Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Az összeg még 50e Ft, de nem válaszoltam nekik azóta. (felajánlották a részlet fizetést is)

Ahogy jobban utána néztem, az egyik NEM az ő kiadványuk!

A másik kiadványról nem tudom.

Ezért borítóról kértem hogy tegyetek fel, vagy PM-ben küldjetek képet.

Arról, amit a link után lehetett letölteni.

Eddig sajnos csak egy visszajelzésem van, de nem a linkről töltötte le, ezért azt nem tudom, hogy mi féle...

Nagyon úgy néz ki hogy átverés az egész, csak le akarják húzni az embereket Csak most nem fog sikerülni nekik... PM ment

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az összeg még 50e Ft, de nem válaszoltam nekik azóta. (felajánlották a részlet fizetést is)

Ahogy jobban utána néztem, az egyik NEM az ő kiadványuk!

A másik kiadványról nem tudom.

Ezért borítóról kértem hogy tegyetek fel, vagy PM-ben küldjetek képet.

Arról, amit a link után lehetett letölteni.

Eddig sajnos csak egy visszajelzésem van, de nem a linkről töltötte le, ezért azt nem tudom, hogy mi féle...

Üdv!

A Haynes angol honlapján fel van tüntetve a magyar kiadó, mint forgalmazó:

http://www.haynes.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/HaynesStoreListView?storeId=10001&catalogId=10001&langId=-1&overseas=yes&postcode=&town=

Valszeg az összes Haynes könyvnek a kiadási joga az övék...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A Haynes angol honlapján fel van tüntetve a magyar kiadó, mint forgalmazó:

http://www.haynes.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/HaynesStoreListView?storeId=10001&catalogId=10001&langId=-1&overseas=yes&postcode=&town=

Valszeg az összes Haynes könyvnek a kiadási joga az övék...

Viszont, ha ez nincs rá, vagy beleírva a körnvbe, akkor csak a Haynes indíthat bármilyen eljárást, ha tudja bizonyítani.

Valamint, ha a feljelentés időpontjában is fennáll a jogsértés.

Visszamenőleg ezt elég nehéz bizonyítani, még akkor is, ha lementették az oldal akkori adatait.

Mert ezt nem fogadja el bizonyítékként a bíróság.

(Ha viszont lekérte a hiteles másolatot, akkor viszont a szolgáltatónak értesíteni kellett erről az oldal üzemeltetőjét.)

A szolgáltató ugyanis 60 nap után törli az archívum adatait.

A cégem is így járt, így nem tudta érvényesíteni a követeléseit. :blink:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Viszont, ha ez nincs rá, vagy beleírva a körnvbe, akkor csak a Haynes indíthat bármilyen eljárást, ha tudja bizonyítani.

Valamint, ha a feljelentés időpontjában is fennáll a jogsértés.

Visszamenőleg ezt elég nehéz bizonyítani, még akkor is, ha lementették az oldal akkori adatait.

Mert ezt nem fogadja el bizonyítékként a bíróság.

(Ha viszont lekérte a hiteles másolatot, akkor viszont a szolgáltatónak értesíteni kellett erről az oldal üzemeltetőjét.)

A szolgáltató ugyanis 60 nap után törli az archívum adatait.

A cégem is így járt, így nem tudta érvényesíteni a követeléseit. :blink:

Ehhez nem tudok érdemben hozzászólni (annak ellenére, hogy anno volt egy fél éves Iparjogi ismeretek tantárgyam... :blush:).

De a magyar kiadó honlapján az "Autótechnika-copyright" menüpont alatt letölthető "Beszélni kell róla" pdf anyagban (megjelent: Auttechnika 2012.12. számában) igen kemény hozzáállásukról tesznek említést lásd: 2. oldal, kép alatti bekezdés).

Ezek ismeretében, nem meglepő az arrogáns nyomulásuk - sajnos :icon7:

Link to comment
Megosztás:

51/48cm a gyári mérete.Legalábbis Valeo katalógus ezt írja.Én mindegyik kocsimra ilyet vettem.2500 Ft a pár.

Közben megtaláltam a Bosoko lapátok dobozát. Nekünk 55/45 cm a két ablaktörlő, és teljesen jó. Épp összeér a két lapát, viszont ez használatban semmi galibát nem okoz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.