Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sziasztok !

Már kb fél éve olvasom a listát, most lenne egy kérdésem.

Tavaly vettem egy Astra car 1.6 16V-t. Megvolt olajcsere, vezérműszíj stb. csere. Az olaj Opel 10W40 volt mára mentem vele 10.000 Km. Az első három hónapban az olajfogyasztás nagyon jó volt, de most az utóbbi háromban 1500Km alatt kb 0,5 liter. Minek tudható ez be fárad az opel olaj, vagy azért mert nyár van. Most próbálom majd ki a Valvoline-t.

pali

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Már kb fél éve olvasom a listát, most lenne egy kérdésem.

Tavaly vettem egy Astra car 1.6 16V-t. Megvolt olajcsere, vezérműszíj stb. csere. Az olaj Opel 10W40 volt mára mentem vele 10.000 Km. Az első három hónapban az olajfogyasztás nagyon jó volt, de most az utóbbi háromban 1500Km alatt kb 0,5 liter. Minek tudható ez be fárad az opel olaj, vagy azért mert nyár van. Most próbálom majd ki a Valvoline-t.

pali

10000 után egy jobb olajat is lehet cserélni, hát még az Opelt. De mit keres ez itt? Van olajos topic is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dehogy veszek!

Éppen elég a 10 literesból töltögetni!

Amíg fél tank anyaggal elmegyek kb 500km-t, addig nem nagyon érdekel a pontos fogyasztás! (kb: JÓ!) 8) :wink:

Gondolom nem 130-140 hanem erős 90-100-zal. Full telipakolva, 130-140-helyenként 150 és nem ette meg a 6.5-et. 8)

Link to comment
Megosztás:

6.7L-re jött ki most a szinte csak városi fogyasztásom :lol: (kb 90/10 a városi/országúti arány). 710km-ert mentem el 48L-rel. Annyira talán nemrossz egy 13 éves vastól :) Mondjuk az igaz, hogy dombon lefelé sokszor pihent alapjáraton az autó :D Pécsen ez könnyen megoldható, pl a munkahelyemre szinte végig csak gurulnom kell lefelé :D Csak ez meg nemtesz túl jót a motornak, úgyhogy időnként megpörgetem azért, hogy ne lustuljon el. Meg sokat járok fel pl a Mecsekre, Tvtorony meg környékére, úgyhogy azért megvan járatva, tehát nem alapjáraton jött ki ez a fogyasztás :(

Link to comment
Megosztás:

6.7L-re jött ki most a szinte csak városi fogyasztásom :lol: (kb 90/10 a városi/országúti arány). 710km-ert mentem el 48L-rel. Annyira talán nemrossz egy 13 éves vastól :) Mondjuk az igaz, hogy dombon lefelé sokszor pihent alapjáraton az autó :D Pécsen ez könnyen megoldható, pl a munkahelyemre szinte végig csak gurulnom kell lefelé :D Csak ez meg nemtesz túl jót a motornak, úgyhogy időnként megpörgetem azért, hogy ne lustuljon el. Meg sokat járok fel pl a Mecsekre, Tvtorony meg környékére, úgyhogy azért megvan járatva, tehát nem alapjáraton jött ki ez a fogyasztás :(

Azért. ahhoz hogy leguruljál, egyszer fel is kell menni, nem? :roll: :wink:

Link to comment
Megosztás:

alapjáraton gurulás helyett jobb a motorfék, mert ott lényegében 0 a fogyasztás ;-)

amúgy, ha jól nézem, ez a topik a dízeleseké lett

azért beírom én is a pénteki átlagom: 41,3 liter 470 km alatt

ez durván 8,8 liter

végig légkondi, autópályán 160-190 és város

asszem, ez is jó fogyi ;-)

Link to comment
Megosztás:

alapjáraton gurulás helyett jobb a motorfék, mert ott lényegében 0 a fogyasztás ;-)

amúgy, ha jól nézem, ez a topik a dízeleseké lett

azért beírom én is a pénteki átlagom: 41,3 liter 470 km alatt

ez durván 8,8 liter

végig légkondi, autópályán 160-190 és város

asszem, ez is jó fogyi ;-)

Ez tényleg nem rossz! :lol: :wink:

Link to comment
Megosztás:

alapjáraton gurulás helyett jobb a motorfék, mert ott lényegében 0 a fogyasztás ;-)

Ööö.. ez biztos? A motorfék az is zabál eléggé én úgytudom, hiszen "visszafogja" a kocsit, erőt fejt ki. Alapjárton meg van az a ~0.7-0.8L/h körüli fogyasztás, aztán kész. Vagy teljesen rosszul tudom? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal motorfék esetén a motorvezérlő lekapcsolja az üzemanyagadagolást. A motorfékhatás a motor belső surlódásábol meg a kompressziólétrehozás kényszeréből (és ennek vesztességéből) adódik. Igy lejtmenetnél a fékek helyett a motor éli fel az autó helyzeti energiáját... benzin nélkül.

Link to comment
Megosztás:

"Tudtommal motorfék esetén a motorvezérlő lekapcsolja az üzemanyagadagolást. A motorfékhatás a motor belső surlódásábol meg a kompressziólétrehozás kényszeréből (és ennek vesztességéből) adódik. Igy lejtmenetnél a fékek helyett a motor éli fel az autó helyzeti energiáját... benzin nélkül."

Igen, én is így tudom. Csatlakozom az előttem szólóhoz.

A szüleim 1989-es Fiat Tipo-ja legalábbis, ezt csinálja. Tolóüzemben lekapcsol. Így nem is fogyaszt...

Egy sima karburátoros autó (Pl.: Lada) az tényleg fogyaszt, mivel ugye a megnövekedő vákuum hatására, több üzemanyag is jut a motorba. De ez egy befecskendezős autónál már kiküszöbölhető.

Link to comment
Megosztás:

És nem uccsó sorban a legtöbb kocsi alapjáraton zabálja majdhogy a legtöbbet, mintha folyamatosan 3/4 gázzal szágúldoznál.

Nézzetek meg egy 4 ütemű általános OTTO-motor fogyasztás/fordulatszám ábrát, hát elég meglepő tud lenni. Alapjáraton majdnem a legmagasabb a fogyasztás görbe, és néhány 100 fordulat / perce -el megemelve meg hatalmasat és meredeken csökken majdnem minimumra.

Link to comment
Megosztás:

Pontosan.. nálunk a bc. látszik is ez.. persze csak bizonyos sebesség/fordulatszám tartományban működik ez az üzemanyag elzárás.

Nálunk a bc.-n tökéletesen látszik.. alapjáraton 1-1.3l/h , motorféknél meg 0liter. viszont az mért van,(bc hülyesége?), hogy mondjuk gurulok, ki üresbe,(tom nem biztonságos) vagy csak kuplung ki, és bc még úgy is 5-6-7litereket ír?

Ez az alapjárat dolog meg lehet tényleg igaz.

Nulláztam annó bc-t. mentem vele egy rövidet, átlagfogyi vmi 7.x álltam kicsit a ház elött, hagy hűljön, és szemre láthatóan ment felfelé az átlagfogyi.. 7.6....7.8...7.9.. egész 11 ig.. nah akkor leállítottam :lol:

Az átlag nekem is olyan 7-10 között van. attól függ épp milyen utat fogok ki.

Link to comment
Megosztás:

az átlag álló helyzetben 1,1-1,3

13 km/h felett méri a sebességhez viszonytva

ha pl. 14-gyel gurulsz alapjáraton, akkor 5-6-7-sok liter a pillanatnyid, mivel az alapjárati fogyasztás magasabb, mint amikor már haladsz

ez a válasz a kérdésedre ;-)

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem értem. Álló helyzetben melegszik legjobban a moci :lol: Vagy nem erre gondoltál?

ha sokat mész gyorsan, vagy magas fordulaton és utána megy a venti, akkor nem célszerű leállítani a motort, addig kell járatni, amíg a venti lehűti a vizet annyira, hogy kikapcsolhasson

utána lehet leállítani a motort ;-)

Link to comment
Megosztás:

ha sokat mész gyorsan, vagy magas fordulaton és utána megy a venti, akkor nem célszerű leállítani a motort, addig kell járatni, amíg a venti lehűti a vizet annyira, hogy kikapcsolhasson

utána lehet leállítani a motort ;-)

Ott a pont.. GSI feeling :wink:

Pontosan.. ha kicsit megkergetem, bár a mostani időkben nem kell, anélkül is meleg,akkor várok kicsit, hagy hűljön...(ha kapásból leállítom, nuku vizpumpa, meg vizkeringés(gondolom)és igy főhet a moci)..

MInden leállítás elött megnézem a hőfokot.. ha 95, akkor várok kicsit, míg visszábbhűl..vagy legalább egy percet...

Hogy mennyire okoss ez igy, passz.. de ezekszerint nem vok ezzel egyedűl..

De ez már OFF kicsit

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.