Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

franc se tudja, bár szerintem a márkás tv-ket sem 10-15 évre csináljék mint a régi crt-ket. de az tény, hogy van hogy 40.000 ft különbség van a no name meg a márkás közt. nem hiszem, hogy annyira gagyi lenne. még ha pl 5-6 év alatt ráköltöd azt a 40 ropit még akkor is jobban jár az ember mintha drágát venne és ne adj isten az romlana el. mondjuk ez szubjektív. Nekem van egy 7 éves Panda DVD lejátszóm <_< még a zsíroskenyeret is lejátsza :wacko: túl van vagy 1000 lemezen, 7 év alatt egy 1500 ft os javítást kellett rajta végezni. Fater 40.000 ft os Thomson DVD, je meg 3 év után leadta a rendszámot kb 10 filmet ha megnézett rajta.

Az biztos, hogy a mai marha nagy globalizált világban már nagyon kevés dologban lehet megbízni. Mindent a kínaiak meg a fűszoknyások szerelnek össze, meg gyártanak. Úgyhogy én sem esek feltétlenül hasra a nagy márkáktól, de azért egy "eredeti" Samsung vagy NEC (monitorban Eizo) tervezésű/gyártású elektronika még általában mindig jobb, mint a koppintott cuccok.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van egy 7 éves Panda DVD lejátszóm <_< még a zsíroskenyeret is lejátsza :wacko: túl van vagy 1000 lemezen, 7 év alatt egy 1500 ft os javítást kellett rajta végezni. Fater 40.000 ft os Thomson DVD, je meg 3 év után leadta a rendszámot kb 10 filmet ha megnézett rajta.

Ez régóta tudott hogy DVD lejátszóból vagy az ultragagyi 6000Ft-os hipermarketest szabad megvenni, vagy a felső kategóriás nyolcvanezres minőségit, a kettő között hulladékok vannak...

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Tudna valaki segíteni karosszériás vonalon? A múltkor ismerősöm vezetett és egy bal kanyaros megfordulásban bebicskázott az utánfutóval. Mennyiből hozható ki a kalapálás és az utána lévő villámezüst színű metálfényezés? Inkább szervíz és önrészmentes con biztosítás (casco terhére) vagy bontóból elemcsere? A hátsó lökös szélső tartófüle is leszakadt, de csak a szélső.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos megérett a két első toronycsapágy a cserére :)

Kérdeztem autosboltot, hogy mennyibe kerül és hát olyan 11-12e Ft körül mozog darabja.

Esetleg nem tudja valaki hogy ennél olcsóbban is lehet venni vagy ez egy viszonylag jó ár?

Találtam olcsóbbat csak nem tudom, hogy ez való-e hozzá pontosan.

Valaki tud ebben segíteni?

http://www.fridcar.hu/autoalkatresz_cikksz...tra/2000/10166/

Link to comment
Megosztás:

Nem látszik, kopog. Egy kicsit a kormányon is lehet érezni a kopogást.

Igen,úgy értettem,hogy mi a jelenség amiből

a toronycsapágy hibájára gondolsz.Mert kopogni pl. a kutyacsont is szokott.Nekem néha ropog az elejében

valami lassú kanyarodáskor és arra is a toronycsapágyat mondták hibának.

Link to comment
Megosztás:

Astrások! Ha tudja valaki, ossza meg velem, hogy mennyibe került listaáron újonnan egy 5 ajtós klímás 1.4 twinport! Az az ár érdekelne, amelyik a G classic utolsó szériájára vonatkozik, készpénzes ár, nem vmi trükkös konstrukció! Hátha van itt olyan, aki szalonban dolgozott...

Itt még lehet kapni.

Szerk: lehetett...

Link to comment
Megosztás:

Astrások! Ha tudja valaki, ossza meg velem, hogy mennyibe került listaáron újonnan egy 5 ajtós klímás 1.4 twinport! Az az ár érdekelne, amelyik a G classic utolsó szériájára vonatkozik, készpénzes ár, nem vmi trükkös konstrukció! Hátha van itt olyan, aki szalonban dolgozott...

Nem dolgoztam szalonban, de 2008. decemberében 2.580.000.- volt az ára az enyémnek, +120.000 a metál (fekete) szín.

U.i.: a pirosért is 60.000.- felárat kértek volna. Ha jól emlékszem, akkoriban a fehér és egy kék árnyalat volt csak alapszínben.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Régi tag vagyok,olvasgatom a fórumokat régóta,de eddig nem volt olyan gondom,ami miatt tanácsot kellene kérnem,de most akadt egy.Van egy 2002-es,ASTRA G 1,7 DTI Caravanom.3 évesen vettem,már akkor is megviselt volt a belseje,de a kormány különösen.A kürtkapcsolók és környéke volt elkopva,amik mostanra ki is lyukadtak.Hát,ronda látvány,folyton beleakad a kezem kanyarodáskor,még jobban kiszakítva azokat.Vennék egy használt kormányt,találtam is,csak azt nem tudom,hogy a légzsákot át lehet-e tenni? Ebben kérnék szaktanácsot,mert csak akkor rendelném meg a kormányt,ami mellesleg nagyon jó állapotban van az enyémhez képest...

Köszönöm,ha segít valaki

Minden jót:

ARCz71

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.