Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Élettartama milyen?Én Tungsram Megalight +90% használok évi 8 ezer km,nappali fénnyel megyek és most cserélem a 3.darabot 2 év alatt :smartass:

Kb. másfél év, 30-40.000km, de nem kellett cserélni. Eleve nem egy élettartam rovására kihegyezett +X%-os izzó, hanem nagyobb teljesítményű, 65W az 55W helyett...
Link to comment
Megosztás:

Pár hete láttam SZerémi út - Galvan utca kereszteződésnél egy astra tulajt akinek a féklámpája a ködös helyére lett bekötve. Kivi lennék, hogy akor neki nincs ködöse? Lehet, h itt tag. :D Szinét nem tudom, sötét ha jól rémlik, zöld/kék.

Szia!

A ködzárfény a gyári féklámpa helyén üzemel tovább mint például Ford mondeo.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

olaj cserés volt a gép

1 olyan kérdésem lenne hogy A.Z Meister-t tettem bele

valakinek véleménye?

szerintetek milyen??

Én nem tettem volna bele. :D Te viszont már beleraktad, talán előtte kellett volna körbe járni a témát. Ha van kedved olvasd el, engem az unixos pofa nem győzött meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__5134610-milyen-olaj-az-a-z-meisterteile

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Jobb hátsó rekesznél börtokba van néhány szerszám apró gubanc esetére, és előbb mikor kivettem a börtok át volt ázva. Szerintetek hol jött be a viz? Tegnap esőbe autókáztunk egész nap, máskor is volt már ilyen de nem vettem észre hogy beázik :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Jobb hátsó rekesznél börtokba van néhány szerszám apró gubanc esetére, és előbb mikor kivettem a börtok át volt ázva. Szerintetek hol jött be a viz? Tegnap esőbe autókáztunk egész nap, máskor is volt már ilyen de nem vettem észre hogy beázik :(

Üdv,

Nem ott van véletlenül az utastér levegőkiengedő nyílása (a lökhárító mögött, jobb oldalon)?

Lehet, hogy ott kapott be némi vizet.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv,

Nem ott van véletlenül az utastér levegőkiengedő nyílása (a lökhárító mögött, jobb oldalon)?

Lehet, hogy ott kapott be némi vizet.

Passzolom, de meglesem majd. Most kaptam még egy fülest, hogy lehet a hátsó lámpa nincs a helyén, de azt kétlem. Kösz a tippet!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lehet hülye a kérdés de felteszem.Minap azt fedeztem fel a kézifékem odavan,nem is lenne baj ezzel de vizsgára megy,oda meg kell.Van egy ismerősöm bowdenekkel foglakozik így megjavítattam vele.fFel is raktam de kiderűlt valamit mégsem jól csináltam mert ha behúzom a kéziféket a bowden ívet ír le de nem fog.Lehet elől is be kell akasztani valahol a bowdent?A baj az aknám nincs földről szereltem és nem igazán láttam.Nekem ez gyanús de azért gondoltam megkérdem .

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lehet hülye a kérdés de felteszem.Minap azt fedeztem fel a kézifékem odavan,nem is lenne baj ezzel de vizsgára megy,oda meg kell.Van egy ismerősöm bowdenekkel foglakozik így megjavítattam vele.fFel is raktam de kiderűlt valamit mégsem jól csináltam mert ha behúzom a kéziféket a bowden ívet ír le de nem fog.Lehet elől is be kell akasztani valahol a bowdent?A baj az aknám nincs földről szereltem és nem igazán láttam.Nekem ez gyanús de azért gondoltam megkérdem .

Üdv.

valamit nem akasztottál be, ha jól tudom ketté ágazik a kézifék bowdenje.

am. pont az ilyen bowden megnyúlás miatt soha nem húzom be, csak ha lejdőn, dombon állok meg.

bőven elég az 1-es fokozat, ha el akarják gurítani akkor is el tudják, ha behúzod a bowdent, max elvágják, ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy 18V-os akksis fúró aminek az akksija megadta magát. Házilag tudom cserélni az akkumulátorokat? Lehet egyáltalán kapni?

Köszi!

Minden akkus fúró előbb utóbb így jár, mint a miénk is. Én annak idején 1 boltban találtam az országban de olyan drága volt hogy jobban megérte venni egy fúrót. A Balck&Decker nek szokott csere akciója lenni ha beviszed a régit elengednek X ezer Ft-ot, így cseréltük be, vettünk egy újat. Amúgy milyen Fúró? 18V-os nem nagyon nehéz? Nekünk 16-os volt, most van helyette 9,5V de nagyon bika.

Link to comment
Megosztás:

Minden akkus fúró előbb utóbb így jár, mint a miénk is. Én annak idején 1 boltban találtam az országban de olyan drága volt hogy jobban megérte venni egy fúrót. A Balck&Decker nek szokott csere akciója lenni ha beviszed a régit elengednek X ezer Ft-ot, így cseréltük be, vettünk egy újat. Amúgy milyen Fúró? 18V-os nem nagyon nehéz? Nekünk 16-os volt, most van helyette 9,5V de nagyon bika.

Hobbi szinten használom itthon. Ezt-azt csavarozni, fúrni, bútort összerakni stb. Alig használtam, bár már 3-4 éves. Ezért nem akarom eldobni.

Link to comment
Megosztás:

Hobbi szinten használom itthon. Ezt-azt csavarozni, fúrni, bútort összerakni stb. Alig használtam, bár már 3-4 éves. Ezért nem akarom eldobni.

ha csak erre kell én a Bosch ixo-t vettem, lithium ion akkus, így nem fog a nem használat miatt tönkremenni az akkuja olyan hamar,

és jobban is tartja a töltést, milyen idegesítő volt amikor egy hagyományos gépem volt, és használni szerettem volna, kb. fél év után

és csontra le volt merűlve.....

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.