Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ezt ismeri valaki? Az ára (2000,- Ft/2db) mennyire tükrözi a minőségét?

Nekem ilyen FlatPro van fenn, kb fél éve. A madaras teszkóban vettem, egy ezres volt a 2 db, de azóta asszem ott már nincs. Nekem 53 cm-esek vannak fenn, kicsit egymás (meg az anyósnál az oldalperem) alá csúsznak, de nem akadnak össze. Szépen és főleg hangtalanul törölnek, mostanra kezdett el csíkozni előttem. Hiába fél évet bír, nekem ár/érték/teljesítményarányban nagyon bejött!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A G Astrám nagyobb gázadáskor rángat. Már nagyon zavaró és meg szeretném szűntetni a hibát. A hibaolvasó EGR hibát jelzett, ami alapján ki lett cserélve a szelep, de nem javult a helyzet.

Már többet nem szeretnék feleslegesen költeni rá. Ha valakinek van bármilyen tippje, hogy mi lehet a baj, az kérem írja meg!

Köszönöm a segítségeteket.

Üdv:

ipaq3850

Az autó típusa: Opel Astra G X16XEL

Tünetek:

- meleg motornál rángat gázadásnál, főként alacsony fodulatnál

- hidegen nem rángat

- alapjárat rendben van

Eddigi próbálkozások a rángatás megszűntetésére:

- üzemanyagszűrő cserélve

- EGR / AGR szelep és környéke kitisztítva

- EGR / AGR szelep később kicserélve egy újra

- computerrel nincs gond (fel lett programozva egy másik, de nem változott az autó tőle)

Nekem is hasonló jelenséget produkál, megtoldva némi alapjáratingadozással. Van amikor fenn akad 1500 környékén, van amikor 500-800 közöt tornázik. Üresben gyors gázadásra kicsit "lehörög", lassú gázadásnál nincs probléma. Tegnap voltam szerelőnél próbáltuk a trafósort, de nem változott, ill korábban volt egy sárga lámpám, a veztengely jeladó hibát dobja ki. Holnap megpróbáljuk...

Link to comment
Megosztás:

Én is cseréltem már magamnak szó szerint ki kell faragni.Na nem szó szerint,én egy vékony furószállal több helyen meg gyengitettem az anyagot úgy hogy ne fúrd át, a kesztyütartót és utána már ki lehetett pattintani aztán az ulyat be nyomod és kész.Kicsit babrás de nekem sikerült.

az öreg..nek kell faragni...beülsz az anyósülésre, megfogod erősen a maradékot és a nyitott kesztyútartófedélből a zsanerja felől magad felé húzva kifordítod az ülés felé....max letörik a karról az a fúl ami beakad, de a fedélnek semmi baja sem lesz...és az a kar neked már úgy is kuka..az újat pedig csak bele pattintod a másik helyére...semmi furkálás, mert tényleg átfúrod a végén a kárpitot is az ajtón... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Már nagyon "lötyög" a vezetőoldali ülésem. Nézegettem, de sehol sem látom mivel tudnám eszközölni ezt a problémát. Van valakinek ötlete? Sajnos ^_^ a párommal együtt használjuk a kocsit és ezért elég sűrűn kell állítgatni az ülést. Ráadásul ő soha nem tudja magának elsőre beállítani. Legalább 5-6szor állítja (MENET KÖZBEN!!) mire jó lesz. Grrr

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok a belső keringetés váltómotorja,folyamatosan kap áramot? nekem a zsalu van eltörve,a motor forog,csak azt nem értem,hogy mi kapcsolja ki,mert ha a zsalu bezár,akkor lefogja a motort,és leéghet.

olyan elektronika van benne ami figyeli az áram felvétel mértékét,amit eléri az X ampert akkor megáll.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Már nagyon "lötyög" a vezetőoldali ülésem. Nézegettem, de sehol sem látom mivel tudnám eszközölni ezt a problémát. Van valakinek ötlete? Sajnos ^_^ a párommal együtt használjuk a kocsit és ezért elég sűrűn kell állítgatni az ülést. Ráadásul ő soha nem tudja magának elsőre beállítani. Legalább 5-6szor állítja (MENET KÖZBEN!!) mire jó lesz. Grrr

Erre valaki? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,szép napot!Gondoltam leírom mit "bütyköltem" hátha valaki hasznát veszi...

A hibajelenség: hidegen 3 henger megy kb 1 percig,utána elindul a 4. is!Gázfröccsnél szintén 3 henger dolgozik,és ha jobban rálépek a gázra akkor csak dadog,rángat,ha nem emeltem ilyenkor el a lábam a gázrol a sárga diag.lámpa villogni kezdett.....

Kivettem a 4 gyertyát,akkor tapasztaltam hogy a két középső szinte meg sem volt húzva....(a szerelő aki cserélte,nem szidtam...),megpucoltam őket,minden vissza a helyére,gyujtótrafóval óvatosan....

Sárga lámpa elaludt,hidegen is tökéletes a motor,rángatás megszünt!

Ja mégvalami: visszaraktam a legelső EGR-t amit 2 napig csavarlazítóban és féktisztítóban hagytam állni.Ennek szerintem semmi köze nem volt hozzá mert ez egy hete volt és a sárga még ma reggel is világított!

Tudom hogy sokaknak ez rutin,de ha valakinek segítettem akkor már megérte,na meg ugyis réges régen voltam itt (640.oldalnál talán) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ja egy kérdésem lenne: Az anyós ülés mögötti ajtóban nem nyit a zár!Lehet annak valami biztosítéka külön vagy mehanikusan keressem a hibát? Kárpit,meg hasonló dolgok lebontása csukott ajtónál nem tudom hogy lesz! ^_^

Ha valaki esetleg tud támpontot adni azt megköszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, akkor ezeket megnézném, csak nem tudom hol keressem ^_^ A 295 oldalas könyvet is átnéztem, de nem találom a fojtószelepházat. A másikat meg megnézem (azt se találom). Ha egyik sem, akkor trafó? És hol lehet 30ezerért kapni BP-n? Most nézegettem, de nem nagyon találok :D Ja és a motorkód: Z14XEP

A levegőszürőböl ami kijön nagy vastag fekete cső az elvezet a fojtó szelep házhoz! :D Arra megy rá, egy bilinccsel van rözítve,ha jól tudom 8as krova fej megy rá!Már én is pucoltam,alapjárat hiba miatt!Késöbb kiderült nem az volt a hiba forrása hanem a szokásos EGR!

Link to comment
Megosztás:

Ja egy kérdésem lenne: Az anyós ülés mögötti ajtóban nem nyit a zár!Lehet annak valami biztosítéka külön vagy mehanikusan keressem a hibát? Kárpit,meg hasonló dolgok lebontása csukott ajtónál nem tudom hogy lesz! ^_^

Ha valaki esetleg tud támpontot adni azt megköszönöm!

Lehet, hogy a központi vezérlőről csúszott le a kábel. Ha nem, akkor mechanikus gond van és jön az autófeltörés.. :D

Ha a biztonsági retesszel is be van zárva, akkor nem tudom mi a teendő.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy a központi vezérlőről csúszott le a kábel. Ha nem, akkor mechanikus gond van és jön az autófeltörés.. ^_^

Ha a biztonsági retesszel is be van zárva, akkor nem tudom mi a teendő.

Nekem az első ajtó nem nyílt ki, igen sokáig. Már meg is vettem a központi zár vezérlőt, mivel megállapították hogy az a baj és hogy fel kell feszíteni az ajtót. Utolsó kisérletként elkezdtem ütni verni belülről, de semmi. Kiszálltam, óvatosan megütöttem a kilincset és kiderült, hogy pár milimétert akadt a kilincs, ezért nem nyílt. Azóta semmi baja.

Szerintem egy próbát megérne a hátsó ajtónál is...

Link to comment
Megosztás:

Nekem az első ajtó nem nyílt ki, igen sokáig. Már meg is vettem a központi zár vezérlőt, mivel megállapították hogy az a baj és hogy fel kell feszíteni az ajtót. Utolsó kisérletként elkezdtem ütni verni belülről, de semmi. Kiszálltam, óvatosan megütöttem a kilincset és kiderült, hogy pár milimétert akadt a kilincs, ezért nem nyílt. Azóta semmi baja.

Szerintem egy próbát megérne a hátsó ajtónál is...

Keresni kell egy autótolvajt.. Biztos kinyitja neked ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A G Astrám nagyobb gázadáskor rángat. Már nagyon zavaró és meg szeretném szűntetni a hibát. A hibaolvasó EGR hibát jelzett, ami alapján ki lett cserélve a szelep, de nem javult a helyzet.

Már többet nem szeretnék feleslegesen költeni rá. Ha valakinek van bármilyen tippje, hogy mi lehet a baj, az kérem írja meg!

Köszönöm a segítségeteket.

Üdv:

ipaq3850

Az autó típusa: Opel Astra G X16XEL

Tünetek:

- meleg motornál rángat gázadásnál, főként alacsony fodulatnál

- hidegen nem rángat

- alapjárat rendben van

Eddigi próbálkozások a rángatás megszűntetésére:

- üzemanyagszűrő cserélve

- EGR / AGR szelep és környéke kitisztítva

- EGR / AGR szelep később kicserélve egy újra

- computerrel nincs gond (fel lett programozva egy másik, de nem változott az autó tőle)

A hiba megoldódott. A gyújtómodult kellett kicserélni az autóban. Állítólag a régebbi Astráknál még nem jelzi ezt a hibát a computer, az újaknál már igen.

Link to comment
Megosztás:

Ettől én is félek hogy lereteszelve marad és nem tudom kinyitni. Én mindig reteszelek de lehet le kéne szoknom róla. Van annak egyáltalán értelme? Ha felszúrják a zárat az nem oljda a reteszt? Vagy a reteszt csak immos kulcs ottléte oldja? Szóval ez a piti tolvajokat akadályozza a jobbakat tuti nem. Vagy mégis?

Link to comment
Megosztás:

Ettől én is félek hogy lereteszelve marad és nem tudom kinyitni. Én mindig reteszelek de lehet le kéne szoknom róla. Van annak egyáltalán értelme? Ha felszúrják a zárat az nem oljda a reteszt? Vagy a reteszt csak immos kulcs ottléte oldja? Szóval ez a piti tolvajokat akadályozza a jobbakat tuti nem. Vagy mégis?

Tényleg ez a retesz hogy működik? Ha a tolvajnak nincs meg a kulcsom jele akkor nem tudja kinyitni az ajtót?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg ez a retesz hogy működik? Ha a tolvajnak nincs meg a kulcsom jele akkor nem tudja kinyitni az ajtót?

Az nem tolvaj, az pancser. ^_^ Igazi "szakember" nem ismer nyithatatlan ajtót, legfeljebb olyat, amit kicsit tovább tart kinyitni.

Ha a kulcs jele alatt a chipre gondolsz, ha jól tudom az csak az immónál játszik.

Link to comment
Megosztás:

Ja egy kérdésem lenne: Az anyós ülés mögötti ajtóban nem nyit a zár!Lehet annak valami biztosítéka külön vagy mehanikusan keressem a hibát? Kárpit,meg hasonló dolgok lebontása csukott ajtónál nem tudom hogy lesz! ^_^

Ha valaki esetleg tud támpontot adni azt megköszönöm!

Hali

Az enyém se nyit, szétszedtem, áramot ugyan kap de a motor megnyekkent. Van pár ismerősöm, de mindegyiknek pont ez az oldal halt meg szintén. Ezt is lehet tán valami betegségnek mondani? Bár ha motor minden hol ugyan az..... mér pont a jobb mindig....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.