Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Te Gabi! Ez a BC B Corsába is jó? A drágám 97-es X14XE motorral. Multec-S ECU van benne. Legalábbis én úgy tudom...

Igaz nem Gabi vagyok, de válaszolok...

Ha van hely a TID mögött, akkora távolságban, hogy a BC csatija elérjen hozzá, akkor berakható... minden szükséges vezeték megoldható... ha most a LEDesítésnél szétkapod a géped, majd nézd meg, hogy mekkora hely van a BC-nek... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
X-es motorkódú kocsiba van már valakinek fogyimérő beszerelve?

Kíváncsi lennék a fogyasztás adatokra 50 Km/h-nál 3-4-5 sebességi fokozatokban.

mivel lejárt a kalibrálás, és remélem jó lett, ezért tudok adni adatokat.

Igaz csak nagyjábóliakat, ha nem gond.

szóval:50 km/h egyenletes haladáskor

3.-ban kb. 6 Liter körül mozog

4.-ben kb. 5 Liter körül

5.-ben kb. 4,7 Liter

viszont ha érdekel, hogy miket mutat gyorsításkor erről a tempóról, akkor nagyon meg kell kapaszkodni...akár 3-4szeres értékek is befigyelnek.

1-esben már volt szerencsém látni 47,5 literes kijelzést!!! :rolleyes:

ui: azért csak kb.-nak nevezem az értékeket, mert ha legközelebb tankolok, leellenőrzöm, hogy tényleg jó lett-e a kalibrálás.

Link to comment
Megosztás:

mivel lejárt a kalibrálás, és remélem jó lett, ezért tudok adni adatokat.

Igaz csak nagyjábóliakat, ha nem gond.

szóval:50 km/h egyenletes haladáskor

3.-ban kb. 6 Liter körül mozog

4.-ben kb. 5 Liter körül

5.-ben kb. 4,7 Liter

viszont ha érdekel, hogy miket mutat gyorsításkor erről a tempóról, akkor nagyon meg kell kapaszkodni...akár 3-4szeres értékek is befigyelnek.

1-esben már volt szerencsém látni 47,5 literes kijelzést!!! :blink:

ui: azért csak kb.-nak nevezem az értékeket, mert ha legközelebb tankolok, leellenőrzöm, hogy tényleg jó lett-e a kalibrálás.

Egyetértek az előttem szólóval! Nekem nagyon hasonló adatokat produkál a 2 lityós gyári BC-vel. :rolleyes:

Csak még annyit ehhez, hogy 5. ben gyorsítva 40 liter, 4.-ben gyorsítva kb.35 liter, 3.-ban gyorsítva 28-30 liter!!!

Módosítva : epk947
Link to comment
Megosztás:

"5. ben gyorsítva 40 liter, 4.-ben gyorsítva kb.35 liter, 3.-ban gyorsítva 28-30 liter!!!"

Az sem mindegy, hogy milyen sebességről. :rolleyes:

Én arra gondolnék, hogy 50-ről gyorsítva írta ezeket az adatokat.

Gepard!

Szólok amint megvannak az új fogyimérő modulok. :blink:

Oké várom, az infót, és mégegyszer köszi a komputer cserét.

Link to comment
Megosztás:

Ide is beírom, mégiscsak ez a szaktopik. Noszóval, sosem égett a középkonzol izzóm, és nem működik a szivargyújtótöltőm.

Nem lehet, hogy kiégett csak a biztosíték?

Vagy valakinek van tippje, mi lehet? Melyik az ideillő biztosíték? A műanyag fedőlapon ugyan van infó, de a piktogrammok közt nem találtam hasonlót, a rövidítéseket pedig nem értem,

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Ide is beírom, mégiscsak ez a szaktopik. Noszóval, sosem égett a középkonzol izzóm, és nem működik a szivargyújtótöltőm.

Nem lehet, hogy kiégett csak a biztosíték?

Vagy valakinek van tippje, mi lehet? Melyik az ideillő biztosíték? A műanyag fedőlapon ugyan van infó, de a piktogrammok közt nem találtam hasonlót, a rövidítéseket pedig nem értem,

Köszi

Megnéztem,de nem hinném hogy biztosíték.Az Autodata szerint a szivargyújtó az F20-as biztin van és még más is....Az izzóid kiéghettek,a szivargyújtó meg elromolhatott.Próbalámpázás... :) http://kep.tar.hu/powerup/50232029/20142369#2

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Köszönöm Gabinak az xm1 modult. Kíváncsi leszek rá hogy milyen lesz kalibrálás után.

Remélem Leslie cartársé is oké azóta.

A rendőrős sztorit meg sajnálom, ha uncsitesóm is ott lett volna akkor no problem, így sajnos nem volt segítség. (ők sem csípik mindannyian egymást)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.