Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Köszi a gyors válaszokat!

X14XE a motorkód, a szerelőm azt mondta, hogy ő falazást nem ajánlja, meg nem is csinál!!

Az a helyzet, hogy ez miatt vittem el a kocsit szerelőhöz, mert párszor már világított városba is, de miután megálltam vele és ott hagytam kis időre, el is tűnt a lámpa, szóval elvittem kitakarítatni az EGR szelepet, azóta szerencsére városba nem gyulladt ki a lámpa, csak tegnap a hosszabb autópályás úton, többször is 20-30 másodpercre, kb Győr- Budapest táv alatt 3-4 szer csinálta... meg kb visszafele is.

Amikor rádugtuk EGR tisztítás előtt a műszert P1405-ös hibakódot írt ki, EGR érzékelő hibás működése, régebben ( kb idén júniusba ) mielőtt vittem műszakira a kocsit, lambda szonda hibát írt ki a műszer, mert magas fordulaton magas volt a CO-m de ki lett véve, meg lett tisztogatva stb, azóta elvileg jól működik, szerelő azt mondta....

Szóval most nem tudom hogy majd az EGR-t vagy a lambda szondát kell,kellene cserélni?! Mert sajnos egyik sem olcsó, sőt.... elég drágák sajnos :(

Nekem is x14xe a motorkód. Én nemrég falaztam le az egr-t nincs semmi baja!!!! Sőt! Kicsit jobban húz hibakódot nem dob /persze ehhez kell a hibátlanul működő egr/ és nem utolsó sorban a motor nem szívja vissza a saját "mocskát" . Eddig 10w40 olaj volt benne most váltottam 5w40-re sokkal halkabb lett tőle szebben jár,pedig x-es motor amibe még a 10w40 et szokták beleönteni.

:icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

G astra, Y17DT, 1.7 DTI a következőt produkálja (ha beindul): nagyon kerregős hangja van, nem mutat alapjáratot aztán leáll. Kiolvastam, P0370 (4) hibakódot ír. Ma nézettem meg az adagoló elektronikát, ki lett mérve, semmi baja. Az opeles ismerős azt mondta, hogy a holtponti jeladót vegyem ki és vegyek bele újat, kezdjem így. Tudna esetleg valaki segíteni akinek volt már ilyen baja? :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ki kell törni. Egyszer használatos!

Köszi!

El van törve, cserélni kellett, így nem érdekelt, hogy túléli e, vagy sem, csak az ajtót nem akartam tönkretenni.

Az újat nézegetve nekem sem tűnt esélyesnek, hogy az onnan törés nélkül kijön!

2900Ft egy pár ebből a vacakból, egyszer használatos! :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is x14xe a motorkód. Én nemrég falaztam le az egr-t nincs semmi baja!!!! Sőt! Kicsit jobban húz hibakódot nem dob /persze ehhez kell a hibátlanul működő egr/ és nem utolsó sorban a motor nem szívja vissza a saját "mocskát" . Eddig 10w40 olaj volt benne most váltottam 5w40-re sokkal halkabb lett tőle szebben jár,pedig x-es motor amibe még a 10w40 et szokták beleönteni.

:icon1:

Én egy hónapja falaztam le, EGR cheater van bekötve, soha többé nem akarok még jó EGR szelepet sem látni messziről se. Ha nem falazza le, mert nem akarja, akkor valószínűleg nem annyira érthet a típushoz, persze pálcát törni nem akarok felette. Nekem a cheater és a gyári (!) falazó lemezzel volt 14 ezer Forint az egész művelet. Ennyiért új jó EGR szelepet nem lehet kapni, így viszont többé nem lesz velemi probléma.

Üdv,

Balu

Link to comment
Megosztás:

Kérdés: a fűtésbox többi funkciója működik? (ventilátor, AC, ablak/tükör fűtés)

Ha nem: F3.2 (15A) biztosíték, gyújtáskapcsoló, csatlakozó a fűtésbox hátulján.

Ha igen: fűtésbox/kapcsoló hiba.

Az AC és a hátsó ablak/tükör fűtés kapcsoló működik.

A belső keringetés kapcsoló önmagában javítható?

Link to comment
Megosztás:

Az hogy nyomásra bemegy, nem jelenti azt, hogy jó!

Meg kell mérni Ohm mérővel, kivett elemmel.

Lenyomva 0...2 ohm körül kell lenni.

Felengedve több 10Kohm. Beforrasztva, áramkörben mérve.

A LED azért világít folyamatosan, mert az RF része állandóan működik.

Ha a nyomógombok jók, akkor a vezérléssel van gond.

Az egész RF modul: a kis panel, amin rajta vannak a nyomógombok, az elem, és egy csomó alkatrész. (LED)

http://www.opelforum.hu/topic/1896-koezponti-zar-taviranyitoja-nem-mukoedik/

én nem szorakoztam vele mikor tönkre ment x esetben volt javitva

,vettem a bontoba 5000ft. egy másikat WESSZI felinstallálta azota nincs baj vele 3 éve.

Módosítva : astra
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

én nem szorakoztam vele mikor tönkre ment x esetben volt javitva

,vettem a bontoba 5000ft. egy másikat WESSZI felinstallálta azota nincs baj vele 3 éve.

Ok, ez jól hangzik.

Azon túl hogy az immó chipjét át rakom, mi kell hozzá hogy egy másik távirányító müködjön?

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

El van törve, cserélni kellett, így nem érdekelt, hogy túléli e, vagy sem, csak az ajtót nem akartam tönkretenni.

Az újat nézegetve nekem sem tűnt esélyesnek, hogy az onnan törés nélkül kijön!

2900Ft egy pár ebből a vacakból, egyszer használatos! :)

Pedig kijön!2 hete cseréltem,mert el volt törve a kapcsoló felőli

asszem a műszerfal felőli végét kell előszőr kibillenteni hátrafelé határozott mozdulattal :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Az hogy nyomásra bemegy, nem jelenti azt, hogy jó!

Meg kell mérni Ohm mérővel, kivett elemmel.

Lenyomva 0...2 ohm körül kell lenni.

Felengedve több 10Kohm. Beforrasztva, áramkörben mérve.

A LED azért világít folyamatosan, mert az RF része állandóan működik.

Ha a nyomógombok jók, akkor a vezérléssel van gond.

Az egész RF modul: a kis panel, amin rajta vannak a nyomógombok, az elem, és egy csomó alkatrész. (LED)

http://www.opelforum.hu/topic/1896-koezponti-zar-taviranyitoja-nem-mukoedik/

Köszi akkor valahonnan szerzek komplett belső részt

Link to comment
Megosztás:

Uff. Mikor reggelente beröffentem a verdát pár percig fémes hangot hallok a generátor környékéről, majd elmúlik, aznap már nem is hallani. Valószinű csapágyas a generátor. Valamelyik nap lekapom a pk szíjat és ugy már a vezérlés kizárható. Amúgy szabvágy csapágy van a generátorban? Mert ha igen, akkor nem lehet olyan vészes a csere, ha az a baj. Keresgélés közben ezt találtam, a mi szekerünkben is igy oldották meg a tárcsát? https://www.youtube.com/watch?v=u82Z5raT4xg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.