Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

15 minutes ago, koopal írta:

Fordítva, a közigazgatási a nagyobb szívás, szabálysértési a kisebb. És a szabálysértésinél az a kibúvó, hogy amikor megkapod a levelet, hogy ez volt, nyilatkozzál, mi hogy, akkor azt válaszolod, hogy közeli (vagy közvetlen, tudja a fene) hozzátartozód vezette a kocsit, és nem kívánsz ránézve terhelő nyilatkozatot tenni. Legalábbis pár éve még így volt...

Erre kitérnek a levélben, hogy nem vagy köteles hozzátartozóra terhelő vallomás tenni. Csakhogy van egy apró bökkenő, ekkor egy jogszabály lehetővé teszi a rendőrségnek, hogy a gépjárművet fél évre az illetékes okmányirodánál kivonassa a forgalomból. Nálam ez volt anno, én más utat választottam (de ennek részletezésébe nem mennék bele)...

Link to comment
Megosztás:

Észrevettem, hogy valamiért vizes a szőnyegem. Furcsa volt, mert még nincs hó. Mondom pára okozhat ilyet? Aztán felhajtottam az anyós oldali takaró fedelet, ami az alvázszámot rejti. Na nekem nem csak azt rejtette! Jó vastag rozsda ott figyelt kifelé :( Kibontottam az egész szőnyeget, és mondjuk annyira nem volt vészes, mint inkább ronda. De azt nagyon!

56840970643ea_2015-12-3009.32.56.thumb.j

Konkrétan nem látszott az alvázszám. Felszedtem azt a fekete rezgéscsillapítót is.

56840a0ac48a0_2015-12-3009.47.24.thumb.j

Drótkorong és vágókorong lett a barátom nagy hirtelen. Körbedörzsöltem rozsdamaróval, utána higítóval, és lefújtam alapozóval.

56840ab361679_2015-12-3010.38.16.thumb.j

56840ad80e219_2015-12-3010.38.22.thumb.j

Az szürke folt ott a küszöb mellett az bizony LYUK! Kedvesen keresztülment az alvázsszámon (nem tudom ennek lesz-e valami következménye a későbbiekben. Talán csak egy esetleges eladáskor?). Jobb híjján benyomtam FBS-sel, elvégre az vízzáró, és nem fog kiesni. Majd ha lesz jobb ötletem rá akkor lecserélem. Vicces hogy alulról az égvilágon semmi sem látszik! Lehet hogy valaki valamikor rágyúrt az alvázvédelemre, de az utastér kiesett a látómezejéből?

 

 

2015-12-30 10.14.29.jpg

Módosítva : SargaRigo123
Link to comment
Megosztás:

Végül jött a bitumenlap. Erről már nem tudok képet feltölteni (nem engedi az oldal), pedig szép lett. Az a trükkje, hogy nem szabad egyben felnyalni, hanem vékony csíkokat kell vágni belőle, és hőlégfúvóval szépen feldolgozni, hogy belesímuljon az ívekbe. Elől a lábtartó szivacs csak úgy csicsogott a víztől. Szikével kivágtam az alját, inkább ne legyen minthogy áztasson. Ma már nem akartam kivenni a komplett műszerfalat, ezért a barbár szikés megoldás.

Nem tudom honnan tud ennyi víz az utastérbe kerülni! Először azt gondoltam hogy eltömődött a lefolyó cső, de nyakon öntöttem a szélvédőt egy vödör vízzel és szépen ömlött alul. Aztán amikor szembesültem a vezetőoldali állapottal is, akkor már inkább arra hajlottam, hogy már így vettem ennyi vízzel csak nem tűnt fel (májusban volt). Esetleg van valakinek ötlete hogy hol ázhatott be? Aztán feltűnt hogy valaki két facsavart nyomott át a vezetőoldali padlólemezen. Na itt borult el az agyam.

Most csak egy-egy lábszőnyeg van bent, szárítom a kárpitot. Remélem ki fog száradni mert nem akarok újat venni! Pár hetente ránézek hogy ázik-e, aztán levonom a következtetést. Mindenesetre jó hogy szétszedtem, mert ha ez így marad, akkor elfogyott volna alólam az autó :( Esetleg ha valaki járatos karosszéria lakatolásban adhatna tippet hogy mit lehetne jobban csinálni! Szempont a tartósság!

Tanulság mindenkinek, hogy néha nem árt a szőnyeg alá nézni nehogy kellemetlen meglepetés legyen!!

 

 

 

 

 

Módosítva : SargaRigo123
Link to comment
Megosztás:

17 minutes ago, SargaRigo123 írta:

Végül jött a bitumenlap. Erről már nem tudok képet feltölteni (nem engedi az oldal), pedig szép lett. Az a trükkje, hogy nem szabad egyben felnyalni, hanem vékony csíkokat kell vágni belőle, és hőlégfúvóval szépen feldolgozni, hogy belesímuljon az ívekbe. Elől a lábtartó szivacs csak úgy csicsogott a víztől. Szikével kivágtam az alját, inkább ne legyen minthogy áztasson. Ma már nem akartam kivenni a komplett műszerfalat, ezért a barbár szikés megoldás.

Nem tudom honnan tud ennyi víz az utastérbe kerülni! Először azt gondoltam hogy eltömődött a lefolyó cső, de nyakon öntöttem a szélvédőt egy vödör vízzel és szépen ömlött alul. Aztán amikor szembesültem a vezetőoldali állapottal is, akkor már inkább arra hajlottam, hogy már így vettem ennyi vízzel csak nem tűnt fel (májusban volt). Esetleg van valakinek ötlete hogy hol ázhatott be? Aztán feltűnt hogy valaki két facsavart nyomott át a vezetőoldali padlólemezen. Na itt borult el az agyam.

Most csak egy-egy lábszőnyeg van bent, szárítom a kárpitot. Remélem ki fog száradni mert nem akarok újat venni! Pár hetente ránézek hogy ázik-e, aztán levonom a következtetést. Mindenesetre jó hogy szétszedtem, mert ha ez így marad, akkor elfogyott volna alólam az autó :( Esetleg ha valaki járatos karosszéria lakatolásban adhatna tippet hogy mit lehetne jobban csinálni! Szempont a tartósság!

Tanulság mindenkinek, hogy néha nem árt a szőnyeg alá nézni nehogy kellemetlen meglepetés legyen!!

 

 

 

 

 

Szép, mondhatom. A szélvédő aljánál szokta elengedni a ragasztás s ott beosonhat némi víz. Illetve nem tudom, hogy klimás e a verda de, ha igen akkor még a klíma kondenzvíz leeresztő izéje szokott még eldugulni. Ilíenkor szépen a szönyegre folyik a víz. Rozsdaátalakításra az egyik legjobb és legtartósabb: https://zsu.hu/webaruhaz/htmls/termekcsoport__Szerel%C3%A9si+seg%C3%A9danyagok__LOCTITE+-+Teroson__Karossz%C3%A9riajav%C3%ADt%C3%A1s__Egy%C3%A9b+term%C3%A9kek?cikkkod=LOC14608+*L

festés nélkül is elég sokáig ellenáll a rozsdának!

Link to comment
Megosztás:

32 minutes ago, SargaRigo123 írta:

Végül jött a bitumenlap. Erről már nem tudok képet feltölteni (nem engedi az oldal), pedig szép lett. Az a trükkje, hogy nem szabad egyben felnyalni, hanem vékony csíkokat kell vágni belőle, és hőlégfúvóval szépen feldolgozni, hogy belesímuljon az ívekbe. Elől a lábtartó szivacs csak úgy csicsogott a víztől. Szikével kivágtam az alját, inkább ne legyen minthogy áztasson. Ma már nem akartam kivenni a komplett műszerfalat, ezért a barbár szikés megoldás.

Nem tudom honnan tud ennyi víz az utastérbe kerülni! Először azt gondoltam hogy eltömődött a lefolyó cső, de nyakon öntöttem a szélvédőt egy vödör vízzel és szépen ömlött alul. Aztán amikor szembesültem a vezetőoldali állapottal is, akkor már inkább arra hajlottam, hogy már így vettem ennyi vízzel csak nem tűnt fel (májusban volt). Esetleg van valakinek ötlete hogy hol ázhatott be? Aztán feltűnt hogy valaki két facsavart nyomott át a vezetőoldali padlólemezen. Na itt borult el az agyam.

Most csak egy-egy lábszőnyeg van bent, szárítom a kárpitot. Remélem ki fog száradni mert nem akarok újat venni! Pár hetente ránézek hogy ázik-e, aztán levonom a következtetést. Mindenesetre jó hogy szétszedtem, mert ha ez így marad, akkor elfogyott volna alólam az autó :( Esetleg ha valaki járatos karosszéria lakatolásban adhatna tippet hogy mit lehetne jobban csinálni! Szempont a tartósság!

Tanulság mindenkinek, hogy néha nem árt a szőnyeg alá nézni nehogy kellemetlen meglepetés legyen!!

 

 

 

 

 

Műszakin lesz gondod! Nem vizsgáztatják le ha sérült (márpedig sérült) az alvázszám. Keress föl egy KPM irodát, hogy mi ennek a menete. Nem tudom pontosan, hülyeséget pedig nem akarok írni, de nem lesz olcsó!

Link to comment
Megosztás:

38 minutes ago, scream24 írta:

Szép, mondhatom. A szélvédő aljánál szokta elengedni a ragasztás s ott beosonhat némi víz. Illetve nem tudom, hogy klimás e a verda de, ha igen akkor még a klíma kondenzvíz leeresztő izéje szokott még eldugulni. Ilíenkor szépen a szönyegre folyik a víz. Rozsdaátalakításra az egyik legjobb és legtartósabb: https://zsu.hu/webaruhaz/htmls/termekcsoport__Szerel%C3%A9si+seg%C3%A9danyagok__LOCTITE+-+Teroson__Karossz%C3%A9riajav%C3%ADt%C3%A1s__Egy%C3%A9b+term%C3%A9kek?cikkkod=LOC14608+*L

festés nélkül is elég sokáig ellenáll a rozsdának!

Rozsdaátalakításra nekem ezt ajánlották az adott üzletben: http://www.piktorfestek.hu/korant-rozsdaatalakito-festek--C000273.html/hun/

 

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, koopal írta:

Fordítva, a közigazgatási a nagyobb szívás, szabálysértési a kisebb. És a szabálysértésinél az a kibúvó, hogy amikor megkapod a levelet, hogy ez volt, nyilatkozzál, mi hogy, akkor azt válaszolod, hogy közeli (vagy közvetlen, tudja a fene) hozzátartozód vezette a kocsit, és nem kívánsz ránézve terhelő nyilatkozatot tenni. Legalábbis pár éve még így volt...

Igazad van, +15km/h alatt szabálysértési, felette közigazgatási.

De lényeg, +15km/h-ig megúszható a büntetés. Persze, akkor nem, ha utána egyből ki is vesznek a forgalomból. Akkor szívás.

Úgyszintén...

Módosítva : Alex75
Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, gezoli írta:

Műszakin lesz gondod! Nem vizsgáztatják le ha sérült (márpedig sérült) az alvázszám. Keress föl egy KPM irodát, hogy mi ennek a menete. Nem tudom pontosan, hülyeséget pedig nem akarok írni, de nem lesz olcsó!

Azt nem tudom, hogy akkor hogyan tudták eladni? Ez a rozsda nem most került rá, csak most érte el az ingerküszöbömet.

A rozsdával egyenlőre a felmarás+fedés taktikát szembesítettem, majd kiderül hogy mennyire hatékony. Előbbi javaslatot nem ismerem még, utóbbihoz már volt szerencsém. Ez a Korán nevű cucc egy ilyen gumiszerű bevonatot képez, ami egész látványos ha vékony a rozsda. Viszont nem megy le a mélyrozsdáig, és ott alul a rozsda dolgozik tovább. Nekem nem jött be.

 

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, SargaRigo123 írta:

Nem tudom mi van a hozzászólással, nem tudom értelmesen post-olni.

Üdv a klubban. Nekem szélvédő újraragasztás megoldotta a gondot. Konkrétan az anyós oldalon és a szélvédő felső részének felén nem volt ragasztó.

Itt az a nagyobb gond hogy az alvázszámod olvashatatlan. Nekem is ez lett a végeredmény, leírom mi a megoldás menete.

-Bármely műszaki állomásra bemész és kérsz egy eredetvizsgát. Ebben leírják majd hogy az alvázszám természetes elhasználódás miatt nem olvasható. 17.000

-Adott megye közlekedés felügyeletét felhívod és kérsz időpontot hogy időpontot kérhess időszakos műszaki vizsgára és hatósági alvázszám beütésére. Tudom abszurd de időpontot kell kérni hogy kapj időpontot.

-Kapott időpontra bemész. Beadod az eredetvizsgás papírt. Megcsinálják a kérelmet. A helyi főnök megnézni az autót, lefényképez mindent. Megadja az átalakítási engedélyt, az árát befizeted ott. 11.800

-Alvázszám beütés ára 4.000. Ezt is betudod ott fizetni.

-Vizsgasorra beállsz, bejutsz. Szimpla műszaki majd beütik az új alvázszámot. Ha olyan okosak lesznek mint Nyíregyházán akkor a zárhídra popszegecselnek majd fel egy alumínium lapot amibe bele lesz ütve az új szám + a pótkerék öble mellé ugyanígy. Én már fogtam a fejem, nem igazán hittem el hogy ez egy hivatalos hely. Időszakos műszaki vizsga díja 16.290.

-Papírokkal befáradsz az okmányirodába a.k.a kormányablakba. Új forgalmi, törzskönyv és igazoló matrica a rendszámra. 12.580

Összesen: 61.670

1 napot nyugodtan rászánhatsz az egészre. Reggel 8-kor nyitnak de 7:50-kor már legalább 3 nepper van benn fejenként 5-6-7 autó papírjaival amit honosítani akarnak. Kávé, cigi, agyvérzés elleni akármi legyen nálad.

 

Módosítva : trassher
Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, csataiz írta:

helló. az volt a kérdésed ,hogy mi a sárfogó gumi ? az első kerék mögött van felszerelve, és az a szerepe ,hogy ne rakodjon a küszöb végig kosszal .

Nem ezt írtad, hanem ezt: ÉRDEKŐDÖM,HOGY TUD E VALAKI G ASTRA ELSŐ KAVICS FOGÓ GUMIT

Ezért nem értettem mire gondolsz.

Módosítva : gezoli
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

39 minutes ago, trassher írta:

Üdv a klubban. Nekem szélvédő újraragasztás megoldotta a gondot. Konkrétan az anyós oldalon és a szélvédő felső részének felén nem volt ragasztó.

Itt az a nagyobb gond hogy az alvázszámod olvashatatlan. Nekem is ez lett a végeredmény, leírom mi a megoldás menete.

-Bármely műszaki állomásra bemész és kérsz egy eredetvizsgát. Ebben leírják majd hogy az alvázszám természetes elhasználódás miatt nem olvasható. 17.000

-Adott megye közlekedés felügyeletét felhívod és kérsz időpontot hogy időpontot kérhess időszakos műszaki vizsgára és hatósági alvázszám beütésére. Tudom abszurd de időpontot kell kérni hogy kapj időpontot.

-Kapott időpontra bemész. Beadod az eredetvizsgás papírt. Megcsinálják a kérelmet. A helyi főnök megnézni az autót, lefényképez mindent. Megadja az átalakítási engedélyt, az árát befizeted ott. 11.800

-Alvázszám beütés ára 4.000. Ezt is betudod ott fizetni.

-Vizsgasorra beállsz, bejutsz. Szimpla műszaki majd beütik az új alvázszámot. Ha olyan okosak lesznek mint Nyíregyházán akkor a zárhídra popszegecselnek majd fel egy alumínium lapot amibe bele lesz ütve az új szám + a pótkerék öble mellé ugyanígy. Én már fogtam a fejem, nem igazán hittem el hogy ez egy hivatalos hely. Időszakos műszaki vizsga díja 16.290.

-Papírokkal befáradsz az okmányirodába a.k.a kormányablakba. Új forgalmi, törzskönyv és igazoló matrica a rendszámra. 12.580

Összesen: 61.670

1 napot nyugodtan rászánhatsz az egészre. Reggel 8-kor nyitnak de 7:50-kor már legalább 3 nepper van benn fejenként 5-6-7 autó papírjaival amit honosítani akarnak. Kávé, cigi, agyvérzés elleni akármi legyen nálad.

Aztaqrva! Ez azért elég komoly! Nincs elég költeni való, még a pepecselésre is kell :(

Azt hiszem ezt nem fogom annyira elkapkodni. Most így hirtelen nincs előttem, de ezeknél az astráknál már mintha lenne a szélvédő alatt is alvázszám nem? Az nem elég nekik? Ott abban a kis ablakocskában. Vagy ez még nem az?:confused:

Link to comment
Megosztás:

3 minutes ago, SargaRigo123 írta:

Aztaqrva! Ez azért elég komoly! Nincs elég költeni való, még a pepecselésre is kell :(

Azt hiszem ezt nem fogom annyira elkapkodni. Most így hirtelen nincs előttem, de ezeknél az astráknál már mintha lenne a szélvédő alatt is alvázszám nem? Az nem elég nekik? Ott abban a kis ablakocskában. Vagy ez még nem az?:confused:

Minden egyedi azonosító jelnek olvashatónak kell lennie. Nekem is csak az anyósülés előtti részen nem volt olvasható 1 karakter. Rozsdaátalakítóval kezeltem 5-ször majd koronggal felcsiszoltam de nem volt jó. Mondta a vizsgabiztos hogy sajnálja meg ismerjük egymást de egyszerűen nem tudja úgy lefényképezni hogy jó legyen.

Műszakiig ráérsz megcsinálni, addig lényegtelen. Így ugye eladni sem tudod mivel eredetvizsgán megbukik.

Link to comment
Megosztás:

5 minutes ago, SargaRigo123 írta:

Aztaqrva! Ez azért elég komoly! Nincs elég költeni való, még a pepecselésre is kell :(

Azt hiszem ezt nem fogom annyira elkapkodni. Most így hirtelen nincs előttem, de ezeknél az astráknál már mintha lenne a szélvédő alatt is alvázszám nem? Az nem elég nekik? Ott abban a kis ablakocskában. Vagy ez még nem az?:confused:

Ez még nem az! Miért lenne két helyen?

Mondtam, hogy nem lesz olcsó!

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK!   2000 ÉVJÁRATÚ OPEL ASTRA G CARAVAN SZGK MOTORKÓD Y17DT .  AZ A GONDOM  AZ AUTÓVAL NEM GYORSUL MINTHA NEM MŰKÖDNE A TURBÓ.TURBÓ NYOMÁS VOLT MÉRVE AZ JÓ. AZ AUTÓ TOVÁBBRA SEM MEGY .  A FORDULATSZÁM MÉRŐ ELÉRI A 3000 -ES FORUDULATOT  ELKEZD VILÁGÍTANI A SÁRGA LÁMPA ÉS MÉG GYENGÉBB LESZ. VOLT MÁR VALAKINEK HASONLÓ PROBLÉMÁJA ? MI LEHET A MEGOLDÁS?

Link to comment
Megosztás:

12 hours ago, gezoli írta:

Az mi?

 

 

1 hour ago, csataiz írta:

helló .bocs ,azért írtam mert vásárolnék ilyen sárfogógót csak sehol nem tudom beszerezni ,de tud valaki akkor vevő vagyok rá .

https://cromax.hu/autofelszerelestartozek/kulso_felszereles/sarfogo_gumi/elso_sarfogo_gumi_keszlet_opel_astra_g_46347

http://opelcentrum.hu/aruhaz/sarfogo-gumik/elso/sarfogo-gumi-elso-klt-opel-astra-g

Módosítva : Geopake
Link to comment
Megosztás:

23 hours ago, Janó32 írta:

egy jogszabály lehetővé teszi a rendőrségnek, hogy a gépjárművet fél évre az illetékes okmányirodánál kivonassa a forgalomból.

Na, ez nagyon jó, hogy előkerült, én még a korábbi, kivonás nélküli helyzetet ismertem. Bár nem szoktam túlságosan feszegetni a határokat (az eddigi egyetlen feljelentést is megúsztam, az előadónál sikerült ellavíroznom az intézkedő rendőr pontatlanságai közt), azért nem árt, ha tudja az ember, mivel játszik.

Link to comment
Megosztás:

Ma a napos időben kimentünk és készítettünk pár képet a téli köntösben :) 
 

3LS_3377_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Valahogy nem jön be a gyári felni, jövőre vagy festve lesz vagy cserélve, még nem tudom :D  Többi kép a itt látható.

Van pár dolog ami be van tervezve jövőre (hátsó lökös rendberakása, belső felújítás, futómű - teljesítmény javítás). 


Amiben segítséget szeretnék kérni, hogy ha a motoron / teljesítményen akarok javítani akkor mivel érdemes kezdeni? Milyen költségek vannak, illetve kihez érdemes fordulni? 
 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Z18XE tuningolni nem igazán érdemes. Lehet egy program optimalizálást csináltatni chip tuning műhelyekben. 140LE körül lesz, de használhatsz utána csak 100-as oktánszámú üzemanyagot. Lehet még kompresszor kit-et venni 1.8millió forint és kint beszereltetni. Jobban jársz ha tuningban töröd a fejedet, hogy lecseréled egy turbósra az egész autót.

Link to comment
Megosztás:

On 2015. 12. 30. at 21:42, csataiz írta:

SZIASZTOK!   2000 ÉVJÁRATÚ OPEL ASTRA G CARAVAN SZGK MOTORKÓD Y17DT .  AZ A GONDOM  AZ AUTÓVAL NEM GYORSUL MINTHA NEM MŰKÖDNE A TURBÓ.TURBÓ NYOMÁS VOLT MÉRVE AZ JÓ. AZ AUTÓ TOVÁBBRA SEM MEGY .  A FORDULATSZÁM MÉRŐ ELÉRI A 3000 -ES FORUDULATOT  ELKEZD VILÁGÍTANI A SÁRGA LÁMPA ÉS MÉG GYENGÉBB LESZ. VOLT MÁR VALAKINEK HASONLÓ PROBLÉMÁJA ? MI LEHET A MEGOLDÁS?

légtömegmérö  csere

 

 

 

Link to comment
Megosztás:

On 2015. 12. 31. at 18:06, PorcioNorbi írta:

Ma a napos időben kimentünk és készítettünk pár képet a téli köntösben :) 
Valahogy nem jön be a gyári felni, jövőre vagy festve lesz vagy cserélve, még nem tudom :D  Többi kép a itt látható.
Van pár dolog ami be van tervezve jövőre (hátsó lökös rendberakása, belső felújítás, futómű - teljesítmény javítás). 

Amiben segítséget szeretnék kérni, hogy ha a motoron / teljesítményen akarok javítani akkor mivel érdemes kezdeni? Milyen költségek vannak, illetve kihez érdemes fordulni? 
 

Jól néz ki! Milyen lökhárító van rajta? Olyan mintha valami OPC utánérzés lenne, csak egybedolgozva valamilyen toldattal.

Ez a hópehely felni nekem sem jött be anno, szerintem túl sarkos az autó formavilágához képest, de sajnos 2004 júniusáig ez volt a széria a az 1.8-as coupékhoz, aztán a gyártás utolsó 4 hónapjára felváltotta egy ötküllős, szintén 16" felni, ami szvsz sokkal harmonikusabb, de ritka.

Z18XE tuning kérdésében nagy vonalakban igaza van NeedForSpeed-nek, bár azt azért nem mondanám hogy nem érdemes tuningolni, csak kérdés hogy mit vársz el tőle. Alapvetően van a közkeletű néven chiptuningnak nevezett optimalizálás, nekem ebből az MTB Phase1 van (ehhez még nem kell semmilyen módosítás, csak a program átírása), ami körülbelül +15LE-t jelent, de nem kell hozzá 100-as oktánszámú benzin, elég a 98-as is, viszont a 95-ös kopogásos égést okoz, szóval az valóban felejtős onnantól. Ellenben a turbo kit-ig még elég széles a paletta, a következő lépés lehet akár a dBilas Flowmaster kitje is, ami ~22lóerőt hoz a konyhára (chiptuninggal együtt így nagyjából 160LE-d lehet), és közel sem olyan drága: a dBilas shopban most nem egészen 300€, az még vállalható tétel szerintem. Így néz ki (a képen nem az én autóm van):

dbilas_flowmaster_z18xe.JPG

Ezen az autón a szelepfedél borítás mögött látszik a dBilas szívósor is, de az már nem része a Flowmaster kitnek, az csak a légtömegmérőig tart. A szívósor egy további opció lehet újabb 1000€-ért, aki megengedheti magának.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.