Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

olvastam, hogy a 205/50 R16 érezhetően visszafogja a kocsit, akkor én meg se próbálom a kis 1.2 16v-re, pedig jó lett volna. Ennek tudatában megpróbálom a gyárinak mondható 185/60 R15-öt. (most 195/60 R15 van rajta).

Én csak kanyar közben tapadásban érzek feltünő különbséget, szinte észrevehetetlen a teljesítmény csökkenés. Viszont az biztos, hogy viszi a nyomvájú, illetve a legkissebb hibát is érzem az úton. De a látvány mindenért kárpótol. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez a felni jó lenne az enyém alá? Azt tudom, hogy az osztókör az okés, de a többi adattal nem vagyok tisztában!

http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/BMW_e30_Alufelni_15__4x100_9146172.htm

Ha jó, akkor szerintetek jól állna alatta?

Üdv!

Szerintem nem! A gyári 49-es ET-hez képes a 13 az nagyon kicsi. Szóval nagyon ki fog oldalra állni. De majd a többiek megerősítik vagy cáfolják.

Link to comment
Megosztás:

195/60R15 is gyári méret!!!! :smartass:

nem teljesen jó amit írsz, ugyanis x12xe-n "185/65 R15" a gyári méret.. ettől felfelé már a 195/60R16 a gyári, lehet a km-órában ez korrigálva is van.. bár nem hiszem hogy érezhető különbség lenne a kettő között..

Pajzs89: én úgy gondolkodtam, hogy mindegyik paraméter megszeghető egy kicsit, így lett 195/50 R16-os felnim+gumim..

már 7éve így megy a verda a szezonban, tavaly voltam egy futóműellenőrzésen, de azt monták marso-nál hogy csak rontani tudnának rajta.. ;)

15123_astra_k.jpg

Link to comment
Megosztás:

nem teljesen jó amit írsz, ugyanis x12xe-n "185/65 R15" a gyári méret.. ettől felfelé már a 195/60R16 a gyári, lehet a km-órában ez korrigálva is van.. bár nem hiszem hogy érezhető különbség lenne a kettő között..

Pajzs89: én úgy gondolkodtam, hogy mindegyik paraméter megszeghető egy kicsit, így lett 195/50 R16-os felnim+gumim..

már 7éve így megy a verda a szezonban, tavaly voltam egy futóműellenőrzésen, de azt monták marso-nál hogy csak rontani tudnának rajta.. ;)

Azt nem mondtam,hogy a 185/65R15 nem gyári méret!!!!!!

De ezt már annyiszor kitárgyaltuk!!!!!!

Volt széria ami 185-ös volt ami 195-ös gumival jött ki!

Tök mindegy az egyik váltómérete a másiknak, tehát gond nélkül fölrakható! 195-ös futófelülete 10mm-rel szélesebb!

Az enyém is 185/65R15 Firestone gumikkal jött ki újonnan. Azóta váltottam 195-ösre, de téliben maradt a 185-ös.

R15-ben szerintem ez a legideálisabb megoldás.

Link to comment
Megosztás:

nem teljesen jó amit írsz, ugyanis x12xe-n "185/65 R15" a gyári méret.. ettől felfelé már a 195/60R16 a gyári, lehet a km-órában ez korrigálva is van.. bár nem hiszem hogy érezhető különbség lenne a kettő között..

195/60R15 a gyári váltómérete. 16"-ban inkább a 195/55 v. 205/50,de valamennyi eltérés nem okoz gondot. Nekem is 205/55 van...

Link to comment
Megosztás:

Azt nem mondtam,hogy a 185/65R15 nem gyári méret!!!!!!

De ezt már annyiszor kitárgyaltuk!!!!!!

Volt széria ami 185-ös volt ami 195-ös gumival jött ki!

Tök mindegy az egyik váltómérete a másiknak, tehát gond nélkül fölrakható! 195-ös futófelülete 10mm-rel szélesebb!

Az enyém is 185/65R15 Firestone gumikkal jött ki újonnan. Azóta váltottam 195-ösre, de téliben maradt a 185-ös.

R15-ben szerintem ez a legideálisabb megoldás.

Én sem azt mondtam, hogy a 195/60 R15 nem gyári, hanem, hogy ahhoz a típushoz nem az!

illetve vannak a km-órákban is különbségek, ahol "össze van kalibrálva" a gumiméret a pontossággal (bár így is csal ugyebár), de ha órát is cserélsz a gumi mellé, akkor tuti a váltóméret szvsz (úgy marad ugyanolyan pontos, mint gyári kiépítésben), így is váltóméretnek hívjuk, de nem 0% a különbség a két gumi közt (bár meg van engedve 3% tűrés), ami akkor lehet gond, ha a gyári órával használod, de nem a gyári méretet veszed alapul, hanem pl a 3%-al csökkentetett még csökkented 3%-al egy gumicserénél, ekkor már elég kusza képlet alakulhat ki, hogy mennyire pontos az órád..

Alex75: hopp ezt benéztem, valóban R15 akart lenni.. +igen a mostani gumin nem váltóméret, de így jobban is néz ki.. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma lecseréltem a téli gumikat. 4 felniből 3-at allig bírtam levenni, csak úgy ment, hogy csavarok fellazít, és megfékeztem a kocsit, hogy a kerék az agyon kicsit mozduljon meg. Így egy kis csavarlazító segítségével, és kerekenként minimum 5 perc feszegetéssel lejött... Eddig 5 év alatt így nem jártam.... Extra rozsdás volt az agy. Igaz most nem tettem fel a dísztárcsát. Más is járt így?

Link to comment
Megosztás:

Ma lecseréltem a téli gumikat. 4 felniből 3-at allig bírtam levenni, csak úgy ment, hogy csavarok fellazít, és megfékeztem a kocsit, hogy a kerék az agyon kicsit mozduljon meg. Így egy kis csavarlazító segítségével, és kerekenként minimum 5 perc feszegetéssel lejött... Eddig 5 év alatt így nem jártam.... Extra rozsdás volt az agy. Igaz most nem tettem fel a dísztárcsát. Más is járt így?

nem a dísztárcsa miatt van :)

én bekenem vékonyan ahová ráül , és akkor nincs gond

jártam én is így ..

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ma lecseréltem a téli gumikat. 4 felniből 3-at allig bírtam levenni, csak úgy ment, hogy csavarok fellazít, és megfékeztem a kocsit, hogy a kerék az agyon kicsit mozduljon meg. Így egy kis csavarlazító segítségével, és kerekenként minimum 5 perc feszegetéssel lejött... Eddig 5 év alatt így nem jártam.... Extra rozsdás volt az agy. Igaz most nem tettem fel a dísztárcsát. Más is járt így?

Én is jártam már így, rézpasztával kend meg ott ahol felül.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

nem a dísztárcsa miatt van :)

én bekenem vékonyan ahová ráül , és akkor nincs gond

jártam én is így ..

Gondolom csak télen gond. :) Most befújtam zsírsprayvel igaz felrakás után, de biztos beszivárog. :) Ősszel majd kap rézspray-t. :)

Link to comment
Megosztás:

Én is lecseréltem ma, hasonló tapasztalatokkal. Gondolkodtam is hogy bekenjem-e a csavarokat, de aztán nem tettem. Legalább biztos nem hagyom el a kereket, cső meg van itthon jó hosszú, a levételhez. :D

Csak akkor szívás, ha az út szélén kellene megtenni, egy defekt okán :D Én holnapra tervezem ezt az akciót.

Link to comment
Megosztás:

Én is lecseréltem ma, hasonló tapasztalatokkal. Gondolkodtam is hogy bekenjem-e a csavarokat, de aztán nem tettem. Legalább biztos nem hagyom el a kereket, cső meg van itthon jó hosszú, a levételhez. :D

Nekem nem acsavarok voltak berohadva, hanem a felni az agyra. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.