Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

435Km-et mentem el tankolás óta,akkor csurig volt töltve,most pont félen áll a mutató!Jó ez így?Vegyes használat volt!

Jó!

Én 415km után tankoltam (31-én, áremelés előtt), amikor 25-ön állt a mutató, és majdnem 26 liter fért bele. (Főként városi használatnál)

Úgy néz ki, hogy jó a műszer! :D

Múltkor kifeküdt a mutató :arrow: 47,5 lityi ment bele!

Link to comment
Megosztás:

No felraktam a nyári kerekeket (205/45 R16") :P

Meglőttem pestet (ferihegy) megrakba kb 60 kg + 5-en oda vissza 450 km +-5 km. Fogyasztás = 20 liter +- 1-2 dl átlag 110 + városok = kb 4,8 - 4,9 sacc.

Hát én is örülök, mert elég nagyok a papucsok. :D

Link to comment
Megosztás:

No felraktam a nyári kerekeket (205/45 R16") :P

Meglőttem pestet (ferihegy) megrakba kb 60 kg + 5-en oda vissza 450 km +-5 km. Fogyasztás = 20 liter +- 1-2 dl átlag 110 + városok = kb 4,8 - 4,9 sacc.

Hát én is örülök, mert elég nagyok a papucsok. :D

:shock:4.8 - 4.9L ...

Uhh asszem el kell adnom a Dieselt ... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Jó!

Én 415km után tankoltam (31-én, áremelés előtt), amikor 25-ön állt a mutató, és majdnem 26 liter fért bele. (Főként városi használatnál)

Úgy néz ki, hogy jó a műszer! :D

Múltkor kifeküdt a mutató :arrow: 47,5 lityi ment bele!

Nekem már egyszer sikerült 51,5 l is tankolni :wink: . Egyébként szerencséd van, hogy ennyire megbízhatsz az órádban, mert az én ismerőseim mind panaszkodnak rá, hogy megbízhatatlan. Én velük értek egyet, mert a mutató az mér ugyan, de csal. Kb 90-100 km után mozdul ki függőleges állásból, és csak hozzávetőleges adatot mutat.

Link to comment
Megosztás:

Nálam ha tele van sincs teljesen tele - a műszer szerint. De a piros zónában nagyon pontosan mér. Igaz 30 és 20 liter között csak kb. 60 km-t tudok menni - a mutató szerint. De már kitapasztaltam, nem idegesít. A fő, hogy pirosban jó... ha még van egy hajszál az aljáig, akkor a kútig biztos eljutok.

Link to comment
Megosztás:

:shock:4.8 - 4.9L ...

Uhh asszem el kell adnom a Dieselt ... :wink:

Még én is meglepődtem, mert olajcsere előtt állok, ma viszem, és a régi olajjal oan 5,2-5,5 L -re saccoltam, de hálisten tévedtem :D :D :D

Asszem nem cserélek motort, jó ez nekem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hi All!

Az elmúlt napokban 1125 km autóztam (Bp-Füzesabony-Debrecen oda-vissza, Bp-Kecskemét-Gyula-Debrecen-Füzesabony-Bp) amire 78 l natur 95-s benyát tankoltam, ez ha jól számolom 6.9 l/100 km. A megtett út 410 km autópálya 140 km/h, országút 575 km 100-110 km/h, 80 km Bpest és 60 km vidék város rövid távon (8-10 km). 3 utas + csomag kb. 60 kg. + tetőkorláton csomagtartó. Autó '96-s ASTRA F CARAVAN C14NZ.

Szerintem nem rossz. :(

Link to comment
Megosztás:

én is most mérek fogyit....teli tank volt pénteken azota ment bele 5x km...majd a jövö 7n 100km nál kb megy megint teli a tank és akkor matekozom picit...x14nz ez is ugyhogy kiváncsi vagyok tietekhez képest mi lesz most...nekem soknak tünt fogyim mostanában...a benzin ár pedig jah télleg növexik , ugytünik még feljebb és lassan strike erös lesz a helyzet...illetve illene...ugyanis a tököm tudja milyen olaj ár emelkedéssel indokolják az emelést de persze ez megint fals mert eddig is megvolt a plussz bevétele a molnak mert eddig is magas volt az ár....ha szerény kis klubbunk azzal fenyegetözne a mol felé hogy nem tankolunk az elkövetkezö 1 héten akkor szegényeket nagyon meghatná a dolog de a gond az hogy ha mondjuk 10000 autos "strikolna" akkor is maradna az ár...100 000 -es tömeget megmozgatni meg ,pfffff ....szoval nbem 1xü....na jo inkább nem rontom itt a levegöt tovább....:(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.