Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok... Én még újj vagyok itt így röviden rólam.. Eddig audi 80-asom volt 8 évig nyüstöltem Most vettem egy Gastra combit.. ezzel lesz majd pár kérdésem... amúgy autószerelésben jártas vagyok hobbi szinten, Egy autottuning kis családi valalkozásunk is van főleg Hondákkal foglalkoztam eddig házi barkács tanfolyam keretében :) ...

Lényeg Astra G 99' évj X20DT motorkód 82 Le..

Elősször is miért csak DT a motorkód? nincs se L se H se más...

Aztán meg van egy hibajelenségem... Motordiagnosztika lámpa ha menet közben bevillan lusta az auto gázra lépek elmúlik és ujra fürge majd lassan megint kivillan... Egr hibára gyanakszom...

A baj nem sokat tudok az autó előéletéről...

Mégegy kérdés és abbahagyom :D Ez DT ha intercoolert rakaok rá (ami van itthon egy pár :) kompiát át kell programozni? ki és mennyiért csinállhatja?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Voltam műszaki vizsgán. Nem ment át elsőre. Bal hátsó féknél 45%-os eltérés volt üzemire, kézire pedig 57%.

El kellett mennem kitakaríttatni, lecsiszolni a betéteket. A kézifék bovden porvédője szakadt, így a víz bement a bovdenhez, ezért szorult a csőben. Ez nem engedte vissza a betéteket a dobról. Emiatt pedig megégtek a betétek. Le kellett csiszolni, azután vissza műszakira. Ekkor már rendben volt.

De mondták hogy bovden csere cakk um pack,betétek, plusz következő műszakira már a hátsó kipufogó dob is csere.

:(

Azt tudtam hogy a tárcsáimnak az utolsó éve, de nem gondoltam hogy a hátsó fékkel is lenne valami......

Link to comment
Megosztás:

Egy sima cső, amelyik palástja teljes felületén furatozva van. Perforált= teljes felületén furatozott ;)

Én is most ezt a projektet szeretném megcsinálni, mert annó jártam úgy hogy szét rohadt belül minden és eldugaszolta az "árvalányhaj" a kipufugót, és szétvágtam kiszedtem és üresen össze! namost így elég furi hangja van, ezért is szeretnék kezdeni vele valamit!

A Kérdésem, hol a búbánatban tudok én, ilyen perforált lemezt beszerezni??

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan Coupéhoz valót (a sima Astráéban csak 220-ig van számozva a sebességmérő ha jól emlékszem, kivéve OPC), vagy csak a fehér számlap érdekel?

Elég lenne a számlap is. 1.6-os Astrámba raknám bele. A lényeg, hogy 7000-ig legyen skálázva.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,az mitől lehet hogy a ha ki akarom nyitni a kocsit,valamikor egyfolytába nyomnom kell a gombot kb 5-10 mp-ig hogy kinyíljon,vissza zárni rögtön reagál.Az autó mellett vagyok töbnyire mikorra olyan sokat kell tartanom.Nem mindig csinálja ezt.Az elem csere nem befolyásolta mostanság sűrűn cserélek elemet is hátha a hideg leszívja,de sokkal jobb nem lett.A másik bajom hogy amikor a fűtés venti megy legalább 1-sen kerepelő hangot hallat folyamatosan.Elég idegesítő.2-nél már alig hallatszik de csak mert a motor hangosabb.Szét kellene szednem a ventilátornál talán?Mondjuk azt sem tudom hol van a ventije.

Link to comment
Megosztás:

.A másik bajom hogy amikor a fűtés venti megy legalább 1-sen kerepelő hangot hallat folyamatosan.Elég idegesítő.2-nél már alig hallatszik de csak mert a motor hangosabb.Szét kellene szednem a ventilátornál talán?Mondjuk azt sem tudom hol van a ventije.

valszeg kezd csapágyas lenni a ventilátorod :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,az mitől lehet hogy a ha ki akarom nyitni a kocsit,valamikor egyfolytába nyomnom kell a gombot kb 5-10 mp-ig hogy kinyíljon,vissza zárni rögtön reagál.Az autó mellett vagyok töbnyire mikorra olyan sokat kell tartanom.Nem mindig csinálja ezt.Az elem csere nem befolyásolta mostanság sűrűn cserélek elemet is hátha a hideg leszívja,de sokkal jobb nem lett.A másik bajom hogy amikor a fűtés venti megy legalább 1-sen kerepelő hangot hallat folyamatosan.Elég idegesítő.2-nél már alig hallatszik de csak mert a motor hangosabb.Szét kellene szednem a ventilátornál talán?Mondjuk azt sem tudom hol van a ventije.

Szia!

Elég érdekes hibajelenség, sok ötletem nincs mi tudja ezt okozni, mindenesetre az elemtartó forrasztásának elengedése visszatérő próbléma ezeknél, esetleg érdemes lenne megnézni, hátha.

A fűtőmotor a kesztyűtartó mögött van, ha azt kiveszed már látod is, nem nehéz hozzáférni. Valószínű megkopott már a csapágyazása.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,az mitől lehet hogy a ha ki akarom nyitni a kocsit,valamikor egyfolytába nyomnom kell a gombot kb 5-10 mp-ig hogy kinyíljon,vissza zárni rögtön reagál.Az autó mellett vagyok töbnyire mikorra olyan sokat kell tartanom.Nem mindig csinálja ezt.Az elem csere nem befolyásolta mostanság sűrűn cserélek elemet is hátha a hideg leszívja,de sokkal jobb nem lett.A másik bajom hogy amikor a fűtés venti megy legalább 1-sen kerepelő hangot hallat folyamatosan.Elég idegesítő.2-nél már alig hallatszik de csak mert a motor hangosabb.Szét kellene szednem a ventilátornál talán?Mondjuk azt sem tudom hol van a ventije.

Szia!

A kulccsal én is így voltam. A megoldást az jelentette hogy megnézettem egy órással és átforrasztotta a kapcsolókat, azt mondta el volta repedve a nyomógomb alatt a forrasztás és már sokat látott ilyet...

Link to comment
Megosztás:

Nem csak koszos volt a lámpa? A fogkrémtől nem látni, mit maszatol össze, a végén meg leszedi az egészet a vizes törlővel. Bár egy próbát éppen megérne... :D

Elképzelhető hogy a fogrém is tartalmaz apró szemcséket . Ezen a videón azért ügyel ,hogy ne lásd tutira hogy fogrémet nyom rá. Kicsit nehézkesen jön ki a tubusból. Mondjuk ilyen elven a kromtisztító paszta is megtenné. Illetve ha már kézi munka akkor a kézi polír. Kisérletezni lehet hisz annak a fényszórónak úgy is mind1

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.