem, hogy ezt mi indokolja? A gyártó itt változtatott a konstrukción? Elvileg egy 2002-es és egy 2004-es autóba is ua vezérlést adják le a katalógusok. Tehát ha fogom ua vezérlés szettet és beépítem egy 2002-es autóba akkor onnan azt ki kell szedni 4 év vagy 60k km elteltével, de ha ezt egy 2003-as autóba szereljük, ott ua vezérlés elmegy 6évet és /vagy 90k km-t??? Érdekes... Sőt, gondolom ez a 2003 dolog modellévet jelent. Tehát egy 2002 júliusi autóban 4év/60k km a periódus, addig a 2002 szeptemberi esetén már 6év/90k km... Kíváncsi lennék hogy ez miért változott így.  

Rájöttek, hogy többet kibír. Az enyémben 10 évet és (óra szerint) 106k km-t bírt ki.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2016. 07. 18. at 18:25, Janó32 írta:

4év vagy 60ezer km a periódus. Tehát -ha jól látom- 2016 októberig vagy jó a teljes vezérlés cseréig. Nem biztos hogy érdemes "kimaxolni", ideje szervezni a cserét.... Nekem 2013-ban a márkaszerviz mindenből SKF-et épített be. A nagyobb márkák (pl. Gates, Dayco, Conti, Ruville, Ina) jó lehet... Gyújtógyertyából a belevaló gyárit.

A Ruville csak csomagol, de egyébként dícsérik...

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 07. 18. at 18:06, goose írta:

Na akkor vezérlés szett csereperiódus?, Milyen márkát vegyek. ha cserélnem kell, SKF? 

Gyertya is érdekelne,mert még lehet a gyári van benne :) 2002 Z14XE  

Válaszokat előre is köszönöm!

Én most nemrég INA szettet tettem bele, Graf vízpumpával.

Gyertyából csak gyárit GM tennék bele (belevalót) esetleg Bosch-t (belevaló cikkszámút), attól függően hogy éppen melyik az olcsóbb... Minden mást kerülnék...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, outsider írta:

A Ruville csak csomagol, de egyébként dícsérik...

Hát, elég Móron ránézni a Conti sorra. Épp melyik műszak, olyan dobozba kerül... De nálunk is így készül számos kapcsoló, vezérlő és egyebek. Délelőtt Valeo dobozba kerül EOL teszt után, du Bosch, éjjeles Handel-es... Minden beépülő, minden technológia lépés ua. Ja, Made in Germany a felirat... Nekem nincs több kérdésem h ki-mit-hol gyárt vagy csomagol... :-)

Módosítva : Janó32
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 07. 18. at 18:43, goose írta:

Akkor jól sejtettem én hogy, lassan megérett rá :)!  Gyergyát gyári GM egy pólosút érdemes bele rakni?

Előttem is írták, de én is a gyári GM gyertyára szavaznék. Előtte az F-Astra-ba bevált az NGK. De az F-Astra-t még a barnaköpenyesek tervezték az örökkévalóság +1 évre. Gondoltam G-re is jó lesz az NGK és cikkszámra, típusra kikerestem.... Hát nem kellett volna. 1 hét után ment bele újra a gyári GM. Persze nem állítom, hogy nincs egy olyan másik márka ami talán olyan jó, mint a gyári. De ebben az esetben minek vele kísérletezni? Nem egy nagy összeg!

Módosítva : bluemirage
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Új tag vagyok. Abban kérném a segítségeteket hogy, Szolnokon hol találok jó szerelőt? Nemrég költöztem ide, sajnos nem ismerek senkit. Az autó egy Astra G Sedan 1999 1.6 8v. Furcsa reszelő zaj jön az ékszíjtárcsák felől, a klíma sem kapcsol be, nem tudom de lehet hogy összefüggés van köztük. Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Vonóhorgot 5 ajtósra mennyiért lehet megoldani? Novemberben műszaki... Vajon levehető horgot kell rá rakatni?

Az új hűtőmmel (nem biztos hogy ez számít) többnyire hidegen előfordul hogy miközben melegszik a motor, már épp eléri a 80 fokot, majd visszaesik a hő (óra szerint) 65-70 fokra.... Ez mitől lehet? Melegen nem vettem még észre. A ventilátor kapcsolni szokott amikor kell, és vissza is hűl...

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, outsider írta:

Az új hűtőmmel (nem biztos hogy ez számít) többnyire hidegen előfordul hogy miközben melegszik a motor, már épp eléri a 80 fokot, majd visszaesik a hő (óra szerint) 65-70 fokra.... Ez mitől lehet? Melegen nem vettem még észre. A ventilátor kapcsolni szokott amikor kell, és vissza is hűl...

A termosztát nem nyit nálad folyamatosan...hanem zárva van sokáig, majd 80 foknál egyszerre nyit és akkor jön az eddig zárt részről a nagy adag hideg víz. Szerintem nem normális. Termosztátot cserélnék... filléres dolog. Ha cserélve volt, akkor meg nem a gyári szerinti típus ment bele. Én erre gondolok.

Értelemszerűen amikor már meleg, akkor a teljes körben a víz  már kb. egyforma hőmérsékletű, így a termosztát rossz' mozgása már kevésbé hoz látványos hatást.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Folyik a hűtővizem, most jövök szerelőtől, ő azt mondta hűtőcsere, így felülről belenézve. Alá nem nézett, ahonnan szépen lehetne látni. (az emelő foglalt volt)
Csináltam képet, azon szemből nézve a hűtőnek a bal alsó sarka van fényképezve alulról.
Próbálkozzak be egy másik szerelőnél?
Ha valóban a hűtő, kb mennyibe van egy új darab, minden szükséges dologgal? Illetve kb hány órát vesz igénybe a cseréje?

Köszi!

IMG_20160807_115502066_www.kepfeltoltes.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

IMG_20160807_115517187_www.kepfeltoltes.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Módosítva : g.peter23
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.