Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok,

most hogy jön az újabb mediterrán ciklon nagy esővel, toltam fel ilyet a szélvédőre:

http://www.nteam.hu/?t=productoverview&kod=N00004788

Valaki használta már? Ér valamit?

Köszi

Én már elég régóta használom!Évente3-4 alkalommal újrakenem,és tényleg jó.Pályán esőben nem is igazán használok ablaktörlőt,de még városba is akkor,ha meg kell állni!

Link to comment
Megosztás:

Én már elég régóta használom!Évente3-4 alkalommal újrakenem,és tényleg jó.Pályán esőben nem is igazán használok ablaktörlőt,de még városba is akkor,ha meg kell állni!

Köszi! Az ablakmosó folyadékok nem szedik le? Gondolok itt főleg a téliekre, amikben van alkohol is. Régebben az A.w.y termékét használtam, az jó volt, de ez meg jóval olcsóbb, mert egy flakon sokáig elég. Ott be kellett tölteni a levet a mosótartályba. Itt meg felkenni. Az kevésbé volt macerás, ez meg állítólag tovább fent marad... :lol:

Meglássuk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Az ablakmosó folyadékok nem szedik le? Gondolok itt főleg a téliekre, amikben van alkohol is. Régebben az A.w.y termékét használtam, az jó volt, de ez meg jóval olcsóbb, mert egy flakon sokáig elég. Ott be kellett tölteni a levet a mosótartályba. Itt meg felkenni. Az kevésbé volt macerás, ez meg állítólag tovább fent marad... :lol:

Meglássuk :lol:

Nekem még nem bántotta ,át kenem tél előtt is,és kalap.Egy flaska sokáig elég.Nekem nem ez a márka van,de már vagy másféléve használom.

Link to comment
Megosztás:

Na beraktam a króm karikákat a műszerfalba. Nagyon faxásan mutat. Még jobban imádom a kis drágám! :lol: :lol:

Szasztok! Nekem volt ilyen krómkarika előző astrámban gyárilag. Nem csipáztam, mert a közvilágítás fényei megcsillantak rajta éjjel. Mindig azt hittem, villan valami lámpa a műszerfalon.

De lehet csak velem volt baj. Az a verda nem volt kóser, gyakran villant valami.

Az viszont biztos, hogy bitang jól néz ki!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.