Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!!!

Ma bekerült a sportülés amit vettem nem állítható combtámaszos. Hát kicsit el vagyok keseredve. :( Hátamnak,derekamnak kényelmes viszont a combomnál kicsit nyom az ülés. Nem vagyok nádszálvékony de nagy darab sem. Szerintetek meg lehet szokni? Be lehet törni? Valakinek volt

már ilyen problémája tapasztalata??!!

Üdv: Robi

Ja és minden márkatársnak kellemes ünnepeket, sok sonkát, boldog nyulat!!!!!! :)

Módosítva : hood 21
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha most lenne lóvém, simán becserélném a kombit erre: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_coupe_2.2_16v_bertone.limitalt-8830402

Nagyon tetszik ebben a színben! :wub:

Chianti vörös, nekem is bejön ez a szín, főleg így vajbőrrel. Ráadásul elég ritka, még az én uralzöldemnél is kevesebb van belőle, nem is emlékszem láttam-e már ilyet élőben amióta coupézom.

Link to comment
Megosztás:

Ha most lenne lóvém, simán becserélném a kombit erre: http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_coupe_2.2_16v_bertone.limitalt-8830402

Nagyon tetszik ebben a színben! :wub:

Nálam egy Coupe csak második autóként játszhatna (ha futná rá), mivel nekem a kombi praktikumára heti rendszerességgel szükségem van. Nem cuccolok hatalmas/nehéz cuccokat, de hol bringát, hol létrát, hol szabott bútorlapot és miegymást szoktam cincálni ide-oda. A szomszéd utcában vett (kapott?) egy fiatal srác valami halványszürke G cabrio-t. Majdnem minden reggel látom, mutatós autó, néha azért rákívánok egy-egy pillanatra aztán megyek bepakolok a kocsiba. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Chianti vörös, nekem is bejön ez a szín, főleg így vajbőrrel. Ráadásul elég ritka, még az én uralzöldemnél is kevesebb van belőle, nem is emlékszem láttam-e már ilyet élőben amióta coupézom.

Hááát nemtudom..Én mikor Coupet kerestem néztem egy ugyan ilyent,sztem nem nagy durr...Vannak ennél szebbek is..De kinek a pap,kinek a papné <_<

Link to comment
Megosztás:

Helló srácok és lányok :)
az elmúlt időszak nem volt eseménytelen :)
Lecseréltem a corsa-t egy fiatalabb b corsa-ra :) ugyan úgy olajkályha
:'99 4 légzsák ,g astra kormányos, cdr500, elektromos ablakok ,elektromos tükrök, elektromos napfénytető
persze ebbe is belenyúltam :D egy kis adagoló csavarás , meg minek bele katalizátor , turbónyomás megemelés :)

a vekibe is belenyúltam :) kapott egy insignia opc turbót (a gyári T15 az új T19)
kapott egy diblas első katalizátor kiváltó csövet .

a család is változott , született egy lányom :)

további szép napot mindenkinek

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Mc-elek, on 06 Apr 2015 - 08:14 AM, said:

Helló srácok és lányok :)

az elmúlt időszak nem volt eseménytelen :)

Lecseréltem a corsa-t egy fiatalabb b corsa-ra :) ugyan úgy olajkályha

:'99 4 légzsák ,g astra kormányos, cdr500, elektromos ablakok ,elektromos tükrök, elektromos napfénytető

persze ebbe is belenyúltam :D egy kis adagoló csavarás , meg minek bele katalizátor , turbónyomás megemelés :)

a vekibe is belenyúltam :) kapott egy insignia opc turbót (a gyári T15 az új T19)

kapott egy diblas első katalizátor kiváltó csövet .

a család is változott , született egy lányom :)

további szép napot mindenkinek

Gratulálok, elsősorban a családbővüléshez, de az autókhoz is! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Janó32, on 05 Apr 2015 - 5:49 PM, said:

Nálam egy Coupe csak második autóként játszhatna (ha futná rá), mivel nekem a kombi praktikumára heti rendszerességgel szükségem van. Nem cuccolok hatalmas/nehéz cuccokat, de hol bringát, hol létrát, hol szabott bútorlapot és miegymást szoktam cincálni ide-oda. A szomszéd utcában vett (kapott?) egy fiatal srác valami halványszürke G cabrio-t. Majdnem minden reggel látom, mutatós autó, néha azért rákívánok egy-egy pillanatra aztán megyek bepakolok a kocsiba. :icon1:

A cabrió nálam sem játszik, abba tényleg nem lehet pakolni, a coupénak van azért csomagtere. Akkor lenne igazán jó, ha nyílna a hátsó szélvédő is a csomagtérajtóval.

Link to comment
Megosztás:

Zolika77, on 06 Apr 2015 - 06:53 AM, said:

Hááát nemtudom..Én mikor Coupet kerestem néztem egy ugyan ilyent,sztem nem nagy durr...Vannak ennél szebbek is..De kinek a pap,kinek a papné <_<

Persze, kinek mi jön be. A Coupét színnel nagyon elrontani szerintem nem lehet, csak ronda felnivel.

Link to comment
Megosztás:

Helló srácok és lányok :)

az elmúlt időszak nem volt eseménytelen :)

Lecseréltem a corsa-t egy fiatalabb b corsa-ra :) ugyan úgy olajkályha

:'99 4 légzsák ,g astra kormányos, cdr500, elektromos ablakok ,elektromos tükrök, elektromos napfénytető

persze ebbe is belenyúltam :D egy kis adagoló csavarás , meg minek bele katalizátor , turbónyomás megemelés :)

a vekibe is belenyúltam :) kapott egy insignia opc turbót (a gyári T15 az új T19)

kapott egy diblas első katalizátor kiváltó csövet .

a család is változott , született egy lányom :)

további szép napot mindenkinek

Gratulálok a családbővítéshez! :icon13: Ja és a kocsikhoz is :icon1:​

Link to comment
Megosztás:

Helló srácok és lányok :)

az elmúlt időszak nem volt eseménytelen :)

Lecseréltem a corsa-t egy fiatalabb b corsa-ra :) ugyan úgy olajkályha

:'99 4 légzsák ,g astra kormányos, cdr500, elektromos ablakok ,elektromos tükrök, elektromos napfénytető

persze ebbe is belenyúltam :D egy kis adagoló csavarás , meg minek bele katalizátor , turbónyomás megemelés :)

a vekibe is belenyúltam :) kapott egy insignia opc turbót (a gyári T15 az új T19)

kapott egy diblas első katalizátor kiváltó csövet .

a család is változott , született egy lányom :)

további szép napot mindenkinek

Gratulálok a család bővüléshez,és természetesen az "új" járgányhoz is! :) :icon13:

A családnak sok egészséget,az autóhoz nagyon sok baleset-és probléma mentes km-ert kívánok! :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Valaki tud olyan színű, bontás alatt lévő astráról mint az enyém? (Z40H Papyrus)

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140928/P1040699_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sajnos nekivágta a szél a kaput a jobb elejének. Gondolkozok mit kezdjek vele. Egyenlőre 4 ötletem van. Ár szerint emelkedő sorrendben:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150406/horpi2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1. Így hagyom. (nem túl igényes, de minden autóra kell valami hiba)

2. Bontok ilyen színű elemet, és polírozok. (Erre kicsi az esély, mert G-ben csak 2004 és 2005-ben készült ez a szín)

3. Kijavíttatom és fényeztetem (Pont az ív sérült, kis kalapálás csiszolás és félek a rozsda melegágya lesz, mivel esőben mindig veri majd rá a koszt a gumi)

4. Veszek egy másik ép idomot és fényeztetem (annak legalább sértetlen a galvanizálása, nem sokkal dobja meg a költségeket a 3 verzióhoz képest)

Tolatásos malőr miatt egyszer kellett csomagtartó fedél F Astrára. Ott is szín azonosat bontottam. Hibátlan lett egy polírral.

Link to comment
Megosztás:

Helló srácok és lányok :)

az elmúlt időszak nem volt eseménytelen :)

Lecseréltem a corsa-t egy fiatalabb b corsa-ra :) ugyan úgy olajkályha

:'99 4 légzsák ,g astra kormányos, cdr500, elektromos ablakok ,elektromos tükrök, elektromos napfénytető

persze ebbe is belenyúltam :D egy kis adagoló csavarás , meg minek bele katalizátor , turbónyomás megemelés :)

a vekibe is belenyúltam :) kapott egy insignia opc turbót (a gyári T15 az új T19)

kapott egy diblas első katalizátor kiváltó csövet .

a család is változott , született egy lányom :)

további szép napot mindenkinek

Gratulálok a kis csajhoz!

Valaki tud olyan színű, bontás alatt lévő astráról mint az enyém? (Z40H Papyrus)

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140928/P1040699_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sajnos nekivágta a szél a kaput a jobb elejének. Gondolkozok mit kezdjek vele. Egyenlőre 4 ötletem van. Ár szerint emelkedő sorrendben:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/150406/horpi2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1. Így hagyom. (nem túl igényes, de minden autóra kell valami hiba)

2. Bontok ilyen színű elemet, és polírozok. (Erre kicsi az esély, mert G-ben csak 2004 és 2005-ben készült ez a szín)

3. Kijavíttatom és fényeztetem (Pont az ív sérült, kis kalapálás csiszolás és félek a rozsda melegágya lesz, mivel esőben mindig veri majd rá a koszt a gumi)

4. Veszek egy másik ép idomot és fényeztetem (annak legalább sértetlen a galvanizálása, nem sokkal dobja meg a költségeket a 3 verzióhoz képest)

Tolatásos malőr miatt egyszer kellett csomagtartó fedél F Astrára. Ott is szín azonosat bontottam. Hibátlan lett egy polírral.

Vagy: egy műhely ahol rendelkeznek a fényezés nélküli javítás technológiájával. Ez sem tört annyira élbe, egy jégverés is tud ilyen kért, erre szakosodott műhelyek vannak. Ők visszaállítják a lemezt a helyére (nem sérül a lemez és bevonata), utána már csak egy fényező kell aki finoman bele ecsetel és lakkoz. Alig fog látszani, nekem egy ajtó belenyítást raktak így rendbe, festék nem is kellett csak lakk meg egy kis polírozás, szinte alig látszik, keresni kell a hibát és az az egyik ajtónak telibe a közepe volt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Helló srácok és lányok :)

az elmúlt időszak nem volt eseménytelen :)

Lecseréltem a corsa-t egy fiatalabb b corsa-ra :) ugyan úgy olajkályha

:'99 4 légzsák ,g astra kormányos, cdr500, elektromos ablakok ,elektromos tükrök, elektromos napfénytető

persze ebbe is belenyúltam :D egy kis adagoló csavarás , meg minek bele katalizátor , turbónyomás megemelés :)

a vekibe is belenyúltam :) kapott egy insignia opc turbót (a gyári T15 az új T19)

kapott egy diblas első katalizátor kiváltó csövet .

a család is változott , született egy lányom :)

további szép napot mindenkinek

Gratulálok! Sok boldogságot, egészséget és sok szerencsét a gépsárkányokhoz!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Helló srácok és lányok :)

az elmúlt időszak nem volt eseménytelen :)

Lecseréltem a corsa-t egy fiatalabb b corsa-ra :) ugyan úgy olajkályha

:'99 4 légzsák ,g astra kormányos, cdr500, elektromos ablakok ,elektromos tükrök, elektromos napfénytető

persze ebbe is belenyúltam :D egy kis adagoló csavarás , meg minek bele katalizátor , turbónyomás megemelés :)

a vekibe is belenyúltam :) kapott egy insignia opc turbót (a gyári T15 az új T19)

kapott egy diblas első katalizátor kiváltó csövet .

a család is változott , született egy lányom :)

további szép napot mindenkinek

Szia!

Én is minden jót és sok örömet és egészséget kívánok a kislányodnak és az egész családnak! :) Gratulálok az autókhoz és sok hibamentes és balesetmentes kilómétert kívánok! :icon13:

Módosítva : Lóránd0607
Link to comment
Megosztás:

4. Veszek egy másik ép idomot és fényeztetem (annak legalább sértetlen a galvanizálása, nem sokkal dobja meg a költségeket a 3 verzióhoz képest)

Én úgy tudom, hogy a boltban kapható idomok már nem galvanizáltak. De cáfoljon meg aki biztosabbat tud. Azt javaslom, hogy bontóban kellene esetleg egy gyári sérülésmenteset keresni és azt fényezni ilyen szép pezsgő metálra. De egy jó kasztnis szerintem ezt is megoldaná, hogy jó legyen, olcsóbban, mintha egész elemet cserélnél.

Módosítva : Probert
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.