Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

On 2016. 06. 19. at 19:20, astra írta:

igy igaz én is ezt tettem olyan betétet keresel amibe bele megy a kulcsod nem baj ha nem fordul el a szaki át rakja neked a lamellákat és királyság .

Köszi a tanácsokat, ezt fogom tennia valószínüleg. Az új kapcsoló megvan, müködik is (leszámítva hogy nem marad a helyén), remélem át tudják lamellázni.

 

Más: valami tipp, hogy a központi távirányítója miért csinálja, hogy megnyomom, hosszan világít és ha elaludt a led csak akkor zár/nyit normálisan?

Módosítva : RazoR
Link to comment
Megosztás:

Az újrabőrözés nem opció? Én a gyári bőrkormányt huzattam újra a váltószoknya.hu-s Janival, méghozzá úgy hogy az eredeti bőr is rajta maradt, mert szeretem ha jó vastag fogású a kormány. Tavalyelőtt 12e-ért csinálta, úgy hogy kétoldalt perforált, alul és felöl pedig sima fekete bőrrel és drapp cérnával varrta.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

 

Igaz nem G Astra hanem B Vectra. Multikormány gomboknak nincs funkciója, mert  nem gyári a rádióm. Rá lehet esetleg kötni a gombokat a tempomatra? Ne az indexkaron kapcsoljam, hanem mondjuk a kormány jobb oldalán a + - o  gombokkal?

 

Link to comment
Megosztás:

6 órája, Tiv. írta:

Sziasztok.

 

Igaz nem G Astra hanem B Vectra. Multikormány gomboknak nincs funkciója, mert  nem gyári a rádióm. Rá lehet esetleg kötni a gombokat a tempomatra? Ne az indexkaron kapcsoljam, hanem mondjuk a kormány jobb oldalán a + - o  gombokkal?

 

Szerintem egy kis barkácsolással kivitelezhető. A gyenge láncszem a kormány átvezető szalag.

Link to comment
Megosztás:

6 órája, Tiv. írta:

Sziasztok.

 

Igaz nem G Astra hanem B Vectra. Multikormány gomboknak nincs funkciója, mert  nem gyári a rádióm. Rá lehet esetleg kötni a gombokat a tempomatra? Ne az indexkaron kapcsoljam, hanem mondjuk a kormány jobb oldalán a + - o  gombokkal?

 

Ccorsaban mar lattam ilyen kivitelezest.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Több fórumon kérdezgettem a problémámat, sajnos nem kaptam választ rá. Ausztriából hozott Zafimba nem tudom a fedélzeti komputeremet kezelni, a használatija meg az ablaktörlő kapcsolatot mutatja, csak éppen az enyém más fajta mint kiderült navigációs.

Van valakinek ilyen kijelzője ?

Márkaszervíz segítségével kiderítettem, hogy a gyári  NCD 1100 rádióval lehetett kezelni a fed komputert, és nem az ablaktörlő karral..

Úgy érzem halott ügy, hogy kivezetéssel lehetne a menüt kezelni utólag szerelt gombokkal.Jól érzem :) ?

 

 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 06. 22. at 6:37, spzoli írta:

Ccorsaban mar lattam ilyen kivitelezest.

Ez egy elég jól megfontolandó ötlet lenne. A 4 szál vezetéket ami az index karon van, simán át lehet vezetékelni a kormányra, nyilván akkor a rádió funkció ugrik. Egyébként szerintem a kormány átvezetőn át lehet "vinni", csak ott közvetlenül át kell kötni és ennyi. Vagy rosszul gondolom?

Link to comment
Megosztás:

12 perce, Handbrake írta:

Ez egy elég jól megfontolandó ötlet lenne. A 4 szál vezetéket ami az index karon van, simán át lehet vezetékelni a kormányra, nyilván akkor a rádió funkció ugrik. Egyébként szerintem a kormány átvezetőn át lehet "vinni", csak ott közvetlenül át kell kötni és ennyi. Vagy rosszul gondolom?

Én is így gondolom!

Egyébként nem vagyok teljesen kibékülve az indexkaron lévő kapcsolókkal. Gyári a kar, mégis a gombokat elég nehéz nyomogatni. Először utángyártott kart raktam be. Azt hittem ezért nehéz a gombok nyomogatása. Kicseréltem a kart bontottra, de u.a.. Viszont ez az egyik extra amit nagyon szeretek.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

11 órája, Handbrake írta:

Ez egy elég jól megfontolandó ötlet lenne. A 4 szál vezetéket ami az index karon van, simán át lehet vezetékelni a kormányra, nyilván akkor a rádió funkció ugrik. Egyébként szerintem a kormány átvezetőn át lehet "vinni", csak ott közvetlenül át kell kötni és ennyi. Vagy rosszul gondolom?

Ja, lenyegeben ennyi. Ember azert pont ccorsanal csinalta, mert abba meglehetosen ritka a tempomatos indexkar es nincs utangyartott sem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

21 perce, Handbrake írta:

Nyilván előnyben van akinek most is multikormánya van, de gombsort lehet venni külön is, az átvezető az érdekes, majd utánanézek mi pénzt lehet ilyenért kiadni.

Emlékeim szerint a gombsor berakható eredetileg nem multis kormányba is. Kicsit faragni kell, de a rögzítési pontok megvannak. Az átvezető 5Eft körül mozog.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

14 órája, gezoli írta:

Én is így gondolom!

Egyébként nem vagyok teljesen kibékülve az indexkaron lévő kapcsolókkal. Gyári a kar, mégis a gombokat elég nehéz nyomogatni. Először utángyártott kart raktam be. Azt hittem ezért nehéz a gombok nyomogatása. Kicseréltem a kart bontottra, de u.a.. Viszont ez az egyik extra amit nagyon szeretek.

Én utángyártott, Magneti Marelli márkájú kart vettem. Az irányjelzésnél túl erősen kell nyomni, hogy bekattanjon, a tempomat gombok pedig ezen is túl merevek. Ezen kívül gyakran benyomva maradt az R gomb melegben. Szétszedtem a kapcsolót, de mindenhol meg volt zsírozva ahol mozgó alkatrész van benne. Végül az előző, tempomat nélküli kapcsolóból áttettem az irányjelző rugóját (nem ugyanolyan keménységű volt!), az I és R gombok alatti rugókból pedig levágtam 2 menetet. Szerintem most olyan, amilyennek lennie kellene gyárilag.

Módosítva : Krajcso
Link to comment
Megosztás:

Ezt már a múltkorában is kérdeztem, de most hátha valaki akinek Comfort felszereltségű az autója megmondja a tutit..

Szóval lehetséges , hogy be van vezetékelve a tempomat (kuplung kapcsoló megvan),nálam, s csak egy indexkapcsoló kell, meg egy tanítás és lesz tempomatom?

Link to comment
Megosztás:

3 perce, oggy írta:

Ezt már a múltkorában is kérdeztem, de most hátha valaki akinek Comfort felszereltségű az autója megmondja a tutit..

Szóval lehetséges , hogy be van vezetékelve a tempomat (kuplung kapcsoló megvan),nálam, s csak egy indexkapcsoló kell, meg egy tanítás és lesz tempomatom?

Lehetséges. De nem sokat kell bontani hozzá szedd le a kormányburkolatot és meglátod ott bent van e tempomatos indexkarnak a csatija. Ha az is bent van akkor valószínűleg már csak a programozás kell.

Amúgy mi a motorkódod?

Ilyen csatit keress, vagyis ennek az ellentettjét: 

stecker-tempomat-3-6018790798446985824.j

Link to comment
Megosztás:

Ha van OP-COM megtudod nézni, mert a részegységeket le lehet tesztelni. Elegance felszereltségbe megvolt a kuplung kapcsoló csatija is félre téve a bal lábtérbe, kapcsoló be, program, és ment. Persze a kar is bekerült, annak is ott volt a csatija fent.

Fontos, ha beállítottátok teszteljétek le a gombokat, meg a kapcsolókat. MENET KÖZBEN IS! Faternál jártunk úgy, hogy a kuplung kapcsolót az istenért nem ismerte fel, újra vezetékeltük, átforrasztottuk stb. Egyébként is jó volt, csak a szoftver nem érzékelte BUGos.....

Link to comment
Megosztás:

34 perce, kobraCode írta:

Lehetséges. De nem sokat kell bontani hozzá szedd le a kormányburkolatot és meglátod ott bent van e tempomatos indexkarnak a csatija. Ha az is bent van akkor valószínűleg már csak a programozás kell.

Amúgy mi a motorkódod?

Ilyen csatit keress, vagyis ennek az ellentettjét: 

stecker-tempomat-3-6018790798446985824.j

Óó ezer köszönet (Handbrake-nek is) :-) !

Y17DT a motorkódom és a francokat :-)  Comfort a felszereltségem, Elegance az !

A 10 légzsákon meg a hátsó elektromos ablakokon kívül minden benne van a kocsiba!

Nopersze meg a tempomat, de ma leszedem a kormányburkolatot, s megnézem a csatit, a kuplungkapcsoló az bennevan, a múltkor láttam.

Örülnék a tempomatnak, ha lenne, sokat megyek hosszú úton, a Bárdiban már megkérdeztem a kart, 3000 pénzért hozzámvágják+ismimnek van gépe, így kis ráfordításból meglenne eme hasznos szerkezet..

Link to comment
Megosztás:

Ha kell legzsakatvezeto privatban megtalalsz. Van egy tempomat szettem is elektromos gazpedaloshoz. Kar+2pedalkapcsolo.

Egyebkent, ha a kormanynal megvan a csati meg egyaltalan nem biztos hogy a motorterben is benne van. En igy jartam az asszony autojaval, pedig abban tenyleg sok extra van gyarilag. Harom szal, nem a vilag, ellenben bosszanto. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a 2.0 dizel B Vekinél csak a kart kellett kicserélni, és összedugni a csatikat. Nem kellett programozni semmit. Gyárilag benne voltak a pedálkapcsolók is. Először arra gondoltam, eredetileg tempomatos volt, csak valamelyik előző gazda ilyen karra cserélte ki. De nem, mivel gyári vakdugóval volt ledugózva a kormánynál a csatlakozó. Érdekes hogy ilyenen spórolt a gyár annak idején.

 

Én is azért gondolkozom a multikormány gombokra kötni a tempomatot, mert nekem is beragad néha az egyik gomb. De ha jól tudom, a gomboktól oldalanként csak egy vezeték megy át az átvezetőn, mert a  gombok különböző ellenálással adják a jelet. Lehet hogy hülyeséget írtam. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valami ötletetek, hogy honnan tudnék szerezni a vezetőoldali kivehető szőnyeghez rögzítőt? A szőnyegen ott a 2 lyuk, a padlón a 2 patent, csak a 2 ellendarab hiányzik... még az ebayen is elég beteg árak vannak...

 

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

22 perce, nzozz írta:

Sziasztok!

Van valami ötletetek, hogy honnan tudnék szerezni a vezetőoldali kivehető szőnyeghez rögzítőt? A szőnyegen ott a 2 lyuk, a padlón a 2 patent, csak a 2 ellendarab hiányzik... még az ebayen is elég beteg árak vannak...

 

Köszönöm

A kollégám csináltatott itt régen szőnyeget.Én hoztam el,és mintha benne lett volna az ellendarabja a pöcöknek.

http://xn--autsznyeg-76a05h.hu/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.