Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

van benne 4 légzsák, cdr500 as rádio, kormányvezérlés, elektromos ablak, és tükör, plüss belső, 7 ülés. Téli - nyári gumi felnin, és egy tele tank ajándékba :lol:

Az attól függ mivel van tele a tank. :D

hát az max a portól, sártól véd, de ez.....

Meg a sár szépen beleül amit sehogyansem tudsz kimosni, és elkezd lerohadni. Az áramvonalassághoz annyi, hogy amennyit spórolsz vele benzinen azt egy felhőtlen pillanatban elforgatott motor simán benyeli. Ha pusztán gazdaságossági számítást végzel, akkor sohasem foga behozni az árát.

Link to comment
Megosztás:

Meg a sár szépen beleül amit sehogyansem tudsz kimosni, és elkezd lerohadni. Az áramvonalassághoz annyi, hogy amennyit spórolsz vele benzinen azt egy felhőtlen pillanatban elforgatott motor simán benyeli. Ha pusztán gazdaságossági számítást végzel, akkor sohasem foga behozni az árát.

ha leveszed olajcseréhez akkor ki tudod mosni.

Link to comment
Megosztás:

Volt egyáltalán ezekből klíma nélküli? :lol:

volt, sőt volt tekerősablakos változat is, sőőt, a kollégám egyszer látott egy 5 személyes változatot is. ezek mint a legeslegelső darabok voltak.

azért ezek nem jellemző darabok... nem is sok ilyet adtak el....

Link to comment
Megosztás:

volt, sőt volt tekerősablakos változat is, sőőt, a kollégám egyszer látott egy 5 személyes változatot is. ezek mint a legeslegelső darabok voltak.

azért ezek nem jellemző darabok... nem is sok ilyet adtak el....

hát ez az 5 személyes változat meglepett, de a többi annyira nem. legalább kiderült hogy rosszul emlékeztem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na igen, erről el is hiszem, hogy véd mert lemez, nem pedig műanyag. Én csak az olcsóbb műanyagot találtam eddig, de az meg jó nagy. Na még gondolkodom rajta.

Szia!

Nekem műanyag van fent,de teljes felületen,és a közepén van egy úgynevezett "szerelő ajtó" amit ha leveszek (nem kell az egész lemezt levenni) le tudom kényelmesen engedni az olajat.

Sok tapasztalatom nincsen a műanyaggal kapcsolatban,mert November óta van nálam az autó,de elég erős műanyagból van.

Link to comment
Megosztás:

hát az max a portól, sártól véd, de ez.....

nekem gyári van rajta

dieseleken rendszeresítve volt azt hiszem

alul 6 csavar fogja oldalt patentok talán

eltakarja oldalt a váltó oldalán lévő nyílást,fedelet a kerékjárati ívnél

alulról ugyan úgy van rajta légző, beáramló nyílás a levegőnek + a jó nagy tócsának

a nagy műanyag lapon van egy kis ajtó na azt 4 db nagyfejű sima csavar tartja

ezt kioldva cserélheted is az olajat feltéve ha az olajszűrő bele esik ebbe a nyílás nagyságába

mert nálam felül van a szűrő más motornál nem tudom,régen még alul voltak :lol:

egyszer sikerült tamásitól szolnokig meg vissza ceglédig meghúznom úgy hogy a másik autóból szóltak hogy lóg a kocsi alján valami

nem tűnt fel nem hallottam.

gipszkarton csavarral rögzítettük aztán gyí tovább

el is feledkeztem róla, rá pár hónapra megint szóltak hogy lóg valami

hát a műanyag lapot elhagytam és a szigetelése, valami filc szerű anyag csüngött rajta

hozzáteszem nem gyenge terepeken jártam akkoriban .pusztába épített lakóparkok

jó nyomvályús utak

az elsőnél meg nem tetszett neki 80al át a vasúti átjárón, valószínűleg

most másik van rajta de hátrányát még nem észleltem.

Link to comment
Megosztás:

"Bopeti11' '2011-02-02 - 21:03

Sziasztok!

Erről mit gondoltok?

"...Autoklubot azzal a szándékkal hoztuk létre, hogy egy valós értékeket nyújtó közösséget adjunk a magyarországi autós társadalomnak ..."

Link

Nekem szimpla adathalászatnak tűnik... Agip kutakon (nem mindegyiken) 5-10Ft/liter kedvezmény a naftából. Ez az egy ami miatt végigolvastam a tájékoztatót. ...... ..... . . ........"

Hát flame gyanúba nem fogok keveredni ezen a fórumon, az biztos... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megtudná mondani valaki, hogy ezt a felnit melyik Opel modellekhez adták és mikor?

4x100 6jx16coll és ET49!

Üdv

Nézd meg közelebbről a felniket - ha van rá lehetőséged - mert általában bele van öntve az évjárat!

Onnét már könnyű lesz elindulni...

Link to comment
Megosztás:

Hol éltek ti? Astrába zárva? :lol:

És az ide vonatkozó KRESZ 42.§.

Izgalmas volt ezt így belülről is látni!Tényleg max. tisztelet az életmentőknek,tűzoltóknak.

Én viszont úgy láttam a videón,hogy az autósok döntő többsége próbált lehetőségeihez

mérten lehúzódni a szer elől.Persze voltak balfékek is jócskán.

Nem tudom miért szidták például a fehér zastavát a főúton meg a pick-upot a szűk

utcában mindketten húzódtak amikor tudtak.Az árokba mégse mehet bele,lehúzódott az

első hídra.

Vegyes érzelmeim lettek ezzel a videóval kapcsolatban!

Link to comment
Megosztás:

"Bopeti11' '2011-02-02 - 21:03

Sziasztok!

Erről mit gondoltok?

"...Autoklubot azzal a szándékkal hoztuk létre, hogy egy valós értékeket nyújtó közösséget adjunk a magyarországi autós társadalomnak ..."

Link

Nekem szimpla adathalászatnak tűnik... Agip kutakon (nem mindegyiken) 5-10Ft/liter kedvezmény a naftából. Ez az egy ami miatt végigolvastam a tájékoztatót. ...... ..... . . ........"

Hát flame gyanúba nem fogok keveredni ezen a fórumon, az biztos... :lol:

A magam részéről nem bíznék benne, egyetértek az adathalászatos véleményeddel, ezért nem is válaszoltam.

Link to comment
Megosztás:

Izgalmas volt ezt így belülről is látni!Tényleg max. tisztelet az életmentőknek,tűzoltóknak.

Én viszont úgy láttam a videón,hogy az autósok döntő többsége próbált lehetőségeihez

mérten lehúzódni a szer elől.Persze voltak balfékek is jócskán.

Nem tudom miért szidták például a fehér zastavát a főúton meg a pick-upot a szűk

utcában mindketten húzódtak amikor tudtak.Az árokba mégse mehet bele,lehúzódott az

első hídra.

Vegyes érzelmeim lettek ezzel a videóval kapcsolatban!

én azt nem értem, hogy miért kell ilyenkor megállni olyan helyen, ahol esélye sincs a ninónak kerülni

pesten látok elég sok ilyen szitut, és nem tudom elképzelni (lehet hogy én vagyok túl okos) hogy olyankor mit akarhat, pl kereszteződés közepén megáll, pont abban a sávban, ahol jönnének

(mellesleg ezek a szegedi tüzesek elég mocskosszájúak, karira szappant kapnak) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Izgalmas volt ezt így belülről is látni!Tényleg max. tisztelet az életmentőknek,tűzoltóknak.

Én viszont úgy láttam a videón,hogy az autósok döntő többsége próbált lehetőségeihez

mérten lehúzódni a szer elől.Persze voltak balfékek is jócskán.

Nem tudom miért szidták például a fehér zastavát a főúton meg a pick-upot a szűk

utcában mindketten húzódtak amikor tudtak.Az árokba mégse mehet bele,lehúzódott az

első hídra.

Az első mondatottal egyetértek, de amúgy megint keservesen csalódtam az autóstársaimban: túl sok az ostoba. :lol: (akinek nem inge ugye...)

Valószínűleg a gyors helyzetfelismerési képesség és a rutin hiánya látszik a reakcióikon, és tudom hogy ez a video több év termése, de akkor is: ilyeneknek egyáltalán nem szabadna előfordulnia!

A zastavás pl. kanyarban a belső ívre húzódik le, az úttestre félig kilógó autóval, pedig ha a külső ívre ment volna ahol már amúgyis állnak autók, sokkal jobban elfért volna a tűzoltóautó. Értem én hogy az úgy szabálytalan, de ki nem sz@rja le a szabályokat mikor életekről van szó!

Link to comment
Megosztás:

Nálam szépen szól a gyári CCR 600,elvagyok vele.

A CD meg már lejárt,raksz bele egy transzmittert és kész .3-4000 ft. sok zene,nem ugrik,nem akad!

Ha meglesz az új vas, elvileg nem szeretnék cserélni rádiót, mert nemigazán használom ki, ha újat, jobbat vennék. A transzmitter is csak kallódna, használva úgyse nagyon lenne, mint a mostaniba is még csak mutatóban sem látott kazettát, pedig már 7,5 éve van nálam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tény ami tény,van olyan szitu,amikor nem tud hova menekülni szerencsétlen közlekedő,pedig látszik rajta,hogy akar.Rájuk mi nem szoktunk mondani semmit.De arra,aki tudna,de nem akar,annak csuklik az őse az biztos!

Ami meglepő,hogy a külföldi kamionosok,még akkor is lehúzódnak,ha borulás határon vannak,csak,hogy engedjenek menni minket.Sőt,volt olyan,hogy szemből jó messziről megállt,lezárván azt a sávot,és villogott,hogy gyere.

Link to comment
Megosztás:

Ha meglesz az új vas, elvileg nem szeretnék cserélni rádiót, mert nemigazán használom ki, ha újat, jobbat vennék. A transzmitter is csak kallódna, használva úgyse nagyon lenne, mint a mostaniba is még csak mutatóban sem látott kazettát, pedig már 7,5 éve van nálam. :lol:

Ez a trnszmitter egy kalap kaka!Nekem van,de serceg,recseg,ha leállítom az autót akkor az egészet elejétől kezdi el.

Pénzt nem ér,ha kell valakinek,vihető...

Link to comment
Megosztás:

Az első mondatottal egyetértek, de amúgy megint keservesen csalódtam az autóstársaimban: túl sok az ostoba. :D (akinek nem inge ugye...)

Valószínűleg a gyors helyzetfelismerési képesség és a rutin hiánya látszik a reakcióikon, és tudom hogy ez a video több év termése, de akkor is: ilyeneknek egyáltalán nem szabadna előfordulnia!

A zastavás pl. kanyarban a belső ívre húzódik le, az úttestre félig kilógó autóval, pedig ha a külső ívre ment volna ahol már amúgyis állnak autók, sokkal jobban elfért volna a tűzoltóautó. Értem én hogy az úgy szabálytalan, de ki nem sz@rja le a szabályokat mikor életekről van szó!

Amúgy tök jól látod: nagyon sokan, ha már odaérsz mögé, akkor egyszerűen csinál egy satuféket, hogy így megtette amit kell- arra nem gondol, hogy ha kicsit arrébb-, félre-, lejjebb menne-húzódna, gyorsítana, hogy pl. ne a kereszteződés kellős közepén álljon meg, akadályozva ezzel a kikerülést, kanyarodást, akkor talán nekünk sokkal-sokkal könnyebb lenne... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.