Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


tuzer

Recommended Posts

Én megszoktam a szagokat.Öcsém tanyán dolgozott:) Most meg kénes vízben fürdök a sömöröm miatt.Olyan záptojás szaga van,hogy kifordul a belem :) Poros, füstös helyen nem járok.Inkább jöjjön be egy kis kosz,minthogy birkózzak a csappantyúkkal meg társaival odalent.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2005-ös G Astra (Z14XEP) a következő hibát produkálja: első indításkor az óracsoporton minden jól működik, égnek a visszajelző lámpák, működik a műszerfalvilágítás, működik a fordulatszámmérő a vízhőfok mutató, az üzemanyagszintjelző és a kilométeróra is. Kb. 1,5-2 perc járatás után ha leállítom és újra ráteszem a gyújtást a mutatós műszerek nem mozdulnak, a kilométeróra mutatója a 0 körül egyhelyben rezeg. A gyújtás levétele után még néhány másodpercig tovább rezeg majd megáll. Ha az első indítás után nem állítom le minden óra jól működik. Ha hagyom állni kb fél órát, újra minden jól működik a következő indításig. Van valakinek valami tippje? Előre is köszönöm: Spityeg  

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, nyáron nem volt gond de most a hidegben előjött pár kellemetlen rezonáló hang az autóban ha döccenőbe megyek. 

Arra már rájöttem, hogy a jobb oldali ajtóból jön egy nagyon erős rezegő / rezonáló hang (ablak + fém érintkezés lehet) A kárpit lebontása előtt van ötletetek hogy mit keressek, még nem csináltam ilyet. A másik a műszerfalból jön, annak most nem állok neki. 

Üdv, Norbi

Link to comment
Megosztás:

26 minutes ago, PorcioNorbi írta:

Sziasztok, nyáron nem volt gond de most a hidegben előjött pár kellemetlen rezonáló hang az autóban ha döccenőbe megyek. 

Arra már rájöttem, hogy a jobb oldali ajtóból jön egy nagyon erős rezegő / rezonáló hang (ablak + fém érintkezés lehet) A kárpit lebontása előtt van ötletetek hogy mit keressek, még nem csináltam ilyet. A másik a műszerfalból jön, annak most nem állok neki. 

Üdv, Norbi

Műszerfalnál a szellőző rács szokott hangot adni, az ami a szélvédőre irányítja a levegőt. Én oda szoktam csapni egy kicsit és elhallgat. Volt aki öntapadós ablakszigetelő szivaccsal "hézagolta" ki.

Módosítva : gezoli
Link to comment
Megosztás:

3 minutes ago, gezoli írta:

Műszerfalnál a szellőző rács szokott hangot adni, az ami az ablakra irányítja a levegőt. Én oda szoktam csapni egy kicsit és elhallgat. Volt aki öntapadós ablakszigetelő szivaccsal "hézagolta" ki.

Valahonnan belülről jön nálam. Meg lehet az új fejegység is adhatja mert ahogy néztem eléggé lötyög a helyén. Viszont az ajtó az ami nagyon zavaró.

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, PorcioNorbi írta:

Sziasztok, nyáron nem volt gond de most a hidegben előjött pár kellemetlen rezonáló hang az autóban ha döccenőbe megyek. 

Arra már rájöttem, hogy a jobb oldali ajtóból jön egy nagyon erős rezegő / rezonáló hang (ablak + fém érintkezés lehet) A kárpit lebontása előtt van ötletetek hogy mit keressek, még nem csináltam ilyet. A másik a műszerfalból jön, annak most nem állok neki. 

Üdv, Norbi

Az ajtóban esetleg az ablak hátsó vezetősínjének műanyag alkatrésze lehet elszabadulva (szétakadva, vagy töve).

Viszont ha még nem volt kicsomagolva az ajtó, akkor a páravédő fóliát is le kell valahogy imádkozni, talán hajszárítóval vagy hőlégfúvóval megmelegítve szebben jön le és vissza is ragasztható.
Az ablakemelő szerkezetét ha ki kell venned: popszegecsek rögzítik az ajtóhoz, kivenni csak azok lefúrását követően tudod. Visszafelé vagy szegecselsz (4,8x11), vagy M5x16-os csavarokkal (anya+alátétek...) rakod vissza.

Itt nagyjából minden látszik:
http://www.partsbase.org/opel/astra-g-zafira-a-1998-2009-3-20-front-door-window-opening-mechanism/

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, PorcioNorbi írta:

Sziasztok, nyáron nem volt gond de most a hidegben előjött pár kellemetlen rezonáló hang az autóban ha döccenőbe megyek. 

Arra már rájöttem, hogy a jobb oldali ajtóból jön egy nagyon erős rezegő / rezonáló hang (ablak + fém érintkezés lehet) A kárpit lebontása előtt van ötletetek hogy mit keressek, még nem csináltam ilyet. A másik a műszerfalból jön, annak most nem állok neki. 

Üdv, Norbi

Az ajtóban esetleg az ablak hátsó vezetősínjének műanyag alkatrésze lehet elszabadulva (szétakadva, vagy töve).

Viszont ha még nem volt kicsomagolva az ajtó, akkor a páravédő fóliát is le kell valahogy imádkozni, talán hajszárítóval vagy hőlégfúvóval megmelegítve szebben jön le és vissza is ragasztható.
Az ablakemelő szerkezetét ha ki kell venned: popszegecsek rögzítik az ajtóhoz, kivenni csak azok lefúrását követően tudod. Visszafelé vagy szegecselsz (4,8x11), vagy M5x16-os csavarokkal (anya+alátétek...) rakod vissza.

Itt nagyjából minden látszik:
http://www.partsbase.org/opel/astra-g-zafira-a-1998-2009-3-20-front-door-window-opening-mechanism/

Link to comment
Megosztás:

20 minutes ago, KMiki írta:

Az ajtóban esetleg az ablak hátsó vezetősínjének műanyag alkatrésze lehet elszabadulva (szétakadva, vagy töve).

Viszont ha még nem volt kicsomagolva az ajtó, akkor a páravédő fóliát is le kell valahogy imádkozni, talán hajszárítóval vagy hőlégfúvóval megmelegítve szebben jön le és vissza is ragasztható.
Az ablakemelő szerkezetét ha ki kell venned: popszegecsek rögzítik az ajtóhoz, kivenni csak azok lefúrását követően tudod. Visszafelé vagy szegecselsz (4,8x11), vagy M5x16-os csavarokkal (anya+alátétek...) rakod vissza.

Itt nagyjából minden látszik:
http://www.partsbase.org/opel/astra-g-zafira-a-1998-2009-3-20-front-door-window-opening-mechanism/

Köszönöm! Utána nézek, amint lesz egy kis jó idő, garázs hiányában most nincs sok kedvem fagyoskodni :D

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, zeemol írta:

Üdv!
Érdeklődnék hogy az üléskárpitokat szokták-e javítani. A kárpit kódja meg van: XXQF
Kérdés az, hogy hol tudnék ugyanilyen anyagot vásárolni?

Amennyi ilyen verdát bontanak, lehet jobban járnál, ha vennél komplett ülést. Ha tudsz is ugyan ilyen anyagot szerezni nem olcsó, plusz a kárpitos sem.Lehet többe lenne a leves ,mint a hús.

Link to comment
Megosztás:

Pedig a kérdés engem is érdekelne, ráadásul nekem a másik út (t.i. kompletten venni másik ülést) nem is járható, tekintve hogy bézs szövetkárpitú sportülésem van, derék- és combtámasszal, ülésfűtéssel és oldallégzsákkal. Ilyenből azért nincs olyan sok...

Én azon gondolkodtam, hogy mivel az üléskárpitot simán le lehet húzni az ülésvázról mint egy huzatot, akkor ha találnék megfelelő színű és mintájú kárpitanyagot, akkor elég lenne csak a szakadt részt pótolni varrástól varrásig (nekem a háttámla oldaltámasz része van kiszakadva, ami ki-beszálláskor dörzsölődik), amihez bőven elég lenne egy 10cmx50cm-es darab... Na igen, csak honnan?

 

Link to comment
Megosztás:

34 minutes ago, tgabika76 írta:

Pedig a kérdés engem is érdekelne, ráadásul nekem a másik út (t.i. kompletten venni másik ülést) nem is járható, tekintve hogy bézs szövetkárpitú sportülésem van, derék- és combtámasszal, ülésfűtéssel és oldallégzsákkal. Ilyenből azért nincs olyan sok...

Én azon gondolkodtam, hogy mivel az üléskárpitot simán le lehet húzni az ülésvázról mint egy huzatot, akkor ha találnék megfelelő színű és mintájú kárpitanyagot, akkor elég lenne csak a szakadt részt pótolni varrástól varrásig (nekem a háttámla oldaltámasz része van kiszakadva, ami ki-beszálláskor dörzsölődik), amihez bőven elég lenne egy 10cmx50cm-es darab... Na igen, csak honnan?

 

Nézd meg Piroskánál.Van egy jó pár kárpit anyaga.Én anno a Vectrára Skoda Superb anyagot választottam.Az Astrára Polo Gti-t akartam,de pont elfogyott.Legalább 10 céges kocsira is ott csináltattam.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=115484275&t=9013374

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2015. 12. 30. at 20:05, tgabika76 írta:

Pedig a kérdés engem is érdekelne, ráadásul nekem a másik út (t.i. kompletten venni másik ülést) nem is járható, tekintve hogy bézs szövetkárpitú sportülésem van, derék- és combtámasszal, ülésfűtéssel és oldallégzsákkal. Ilyenből azért nincs olyan sok...

Én azon gondolkodtam, hogy mivel az üléskárpitot simán le lehet húzni az ülésvázról mint egy huzatot, akkor ha találnék megfelelő színű és mintájú kárpitanyagot, akkor elég lenne csak a szakadt részt pótolni varrástól varrásig (nekem a háttámla oldaltámasz része van kiszakadva, ami ki-beszálláskor dörzsölődik), amihez bőven elég lenne egy 10cmx50cm-es darab... Na igen, csak honnan?

 

Az én problémám is hasonló. Derék és combtámaszos, légzsákos sportülésekről van szó. Még ha találok is ilyet, általában ugyanúgy ki vannak szakadva a kérdéses helyen, vagy csak nem sok kell hogy kiszakadjanak :/
Viszont ha valahol be lehetne szerezni anyagot, potom pénzből ki lehetne javítani.

Egyébként én voltam egy Opel márkakereskedésben, gondoltam megkérdeztem lehet-e vásárolni gyári üléshuzatot. Szinte biztos voltam benne hogy nem, de tévedtem. Azt mondták vigyem be az alvázszámot + a kárpitkódot, és megrendelik, de kb 60ezer Ft. Én naivan visszakérdeztem hogy egy garnitúra? Erre mondja a csóka, hogy 60 ezer egy elem. Tehát pl egy üléslap, vagy egy háttámla. Az azért elég röhejes :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

először is boldog új évet mindenkinek! :)

Másodszor, van valakinek tapasztalata ISOFIX rendszerrel G Astrában? Szükségem lesz rá és nem tudom, hogy hol keressem vagy ha nincs, akkor hol tudnék két szemet beheggesztetni. 

Minden megoldás érdekel, ragaszkodom az ISOFIX-hez, nem elég az öves gyerekülés rögzítés. :)

Üdv,

Balázs

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, balu a kapitány írta:

Másodszor, van valakinek tapasztalata ISOFIX rendszerrel G Astrában? Szükségem lesz rá és nem tudom, hogy hol keressem vagy ha nincs, akkor hol tudnék két szemet beheggesztetni. 

Minden megoldás érdekel, ragaszkodom az ISOFIX-hez, nem elég az öves gyerekülés rögzítés. :)

Üdv,

Balázs

Ezt még korábban gugliztam ki a témával kapcsolatban: 

"Nem, szériában nem volt. Létezett ugyan IsoFix rendszer G Astrához is gyári extraként, viszont utólagosan nem vásárolható (olyannyira hogy cikkszáma sincs) már anno is csak márkakereskedőnél lehetett beszereltetni. Ebből kifolyólag sztem kábé fehér holló ritkaságú, bontókban meg pláne, de ha találsz egyet akkor természetesen át tudod építeni a te autódba. A helyzetet ráadásul tovább bonyolítja hogy volt egy OpelFix nevű rendszer is, ami elvben gyakoribb és most is elérhető (cikkszáma 1746747, nagyságrendileg 140e Ft), viszont a kettő nem kompatibilis: az IsoFix rendszer szélesebb és az OpelFix-hez képest merőleges a csatlakozója, utóbbihoz keskenyebb csatlakozójú (gyaníthatóan speciális és ebből kifolyólag méregdrága) ülés kell."

Összefoglalva:
Szériában egyik sincs, IsoFix rendszer ritka G Astrához, de ha sikerül szerezned akkor viszonylag könnyű hozzá ülést találni mert elég elterjedt rendszer, OpelFix meg éppen fordítva: ez sincs ugyan szériában, de G Astrákban mégis gyakrabban előfordul, tehát utólag is könnyebb szerezni esetleg bontóban, de mivel egyedi szabvány, csak a méregdrága gyári Opel ülés jó hozzá. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, balu a kapitány írta:

Sziasztok,

először is boldog új évet mindenkinek! :)

Másodszor, van valakinek tapasztalata ISOFIX rendszerrel G Astrában? Szükségem lesz rá és nem tudom, hogy hol keressem vagy ha nincs, akkor hol tudnék két szemet beheggesztetni. 

Minden megoldás érdekel, ragaszkodom az ISOFIX-hez, nem elég az öves gyerekülés rögzítés. :)

Üdv,

Balázs

Esetleg arra nem gondoltál, hogy egy komolyabb ülést veszel? Nekünk egy Römer King volt . 3 pontos övvel kellett rögzíteni és az ülésnek pedig 5 pontos öve volt. 2 gyereket kiszolgált úgy adtam el. Az igazsághoz tartozik, hogy nem olcsó ülés. 2001-ben 36.000ft volt, de nem bántam meg. Tesztgyőztes volt egy autós szaklap szerint. Stabil, nagyon biztonságos ülés. Viszont kb. 10kg volt a súlya, ezért is utáltam kivenni az autóból.

Römer

Link to comment
Megosztás:

12 hours ago, zeemol írta:

Az én problémám is hasonló. Derék és combtámaszos, légzsákos sportülésekről van szó. Még ha találok is ilyet, általában ugyanúgy ki vannak szakadva a kérdéses helyen, vagy csak nem sok kell hogy kiszakadjanak :/
Viszont ha valahol be lehetne szerezni anyagot, potom pénzből ki lehetne javítani.

Egyébként én voltam egy Opel márkakereskedésben, gondoltam megkérdeztem lehet-e vásárolni gyári üléshuzatot. Szinte biztos voltam benne hogy nem, de tévedtem. Azt mondták vigyem be az alvázszámot + a kárpitkódot, és megrendelik, de kb 60ezer Ft. Én naivan visszakérdeztem hogy egy garnitúra? Erre mondja a csóka, hogy 60 ezer egy elem. Tehát pl egy üléslap, vagy egy háttámla. Az azért elég röhejes :D

Azért az nem kicsit elborult ár. Ha jól gondolom akkor piros kockás az ülésed huzata.

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, gezoli írta:

Esetleg arra nem gondoltál, hogy egy komolyabb ülést veszel? Nekünk egy Römer King volt . 3 pontos övvel kellett rögzíteni és az ülésnek pedig 5 pontos öve volt. 2 gyereket kiszolgált úgy adtam el. Az igazsághoz tartozik, hogy nem olcsó ülés. 2001-ben 36.000ft volt, de nem bántam meg. Tesztgyőztes volt egy autós szaklap szerint. Stabil, nagyon biztonságos ülés. Viszont kb. 10kg volt a súlya, ezért is utáltam kivenni az autóból.

Römer

De, abszolút, Maxi Cosi ülés lesz (ezzel az alappal: http://www.brendon.hu/Products/Details/61357, erre a hordozó után következő gyerekülést is rá tudom tenni), egyszerűen a biztonsági öves rögzítésben nem bízok, ami lehet, hogy az én hülyeségem, de nem tudom elengedni, hogy nem tart úgy, mint az ISOFIX. Valószínűleg fogok készítetteni egy ISOFIX csatlakozást, amit utána beépítek az autóba, egyelőre jobb megoldást nem ötlöttem ki.

Balu

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, kobraCode said:

S a rögzítő hogyan van felrakva? Átfúrtad?

Csavarokat kiszedtem a kárpitból, így engedett annyit, hogy beférjen mögé a kezem két anyával.

Átfúrtam, és két átmenő csavarral rögzítettem. Erre a célra praktikus. Felülről nem is látszik, nincs útba, és nem fogok rápakolni tutira.

Mást nem tudtam ide kitalálni, de tényleg jó lenne több pakolható rész. De így is jó a G Astra ebből a szempontból. Főleg ha azt nézem, a H Astrában pohártartó sincs... :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

20 hours ago, Stofl írta:

Csavarokat kiszedtem a kárpitból, így engedett annyit, hogy beférjen mögé a kezem két anyával.

Átfúrtam, és két átmenő csavarral rögzítettem. Erre a célra praktikus. Felülről nem is látszik, nincs útba, és nem fogok rápakolni tutira.

Mást nem tudtam ide kitalálni, de tényleg jó lenne több pakolható rész. De így is jó a G Astra ebből a szempontból. Főleg ha azt nézem, a H Astrában pohártartó sincs... :)

Köszi! Nem tudtam elgondolni hogyan van ott fent. Valamiért mindig az jött le hogy felülről van megfúrva de ugye az csúnya.

Lehet én is megcsinálom majd így és legalább lesz a palacknak fix helye, nem foglalja a helyet a kosárban.

H-nak nincs pohártátója? Sosem figyeltem rá, igaz nem is ültem sokat H-ban. De nagyon vacak akkor, minél modernebb valami annál jobban szembemegy az egyszerűséggel!?

Link to comment
Megosztás:

5 hours ago, PorcioNorbi írta:

Utastér felújítás első lépés megtéve, kormánykerék kicserélve :)
A régi már elkezdett mállni, a szivacs része a kezemen maradt.

20160108_133232_resize_www.kepfeltoltes.

A következő a dudagomb lesz utána meg a középkonzol plusz a fekete elemek egy részének a fényezése lesz tavasszal. 

van hozzá légzsákom ha érdekel.http://kepkezelo.com/images/05uln4r9kd6hno87uybp.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.