Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Sziasztok!

Lassan kezdek nézelődni nyári gumi után a G Astrámra.

15-ös alufelnire szeretnék 195/60-as gumit lehetőleg nem csillagászati áron. Ha jó áron tudtok 15-os alufelnit is ajánlani akkor az is érdekel.

Hol érdemes körülnéznem?

Előre köszi a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Melyiket ajánlod inkább:

DAYTON D210 vagy Matador MP 43?

Hát ha nem sajnálod azt a plussz 1000 Ft-ot guminkénk akkor én inkább Firestone-t vennék a helyedbe.

De valahol volt itt a forumon ha jól emlékszem egy olyan link ahol össze lehetett hasonlítani a gumikat. De már nem emlékszem rá, hogy ki tette be.

Egyébként kérd ki mások véleményét is. Ne hallgas rám. Ja és ha beírod a google-be, hogy "nyári gumi" akkor több kereskedést is felfog kínálni.:D

Dayton-ból nekem téli gumim van de nem vagyok megelégedve annyira vele.

Link to comment
Megosztás:

A benzintakarékos gumik minden márkánál könnyített, vékony oldalfalú, kis gördülési ellenállású gumit jelentenek. A vékony oldalfal miatt magyar utakra nem feltétlen ajánlanám......

Hic! Beírnál néhány példát nekem ide, mert most nem vágom hirtelen a szakszerű válaszodat.:D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg acélfelni (azt hiszem ez a gyári felni neve )! Amióta lelopták a dísztárcsáimat azóta csúnyúlni látom a peremüket. Remélem csak vakrozsda és nem rendes rozsda.:D

Az acélfelni rozsdásodik is bármit csinálsz vele én a kadettemen mindennel próbálkoztam (fúrógpbe való drótkefével meg festékkel alapozóval meg mindennel de 2-3 hónap után mindíg kivirágzott. Hagytam is a csudába, olyan vastag, hogy mire elrohadna rég nincsen meg az autó. Akkor vettem nyárra az alut. Az acél meg maradt télire a dísztárcsával. A dísztárcsa alatt is csócsálja az idő de legalább nem látom. Anyám Bravo-ján 13 éve ugyanúgy néz ki a felni, egy szemet se változott.

Link to comment
Megosztás:

Az acélfelni rozsdásodik is bármit csinálsz vele én a kadettemen mindennel próbálkoztam (fúrógpbe való drótkefével meg festékkel alapozóval meg mindennel de 2-3 hónap után mindíg kivirágzott. Hagytam is a csudába, olyan vastag, hogy mire elrohadna rég nincsen meg az autó. Akkor vettem nyárra az alut. Az acél meg maradt télire a dísztárcsával. A dísztárcsa alatt is csócsálja az idő de legalább nem látom. Anyám Bravo-ján 13 éve ugyanúgy néz ki a felni, egy szemet se változott.

Köszike a választ. Egy kicsit szomorú vagyok, hogy így elcsúfitja a felni de hát ez van. Modjuk homokfúvó gépet tudnék szereni és azzal letakarítani de utána mivel kezelném és fújatnám le ezt nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.