Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

szkszaby szárnyát megvettem és felraktam az autóra köszi szaby, ezért jó az opel fórum! :lol:

hol lehet meglesni? kíváncsi vagyok

anno én is elég sokat hajtottam kombihoz normális szárnyat, első meg hátsó szoknyát. türelem és sok sok utánajárás. és néha netes aukciós piactéren is bele lehet futni eredeti irmscher kiegészítőkbe. így lettek a szoknyák. :D

Link to comment
Megosztás:

Ki lehet moderálni vagy akár ki is tilthattok de elmondom a véleményem:

Most nem tök mindegy h télen mi van rajta? A fekete acélfelni vagy ez? Nyáron meg úgyis felni megy rá, de te azt úgyis kifikáznád... Őszintén szólva már elegem van belőled... :D A szárnyról tettem fel képeket nem a dísztárcsáról neked meg bele kell mindenbe szólni... Én nem fikáztam le soha az autód és senkiét sem pedig nem jön be a piros szín szerintem cigós... ha már itt tartunk"kolléga"! Nekem az a legnagyobb bajom, hogy akárhányszor teszek fel képet te mindig valami hibát találsz szándékosan. A régi dísztárcsát is anno fikáztad... Pont az ilyenek miatt mint te megy el az ember kedve a fórumtól...Elmész a fax...ba! ki lehet moderálni nyugodtan...

Igen,ez a leg egyszerübb,hogy ki lehet modizni,meg tiltani.

Látszik,hogy mindent komolyan veszel,de majd lejjebb adod.

Én nem küldtelek sehova,annál kulturáltabb ember vagyok...

DE HA TE ÍGY,AKKOR....

Részemről vége,nem vitázok,egy olyan emberrel,aki arra sem méltó.

Ja,akkor minden piros autós roma?Kapjál már az agyadhoz,kisember :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Tudtok valami segítséget nyújtani, hogyan tudnék teleszkópos motorháztetőt csinálni az Astrámba? Régen a GSImben volt, de már nem emléxem honnan szereztem be. És azt se tudom mekkora kell/fér bele hosszra.

Köszi.

Vatera? Szokott lenni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Tudtok valami segítséget nyújtani, hogyan tudnék teleszkópos motorháztetőt csinálni az Astrámba? Régen a GSImben volt, de már nem emléxem honnan szereztem be. És azt se tudom mekkora kell/fér bele hosszra.

Köszi.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1442280938.html

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1443455495.html

Link to comment
Megosztás:

El ne kezdjük már felrakni a nyári cuccokat! Most, amikor jön a havazás? Akkor mindegy lett volna, ha le se vesszük ősszel!

Én nem vettem le, egész télen nyári gumi volt a Coupén... az már más kérdés hogy egy métert se mentem vele, végig garázsban állt, télre ott a Corsa. Azon meg téli gumi lesz még augusztusban is. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.