Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

On 2016. 01. 01. at 20:08, tgabika76 írta:

Z18XE tuning kérdésében nagy vonalakban igaza van NeedForSpeed-nek, bár azt azért nem mondanám hogy nem érdemes tuningolni, csak kérdés hogy mit vársz el tőle. Alapvetően van a közkeletű néven chiptuningnak nevezett optimalizálás, nekem ebből az MTB Phase1 van (ehhez még nem kell semmilyen módosítás, csak a program átírása), ami körülbelül +15LE-t jelent, de nem kell hozzá 100-as oktánszámú benzin, elég a 98-as is, viszont a 95-ös kopogásos égést okoz, szóval az valóban felejtős onnantól. Ellenben a turbo kit-ig még elég széles a paletta, a következő lépés lehet akár a dBilas Flowmaster kitje is, ami ~22lóerőt hoz a konyhára (chiptuninggal együtt így nagyjából 160LE-d lehet), és közel sem olyan drága: a dBilas shopban most nem egészen 300€, az még vállalható tétel szerintem. Így néz ki (a képen nem az én autóm van):

Ma körbejártam a várost és sikerült egy szervizt találnom, amit ajánlottak ahol van chiptuning, és meg is csinálják 50e -ért. A részleteket még egyeztetem, de elég rendes volt mert utólagosan is programozza majd ha változtatnék rajta, és nem lesz + költség.

Egyelőre ennyit fogok csinálni vele, plusz a középkonzol rendberakása és rendben lesz. Utána meg lehet majd a többit ami úgysem fogok megállni :D 

Szokott lenni olyan autós találkozó amire el szoktatok menni vagy ilyen random összefutások? 

Link to comment
Megosztás:

9 hours ago, PorcioNorbi írta:

Ma körbejártam a várost és sikerült egy szervizt találnom, amit ajánlottak ahol van chiptuning, és meg is csinálják 50e -ért. A részleteket még egyeztetem, de elég rendes volt mert utólagosan is programozza majd ha változtatnék rajta, és nem lesz + költség.

Egyelőre ennyit fogok csinálni vele, plusz a középkonzol rendberakása és rendben lesz. Utána meg lehet majd a többit ami úgysem fogok megállni :D 

Szokott lenni olyan autós találkozó amire el szoktatok menni vagy ilyen random összefutások? 

Nekem őket ajánlották Debrecenben:

http://www.vida-autoelektronika.hu

Link to comment
Megosztás:

9 hours ago, Janó32 írta:

Normál gyerekülésből a 3 befér a kollégának, de mondta h van valami mindenhol agyonerősített és az már nem biztos hogy 3 befér mert azok méretesebbek. Az 1.6 Twinport is szíjas motor... A 2.2-eshez lényegesen drágább minden, én azt azért hagynám ki, ráadásul mivel nem gyakori így az alkatrésválaszték is szűkösebb. 

Ha ráadod a gyújtást, akkor világít majd ha minden oké akkor el is alszik. Ha villog menet közben, akkor ott gond van. Nálam dolgozott ma is a hóban de nem villog közben... 

Tudom, hogy szíjas, de twinport. Állítólag az a szelep előszeretettel romlik el, és nem olcsó.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

6 minutes ago, Janó32 said:

No, ez felkeltette a figyelmem. Voltál már ezen a rendezvényen? Mit lehet róla tudni (belépő egyéb költség, mik a részletek)?

Az övékén eddig pont nem. De mindegyik nagyon hasonló. 1000-2000 Ft között szoktak lenni a napi belépők. Ez egyben a strandbelépő is, és az autó behajtás díja még hozzá jöhet ami 1000Ft-ig szokott terjedni.

Én eddig voltam Kiskunlacházi Dragracinges Opel találkozón, ACH-s találkozókon Kunszentmiklóson, Opel Society találkozón a Velencei tavon és az Opel családi napon. De szeretnék minél több eseményre lejutni. Ennek a munkarendem szab leginkább határt. :S

De az előző év végi hirdetésüket linkelem:

 

 

Módosítva : Stofl
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Itt is egy cikk 3 gyerekülés témában :-)

http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2011/07/06/miben_fer_el_harom_gyerekules/1/

"Többnyire az ajtópanelek dudorjai, leginkább a könyöklő vagy az ajtóbehúzó miatt nem csukódik be a hátsó ajtó a biztonsági gyerekülések oldalánál. Ha tehát nincs más, le kell szerelni az ajtópaneleket, esetleg egy vékony lappal megakadályozni, hogy a gyerekek belenyúlkáljanak az ajtó üregébe. Esetünkben így egy Swift Sedanba is befért a három ülés. Tudom, ez gányolás, de még mindig jobb, mint biztonsági ülés nélkül vinni a gyerekeket."

:-):-):-)

Link to comment
Megosztás:

18 hours ago, Janó32 írta:

Ha ráadod a gyújtást, akkor világít majd ha minden oké akkor el is alszik. Ha villog menet közben, akkor ott gond van. Nálam dolgozott ma is a hóban de nem villog közben... 

Igen azt tudom, Nem villog. Csak van olyan kocsi amin jelez amikor működik. (kipörgésgátló az tuti jelez). Nekem is működik, rugdos rendesen. :D

Link to comment
Megosztás:

Hey amigos!

Teljesen véletlenül nem lakik valaki a XI. kerben? 
Csak hogy praktikusan ne kelljen sokat menni, ugyanis szeretnék kölcsön kérni egy akku töltőt egy töltés idejére.
Nyilván nem ingyen.

 

Tárgytalan.

Módosítva : Petyyyyy
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Ma kicsit kimentem a hóba az astrával és induláskor, majd amikor kicsit odaléptem neki kivillant egy csúszós út ikon, a TC jel helyén. Gondolom működésbe lépett a kipörgésgátló, mondjuk a könyvében nem is látok ilyen jelet mindenhol csak a TC jelet. És olvasom hogy kapcsolható na most nekem nincs TC kapcsolóm. Ez utólag beépíthető hogy kapcsolható legyen?

Link to comment
Megosztás:

20 hours ago, PorcioNorbi írta:

Szokott lenni olyan autós találkozó amire el szoktatok menni vagy ilyen random összefutások? 

Mindenképpen. A MOTE-nek is vannak találkozói (a legismertebb a Blitz Weekend), meg külön Astra Coupés talik is vannak, ez ügyben leginkább a facebook vonatkozó csoportjában tájékozódhatsz (van fórumuk is, de már jóideje egyedül lézengek ott)

Link to comment
Megosztás:

4 hours ago, Janó32 írta:

No, ez felkeltette a figyelmem. Voltál már ezen a rendezvényen? Mit lehet róla tudni (belépő egyéb költség, mik a részletek)?

Én voltam. Minden évben kettő van, egy évadnyitó májusban, és egy évadzáró szeptemberben. A tavalyi évadnyitón még csak látogatóban voltam egy napra, de az évadzárón már mind a 3 napra elmentem. A részleteket illetően figyelni kell a facebookot, időben kiírnak mindent, de amúgy kellemes kis hely a velencei Drótszamár kemping, akár családosoknak is. Ez a tali ugyan nem MOTE-s, hanem egy független ki csapat, az OFU (Opel Freunde Ungarn) szervezi, de tisztességesen le van bonyolítva, programokkal, díjakkal, mint egy igazi profi találkozó, mondjuk a Blitz Weekend. ;)

Aki rákap az ízére az úgyis alig várja már a következőt, csak időben kell szállást foglalni ha az ember esetleg nem rajong a sátrazásért.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

53 minutes ago, hosszug írta:

Sziasztok. Ma kicsit kimentem a hóba az astrával és induláskor, majd amikor kicsit odaléptem neki kivillant egy csúszós út ikon, a TC jel helyén. Gondolom működésbe lépett a kipörgésgátló, mondjuk a könyvében nem is látok ilyen jelet mindenhol csak a TC jelet. És olvasom hogy kapcsolható na most nekem nincs TC kapcsolóm. Ez utólag beépíthető hogy kapcsolható legyen?

Igen.

Nem is túl bonyolult, az ABS csatlakozó (a motortérben) egyik érintkezőjére kell egy vezetéket kötni, meg egy másikat a testre, és kész is. A lényeg hogy a gomb megnyomása testet kapcsoljon arra a bizonyos érintkezőre. Ha tudod hogy mit csinálj, és legalább 3 helyen hajlik az alkarod (az ABS csatlakozóhoz baromi nehéz hozzáférni), akkor 1-2 óra alatt megvan. Én is magamnak csináltam.

Amúgy Z18XE-ben széria a kipörgésgátló, ezzel a bizonyos kapcsolóval kikapcsolni tudod, ha esetleg az a terv hogy füstté váljanak a kerekek:-)

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, tgabika76 írta:

Én voltam. Minden évben kettő van, egy évadnyitó májusban, és egy évadzáró szeptemberben. A tavalyi évadnyitón még csak látogatóban voltam egy napra, de az évadzárón már mind a 3 napra elmentem. A részleteket illetően figyelni kell a facebookot, időben kiírnak mindent, de amúgy kellemes kis hely a velencei Drótszamár kemping, akár családosoknak is. Ez a tali ugyan nem MOTE-s, hanem egy független ki csapat, az OFU (Opel Freunde Ungarn) szervezi, de tisztességesen le van bonyolítva, programokkal, díjakkal, mint egy igazi profi találkozó, mondjuk a Blitz Weekend. ;)

Aki rákap az ízére az úgyis alig várja már a következőt, csak időben kell szállást foglalni ha az ember esetleg nem rajong a sátrazásért.

Tényleg jó a Drótszamár kemping.Igaz hogy nem az Opel találkozón voltam,hanem csak úgy nyaralni.Oda beengedik a kutyákat is azért járok oda.Van külön kutyastrand.Lehet a májusi talira elmegyek,ha megélem.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, tgabika76 írta:

Én voltam. Minden évben kettő van, egy évadnyitó májusban, és egy évadzáró szeptemberben. A tavalyi évadnyitón még csak látogatóban voltam egy napra, de az évadzárón már mind a 3 napra elmentem. A részleteket illetően figyelni kell a facebookot, időben kiírnak mindent, de amúgy kellemes kis hely a velencei Drótszamár kemping, akár családosoknak is. Ez a tali ugyan nem MOTE-s, hanem egy független ki csapat, az OFU (Opel Freunde Ungarn) szervezi, de tisztességesen le van bonyolítva, programokkal, díjakkal, mint egy igazi profi találkozó, mondjuk a Blitz Weekend. ;)

Aki rákap az ízére az úgyis alig várja már a következőt, csak időben kell szállást foglalni ha az ember esetleg nem rajong a sátrazásért.

Nekem kb 20km a táv (Fehérvár-Velence), így szállás nem kell... Meg két utcával fentebb lakik egy cimbi... 

Link to comment
Megosztás:

5 hours ago, Atala írta:

Igen azt tudom, Nem villog. Csak van olyan kocsi amin jelez amikor működik. (kipörgésgátló az tuti jelez). Nekem is működik, rugdos rendesen. :D

A TC szokott villogni működés közben, de az másik jelzés (általában háromszögben egy csúszkáló kiskocsi).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Bővült a gép parkunk, mégpedig egy 2008 évj. 1.4 twinport-os G-vel (58000 km, szomszédé volt, újonnan vette, garantált a futás). Kérdésem, hogy mire figyeljünk oda ennél a motornàl? Egy hibája van, hogy a vékonyabb kartergàz visszavezető cső hosszába végig van repedve XD .

Link to comment
Megosztás:

10 hours ago, tgabika76 írta:

Igen.

Nem is túl bonyolult, az ABS csatlakozó (a motortérben) egyik érintkezőjére kell egy vezetéket kötni, meg egy másikat a testre, és kész is. A lényeg hogy a gomb megnyomása testet kapcsoljon arra a bizonyos érintkezőre. Ha tudod hogy mit csinálj, és legalább 3 helyen hajlik az alkarod (az ABS csatlakozóhoz baromi nehéz hozzáférni), akkor 1-2 óra alatt megvan. Én is magamnak csináltam.

Amúgy Z18XE-ben széria a kipörgésgátló, ezzel a bizonyos kapcsolóval kikapcsolni tudod, ha esetleg az a terv hogy füstté váljanak a kerekek:-)

 

És ha nincs bennt gyárilag,akkor nehéz kiepiteni?!

 

Link to comment
Megosztás:

12 minutes ago, tgabika76 írta:

Nekem sem volt kiépítve, fent írtam hogy hogyan csináltam. Tényleg 1-2 óra az egész. Ha érdekel elküldöm a leírást.

Szia! Bár nem nekem van címezve a hozzá szólás, de engem is érdekelne a dolog. El tudod nekem is küldeni, hogy mi kell hozzá és hova kell kötni. Persze ha Classic 2be megoldható. 

Link to comment
Megosztás:

22 minutes ago, morattila írta:

Szia! Bár nem nekem van címezve a hozzá szólás, de engem is érdekelne a dolog. El tudod nekem is küldeni, hogy mi kell hozzá és hova kell kötni. Persze ha Classic 2be megoldható. 

Elküldöm, de van egyáltalán kipörgésgátlód? Csak mert ezzel a kapcsolóval azt éred el hogy ki tudod kapcsolni az egyébként állandóan működő kipörgésgátlót, de értelemszerűen csak akkor működik ha van kipörgésgátló az autódban. Az aláírásodban Classic II szerepel, nem tudom azokban volt-e még...  

Link to comment
Megosztás:

6 minutes ago, tgabika76 írta:

Elküldöm, de van egyáltalán kipörgésgátlód? Csak mert ezzel a kapcsolóval azt éred el hogy ki tudod kapcsolni az egyébként állandóan működő kipörgésgátlót, de értelemszerűen csak akkor működik ha van kipörgésgátló az autódban. Az aláírásodban Classic II szerepel, nem tudom azokban volt-e még...  

Na most megfogtál. Lehet, hogy nincs benne:confused: akkor először utánna érdeklődők. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.