Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszönöm az ötleteket! Közben magától megjavult... Felhúztam teljesen mielőtt írtam, úgy hogy nem tartottam nyomva az ablakot, csak pöcögtettem, hogy legalább fel legyen húzva ha véletlenül esik. Most kimentem próbálgatni amit írtatok, de mondom azért csak bezárom még1x. Most nem húzta le az ablakot, és ha a gombbal húzom fel nyomva tartva, akkor se jön újra le. Nem értem, hogy ez mi volt... A lényeg, hogy most jó. Legalább ha újra csinálja, tudom miket kell megpróbálni :icon1:

Amikor felraktam az ablak-légterelőket, nekem is mindig visszanyitotta őket, de újratanítás után ez megszűnt. Bekerültek a rögzítőfülek az ablak útjába, így a zárási pont lejjebb került.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Segítséget szeretnék kérni. Meg tudnátok mondani, hogyan lehet Karavánnál a pótféklámpát burkoló elemet leszedni? Mi fogja még a négy csavaron kívül ?

Tolató kamerát szeretnék felszerelni, ahogy a képen felragasztottam. Fel szeretném fúrni, és a vezetékeket elvezetni a burkolat alatt. Nem merem feszegetni.

Előre is köszönöm.

https://www.dropbox.com/s/gp9dpf88jvut9aa/2013-08-31%2019.27.02.jpg

Még egy kérdés: Egy régebbi hozzászólásban volt egy kink amelyen ha beírtam az alvázszámot komplett leírást adott az autómról, robbantott ábrákkal, gyári cikkszámokkal. Most sehol sem találom a hozzászólást. Valaki tud adni linket ahhoz az oldalhoz? Előre is köszönöm.

A linket közben sikerült megtalálnom, ezzel megoldódott a problémám: http://ecat24.com/catalog/models/1/

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

segítségeteket, véleményeteket kérném!

Tavasszal megegyeztem egy cartárssal hogy csinál nekem egy cc led modult. Meg is történt az üzlet, majd a modul nem úgy működött ahogy kellett. Folyamatosan világított, gomb pedál nyomásra reagált. (Többször átnéztem a bekötést hátha én rontottam el sőt a tempomat bekötését is átforrasztottam újra.) Nos a lényeg hogy azt mondta az illető küldjem vissza tesz bele erősebb ellenállást vagy zavarszűrőt vagy valami ilyesmit és akkor jó lesz. Nos a csomagot feladtam neki május 6-án, annyi visszajelzés jött hogy megkapta és azóta néma csend. Nem reagál a leveleimre, itt a fórumon eltűnt. (lehet van egy másik nick neve és úgy figyel minket) Facebookon megtaláltam ott is írtam de semmi válasz, pedig látom hogy aktív a profilja.

Nos tudom a nevét, címét, telefonszámát, szerintetek érdemes hivatalos útra terelni a dolgot vagy nem ér az egész annyit? Nem akarok senkinek se rosszat, de legalább írna vissza annyit hogy nem tudom megcsinálni, de azért visszaküldöm, vagy vissza adom fele pénzt, szóval valami kompromisszumot köthetne velem.

Bocs a hosszú monológért csak elsőre nem ilyen benyomást keltett az illető.

Link to comment
Megosztás:

Már hónapok óta figyelem a parkoló autókat, és meglepően (szomorúan) állapítottam meg, hogy tízből legalább négyen téli gumi van. Beleértve 2-3 millió értékű járműveket is. Ennyire nincs pénzük az embereknek? Akkor miért nem vesznek olcsóbb autót?

Vagy egyszerűen ennyire nem értenek hozzá? Azt sem tudják, milyen gumival járnak? :omg:

Link to comment
Megosztás:

Már hónapok óta figyelem a parkoló autókat, és meglepően (szomorúan) állapítottam meg, hogy tízből legalább négyen téli gumi van. Beleértve 2-3 millió értékű járműveket is. Ennyire nincs pénzük az embereknek? Akkor miért nem vesznek olcsóbb autót?

Vagy egyszerűen ennyire nem értenek hozzá? Azt sem tudják, milyen gumival járnak? :omg:

lehet hogy anyagi ok is van a háttérben ...

de van nálunk is két kolléga aki télivel jár... pedig van nyári gumijuk is ...

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy anyagi ok is van a háttérben ...

de van nálunk is két kolléga aki télivel jár... pedig van nyári gumijuk is ...

A volt főnököm nekem is ilyen volt: mivel kiszámítható illetve előre kalkulálható volt az autója futásteljesítménye, az egy szezont már lefutott gumin pedig jól látszott hogy mennyit kopott, így azt a stratégiát alkalmazta hogy ha látta hogy az adott téli garnitúra már még egy telet nem bír ki, akkor fent hagyta tavasszal és őszig elhasználta teljesen. Következő télen vagy előtte így is-úgy is kellett volna vennie téli gumi garnitúrát, viszont így legalább a nyári nem kopott abban az évben.

Link to comment
Megosztás:

Már hónapok óta figyelem a parkoló autókat, és meglepően (szomorúan) állapítottam meg, hogy tízből legalább négyen téli gumi van. Beleértve 2-3 millió értékű járműveket is. Ennyire nincs pénzük az embereknek? Akkor miért nem vesznek olcsóbb autót?

Vagy egyszerűen ennyire nem értenek hozzá? Azt sem tudják, milyen gumival járnak? :omg:

Egyik ismerősöm télen-nyáron télivel jár. Nagyon keveset használja az autót, azt se pályán, hanem rövid távokra. Egy évben megy 1000 km-t, arra meg nem vesz két szett gumit...

Link to comment
Megosztás:

Már hónapok óta figyelem a parkoló autókat, és meglepően (szomorúan) állapítottam meg, hogy tízből legalább négyen téli gumi van. Beleértve 2-3 millió értékű járműveket is. Ennyire nincs pénzük az embereknek? Akkor miért nem vesznek olcsóbb autót?

Vagy egyszerűen ennyire nem értenek hozzá? Azt sem tudják, milyen gumival járnak? :omg:

Mondok durvábbat, én is egész nyáron téli gumival jártam, pedig ott van négy nyári gumi felnivel a garázs falára felakasztva! Egyszerűen azért, mert ésszel közlekedve nincs különbség nyáron a nyári és a téli között, viszont így elkoptattam a 10 éves téli gumijaimat, és majd télre veszek egy másik garnitúrát.

Link to comment
Megosztás:

én nem értek a lovakhoz....

de akármikor vészhelyzet lehet , és pár centin is múlhatnak emberéletek

szerintem ;)

Ez igaz, de a "mi lett volna ha..." kérdésen nem érdemes agyalni... ennyi erővel ha már megtörtént a baj, az is felmerülhet az emberben hogy lehet hogy megúsztam volna ha a másik fékbetétet és tárcsát veszem a legutóbbi javításkor, esetleg ha csak egy kicsit jobban figyelek vagy lassabban megyek...

Link to comment
Megosztás:

vagy mi az durranás nyáron 40fokban 130al a pályán :D :D

Ez mindennapos jelenség, vagy inkább csak fordult már elő ilyen?

És gondolom el sem tudják képzelni, mi az a nyikorgás a kanyarban, pedig lassan mennek. :D

Ez gumi és útfelület függő ám, hogy nyikorog vagy sem. Nekem amik most vannak gumik, azokat direkt próbálgattam, amikor azok a legmelegebbek voltak, sodródva vettem a kanyart, de nem adtak hangot. Régi autómon viszont ami volt nyári gumi, azok amikor Magyarországon jártam, akkor több körforgalomban is nyikorogtak, ha épp kicsit gyorsabban sikerült bemenni, ebből azt szűrtem le, hogy azokban a körforgalmakban valami ilyen volt az útfelület, vagy csak épp másképp volt kopva, mint egy egyenes út. Viszont utána azon az autón is volt téli gumi, amivel szintén jártam ugyanazokban a körforgalmakban ugyanúgy nyáron, valószínűleg valamivel lassabban is mentem, de nem nyikorogtak sosem. Viszont emlékszem, cimbora autójával egyszer állított meg bennünket rendőr, mert azt hitte, hogy gyorsan megyünk a kanyarban, mert hallotta a nyikorgást, viszont még nem látott bennünket. De amikor már a belátható részre értünk, akkor látta, hogy nemis jövünk gyorsan, csak nyikorog a gumi, de akkor már ott állt a bottal, akkor már megállított. De tovább is engedett bennünket, mondta, hogy vigyázzunk, sok a hülye az utakon.

Most ezek nem ellened szólnak, hanem a tipikus érvek ellen, hogy miért kellene nyári és téli gumi. Sokkal több minden van, amin múlik a dolog, egy csomó mindenben az autóvásárló nemis tehet semmit. Vagy tehet végülis, vegyen mindig új autót, hogy mindig az épp aktuálisan tákolt, az előzőnél valamivel jobb, de azért még mindig fejlesztésre lehetőséget hagyó ABS, ESP, stb., legyen benne. De pl. karbonfékre cserélt fékkel sem biztos, hogy le lehet vizsgáztatni az autót, hiába jobbak a paraméterei, vagy épp a jobb fékcső sem felel meg, mert nem gyári, stb. Csak épp az utóbbi időben - vélhetően a gumigyártók nyomására - a téli-nyári gumit nyomatják a médiában...

Link to comment
Megosztás:

én nem értek a lovakhoz....

de akármikor vészhelyzet lehet , és pár centin is múlhatnak emberéletek

szerintem ;)

Az a pár centi bármi máson is összejöhet. Nyári gumit sem dobod el, mert a bordájából lekopott 20%, pedig adott esetben az is jelent pár centit. Vagy pl. az, hogy az autógyárak kihagyják a fékerőelosztót mondván, hogy majd az ABS lerendezi, az is ugyanígy lazán jelenthet még többet is, mint pár centi, főleg olyan útfelületen, ami nem tökéletesen sík, ahol a fapados ABS még meg is növeli a fékutat...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tud nekem segíteni valaki?

Érdekelne, hogy micsoda látható a képeken?

1999 -es G ASTRA kombi, a két oldalüvegen van.

Elméletileg gyári riasztós az autó, beltéri ultrahangos riasztóval.

Mi történik ha fóliázásnál ezt lefóliázzák?

Köszönöm

alarm2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

alarm1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tud nekem segíteni valaki?

Érdekelne, hogy micsoda látható a képeken?

1999 -es G ASTRA kombi, a két oldalüvegen van.

Elméletileg gyári riasztós az autó, beltéri ultrahangos riasztóval.

Mi történik ha fóliázásnál ezt lefóliázzák?

Köszönöm

Csak tipp ,de szerintem üveg törés érzékelő.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a mélynyomó miatt ütemre ugrál a rendszámtáblám és eléggé idegesít.
Hozzáteszem, nem azért van, hogy vagánykodjak, hanem azért, mert szeretem :D
A keret mögött már megoldottam a rezonanciát, de az a baj, hogy maga a rendszámtábla rezeg a keretben.
Szerintetek, mi lenne a megoldás? Láttam néhány verdán ezt a ragasztott rendszámot, de eléggé
idegen nekem ez a megoldás, jobbat meg nem nagyon tudok :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a mélynyomó miatt ütemre ugrál a rendszámtáblám és eléggé idegesít.

Hozzáteszem, nem azért van, hogy vagánykodjak, hanem azért, mert szeretem :D

A keret mögött már megoldottam a rezonanciát, de az a baj, hogy maga a rendszámtábla rezeg a keretben.

Szerintetek, mi lenne a megoldás? Láttam néhány verdán ezt a ragasztott rendszámot, de eléggé

idegen nekem ez a megoldás, jobbat meg nem nagyon tudok :unsure:

Létezik olyan rendszámtábla tartó, amelyiknél nem oldalról kell belefűzni (tolni), hanem egy keret rögzíti rápattintás után a rendszámtáblát (1000 Ft körül van egy pár). No, ennél tudod azt csinálni, hogy a kocsira szerelhető részt felcsavarozod (mögé a rezgéscsillapítót), ezt követően pedig vagy a rendszámtábla hátára vagy a felszerelt (csavarozott) részre ragasztasz szivacscsíkokat (pl a boltban kapható nyílászáró szigetelő szivacs tökéletes -jól bírja az időjárás viszontagságait, ennek ragasztós a hátulja, néhány száz Ft pár méter). Ezt követően a keretbe csak behelyezed a helyére és körbe összepattintod. A szivacs miatt feszülni fog a keretben a tábla, nem fog rezonálni (kitölti a teret). Ennyi.

Ez már jó párszor bejött (extrázhatod is, ha kétoldalú ragasztót is használsz, onnantól tényleg nulla az esélye arra hogy megnyikkanjon).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.