Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Elkelt az újságosbódé... Majd megkedveled a Vectrát is. :P

A hétvégén telesírtam a topikot Z14XE katalizátor ügyben... Nem tudsz esetleg valahol egy jó állapotút (bontottat persze)?

hirtelen sajnos nem....

annyi opel bontó van, nincs sehol?

nézd még meg a használtautó.hu nak az alkatrész részén ott biztos van okosság :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tud vki eladó nokia E52-t olcsón max 20-22 ezer. Betojt a telóm és nagyon vágyok egy ilyenre. Azért kérdem mert nincsen kedvem licitálgatni meg aukciókat figyelni. ha van itt közülünk vkinek és megválna akkor ne tartsa magában. Ha vki eladná akkor várom az ajánlatokat privibe. Még annyi hogy pannon vagy független lenne jó.

Link to comment
Megosztás:

Nem tud vki eladó nokia E52-t olcsón max 20-22 ezer. Betojt a telóm és nagyon vágyok egy ilyenre. Azért kérdem mert nincsen kedvem licitálgatni meg aukciókat figyelni. ha van itt közülünk vkinek és megválna akkor ne tartsa magában. Ha vki eladná akkor várom az ajánlatokat privibe. Még annyi hogy pannon vagy független lenne jó.

http://www.hasznaltmobil.com/

http://www.expressz.hu/

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A gyári ablaktörlőm lassan a végét járja, lecserélném egy újra.

Van tapasztalatotok a fémváz nélküli (Bosch AeroTwin, VALEO XTR-M, ...) változatokkal kapcsolatban. Vennék egy ilyet az esős időkre.

Köszi,

Zoli

AeroTwin jó. nekem az van. ez a 2. szezonja és még csíkmentes. eddig évenként cseréltük a lapátokat de ez eddig jo. de van valami uj. most van egy reklám az AutoBildben. most nincs elöttem a zújság. :D

valeo nekem minden téren csalódás volt. a pug-omon pl 150felett már nem törölt. a zafirán meg.. ebbe ne memjünk bele :P

Link to comment
Megosztás:

AeroTwin jó. nekem az van. ez a 2. szezonja és még csíkmentes. eddig évenként cseréltük a lapátokat de ez eddig jo. de van valami uj. most van egy reklám az AutoBildben. most nincs elöttem a zújság. :D

valeo nekem minden téren csalódás volt. a pug-omon pl 150felett már nem törölt. a zafirán meg.. ebbe ne memjünk bele :P

Sziasztok! Ez engem is érdekel. Januárban cserélem a szettet, de elég drágának találom. Hol érdemes venni?

http://www.olajszaki.hu/?mod=termeklap&id=23069

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A gyári ablaktörlőm lassan a végét járja, lecserélném egy újra.

Van tapasztalatotok a fémváz nélküli (Bosch AeroTwin, VALEO XTR-M, ...) változatokkal kapcsolatban. Vennék egy ilyet az esős időkre.

Köszi,

Zoli

Nekem is aerotwin volt, nagyon jó, csendes és gyorsan rá lehet tenni az autóra. A gyári után teljes kéjmámor volt :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nem lepett meg a dolog,én pont ma hagytam ott az aegont,mert egy szemét tróger társaság! :D

Sajna engem sem. A kötelezőmet jól elintézték két éve. Belém jöttek hátulról, ezek meg mindenféle bizonyíték nélkül, hogy ki volt a hibás, kifizettek a fószernak 1.5 millát a kötelezőmre, és ugrattak vissza kettővel a bónusz rendszerben. (Gondolom jutott kicsi vissza az ügyet intézőnek is...) Reklamálásomra kb annyi volt a válasz, ha nem teccik mehetek bíróságra... Na persze, 3 éves eljárás, magánszemélyként a nagy biztosítóval szemben, ahol nekem kell mindent állnom, amíg ki nem mondják, hogy nekem van igazam...

Tróger banda, soha többet Aegon-hoz. Azóta már van jogvédelmi biztosításom is, hogy legközelebb egyenlő esélyekkel indulhassak... hiába, a hibákból tanul az ember. Az okosabb a máséból, a többi meg a magáéból... :P

Link to comment
Megosztás:

Sajna engem sem. A kötelezőmet jól elintézték két éve. Belém jöttek hátulról, ezek meg mindenféle bizonyíték nélkül, hogy ki volt a hibás, kifizettek a fószernak 1.5 millát a kötelezőmre, és ugrattak vissza kettővel a bónusz rendszerben. (Gondolom jutott kicsi vissza az ügyet intézőnek is...) Reklamálásomra kb annyi volt a válasz, ha nem teccik mehetek bíróságra... Na persze, 3 éves eljárás, magánszemélyként a nagy biztosítóval szemben, ahol nekem kell mindent állnom, amíg ki nem mondják, hogy nekem van igazam...

Tróger banda, soha többet Aegon-hoz. Azóta már van jogvédelmi biztosításom is, hogy legközelebb egyenlő esélyekkel indulhassak... hiába, a hibákból tanul az ember. Az okosabb a máséból, a többi meg a magáéból... :D

Nekem a cascom van náluk, de én is azt tervezem, hogy otthagyom őket, 48e-et fízetek (10% vagy 200e), és ugyanez egy tízessel olcsóbb a generalinál(ha jól emlékszem a nevére)....

Link to comment
Megosztás:

Nekem az Allianz-al eddig több téren jó tapasztalataim voltak, pedig nem feltétlenül a legolcsóbbak.

Különben én úgy vagyok vele, hogy önmagában egy nagyon alacsony vagy nagyon magas biztosítási díj még nem mond el semmit az adott szolgáltatóról.

Tudom, hogy ebben a nagy multikulti világban már összemosódik pl. a poroszososan letisztult, meg mondjuk az angolszász liberálisabb üzleti modell, de azért egy német gyökerű céghez még mindig nagyobb bizodalmam van...

Link to comment
Megosztás:

Sajna engem sem. A kötelezőmet jól elintézték két éve. Belém jöttek hátulról, ezek meg mindenféle bizonyíték nélkül, hogy ki volt a hibás, kifizettek a fószernak 1.5 millát a kötelezőmre, és ugrattak vissza kettővel a bónusz rendszerben. (Gondolom jutott kicsi vissza az ügyet intézőnek is...) Reklamálásomra kb annyi volt a válasz, ha nem teccik mehetek bíróságra... Na persze, 3 éves eljárás, magánszemélyként a nagy biztosítóval szemben, ahol nekem kell mindent állnom, amíg ki nem mondják, hogy nekem van igazam...

Tróger banda, soha többet Aegon-hoz. Azóta már van jogvédelmi biztosításom is, hogy legközelebb egyenlő esélyekkel indulhassak... hiába, a hibákból tanul az ember. Az okosabb a máséból, a többi meg a magáéból... :D

Részvétem.Velem is ki akartak babrálni.Most November 5-én lesz 1 éve,hogy vettem az autót és megkötötték a biztosítást rá,ahol vettem.41 ezer valamennyire jött ki éves szinten,mivel első autó a nevemen,Decemberben kiküldtek még 1 szerződést,hogy 82 ezer lesz 1 évben (mondom hogy a pi,,,ba lehet ez?),kiderült,hogy azért lett a duplája,mert "bérelhető járműként" könyvelték el,"saját használatú"helyett,na mindegy lerendeztem,azt mondták újra számolják,mert valamit elcseszett az ámítógép (amit beírnak a gépbe azt dobja ki,úgyhogy ezt nem vettem be),küldtek még 1 szerződést 67ezerről,itt is hisztiztem 1 sort,így lett 28 ezer,úgyhogy én Januárban eldöntöttem,hogy itt nem maradok tovább,csak mivel évforduló alkalmával lehet váltani,kénytelen voltam eddig várni.

De,ha lehet én is mindenkit lebeszélek az aegonról.

UI:bocs a hosszú regényért.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.