Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Úgy sejtem kicsit sajnálod az astrát.

Punyesz tuningolt?

Ááá full gyári és nagyon megkímélt!! Alapvetően jó autó de még barátkozom vele, meg felnit keresek hozzá!! A Sporting keményebb rugók már úton vannak hozzá :D

Képeket nem merek felrakni lévén Opleforum...

Ja és rohadtul sajnálom az Astrát!! Lesem használtautót, hogy mikor kerül fel! Valaki lecsaphatna majd rá innen a fórumról!! Örülnék ha jó helyre kerülne!

Link to comment
Megosztás:

Ááá full gyári és nagyon megkímélt!! Alapvetően jó autó de még barátkozom vele, meg felnit keresek hozzá!! A Sporting keményebb rugók már úton vannak hozzá :D

Képeket nem merek felrakni lévén Opleforum...

Kollegámnak van ilyen. MNC bemutatóautó volt, vagy kétmillió watt zenével, leültetve, fehér belső....

Csak hát lelekta a balga...

Link to comment
Megosztás:

Ááá full gyári és nagyon megkímélt!! Alapvetően jó autó de még barátkozom vele, meg felnit keresek hozzá!! A Sporting keményebb rugók már úton vannak hozzá :D

Képeket nem merek felrakni lévén Opleforum...

Ja és rohadtul sajnálom az Astrát!! Lesem használtautót, hogy mikor kerül fel! Valaki lecsaphatna majd rá innen a fórumról!! Örülnék ha jó helyre kerülne!

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez a nagyon ritka és nekem nem annyira tetsző OPC löki.... Nekem legjobban a Coupe lökös jön be, abból is a turbos koptatós! :D Nekem is az vót!! :D

nekem is ez tetszik meg az coupe lökös, de hol lehet kapni és hogyé? menjek bontóba (mármint a coupe-t)?

Link to comment
Megosztás:

Ááá full gyári és nagyon megkímélt!! Alapvetően jó autó de még barátkozom vele, meg felnit keresek hozzá!! A Sporting keményebb rugók már úton vannak hozzá :D

Képeket nem merek felrakni lévén Opleforum...

Ja és rohadtul sajnálom az Astrát!! Lesem használtautót, hogy mikor kerül fel! Valaki lecsaphatna majd rá innen a fórumról!! Örülnék ha jó helyre kerülne!

6-12hónapig tartod meg és ennyi időre is tuningolod? Miért éri az meg?Eladni is nehezebb lesz, meg hát pénzkidobás, nem?

Link to comment
Megosztás:

nekem is ez tetszik meg az coupe lökös, de hol lehet kapni és hogyé? menjek bontóba (mármint a coupe-t)?

Bontóban ilyesmit nem kapsz szvsz, legalábbis idehaza biztosan nem, külföldön esetleg.

Mindegyik (a gyári Coupé és az OPC lökös is) elég ritka fajta, ha ilyesmit akarsz akkor nézegesd sűrűn a megfelelő hirdetési felületeket (cs, racing bazar, stb...). Vagy ha sok pénzed van akkor alternatíva lehet még hogy megveszed szalonban újonnan, ezzel van a legkevesebb macera, de mire mindent megveszel hozzá, 2k körül van a végösszeg, és akkor még nincs lefújva (Érdekesség hogy ha így csinálnád akkor a Coupé lökös drágább, mert abban egyedi, semmi mással nem felcserélhető ködlámpák vannak amiknek az ára 70e Ft, míg az OPC lökös ködlámpái megegyeznek többek között a H Astráéval, a Ford Fusionéval és még sok más típuséval, így utángyártott is van belőle).

Link to comment
Megosztás:

nekem is ez tetszik meg az coupe lökös, de hol lehet kapni és hogyé? menjek bontóba (mármint a coupe-t)?

Magyarországon nem túl esélyes találni eladó OPC lököst. Vaterán nemrégiben 85 ezerért volt rácsok nélkül.

Pl. egy német webáruházban 151 Euró: LINK (szállítás +50) gondolom ehhez még rács és ködlámpa is kell + színre fújás

Link to comment
Megosztás:

Azt mondják, abból csak a szerdai összerakás a jó!

Az olasz temperamentum miatt hétfőn és kedden még a hétvége hatása alatt vannak,

csütörtökön és pénteken meg várják a következőt! :D

Ez azért nem csak az olaszoknál van így!

Az előző munkahelyemen a Fordnak programoztunk, és így hallottam, hogy a vezetés csak a kedd-csütörtöki szériákat küldte nyugatra, a hétfő, péntek jött nekünk, meg a szomszédoknak!

És merem állítani, nem csak az autógyártásban van így! Pl. szerintem ezért jutsz Ukránban negyed áron egy Alpine lejátszóhoz, mert ők már csak a harmadosztályt kapják. Minden tizedik hibás is, de ha kis szerencséd van jól jársz!

Link to comment
Megosztás:

6-12hónapig tartod meg és ennyi időre is tuningolod? Miért éri az meg?Eladni is nehezebb lesz, meg hát pénzkidobás, nem?

Hát lehet, hogy tovább megmarad, vagyis a páromnak bevásárlókocsinak én meg majd akarok valami férfiasabbat :D :D

Ja a Sporting rugót meg 5000ftért kapom, hüle lennék kihagyni :D

Link to comment
Megosztás:

Bontóban ilyesmit nem kapsz szvsz, legalábbis idehaza biztosan nem, külföldön esetleg.

Mindegyik (a gyári Coupé és az OPC lökös is) elég ritka fajta, ha ilyesmit akarsz akkor nézegesd sűrűn a megfelelő hirdetési felületeket (cs, racing bazar, stb...). Vagy ha sok pénzed van akkor alternatíva lehet még hogy megveszed szalonban újonnan, ezzel van a legkevesebb macera, de mire mindent megveszel hozzá, 2k körül van a végösszeg, és akkor még nincs lefújva (Érdekesség hogy ha így csinálnád akkor a Coupé lökös drágább, mert abban egyedi, semmi mással nem felcserélhető ködlámpák vannak amiknek az ára 70e Ft, míg az OPC lökös ködlámpái megegyeznek többek között a H Astráéval, a Ford Fusionéval és még sok más típuséval, így utángyártott is van belőle).

hát az ebay-n se találtam még coupe lököst se...

Link to comment
Megosztás:

Holnap biciklizni megyünk munkatársammal, és mivel nem tudok biciklivel menni (asszonypajtás nem mer vezetni egyedül) így vinnem kell a bícót is. Azt eddig is tudtam, hogy a caravan igen jól pakolható. Ez ismét bebizonyosodott, elnyelte a bicót kerék kivétel nélkül. :D Már csak jó idő kell holnapra.

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet, hogy tovább megmarad, vagyis a páromnak bevásárlókocsinak én meg majd akarok valami férfiasabbat :D :P

Ja a Sporting rugót meg 5000ftért kapom, hüle lennék kihagyni :D

Neked gyárilag volt színre fújva a kilincsek meg a küszöb? Vagy utólagos?

Nekem a kilincsek rettentően be vannak mattulva és mivel valszeg az előző tulaj valami borzalmas krómcsíkot rakhatott oda anno, kétszínű is :D

Szerintetek milyen csodakencével lehetne szebbé varázsolni?

0yf3bpp0l06v4i5ktpko_tn.jpeg

Link to comment
Megosztás:

Neked gyárilag volt színre fújva a kilincsek meg a küszöb? Vagy utólagos?

Nekem a kilincsek rettentően be vannak mattulva és mivel valszeg az előző tulaj valami borzalmas krómcsíkot rakhatott oda anno, kétszínű is :D

Szerintetek milyen csodakencével lehetne szebbé varázsolni?

Utólagos volt, de profi munka!

Link to comment
Megosztás:

Bp a tuning astrák világa, ma OE-hez menet találkoztam 2vel is, azt hittem eldobom az agyam. :D

F astra caravan, hátsó ablak plexivel, valami iszonyat bután felragasztva....

G astra elsőkerék mögötti sárfogó alulemezből, iszonyatcsúnyán.

:D

Link to comment
Megosztás:

szép lett tényleg :D

Gyárilag nem is adtak ki így, ugye?

De 2 módon is:

1, a sima Njoy, ott csak a kilincs van festve

2, valami diamant, de nálunk az is Njoy volt ott meg a díszléc is festve van

Gyárilag fényezett küszöbbel nem adtak ki sima G-t csak az OPC-t meg a Coupe-t, de azokon másfajta küszöbök vannak.

Link to comment
Megosztás:

Ha az ajtóban lévő 10 pólusú, akkor jó lehet, de ebből a fajta csatiból létezik több verzió is, más pólusszámmal...

Szia!!!

Tudnál nekem is segíteni a csatlakozó ügyben! Én is fényszóró csere előtt állok és kellenének ilyen csatik hogy ne keljen forrasztgatni!

Ha tudnál árat és elérhetőséget írni ahol meg tudom venni azt nagyon megköszönném!

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.