Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

GSi-nél detto.Mindenki aztat állította vala, hogy hipp-hopp, aztán az újat egy mozdulattal felüt, és mindenki boldog.

Háát nekem a hipp-hopp után volt olyan izomlázam másnap, hogy ihaj! :rolleyes:

Mondjuk az újabbik F Astrákon már kicsit jobban van megoldva. Peldául egy 96-oson már cseréltem ilyent és korántsem szívtam vele akkorát, mint az én 92-esemmel.

Link to comment
Megosztás:

Hamar??? :rolleyes: Már a motornak is bent kellene lennie, de azzal most egy hetet csúszunk sajna. ;)

Pillangó majd szerdán lesz, arról is lesznek majd képek. Persze összerakva lesz tuti majd egy hét múlva. :blink:

Kormánymű nem maradt benne, csak a fékrásegítő.

Link to comment
Megosztás:

wooo ilyen szonyeg kellene nekem is, nincs occsóér? :rolleyes:

Valami hasonlót láttam az egyik helyi autósboltban 4-5000 közt volt 4db-os szett ára.

Univerzális dolog lehetett, de ahogy elnéztem astrába biztos belemenne előre.

Ha gondolod benézhetek a boltba megkérdezni.

Ja és szegve volt a széle.

Valszeg nem fémből volt, csak utánzat.

Link to comment
Megosztás:

"Egyébként meg szép tiszta lett a gép, remélem minden versenynap után így fog kinézni... "

Ja, főleg egy Ba-La Rallye után... ;) Nem az a dolga ennek, hogy szalontiszta legyen... ;)

"hozzávetőlegesen hány százezer forintot emészt fel a versenygéped évente? "

A mostani fejlesztések és felkészítés kb. 1 misi. Ebben mondjuk már benne lesz a papírozás

is, meg az egyéb sallangok, pár pótalkatrész. De ez még csak az autó, és akkor még nem

versenyeztünk. Egy RTE verseny összköltsége átlag 150e Ft. Ebből idén lesz 8db. :D

Nagyjából így néz ki a csapat költségvetése, bár még a fedezet nem teljesen állt össze. :rolleyes:

"Egyszer megnézlek majd versenyen."

Az első március 19-e a Hóvirág Rallye. Nagytarcsánál lesz az egyik gyorsasági szakasz, a másik

meg asszem Úri-Gomba között. www.rte.hu ;)

"Akkó kormányoszlop a 3-dik képen, az is a kormánymű része, nem?

Csak a miértre nem válaszoltál."

Kormányoszlop bent maradt, ott nem kellett fényezni, mert a hangszigetelő anyag mögött ott

volt a sértetlen 474-es gyári fény. ;)

"wooo ilyen szonyeg kellene nekem is, nincs occsóér?"

2*1m-es táblában asszem 12000. Kissebbet ott nem lehet elhozni sajna. Máshol meg jóval drágább,

ahol kissebbet hozhatsz. A polikarbonát még ennél is drágább sajna, több mint a kétszerese volt

(az megy az oldalüvegek helyére).

"milyen motor lesz benne és kivel csináltattad meg?"

X16XEL 1.6 16v ;)

Blokkot Kurgyis Gabi építette, a hengerfejet pedig Szuromi mester alkotta meg a benne levő 276-os

tengelyekkel együtt, és ő építi hozzá a 4pillagós szívósort is. ;) 140LE fölé várom... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.