Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Zafirából nem volt 1.6-nál kisebb. De az 1.6 olyan benne, mint Astrában az 1.2...
Egyébként semmivel sem fértek jobban el 4-en egy Zafirában, mint egy G Astrában.
Alapból az A Zafira a G Astra Caravan padlólemeze. Csak magasabb, meg a beltér is magasabb. Cserébe vezethetőség és szerelhetőség szempontjából egy sokkal rosszabb autó.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Zafirából nem volt 1.6-nál kisebb. De az 1.6 olyan benne, mint Astrában az 1.2...

Egyébként semmivel sem fértek jobban el 4-en egy Zafirában, mint egy G Astrában.

Alapból az A Zafira a G Astra Caravan padlólemeze. Csak magasabb, meg a beltér is magasabb. Cserébe vezethetőség és szerelhetőség szempontjából egy sokkal rosszabb autó.

Értem, és köszi a segítséget!

Akkor mi lenne az alternatíva 4 embernek?

Max. 1.2 1.5m persze a G-t be kéne számítani.

Gondoltam Opel Combo Tour?

Link to comment
Megosztás:

Nemsokára elérem a 100.000Km-t a kocsival, és azt vettem észre, hogy most az igazi a motor.Mind fogyasztásban, mind dinamikában.

A képen pedig az eddigi fogyasztási rekordom látható :)

20150822_173945_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

SZép. Lehet h placebó de én se panaszkodom. Gyorsul, megy, jól fogyaszt. Igaz ilyet még nem tudtam kihozni de első negyedig amikor elér akkor mutat 200-220at. Csak így tovább

Link to comment
Megosztás:

Értem, és köszi a segítséget!

Akkor mi lenne az alternatíva 4 embernek?

Max. 1.2 1.5m persze a G-t be kéne számítani.

Gondoltam Opel Combo Tour?

Inkább Caddy mint Combo, a Combo egy C Corsa gyakorlatilag...

Octavia II (kombi), Mazda 6 kombi, munkatársnak a Golf Plus nagyon bejött (4-en vannak), a Zafia B azért több helyet ad mint az A Zafira.... Én Nissan Qasqhai-t vennék talán (1.6 benzin szívó), de azoknak még magas az ára, jól tartja az árát még.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Értem, és köszi a segítséget!

Akkor mi lenne az alternatíva 4 embernek?

Max. 1.2 1.5m persze a G-t be kéne számítani.

Gondoltam Opel Combo Tour?

Hát nézd, már ültem Combo Tourban, de nem emlékszem már rá, hogy hátul mekkora volt a hely. Az biztos, hogy a belmagasság jó benne, de Fiat dízellel inkább ne. Z14XEP-vel azt is lehet venni, én tuti azzal venném.

De igazából azt nem értem, hogy a G Astra mért nem elég 4 személynek? Mi hárman vagyunk, fater meg én 180cm, anyám meg 170 körül, és hibátlanul elférünk.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Értem, és köszi a segítséget!

Akkor mi lenne az alternatíva 4 embernek?

Max. 1.2 1.5m persze a G-t be kéne számítani.

Gondoltam Opel Combo Tour?

Scenic, Citroen Xsara Picasso, esetleg Dacia Logan MCV. Zafirát anno én is nézegettem 1.6-osakat, de kevés hozzá, 1.8 nem eszik sokkal többet. Én a Scenicnél kötöttem ki (ugyanannyiért fiatalabb, jobban felszerelt mint a Zafira), 2 felnőtt 2 gyerek, babakocsi(k)+cuccok eddig elfértek, bár ha most cserélnék akkor a Grandot választanám, 5 üléssel annak jóval nagyobb a csomagtartója, és nem sokkal drágábbak. Ezekhez 1.6 benzin szerintem elegendő (kb. 1.4-es G Astra szintjén van dinamikában, fogyasztásban kb. +fél liter).

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Scenic, Citroen Xsara Picasso, esetleg Dacia Logan MCV. Zafirát anno én is nézegettem 1.6-osakat, de kevés hozzá, 1.8 nem eszik sokkal többet. Én a Scenicnél kötöttem ki (ugyanannyiért fiatalabb, jobban felszerelt mint a Zafira), 2 felnőtt 2 gyerek, babakocsi(k)+cuccok eddig elfértek, bár ha most cserélnék akkor a Grandot választanám, 5 üléssel annak jóval nagyobb a csomagtartója, és nem sokkal drágábbak. Ezekhez 1.6 benzin szerintem elegendő (kb. 1.4-es G Astra szintjén van dinamikában, fogyasztásban kb. +fél liter).

Francia autót nem szeretnék, több példa is van ismerősi körből, hogy milyen idegesítően sok elektronikai hibájuk van.

G Astra, H Astra Caravan? Nem gondoltal ra? H Astra 1.9 CDTI 150 le.

Kombit nem szeretnék, leginkább az egyterű felé húz a szívem.

Mondjuk ilyesmire gondoltam.

De amúgy ez még csak gondolkozás szinten merült fel, még 1-2 évet biztos marad a G Astra.

Link to comment
Megosztás:

Én meg mostanában gondolkodom egy nagyobb autón, 1.5 hónapja már 4-en vagyunk :D

De mivel ismerem a tipust, meg jól néz ki, első körben Zafirát nézegettem.

most a vagy b Zafira, az mindegy, csak minimum 1.6 benzines.

Nálunk is ez a felállás, igaz nemek tekintetében egál van :)

Mi most egy hétre elfértünk az 5 ajtósban a Balatonon.

Lehet ésszerűsíteni... Igaz fullon voltunk...

Mondjuk nekünk már nem kell babakocsi ilyesmi, a kisebbik 3 éves lesz a jövő héten.

Ilyen pakolás optimalizálásban én mondjuk ász vagyok :)

Voltunk mi nyaralni 4-5 napot 4-en D....o Tico-val :D

Na az élmény volt, tényleg... :D

Azt egyszer mindenkinek ki kell próbálni... :D

De a korábbi sedan vs. ötajtós vitába újból belekotyogva (kombi nem játszik, nyilván az a non plus ultra), ilyenkor azért bőven jobb egy sedan :)

Én meg szinte sosem használom ki a felnyíló csomagtér ajtót, főleg mivel hátul ott van álladóra 2 gyerekülés, így a lehajtott ülés többnyire nem játszik.

Szerintem a probléma három gyereknél jelentkezik igazán.

Illetve már akkor is szívás, ha beszállna még egy felnőtt.

Fizikailag magában elférne, de a két gyerekülés nagyon limitálja a helyet.

Kombit miért nem akarsz?

Én következőnek H Astrában gondolkodom (ki tudja mikor), kombi esetleg sedan.

1.8 benzines, látom ritka, nem tudom az 1.6-os mennyire viszi el a vasat...

Esetlebb később gázosítani...

Egyelőre maradnék az Opelnél, talán azt olcsóbb fenntartani mint egy VW-t.

Skodák nem tudom mennyire fenntarthatók.

Céges 1.9 TDI 5 ajtós Octavia iszonyatosan pakolható...

4 feltőttel 3 napot voltunk vele Csehországba, hiányérzet nélkül.

Bár én "fázok" a dízeltől.

Az egy alap 101 lovas motor volt, menni ment, azért ne mvolt valami dinamikus.

Inkább a benzin-gáz felé húz a szívem, vagy inkább az eszem...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Francia autót nem szeretnék, több példa is van ismerősi körből, hogy milyen idegesítően sok elektronikai hibájuk van.

Kombit nem szeretnék, leginkább az egyterű felé húz a szívem.

Mondjuk ilyesmire gondoltam.

De amúgy ez még csak gondolkozás szinten merült fel, még 1-2 évet biztos marad a G Astra.

Céges B Zafira azt hiszem hátul még pluszban ülésezhető is.

Sharan, Alhambra?

Bár a Sharant a régi szerelőm szidta, az Alhambra meg talán tök ugyanaz...

Mondjuk az már 3 gyerekes vas :)

S-max, C-max, Galaxy?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Céges B Zafira azt hiszem hátul még pluszban ülésezhető is.

Sharan, Alhambra?

Bár a Sharant a régi szerelőm szidta, az Alhambra meg talán tök ugyanaz...

Mondjuk az már 3 gyerekes vas :)

S-max, C-max, Galaxy?

Egyenlőre még úgy is csak nézelődök.

Seat-ot nem ismerem, nincs ismerősi körben sem.

A ford említett szériái meg nem férnek bele.

amúgy csak a galaxy jön be, de abból nincs olyan aminek ne lenne valami baja+öreg már amit meg tudnék fizetni.

évjáratból amúgy is minimum 2005-öst keresek bármi is legyen az.

de még egy darabig maradok úgy is, a jelenleginél.

meg sajnálom is eladni, mert semmi baja nincs...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre még úgy is csak nézelődök.

Seat-ot nem ismerem, nincs ismerősi körben sem.

A ford említett szériái meg nem férnek bele.

amúgy csak a galaxy jön be, de abból nincs olyan aminek ne lenne valami baja+öreg már amit meg tudnék fizetni.

évjáratból amúgy is minimum 2005-öst keresek bármi is legyen az.

de még egy darabig maradok úgy is, a jelenleginél.

meg sajnálom is eladni, mert semmi baja nincs...

Tesómnak van egy (azt hiszem 2008-as) Cordobája.

120E km van benne kb. 1.4 16V, már gázosítva van.

A váltójával volt egyszer valami, de a részleteket nem tudom.

Ő szerintem elégedett vele, újan vette.

Mondjuk a Cordoba kicsit kicsi szerintem.

Hátul főként, meg a csomagtér ajtó szűkös.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Francia autót nem szeretnék, több példa is van ismerősi körből, hogy milyen idegesítően sok elektronikai hibájuk van.

Kombit nem szeretnék, leginkább az egyterű felé húz a szívem.

Mondjuk ilyesmire gondoltam.

De amúgy ez még csak gondolkozás szinten merült fel, még 1-2 évet biztos marad a G Astra.

Próbáltál már ilyen kategóriát? Mert ezek (Combo, Caddy stb egyetemben) tényleg inkább kisteherautók mint személyautók. Eredetileg kisáruszállításra lettek tervezve, a futómű, a kormánymű, a hangszigetelés, a kárpitok. Mindenben nyers, persze ennek előnyei is vannak, de közel sem olyanok viselkedésben, komfortban mint egy személyautó. Volt szerencsém Combo-hoz, de az dobozos volt. Havernak C Corsa-ja volt (igaz Elegance felszereltséggel), de ez csak formában hasonlított rá, mintha egészen más anyagból rakták volna össze. A Caddy amivel vittek, az személyszállító variáns volt, tetszett de mindenén érzed hogy ez nem személyautó. Azért még mielőtt veszel egyet, próbálj ki párat kicsit hosszabb úton is.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Janó32, on 24 Aug 2015 - 10:12 AM, said:

Próbáltál már ilyen kategóriát? Mert ezek (Combo, Caddy stb egyetemben) tényleg inkább kisteherautók mint személyautók. Eredetileg kisáruszállításra lettek tervezve, a futómű, a kormánymű, a hangszigetelés, a kárpitok. Mindenben nyers, persze ennek előnyei is vannak, de közel sem olyanok viselkedésben, komfortban mint egy személyautó. Volt szerencsém Combo-hoz, de az dobozos volt. Havernak C Corsa-ja volt (igaz Elegance felszereltséggel), de ez csak formában hasonlított rá, mintha egészen más anyagból rakták volna össze. A Caddy amivel vittek, az személyszállító variáns volt, tetszett de mindenén érzed hogy ez nem személyautó. Azért még mielőtt veszel egyet, próbálj ki párat kicsit hosszabb úton is.

Én is pont ezt akartam írni. Ez inkább teherautó. Én ha nagy autót szeretnék, a Mondeót nem hagynám ki, ha nem tetszik a kombi, van ötajtós is.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Ma láttam a bontóban egy szép szárnyat hátra és megtetszett.

2-2 furat kéne a csomagtartó széleire, de félek, hogy hiába kezelné le az ember, akkor is rozsdásodna idővel...

Szerintetek?

Szia!

Szerintem ha jól lekezelik akkor nem fog rozsdásodni. Különben is utána bármikor letudod venni a szárnyat és ellenőrizni hogy rozsdál e.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Francia autót nem szeretnék, több példa is van ismerősi körből, hogy milyen idegesítően sok elektronikai hibájuk van.

Kombit nem szeretnék, leginkább az egyterű felé húz a szívem.

Mondjuk ilyesmire gondoltam.

De amúgy ez még csak gondolkozás szinten merült fel, még 1-2 évet biztos marad a G Astra.

Én is francia autó ellenes voltam, és mégis ennél kötöttem ki. Szerettem a G-t, de annak ellenére, hogy azt is 7 évesen vettem, 3 év alatt ráment ~250 ezer csak az alkatrészekre (javítást ismerős szervizben munkadíj nélkül megcsinálták, ráadásul elég nagy kedvezmény volt az alkatrész árakból is általuk). A Scenicben eddig a kötelezőkön kívül (vezérlés, gyertya, olaj, szűrők) nem volt költségem, és eddig elkerültek az elektronikai hibák is. Mondjuk lehet öregszem, és kezdek meghülyülni, másik utált márkám a Suzuki, de az új S-Cross és Vitara már abból is bejövős... :D

Szóval ha ismert/leellenőrizhető előélettel kifogsz egy franciát, szerintem nem kell tőle ódzkodni. Ami még felmerült, az Octavia, sokat nézegettem, az 5 ajtósnak is jól pakolható nagy csomagtartója van, de turbósat nem akartam, a szívó 1.6 benzin pedig harmat gyenge benne, és állítólag még sokat is fogyaszt.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Próbáltál már ilyen kategóriát? Mert ezek (Combo, Caddy stb egyetemben) tényleg inkább kisteherautók mint személyautók. Eredetileg kisáruszállításra lettek tervezve, a futómű, a kormánymű, a hangszigetelés, a kárpitok. Mindenben nyers, persze ennek előnyei is vannak, de közel sem olyanok viselkedésben, komfortban mint egy személyautó. Volt szerencsém Combo-hoz, de az dobozos volt. Havernak C Corsa-ja volt (igaz Elegance felszereltséggel), de ez csak formában hasonlított rá, mintha egészen más anyagból rakták volna össze. A Caddy amivel vittek, az személyszállító variáns volt, tetszett de mindenén érzed hogy ez nem személyautó. Azért még mielőtt veszel egyet, próbálj ki párat kicsit hosszabb úton is.

Menni nem mentem vele, de vittek már vele, igaz rövidebb úton csak.(combo)

Viszont marhára bejövős volt a praktikussága, a sok tároló rekesze, és a beltér magassága is csábító:icon1:

Nemrég volt szerencsém beülni egy vadi új Transit Connect-be....bakker!!!!

Olyan jól kézre állt minden, jól kiláttam belőle, sok sok kis pakolós rész volt benne, és külsőre is bejövős számomra.

Én is pont ezt akartam írni. Ez inkább teherautó. Én ha nagy autót szeretnék, a Mondeót nem hagynám ki, ha nem tetszik a kombi, van ötajtós is.

Mondeóból a legújabb verzió nagyon tetszik, de nincs 8 millám, az egyel régebbi is nagyon tettszik, kolegámnak van egy,be is űltem,

mit ne mondjak, jól éreztem magam benne:D :D

de még drága nekem

A lényeg, hogy Diesel kocsit NEM veszek.

Kmbit sem szeretnék, bár egyszer majdnem vettem egy Ford focus kombit, de inkább sedan-t vettem...kár volt....

amúgy is van még 1-2 éve a G Astrámnak, ráérek még ezen filózni.:icon1:

De ha már szó volt itt aMondeóról EZT megvenném, csak sokkalom az árát.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Menni nem mentem vele, de vittek már vele, igaz rövidebb úton csak.(combo)

Viszont marhára bejövős volt a praktikussága, a sok tároló rekesze, és a beltér magassága is csábító :icon1:

Nemrég volt szerencsém beülni egy vadi új Transit Connect-be....bakker!!!!

Olyan jól kézre állt minden, jól kiláttam belőle, sok sok kis pakolós rész volt benne, és külsőre is bejövős számomra.

Mondeóból a legújabb verzió nagyon tetszik, de nincs 8 millám, az egyel régebbi is nagyon tettszik, kolegámnak van egy,be is űltem,

mit ne mondjak, jól éreztem magam benne:D :D

de még drága nekem

A lényeg, hogy Diesel kocsit NEM veszek.

Kmbit sem szeretnék, bár egyszer majdnem vettem egy Ford focus kombit, de inkább sedan-t vettem...kár volt....

amúgy is van még 1-2 éve a G Astrámnak, ráérek még ezen filózni. :icon1:

De ha már szó volt itt aMondeóról EZT megvenném, csak sokkalom az árát.

Ha már elhangzanak olyan szavak mint praktikum, nagy beltér, variálhatóság, Ford, 2 felnőtt+2 gyerek, nagy csomagtartó, akkor inkább egy ilyesmi szerintem (ezekkel szemezgetek én is, igaz inkább a sima 1.6-al): http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/c-max/ford_c-max_1.6_vct_ghia_navi.esp.ulsfutes-9051263

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

retfirD, on 24 Aug 2015 - 9:18 PM, said:

Mondjuk lehet öregszem, és kezdek meghülyülni, másik utált márkám a Suzuki, de az új S-Cross és Vitara már abból is bejövős... :D

Így van, öregszünk. 10-évvel ezelőtt én sem tudtam volna magam elképzelni egy Suzukiban, és most Swiftet veszek. De egyáltalán nem hülyülünk, hanem racionálisan gondolkodunk.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha már elhangzanak olyan szavak mint praktikum, nagy beltér, variálhatóság, Ford, 2 felnőtt+2 gyerek, nagy csomagtartó, akkor inkább egy ilyesmi szerintem (ezekkel szemezgetek én is, igaz inkább a sima 1.6-al): http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/c-max/ford_c-max_1.6_vct_ghia_navi.esp.ulsfutes-9051263

Na!!!!

Ez már tényleg praktikusabb!!!

Inkább ez mint a mondeo.

Link to comment
Megosztás:

367dfc90-a64f-4130-a6d1-67c9ac759e30-ori

"Connected from the start. The New Astra is the 1st model to be introduced with both, the Opel OnStar connectivity and service assistant and the IntelliLink infotainment system."

Vajon hibakódot is olvas? :)

Én meg egyre inkább a másik irányba fordulok, vagyis egyre egyszerűbb autók érdekelnek. Minél egyszerűbb technika, minél kevesebb elektronika... Az újabb és újabb generációk persze f.szák meg minden, mennek és -elvileg- kevesebbet fogyasztanak, megtörlik a szemünket-szánkat (lassan máshol is), kifújják az orrunkat, elmennek bevásárolni,elmondják -nagyjából- mi fáj nekik, de: alkatrész árak a z egekben, a tartósságnem erősségük, sok a nyűg, a szerelők meg csak pingvineznek (mindegy hol, lehet az független- vagy márkaszerviz). Hát, én autóbuzi vagyok (sosem volt titok), de ezen részéből nem kérek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.