Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

On 2016. 07. 16. at 19:31, presidentÁkos írta:

Amúgy még mindig nincs senkinek semmi ötlete, hogy a kocsi induláskor miért nyikorog egy kicsit majd kb 30km/h-nál elcsendesedik (közben gyorsulva a hang is gyorsul..) ,és rossz utakon is miért nyikorog?

up..

plusz hogy lehet az ablaktörlőnek a végét leszedni? ki akarom cserélni az első kettőt egymással.

Link to comment
Megosztás:

Kinézetre biztos. Kérdés belül mi van.

Egyszer vettem transmittert, de 1 nappal később vissza is vittem, mert csapnivaló volt a minősége. Próbáltam egy másikat, azzal CD minőségű volt a hang, az általam vásárolté inkább kazetta. Utána nem is próbálkoztam ilyennel.

Szerintem érdemes olyan helyen venni ilyet, ahova visszaviheted. Vagy annyiért megvenni, amit nem sajnálsz, ha kidobott pénz lesz, ha nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. Persze ne így legyen.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, presidentÁkos írta:

Normális, hogy ha semmi ventilátor nincs bekapcsolva se klíma akkor is fúj levegőt az utastérbe?

Ha a klíma be van kapcsolva, akkor olyan sebességgel fúj levegőt mintha az utastérfűtés ventilátor kapcsolója 1-es állásban lenne.

Link to comment
Megosztás:

10 órája, presidentÁkos írta:

Normális, hogy ha semmi ventilátor nincs bekapcsolva se klíma akkor is fúj levegőt az utastérbe?

Nem fúj az semmit. A menetközben kintről beáramló levegőt érezheted.

Tekerd le a szellőző rács melletti állítót, ha zavar.  

Módosítva : Cs. Zoltán
Link to comment
Megosztás:

14 perce, KMilán írta:

Az 5 ajtós G Astra befér egy 3X5-ös garázsba? Illetve 2m magasság is elég? (4 ajtós sedan méretei, szerintem az 5 ajtós se lehet nagyobb)

Van valakinek tapasztalata mobilgarázzsal? (lemezgarázs)

 

Szerintem befér, a miénk is kb ekkora, de ha gondolod le is tudom mérni pontosan:)

Link to comment
Megosztás:

2 órája, KMilán írta:

Az 5 ajtós G Astra befér egy 3X5-ös garázsba? Illetve 2m magasság is elég? (4 ajtós sedan méretei, szerintem az 5 ajtós se lehet nagyobb)

Van valakinek tapasztalata mobilgarázzsal? (lemezgarázs)

med_gallery_457_29_18457.jpg

A kombi a garázsunkba (3x5,5m) elfér jól, becsukott ajtónál is ki tudom nyitni a csomagér ajtót, körbe tudom járni az autót (pedig munkapad is van a garázsban illetve a szembe falon elé van pakolva kb 25-30cm szélességig, de így is tudok előtte is bóklászni). Az egyik falra jobban rá kell állni, de akkor a vezető ajtót lényegében ki tudom tárni. Ellenben nekem az a gondom vele így nyáron, hogy bár tégla és a másik oldala egy melléképület, mégis meleg tud lenni bent. Az egész melléképület félig árnyékba van egész nap, csak délután süti a nap a garázs tetejét, és olyankor ha kint 34-35 fok van, akkor bent 26-28. De ha hazaérek és beállok meleg (forró) motorral, egyből lesz bent 36-38 fok. Mindent tárva hagyok, ablakot is kinyitom az árnyékos oldalra és a motorháztetőt is felnyitom (had mozogjon a levegő). Így estére lesz bent 26-28 fok ismét, Nem jó az autónak (szerintem), ha egész éjjel is 30+ fokban fől miközben semmi légmozgás nincs és a motorér alig bír visszahűlni. De egy nem árnyékos lemezgarázs jó eséllyel sütő lesz ilyen időben... 

Módosítva : Janó32
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.