Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

sajnos kopogós témával állok elő, de most utánanézegettem és nem feltétlen szilentre, kutyacsontra, vagy toronycsapágyra gondolok, mert nem kátyúknál hallható a kopogás, ami elsősorban aggaszt. Inkább elindulásnál, kereszteződésben lassú tempoban (kb 2esben), alacsonyabb fordulatnál jelentkezik, és eléggé erötlen a motor.egy pár másodperc után magáhoztér, addig hol ritkább, hol gyorsabb kopogás hallatszik a motortér felől. hol érdemes kezdenem a hiba keresését? Sajnos komolyabb szétszerelésbe nem igazán vagyok járatos.

apósnak 3 évvel fiatalabb az autó, ugyanilyen fullra, ha az övét vezetem, sose jelentlezik ilyen. Tehat nem gondolnám h alacsony fordulat miatt lenne, ergo a vezetesi stilus miatt.

vélemény, tapasztalat, ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, mert a helyzet kilátástalan nem igazán tudnak a kornyekemen segíteni...

2005oa AstraG 1,6 76kw Z16XEP motorral.

Probléma ugy kezdodott, hogy elkezdett dadogni, torpanni. Nagyon finoman lehetett gyorsítani, ha egy kicsit nagyobb gazt adtam akkor hibakod es letiltott egy hengert. Hibakodolvasas: 4.hengernel gyujtas problema...

Trafo csere (Eps-facet ment bele) probléma valtozatlan, csak igy mar azt irja ki hogy 1es hengernel gyújtás probléma...

Uj gyertyak, befecskendezok ultrahangos tisztitasa... Helyzet mindig valtozatlan... Ugyanaz a jelenseg ugyanazzal a hibakoddal... Megcsereltuk 1-es begecskendezot 2essel hatha maga a begecskendezo rossz... Ugyanaz a hiba ugyanazzal a hibakoddal, hogy 1es hengernel gyújtás probléma...

Kapott most 4 uj gyertyat megint (GM gyertyat) kb 3 napig volt jo ugy, hogy neha neha megtorpant olyan 1500-2500fordulat kozott, de tegnapi nap folyamán visszatert a kezdetekhez... Gyorsitok dadog végig es hibakod, letilt egy hengert...

Valaki esetleg talalkozott ilyennel?

Köszönöm előre is

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, mert a helyzet kilátástalan nem igazán tudnak a kornyekemen segíteni...

2005oa AstraG 1,6 76kw Z16XEP motorral.

Probléma ugy kezdodott, hogy elkezdett dadogni, torpanni. Nagyon finoman lehetett gyorsítani, ha egy kicsit nagyobb gazt adtam akkor hibakod es letiltott egy hengert. Hibakodolvasas: 4.hengernel gyujtas problema...

Trafo csere (Eps-facet ment bele) probléma valtozatlan, csak igy mar azt irja ki hogy 1es hengernel gyújtás probléma...

Uj gyertyak, befecskendezok ultrahangos tisztitasa... Helyzet mindig valtozatlan... Ugyanaz a jelenseg ugyanazzal a hibakoddal... Megcsereltuk 1-es begecskendezot 2essel hatha maga a begecskendezo rossz... Ugyanaz a hiba ugyanazzal a hibakoddal, hogy 1es hengernel gyújtás probléma...

Kapott most 4 uj gyertyat megint (GM gyertyat) kb 3 napig volt jo ugy, hogy neha neha megtorpant olyan 1500-2500fordulat kozott, de tegnapi nap folyamán visszatert a kezdetekhez... Gyorsitok dadog végig es hibakod, letilt egy hengert...

Valaki esetleg talalkozott ilyennel?

Köszönöm előre is

Nem tudom van-e a két helyzet között párhuzam, de nekem 2éve ugyanez volt. 4. henger gyújtáskimaradás. Napont 3-4x eljátszotta ugyanezt. Nekem azt javasolták, hogy piros PROTEC Fuel line Cleanert öntsék a tankba, és járassam meg 4-4,5e fordulattal néhány 10 km-en át. (csak akkor ha még nem tiltotta a hengert a vezérlés) A hibát nálam a szerelő által elmondottak alapján elkokszolódott szelepülék okozta. Ha a szelep nem zár és nincs sűrítés akkor a comp. elveszi a szikrát a hengertől, megakadályozva a szúróláng szerű kifúlyást.

NEM értek hozzá, nem tudom igaz-e, de a fenti termék megszabadított minden gondomtól. Azóta minden évben 1x használom. Alkatrészt sose cseréltem.

Ha kérhetném, az én feltett szombati kérdésemre válaszolna valaki (keringés hiba). Köszönöm.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem tudom van-e a két helyzet között párhuzam, de nekem 2éve ugyanez volt. 4. henger gyújtáskimaradás. Napont 3-4x eljátszotta ugyanezt. Nekem azt javasolták, hogy piros PROTEC Fuel line Cleanert öntsék a tankba, és járassam meg 4-4,5e fordulattal néhány 10 km-en át. (csak akkor ha még nem tiltotta a hengert a vezérlés) A hibát nálam a szerelő által elmondottak alapján elkokszolódott szelepülék okozta. Ha a szelep nem zár és nincs sűrítés akkor a comp. elveszi a szikrát a hengertől, megakadályozva a szúróláng szerű kifúlyást.

NEM értek hozzá, nem tudom igaz-e, de a fenti termék megszabadított minden gondomtól. Azóta minden évben 1x használom. Alkatrészt sose cseréltem.

Ha kérhetném, az én feltett szombati kérdésemre válaszolna valaki (keringés hiba). Köszönöm.

Mennyi km van kb a kocsiban?

Sok városi használat van mögötte? (Sok rövidtáv-hideg üzem?)

Milyen kenőanyag van benne? (Milyen volt benne régebben?)

Előző autómon volt ilyen tünet, de az egy egyszerűbb lélek volt és a mostani autónál is félek ettől. Kipufogó oldali szelep megragad néha egy-egy pillanatra. Ezeknél az Ecotec motoroknál meg egyből le is tiltja cserébe ha ilyet észlel. De ne legyen igazam a hiba gyökér okát illetően...

Link to comment
Megosztás:

176.000km vam benne. Olaj csak Castrol Edge. Vegyesen van hasznalva. Van csak helyi varosi használat is (hidegen munkaba de ovatosan, hidegen max 2000nel elvaltok) valamint van eleg gyakrabban hosszabb tav is heti 1-2 150-200kmes tav is. Elmult 3-4olajcsere mar Castrol Edge. Azelott Magnatec volt, azelott Aral. 5w30 v. 5w40 volt mind.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

1: Segítséget szeretnék kérni tőletek! A minap jártam ki az udvarról és hallottam,hogy koppant valami,a kocsi alá néztem és láttam,hogy az első kipufogó tartó bilincs letört!

Valaki tudna segíteni,hogy milyen bilincs kell oda? Linkelne nekem oldalt ahonnét meglehetne rendelni?

2: A motorba megnéztem az olajszintet és láttam,hogy minimumon van,így öntöttem hozzá,de más viszkozitású és márkájú olajat,ugyanis nem tudom,hogy az előző tulaj mit használt sajnos!

Az lenne a kérdésem,hogy okozhat-e ez a későbbiekben valami problémát,hogy nem azonos olaj van a motorblokkban,vagy semmi hátulütője nincs a dolognak?!

Előre is köszönöm!

Módosítva : sdavid14
Link to comment
Megosztás:

Üdv!

1: Segítséget szeretnék kérni tőletek! A minap jártam ki az udvarról és hallottam,hogy koppant valami,a kocsi alá néztem és láttam,hogy az első kipufogó tartó bilincs letört!

Valaki tudna segíteni,hogy milyen bilincs kell oda? Linkelne nekem oldalt ahonnét meglehetne rendelni?

2: A motorba megnéztem az olajszintet és láttam,hogy minimumon van,így öntöttem hozzá,de más viszkozitású és márkájú olajat,ugyanis nem tudom,hogy az előző tulaj mit használt sajnos!

Az lenne a kérdésem,hogy okozhat-e ez a későbbiekben valami problémát,hogy nem azonos olaj van a motorblokkban,vagy semmi hátulütője nincs a dolognak?!

Előre is köszönöm!

https://zsu.hu/webaruhaz/htmls/autotipus__OPEL_s76___ASTRA+__ASTRA+G+Ferdeh%C3%A1t%C3%BA+%28F48_%2C+F08_%29_s30_1998|02+++2005|01+++__8993/Kipufog%C3%B3_s72___Szerel%C3%A9kek_s70____s80___.Mind._s74_?gyakori=N&cikkkod=WAL+82308+*BR

Okozhat!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó lehet. Ha oda kerülök hogy venni szeretnék akkor ilyenek között keresgetek majd: Michelin, Continental, Pirelli, Dunlop, Barum.

A Michelin ebben mertében ~27e forint.. azé 4 darab már elég húzós :D

pl nekem elöl Continental van.. 2 éves.. szál szakadt!

Módosítva : szpeki
Link to comment
Megosztás:

A Michelin ebben mertében ~27e forint.. azé 4 darab már elég húzós :D

pl nekem elöl Continental van.. 2 éves.. szál szakadt!

Sajnos minden márkánál megeshet,hogy van benne ami szar...Én személy szerint novemberben vettem vatta új téligumit,letekertem vele 1700km-t és a 4-ből kettő kuka lett..Pedig csak pályát látott..Sajnos benne van a pakliban...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G 1.7 DTL motors autóm van.

2hete egy olyan jelenséget kezdett el produkálni, hogy egyesben és kettesben alig akar húzni, dadog, okádja a kormot, aztán nagy nehezen elkezd húzni de akkor is nagyon gyenge. EGR-t kétszer kitakarították már, nem oldotta meg egyáltalán a problémát. Adagolót tavaly novemberben javították, esetleg az lehet gond? Motorhibajelző egyáltalán nem jelet semmit, computerrel is meg lett nézve, az sem dobott fel semmi hibakódot.

Mondták még a porlasztót nekem, de biztosat senki nem tudott eddig. Azt sem tudom, hogy merre induljak el vele. Adagolós jövőhéten tudja megnézni legkorábban, de már két szerelőnél voltam és egyik sem talált megoldást.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra G 1.7 DTL motors autóm van.

2hete egy olyan jelenséget kezdett el produkálni, hogy egyesben és kettesben alig akar húzni, dadog, okádja a kormot, aztán nagy nehezen elkezd húzni de akkor is nagyon gyenge. EGR-t kétszer kitakarították már, nem oldotta meg egyáltalán a problémát. Adagolót tavaly novemberben javították, esetleg az lehet gond? Motorhibajelző egyáltalán nem jelet semmit, computerrel is meg lett nézve, az sem dobott fel semmi hibakódot.

Mondták még a porlasztót nekem, de biztosat senki nem tudott eddig. Azt sem tudom, hogy merre induljak el vele. Adagolós jövőhéten tudja megnézni legkorábban, de már két szerelőnél voltam és egyik sem talált megoldást.

a diesel topikban nézd meg ott a válasz.

Link to comment
Megosztás:

szpeki, on 07 Apr 2015 - 8:46 PM, said:

Mi az a minimum gumiminőség amit vennétek?

Nekem azt mondták, hogy a minimum az ez:

http://gumistart.hu/barum-bravuris3hm-195-55r16-87v.html

Egyetértek. Volt Bravurisom a Calibrán, nem mondom hogy atom jól tapad, de normális közlekedésre bőven alkalmas, és nem nagyon kopik. Ár-érték arányban megfelelő. Most a télim hasonló, Barum Polaris, már öt éves, de még mindig jól használható,

tapad, nem repedezik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.