Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Így van, jól értelmezed. Abból az Omegásból találtam kismilliót. Akkor megnézem ezt a Csergőt, hátha. Köszi.

Felhívtam őket. Olcsóbbak 500 Ft-tal az eddigi legjobb alánlattól, de a benzinköltséget beleszámolva már nem, mivel messze vannak viszonylag.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A sógor astráján a lámpakapcsolón a ködlámpák kapcsolói, a fényszóró magasságállítás, és műszerfalvilágítás erősség állító világításai nem működnek.

A lámpakapcsoló, és a fölötte lévő 3 kis ikon világít.

Milyen izzó kell bele, mi a csere módja?

Köszönöm!

/ Majd ezt is felteszem az oldalamra ha megtudom a megfejtést! :) /

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A sógor astráján a lámpakapcsolón a ködlámpák kapcsolói, a fényszóró magasságállítás, és műszerfalvilágítás erősség állító világításai nem működnek.

A lámpakapcsoló, és a fölötte lévő 3 kis ikon világít.

Milyen izzó kell bele, mi a csere módja?

Köszönöm!

/ Majd ezt is felteszem az oldalamra ha megtudom a megfejtést! :) /

Kapcsolóegység kivesz. Műszerfal izzó 12V 1,2W B8,5d foglalat miniwatt 2721MF kicserél. Kapcsolóegység visszatesz.

A kapcsológomb aljában, egy nyílás található. Egy csavarhúzót beletolsz, benyomod, és a gombot le tudod venni.

A gomb helyén, a besüllyesztésben, kétoldalt, találsz másik két nyílást. Ezek mögött vannak az egység rugós rögzítői.

Befelé, a gomb tengelye felé, kell ezeket feszíteni, (mind a kettőt) miközben, a tengely segítségével, húzod az egészet magad felé.

Az első kivétel a legnehezebb. A következő, már könnyebben megy.

Az izzót, egy csavarhúzóval, vagy kúpos, vagy csőrös (rádiós) fogóval, óramutató járásával ellenkező irányban, 90°-ot elfordítani. Innen, már kiesik.

Csere, izzót behelyezni, 90°-ot óramutató járásával megegyező irányban elfordítani. Kész.

A gomb, visszahelyezése a tengelyre. Rátenni, és a helyére tolni. Majd az egész egységet a helyére betolni.

Link to comment
Megosztás:

Kapcsolóegység kivesz. Műszerfal izzó 12V 1,2W B8,5d foglalat miniwatt 2721MF kicserél. Kapcsolóegység visszatesz.

A kapcsológomb aljában, egy nyílás található. Egy csavarhúzót beletolsz, benyomod, és a gombot le tudod venni.

A gomb helyén, a besüllyesztésben, kétoldalt, találsz másik két nyílást. Ezek mögött vannak az egység rugós rögzítői.

Befelé, a gomb tengelye felé, kell ezeket feszíteni, (mind a kettőt) miközben, a tengely segítségével, húzod az egészet magad felé.

Az első kivétel a legnehezebb. A következő, már könnyebben megy.

Az izzót, egy csavarhúzóval, vagy kúpos, vagy csőrös (rádiós) fogóval, óramutató járásával ellenkező irányban, 90°-ot elfordítani. Innen, már kiesik.

Csere, izzót behelyezni, 90°-ot óramutató járásával megegyező irányban elfordítani. Kész.

A gomb, visszahelyezése a tengelyre. Rátenni, és a helyére tolni. Majd az egész egységet a helyére betolni.

Köszönöm szépen a választ! Megpróbálkozok vele!

Az akksit érdemes hozzá lekötni vagy maradhat nyugodtan?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Azt hallóttam,eléggé tipikus probléma ezeknél a típúsoknál,hogy eltörnek a rugók,vagy elől vagy hátúl.

Ezzel kapcsolatban érdeklödnék,hogy van ennek valami jele,vagy amiből észrevehető ez a dolog?

Mert azt hallottam,csak egy pici darabka törik le belőle.

Hogy tudnám ezt,ezeket ellenőrizni?

Csak azért gondoltam ezekre a dolgokra,mert mostanság,néha a jobb hátsó kerék felől,fura koppanó,csattanó hangot hallok.....

És jó lenne ezt kideríteni,nem e ez a rugó a ludas.....

Köszönöm segitségeteket.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Azt hallóttam,eléggé tipikus probléma ezeknél a típúsoknál,hogy eltörnek a rugók,vagy elől vagy hátúl.

Ezzel kapcsolatban érdeklödnék,hogy van ennek valami jele,vagy amiből észrevehető ez a dolog?

Mert azt hallottam,csak egy pici darabka törik le belőle.

Hogy tudnám ezt,ezeket ellenőrizni?

Csak azért gondoltam ezekre a dolgokra,mert mostanság,néha a jobb hátsó kerék felől,fura koppanó,csattanó hangot hallok.....

És jó lenne ezt kideríteni,nem e ez a rugó a ludas.....

Köszönöm segitségeteket.

Nekem még régen mindkét hátsó rugóm eltört, ott, ahol alul felfekszik a gumikorongra. Semmi zaj nem jött onnan, véletlenül, egy műszakira felkészítés előtt vettük észre. Ha felemelitek vagy aknára álltok vele, egy steklámpa fényénél meg kell lesegetni, megtapogatni, hogy az esetleg foszladozó szinterezés alatt nincs-e törés. Az enyémbe valami svéd ugy. került, a csere óta (kb. 7-8 éve lehetett) bírják.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Azt hallóttam,eléggé tipikus probléma ezeknél a típúsoknál,hogy eltörnek a rugók,vagy elől vagy hátúl.

Ezzel kapcsolatban érdeklödnék,hogy van ennek valami jele,vagy amiből észrevehető ez a dolog?

Mert azt hallottam,csak egy pici darabka törik le belőle.

Hogy tudnám ezt,ezeket ellenőrizni?

Csak azért gondoltam ezekre a dolgokra,mert mostanság,néha a jobb hátsó kerék felől,fura koppanó,csattanó hangot hallok.....

És jó lenne ezt kideríteni,nem e ez a rugó a ludas.....

Köszönöm segitségeteket.

A kopogás nem lehet hogy inkább az elhasználódott gátló?

Link to comment
Megosztás:

Mi a jó ebben a CNG-ben?

Mert az ára kb annyi mint az E85 (legalábbis itt a kőbányai úti MOL-nál) vagyis nem sokkal olcsób mint a benzin

őőőő

pl otthon tankolhatsz , az egy mocsok rabló kút :D

Szegeden pl sokkal occób :)

elvileg azzal 10-12 ft/km érhető el

csak nemtom hogyan :)

Link to comment
Megosztás:

Már láthattátok apám attrakcióját. Nem maradt épp oldala, alkatrésze a motoron, a rádión és a légzsákokon kívül. Csak a bal oldallégzsák nyílt, mivel az első ütést onnét kapta a szalagkorláttól. Laikusként azt gondolná az ember, hogy ilyen pörgésnél minden (térd, fej, padló, plafon, kipufogó, stb., stb.) légzsáknak is nyílnia kéne, ha van. De nem. Az első légzsáknyitás után - mint aki jól végezte dolgát - a rendszer leáll, akárhogy bucskázik is a járgány.

Nos, hát akkor néhány kép a szekérmaradékról! Vegyék-vigyék!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.