Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Tudtommal a fékolajat használja a kuplung is, mivel hidrauikus. Vagy rosszul tudom? Nem vagyok autószerelő, szóval bocsi, ha baromságokat beszélek. :blush: Katalizátor... azt esetleg hogyan lehetne kizárni? Mert régen az A Vectranál kivágattam, próba, majd vissza.

De itt ez szinte lehetetlen.

Mielőtt bármibe belevágsz, érdemes lenne még megnézni a gyertyákat, milyen állapotban vannak, esetleg a levegőszűrőt, a levegő útját a folytószelepig, a kipurendszert, nincs-e valami dugulás, ilyesmi. A katalizátor kivágása előtt kipróbálhatnád ezt, bár nem olcsó, vagy esetleg kikeverheted otthon házilag is, festékboltból beszerezheted az összetevőket.

-4dl katepox higító 203

-1,5dl technikai aceton

-0,5dl én-grillgyújtó folyadék

Összekevered, negyed tankhoz hozzáöntöd, mész tempósan (4-4500f/min) 30-50km-t (egyszerre!), majd teletankolod...

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma reggel szomorúan konstatáltam, hogy könnyezik a hűtőm! Nem sok fogyhat belőle, mert fél év alatt kb. 2dl kellett utántölteni de csak most vettem észre. Bal sarkán látható, hogy lecsöppen a hűtőfolyadék. Ilyen-olyan hűtő tömítő csodáktól írtózom, szoval nem is fogok ilyet használni!

Cseréljem a hűtőt vagy várhatok még vele? Milyen hűtőt keressek (gyártó)? Hosszútávra tervezem még az autót!

Köszönöm a tanácsokat!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Pár napja kezdte el, hogy gyújtáskor a kis kulcsos autó nem alszik el a műszerfalon, csak indítás után. Eddig mindig elaludt gyújtásnál, ha vártam pár másodpercet, majd utána indítóztam ha kialudt. Tárolt hibakód nincs. Ezmiez? Immo? Elemet kb. egy hónapja cseréltem a kulcsban. Bocsánat, utánanéztem a használatiban, ennek így kell működnie. Csak fura, hogy eddig indítózás előtt mindig kialudt ha vártam picit.

Más. Ha már rádugtam a fenti hiba miatt az OBD-t, rálestem a többi cuccra is félszemmel. A Fuel System Status-nál ezt írja: Closed loop, using O2 sensor (feedback fault). Mint mondtam, hibakódom nincs, csak nem értem, ezt miért írja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma reggel szomorúan konstatáltam, hogy könnyezik a hűtőm! Nem sok fogyhat belőle, mert fél év alatt kb. 2dl kellett utántölteni de csak most vettem észre. Bal sarkán látható, hogy lecsöppen a hűtőfolyadék. Ilyen-olyan hűtő tömítő csodáktól írtózom, szoval nem is fogok ilyet használni!

Cseréljem a hűtőt vagy várhatok még vele? Milyen hűtőt keressek (gyártó)? Hosszútávra tervezem még az autót!

Köszönöm a tanácsokat!

Én annó motoron használtam, mert a vízpumpa folyatott hidegben (melegben nem). Azt megoldotta (valvoline)... De nem használnék kocsiba, ha hosszú távra tervezel.

Link to comment
Megosztás:

Én annó motoron használtam, mert a vízpumpa folyatott hidegben (melegben nem). Azt megoldotta (valvoline)... De nem használnék kocsiba, ha hosszú távra tervezel.

Na akkor leírnám neked, hogy hasonlóan könnyezett nekem is a hűtőm és én nem írtóztam bele tenni a tömítőt. Ìrtózni inkàbb írtózom az egértől mint hogy ilyent a hűtőbe öntsek. Nem a tecsóba és a román árustól vásároltam az utcasarkon, de beleöntöttem, pedig én is hosszútávra tervezek! De ha úgy gondolod hogy ezek a tömítők teljesen károsak e Te opeledre akkor szerinted a gyártók ezt kinek szántàk? Zastava, lada, dacia tulajdonosoknak? Ha te egy könnyezés miatt egyből veszel mantec opel szakértönk javaslatára egy új hütőt akkor csak gratulálni tudok. Kérdezem én ha az új hűtőd ismèt könnyezik fél év múlva akkor megint veszel egy újat 15-20 e ft ért? Ne állíts a falhoz! Oszd már meg velem légyszíves milyen kàros hatása lesz az autódnak tőle? Önts bele bátran,semmi baja nem lesz az autódnak! Elvégre nem hiába találták ki őket

Link to comment
Megosztás:

Na akkor leírnám neked, hogy hasonlóan könnyezett nekem is a hűtőm és én nem írtóztam bele tenni a tömítőt. Ìrtózni inkàbb írtózom az egértől mint hogy ilyent a hűtőbe öntsek. Nem a tecsóba és a román árustól vásároltam az utcasarkon, de beleöntöttem, pedig én is hosszútávra tervezek! De ha úgy gondolod hogy ezek a tömítők teljesen károsak e Te opeledre akkor szerinted a gyártók ezt kinek szántàk? Zastava, lada, dacia tulajdonosoknak? Ha te egy könnyezés miatt egyből veszel mantec opel szakértönk javaslatára egy új hütőt akkor csak gratulálni tudok. Kérdezem én ha az új hűtőd ismèt könnyezik fél év múlva akkor megint veszel egy újat 15-20 e ft ért? Ne állíts a falhoz! Oszd már meg velem légyszíves milyen kàros hatása lesz az autódnak tőle? Önts bele bátran,semmi baja nem lesz az autódnak! Elvégre nem hiába találták ki őket

Nekem nincs ilyen problémám, hogy könnyezik.

Csak annyi a véleményem, hogy ha a hűtőben tömít, akkor máshol is lerakódik. Nem biztos, hogy káros. Mindenki döntse el, hogy használja, vagy sem. Írtam, hogy én is használtam már...

Link to comment
Megosztás:

Na akkor leírnám neked, hogy hasonlóan könnyezett nekem is a hűtőm és én nem írtóztam bele tenni a tömítőt. Ìrtózni inkàbb írtózom az egértől mint hogy ilyent a hűtőbe öntsek. Nem a tecsóba és a román árustól vásároltam az utcasarkon, de beleöntöttem, pedig én is hosszútávra tervezek! De ha úgy gondolod hogy ezek a tömítők teljesen károsak e Te opeledre akkor szerinted a gyártók ezt kinek szántàk? Zastava, lada, dacia tulajdonosoknak? Ha te egy könnyezés miatt egyből veszel mantec opel szakértönk javaslatára egy új hütőt akkor csak gratulálni tudok. Kérdezem én ha az új hűtőd ismèt könnyezik fél év múlva akkor megint veszel egy újat 15-20 e ft ért? Ne állíts a falhoz! Oszd már meg velem légyszíves milyen kàros hatása lesz az autódnak tőle? Önts bele bátran,semmi baja nem lesz az autódnak! Elvégre nem hiába találták ki őket

Kétlem, hogy ezt arra találták ki, hogy ezzel javítsd a hűtőrendszer tömítetlenségét, ez arra jó, hogy addig használható maradjon az autó, ameddig a hibás alkatrészt kicseréled. Ahogy Imy is írta, az anyag nem tudja, hová kell lerakódnia, és nagyon szépen be tudja teríteni az egész hűtő belsejét, minél régebbi, minél koszosabb, vízkövesebb, annál inkább. Egy kezelés talán még nem okoz észlelhető problémát, de aki egyszer beleönti, nagy valószínűséggel a következő alkalommal is így fog tenni, mivel működik, és olcsóbb, mint vásárolni egy új hűtőt, vízpumpát, stb... Aztán egy meleg nyári délutánon azt veszi észre, hogy melegszik az autó, már menet közben is megy a hűtőventillátor, a vízhőfok mégis 100fok körül jár, és maxon kell fűteni, hogy ne forralja el a vizet az autó. Én így jártam, mentségemre szóljon, hogy fiatal voltam és bohó, simán beszoptam a marketingszövegeket, és elég csóró voltam ahhoz, hogy ezeket a szarokat öntögessem inkább az alkatrész cseréje helyett. A vége mégis az lett, hogy ki kellett cserélnem a hűtőt, hogy használni tudjam az autót. Bár én nem igazán szeretek szaunázni sem, lehet, hogy ez volt a probléma... :) Abba már jobb bele sem gondolni, hogy a blokk vízterében mit művel ez a remek kis találmány. Persze, mindenkinek a magánügye, hogy mit öntöget a hűtőjébe, motorolajába... Én tuti, nem önteném bele, max vészhelyzetben, pl. ha támadnak a tatárok, és értékeinket hátrahagyva menekülni kell... ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Na akkor leírnám neked, hogy hasonlóan könnyezett nekem is a hűtőm és én nem írtóztam bele tenni a tömítőt. Ìrtózni inkàbb írtózom az egértől mint hogy ilyent a hűtőbe öntsek. Nem a tecsóba és a román árustól vásároltam az utcasarkon, de beleöntöttem, pedig én is hosszútávra tervezek! De ha úgy gondolod hogy ezek a tömítők teljesen károsak e Te opeledre akkor szerinted a gyártók ezt kinek szántàk? Zastava, lada, dacia tulajdonosoknak? Ha te egy könnyezés miatt egyből veszel mantec opel szakértönk javaslatára egy új hütőt akkor csak gratulálni tudok. Kérdezem én ha az új hűtőd ismèt könnyezik fél év múlva akkor megint veszel egy újat 15-20 e ft ért? Ne állíts a falhoz! Oszd már meg velem légyszíves milyen kàros hatása lesz az autódnak tőle? Önts bele bátran,semmi baja nem lesz az autódnak! Elvégre nem hiába találták ki őket

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat! Mint jeleztem nem hiszek ezekben a csodaszerekben, amit a kérdésem legelején le is szögeztem! Szóval még a lekezelő javaslatod hatására sem fogom megvásárolni és beletölteni a hűtőrendszerbe. Mi a biztosíték arra, hogy hosszabb távon nem okoz problémát a motorban ill. bármely alkatrészében? Kezdheted megfogalmazni a gratulációt ugyanis maradok a hűtő vásárlásnál. Nekem sem mindegy, hogy hová teszek 15-20E forintot, de ezen nem fogok garasoskodni.

A kérdésedre, hogy: "a gyártók ezt kinek szántàk?" Azoknak akik toldozzák-foltozzák az autójukat és sajnálnak rákölteni. Majd amikor pedig szétesik alattuk az autó akkor szidják a típust. Olvasd el Alex75 hozzászólását, én is ezen a véleményen vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Na akkor leírnám neked, hogy hasonlóan könnyezett nekem is a hűtőm és én nem írtóztam bele tenni a tömítőt. Ìrtózni inkàbb írtózom az egértől mint hogy ilyent a hűtőbe öntsek. Nem a tecsóba és a román árustól vásároltam az utcasarkon, de beleöntöttem, pedig én is hosszútávra tervezek! De ha úgy gondolod hogy ezek a tömítők teljesen károsak e Te opeledre akkor szerinted a gyártók ezt kinek szántàk? Zastava, lada, dacia tulajdonosoknak? Ha te egy könnyezés miatt egyből veszel mantec opel szakértönk javaslatára egy új hütőt akkor csak gratulálni tudok. Kérdezem én ha az új hűtőd ismèt könnyezik fél év múlva akkor megint veszel egy újat 15-20 e ft ért? Ne állíts a falhoz! Oszd már meg velem légyszíves milyen kàros hatása lesz az autódnak tőle? Önts bele bátran,semmi baja nem lesz az autódnak! Elvégre nem hiába találták ki őket

na látod, ezt a löttyöt pont neked találták ki...öntsd bele bátran, aztán had szóljon :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Ma cseréltem olajat és észrevettem, hogy a motor-váltó találkozásánál (alul) a gumidugó egyike szét van töredezve. Nem akartam kiszedni, mert bomlik szét... Mi a szerepük?

http://kepfeltoltes.hu/131017/F_nyk_p0667_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az alján a lyuk, amin nincs dugo, az arra, ha valami befolyt oda, az ki tudjon jönni.

De az a fekete, passz, nem is emlékszek, hogy az enyimen lenne.

Link to comment
Megosztás:

Én annó motoron használtam, mert a vízpumpa folyatott hidegben (melegben nem). Azt megoldotta (valvoline)... De nem használnék kocsiba, ha hosszú távra tervezel.

http://www.tech-masters.eu/hu/content/products?gid=6&did=738

ez minőségi cucc. no tesco,

Sajnos én nem ezt a fajtát tettem bele de meg is szívtam,ugyanis a fűtőradiátor eldugult az apró kis golyhóktól kétszer átkellet mosni mire tökéletes lett ismét,nekem a vízpumpám szivárgott de az óta sem jött a ki víz 2 év eltelt. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt bármibe belevágsz, érdemes lenne még megnézni a gyertyákat, milyen állapotban vannak, esetleg a levegőszűrőt, a levegő útját a folytószelepig, a kipurendszert, nincs-e valami dugulás, ilyesmi. A katalizátor kivágása előtt kipróbálhatnád ezt, bár nem olcsó, vagy esetleg kikeverheted otthon házilag is, festékboltból beszerezheted az összetevőket.

-4dl katepox higító 203

-1,5dl technikai aceton

-0,5dl ######én-grillgyújtó folyadék

Összekevered, negyed tankhoz hozzáöntöd, mész tempósan (4-4500f/min) 30-50km-t (egyszerre!), majd teletankolod...

Köszi a segítséget. Nézegettem, a Cataclean-t... de ha a leírásod alapján is ugyan azt a hatást érem el, akkor lehet inkább kikeverem.

Egyébként Te, vagy bárki más használta már ezt az elgyet?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat! Mint jeleztem nem hiszek ezekben a csodaszerekben, amit a kérdésem legelején le is szögeztem! Szóval még a lekezelő javaslatod hatására sem fogom megvásárolni és beletölteni a hűtőrendszerbe. Mi a biztosíték arra, hogy hosszabb távon nem okoz problémát a motorban ill. bármely alkatrészében? Kezdheted megfogalmazni a gratulációt ugyanis maradok a hűtő vásárlásnál. Nekem sem mindegy, hogy hová teszek 15-20E forintot, de ezen nem fogok garasoskodni.

A kérdésedre, hogy: "a gyártók ezt kinek szántàk?" Azoknak akik toldozzák-foltozzák az autójukat és sajnálnak rákölteni. Majd amikor pedig szétesik alattuk az autó akkor szidják a típust. Olvasd el Alex75 hozzászólását, én is ezen a véleményen vagyok!

Vitatkozni ne fogok veled!

De nézük az Én példám. Te mit tettél volna az Én helyemben, ha már ennyire vagányan kezeled ezt a problémát! Kint dolgoztam Austriában heti 1 szabadnappal mentem Márciusban jöttem Szeptemberben, júniusban kezdett el ahogy Te írtad elöször csak könnyezni majd megállás után egy kis idővel egy egész pici folt is lenni alatta. Mivel nem az a sufni tunningos ember vagyok, hogy jó lesz majd igy aztán ha szétesik vagy már ömlik belőle a víz majd akkor muszáj lesz már elvinni megjavítatni ezért valami megoldást kellett találni. Te mit tettél volna? Elviszed kint egy szerelőhöz aki vagy megcsinálja valahogy vagy nem vagy javasol ő is egy új hűtőt cserével mindennel együtt bizonyára nem 20 Ezer forintba állt volna meg vagy beleöntöd ezt a Te álltalad toldozgatás-foltozgatás szintű tömítőt? Ami nem Tescos minőségű! Hát én ezt tettem. Ez a "toldozgatós" tőmítő meg is szüntette a csöpögést! Ezzel használtam az autót még kb 300 km-ert aztán leengedtem ezt a tőmítős fagyálót. egyszer átmostam a rendszert majd felöntöttem újra normális fagyálós desztilált vizes keverékkel. Azóta ez van benne és könnyezés mentes! Még így is töredéke lett annak mintha elmentem volna veszek egy hűtőt és kicserélem vagy egy olyan illető teszi ezt meg aki úgy érzi ezt szerelőre bízza. Te, Alex 75 és a következő hozzászoló ezért annyira elítélt és semmivbe nézet mert ez A toldozgatás foldtozgatás ne továbbja már , nem?! :)

Alex 75! ki ne akard már találni, hogy az én példámnál maradva ez a 2-300 km-er alatt ez a tőmítő folyadék olyan lerakódásokat csinál és had ne soroljam tovább, hogy talán még motort is kell cserélni nem? :) Én nem azt mondtam, hogy annyit önts bele, hogy még a kasznin is ez folyon, de egy ilyen történet után, el ne akard már hitetni az emberrel , hogy többet árt mint használ.

Vagy kérdezem Én ha a Te esetben könnyezik ami később majd csöpög is és elviszed pl. egy szervízbe mert Te úgy érzed nem nyúlnál hozzá. Ott azt mondják, hagyd ott gyere érte holnap. Nem látod mit csinálnak vele lehet betesz egy másikat ami kicsit még fényesebb mint a tied ami lehet épp egy ilyen hűtő tömítő foltozgatós folyadékkal lett tőmítve és eladja neked újként. Akkor mikor átveszed és átbasszák a fejed akkor nyugodtabb szívvel ülsz bele az autódba , hogy új hűtő van benne és közben csak átbaszták a fejed.

Ha így álsz minden hibához ami előjön az autódon akkor Te abban aszerencsés helyzetben vagy és ezt bírod is anyagilag, hogy neked mindig egy új autód lesz mert minden új lesz rajt. Ha a Te gondolataid szerint nézzük , hogy toldozgatunk , kókányolunk csak és többet ártunk vele mintha újjat vennénk akkor is ilyen nagy a mellény rajtad amikor pl kapsz egy defektet? mert a gumi is egy elég kényes tartozéka alkatrésze az autónak, a biztonság szempontjából. Egy defekt után mész és veszel egy új gumit és nem gumishoz viszed el megjavítatni, mert az már kontárkodás és ártunk vele? Mert a gondolatmeneted szerint akkor ezt kjellene tenni, mert ott is ugye már sérül a szövet stb. Vagy ha kapsz egy követ a szélvédőre amin egyenlőre csak 1-2 cm-es a repedés és nem indul el minden inrányba akkor cserélsz egy szélvédőt mert nem viszed el megkókányoltatni egy szélvédő javítóhoz aki megjavítja azt úgy hogy az még hibátlanul működjön vagy stb? Szerintem kicsit nagyon naív vagy!

Gezoli! Ha most Alex 75 azt írta volna , hogy öntsd bele akkor bele öntöd mert ahogyan írtad ő SEM TANÁCSOLJA? Lehet az ilyen befolyásolható emberekre van szüksége a sok csaló, lehuzó autószerelőknek! Tisztelet a kivételnek. Lehet most ez után oltani nem kicsit, bár Én ezt a témát lezártam. Biztos jön nagyon sok érdemi hozzászólás! :)

Link to comment
Megosztás:

Vitatkozni ne fogok veled!

De nézük az Én példám. Te mit tettél volna az Én helyemben, ha már ennyire vagányan kezeled ezt a problémát! Kint dolgoztam Austriában heti 1 szabadnappal mentem Márciusban jöttem Szeptemberben, júniusban kezdett el ahogy Te írtad elöször csak könnyezni majd megállás után egy kis idővel egy egész pici folt is lenni alatta. Mivel nem az a sufni tunningos ember vagyok, hogy jó lesz majd igy aztán ha szétesik vagy már ömlik belőle a víz majd akkor muszáj lesz már elvinni megjavítatni ezért valami megoldást kellett találni. Te mit tettél volna? Elviszed kint egy szerelőhöz aki vagy megcsinálja valahogy vagy nem vagy javasol ő is egy új hűtőt cserével mindennel együtt bizonyára nem 20 Ezer forintba állt volna meg vagy beleöntöd ezt a Te álltalad toldozgatás-foltozgatás szintű tömítőt? Ami nem Tescos minőségű! Hát én ezt tettem. Ez a "toldozgatós" tőmítő meg is szüntette a csöpögést! Ezzel használtam az autót még kb 300 km-ert aztán leengedtem ezt a tőmítős fagyálót. egyszer átmostam a rendszert majd felöntöttem újra normális fagyálós desztilált vizes keverékkel. Azóta ez van benne és könnyezés mentes! Még így is töredéke lett annak mintha elmentem volna veszek egy hűtőt és kicserélem vagy egy olyan illető teszi ezt meg aki úgy érzi ezt szerelőre bízza. Te, Alex 75 és a következő hozzászoló ezért annyira elítélt és semmivbe nézet mert ez A toldozgatás foldtozgatás ne továbbja már , nem?! :)

Alex 75! ki ne akard már találni, hogy az én példámnál maradva ez a 2-300 km-er alatt ez a tőmítő folyadék olyan lerakódásokat csinál és had ne soroljam tovább, hogy talán még motort is kell cserélni nem? :) Én nem azt mondtam, hogy annyit önts bele, hogy még a kasznin is ez folyon, de egy ilyen történet után, el ne akard már hitetni az emberrel , hogy többet árt mint használ.

Vagy kérdezem Én ha a Te esetben könnyezik ami később majd csöpög is és elviszed pl. egy szervízbe mert Te úgy érzed nem nyúlnál hozzá. Ott azt mondják, hagyd ott gyere érte holnap. Nem látod mit csinálnak vele lehet betesz egy másikat ami kicsit még fényesebb mint a tied ami lehet épp egy ilyen hűtő tömítő foltozgatós folyadékkal lett tőmítve és eladja neked újként. Akkor mikor átveszed és átbasszák a fejed akkor nyugodtabb szívvel ülsz bele az autódba , hogy új hűtő van benne és közben csak átbaszták a fejed.

Ha így álsz minden hibához ami előjön az autódon akkor Te abban aszerencsés helyzetben vagy és ezt bírod is anyagilag, hogy neked mindig egy új autód lesz mert minden új lesz rajt. Ha a Te gondolataid szerint nézzük , hogy toldozgatunk , kókányolunk csak és többet ártunk vele mintha újjat vennénk akkor is ilyen nagy a mellény rajtad amikor pl kapsz egy defektet? mert a gumi is egy elég kényes tartozéka alkatrésze az autónak, a biztonság szempontjából. Egy defekt után mész és veszel egy új gumit és nem gumishoz viszed el megjavítatni, mert az már kontárkodás és ártunk vele? Mert a gondolatmeneted szerint akkor ezt kjellene tenni, mert ott is ugye már sérül a szövet stb. Vagy ha kapsz egy követ a szélvédőre amin egyenlőre csak 1-2 cm-es a repedés és nem indul el minden inrányba akkor cserélsz egy szélvédőt mert nem viszed el megkókányoltatni egy szélvédő javítóhoz aki megjavítja azt úgy hogy az még hibátlanul működjön vagy stb? Szerintem kicsit nagyon naív vagy!

Gezoli! Ha most Alex 75 azt írta volna , hogy öntsd bele akkor bele öntöd mert ahogyan írtad ő SEM TANÁCSOLJA? Lehet az ilyen befolyásolható emberekre van szüksége a sok csaló, lehuzó autószerelőknek! Tisztelet a kivételnek. Lehet most ez után oltani nem kicsit, bár Én ezt a témát lezártam. Biztos jön nagyon sok érdemi hozzászólás! :)

szumma szummárum...magyarázkodsz... :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Hogy tud a víz eljutni a bal eslő ajtón a burkolat és az ajtó közé? Mert észrevettem, hogy a gumitömitésen áll a víz. Amikor közelebb hajoltam a burkolatt és az ajtó között csöpögött a víz. Sajnos csillaggarázzsal rendelkezem.

Ui. A belső világítás kábele merre van elvezetve? Ha vki javította azt a részt. Köszike!

Link to comment
Megosztás:

Vitatkozni ne fogok veled!

De nézük az Én példám. Te mit tettél volna az Én helyemben, ha már ennyire vagányan kezeled ezt a problémát! Kint dolgoztam Austriában heti 1 szabadnappal mentem Márciusban jöttem Szeptemberben, júniusban kezdett el ahogy Te írtad elöször csak könnyezni majd megállás után egy kis idővel egy egész pici folt is lenni alatta. Mivel nem az a sufni tunningos ember vagyok, hogy jó lesz majd igy aztán ha szétesik vagy már ömlik belőle a víz majd akkor muszáj lesz már elvinni megjavítatni ezért valami megoldást kellett találni. Te mit tettél volna? Elviszed kint egy szerelőhöz aki vagy megcsinálja valahogy vagy nem vagy javasol ő is egy új hűtőt cserével mindennel együtt bizonyára nem 20 Ezer forintba állt volna meg vagy beleöntöd ezt a Te álltalad toldozgatás-foltozgatás szintű tömítőt? Ami nem Tescos minőségű! Hát én ezt tettem. Ez a "toldozgatós" tőmítő meg is szüntette a csöpögést! Ezzel használtam az autót még kb 300 km-ert aztán leengedtem ezt a tőmítős fagyálót. egyszer átmostam a rendszert majd felöntöttem újra normális fagyálós desztilált vizes keverékkel. Azóta ez van benne és könnyezés mentes! Még így is töredéke lett annak mintha elmentem volna veszek egy hűtőt és kicserélem vagy egy olyan illető teszi ezt meg aki úgy érzi ezt szerelőre bízza. Te, Alex 75 és a következő hozzászoló ezért annyira elítélt és semmivbe nézet mert ez A toldozgatás foldtozgatás ne továbbja már , nem?! :)

Alex 75! ki ne akard már találni, hogy az én példámnál maradva ez a 2-300 km-er alatt ez a tőmítő folyadék olyan lerakódásokat csinál és had ne soroljam tovább, hogy talán még motort is kell cserélni nem? :) Én nem azt mondtam, hogy annyit önts bele, hogy még a kasznin is ez folyon, de egy ilyen történet után, el ne akard már hitetni az emberrel , hogy többet árt mint használ.

Vagy kérdezem Én ha a Te esetben könnyezik ami később majd csöpög is és elviszed pl. egy szervízbe mert Te úgy érzed nem nyúlnál hozzá. Ott azt mondják, hagyd ott gyere érte holnap. Nem látod mit csinálnak vele lehet betesz egy másikat ami kicsit még fényesebb mint a tied ami lehet épp egy ilyen hűtő tömítő foltozgatós folyadékkal lett tőmítve és eladja neked újként. Akkor mikor átveszed és átbasszák a fejed akkor nyugodtabb szívvel ülsz bele az autódba , hogy új hűtő van benne és közben csak átbaszták a fejed.

Ha így álsz minden hibához ami előjön az autódon akkor Te abban aszerencsés helyzetben vagy és ezt bírod is anyagilag, hogy neked mindig egy új autód lesz mert minden új lesz rajt. Ha a Te gondolataid szerint nézzük , hogy toldozgatunk , kókányolunk csak és többet ártunk vele mintha újjat vennénk akkor is ilyen nagy a mellény rajtad amikor pl kapsz egy defektet? mert a gumi is egy elég kényes tartozéka alkatrésze az autónak, a biztonság szempontjából. Egy defekt után mész és veszel egy új gumit és nem gumishoz viszed el megjavítatni, mert az már kontárkodás és ártunk vele? Mert a gondolatmeneted szerint akkor ezt kjellene tenni, mert ott is ugye már sérül a szövet stb. Vagy ha kapsz egy követ a szélvédőre amin egyenlőre csak 1-2 cm-es a repedés és nem indul el minden inrányba akkor cserélsz egy szélvédőt mert nem viszed el megkókányoltatni egy szélvédő javítóhoz aki megjavítja azt úgy hogy az még hibátlanul működjön vagy stb? Szerintem kicsit nagyon naív vagy!

Gezoli! Ha most Alex 75 azt írta volna , hogy öntsd bele akkor bele öntöd mert ahogyan írtad ő SEM TANÁCSOLJA? Lehet az ilyen befolyásolható emberekre van szüksége a sok csaló, lehuzó autószerelőknek! Tisztelet a kivételnek. Lehet most ez után oltani nem kicsit, bár Én ezt a témát lezártam. Biztos jön nagyon sok érdemi hozzászólás! :)

Bocsi, hogy így felzaklattam az érzékeny lelked, hidd el, nekem aztán édesmindegy, hogy ki mit önt az autójába. Én a tapasztalatomat írtam le, ártó szándék nélkül, meglepett, hogy ezt támadásként értelmezted. Biztosan lesz olyan, aki a te példád fogja követni, de azért hadd ne szégyeljem magam, ha én más véleményen vagyok, és ezt meg is osztom másokkal. Hiszen ez a fórum ezért (is) jött létre, nem igaz? ;)

De, hogy kérdésedre válaszoljak, igen, ha valami nincs rendben az autómon, akkor:

a. megjavítom magam, ha egy mód van rá, mellőzve ezeket a csodalöttyöket

b. amennyiben úgy érzem, a probléma meghaladja a képességeim, a családomban van lelkiismeretes szerelő, akire mindig számíthatok. Ha időm engedi, még "segíteni" is szoktam neki, vagy legalábbis szemlélődök... Hobbi... :)

Egyébként egy hűtőcsere még bőven a. kategória... :)

Ha a defektet kérdezed, a válaszom megint igen, vennék egy újat, a defektes pedig vagy pótkeréknek, vagy kuka, mintamélységtől függően. Tudd be az agybajomnak, de nyugodtabb vagyok így, tudva, hogy nagy sebességnél sem robbanhat szét a gumi, egy esetlegesen rosszabbul sikerült javítás miatt.

Nem gondolom, hogy Gezoli az én tanácsomra szorulna, hidd el, neki sem okoz problémát megfogni egy csavarhúzót... :) Ha követnéd a fórumot, tudhatnád... ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi a segítséget. Nézegettem, a Cataclean-t... de ha a leírásod alapján is ugyan azt a hatást érem el, akkor lehet inkább kikeverem.

Egyébként Te, vagy bárki más használta már ezt az elgyet?

Vagyunk páran, ki ezért, ki azért használja, ilyen-olyan töménységben... Hakapeszinek lovakat hozott, Tgabikának, Thornak, apámnak, nekem fogyasztáscsökkenést. Egyébként ez a tisztítóhatásnak tudható be, az évek alatt felgyűlt lerakódásokat oldja le. Állandóan felesleges használni, főleg "Cata" töménységben, mivel ha (már) nincs lerakódás, nincs hatása sem, preventív jelleggel bőven elég fél deci a keverékből, 3-5 tankolásonként. Inkább akkor érdemes gyakrabban, ha többet használod az autót városban, főleg alacson fordulaton, gyakori hidegindítással... Azt azért érdemes tudni róla, hogy nem egy egészséges anyag, ha kisgyermek van a családban, inkább ne használd, vagy legalábbis ne akkor, amikor ő(k) is benn ül(nek). Bár, egy megfelelőképp zárt, párolgásmentes üzemanyagrendszer esetén nem gondolom, hogy bajt okozhatna, de azért jobb félni...

Link to comment
Megosztás:

Hogy tud a víz eljutni a bal eslő ajtón a burkolat és az ajtó közé? Mert észrevettem, hogy a gumitömitésen áll a víz. Amikor közelebb hajoltam a burkolatt és az ajtó között csöpögött a víz. Sajnos csillaggarázzsal rendelkezem.

Ui. A belső világítás kábele merre van elvezetve? Ha vki javította azt a részt. Köszike!

Szia!

Én a jobb első ajtóval jártam így kb.1 hónapja.

A tükörnél folyik be,mert ha megnézed a külső tömítőgumit,ami az ablakhoz szorul,lejt a tükör felé.

Ott a tükörnél pici rés van,nálam ott jut be a víz,ami nem is lenne nagy probléma,hiszen az ajtó aljában ott vannak a lyukak amin ki is tud folyni.

A tükörnél azon a pici résen bejutó víz pontosan a hangszóró beépítő keretére folyik.

A keret tetején ugyan van egy műanyag nyúlvány (ez védi a csatit a hangszóróban),de nálam innen végigfolyt a hangszóró oldalán,és alul megállt,majd pont a kárpit rögzítő csavarnál befolyt az utastérbe,valószinűleg a keret alsó részén már nem tömít rendesen az a gumi rész.

Én ezt így oldottam meg,kicsit csúnya megoldás,de talán használ ( kopp-kopp-kopp).

K_p609_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

K_p610_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A műanyag keret és a lemez közti részt kinyomtam sziloplasztal,csak arról elfelejtettem képet csinálni.

Ez a lemez elvezeti a vizet az ajtó külső oldala felé ahol a lyukakon távozik is.

Lehet,sőt biztos,hogy nem a legigényesebb megoldás,de a célnak megfelel (bízom benne).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!
Elnezest az ekezeetekk miatt angol a klaviatura.
A kovetkezo a problemam.
Opel astra G 2002 1.6 benzin.
A sebessegmero nem uzemel neha napjan reggelente beindul a kovetkezo parkolasig.
A legnagzobb problema hogyha lassitas utan benyomom a kuplungot leall az auto, idojaras fuggetlenul.
Rangatni nem nagyon szokatt havonta 2-3 alkalommal. A kocsiban vilagit a motor hiba jelzo lampa. Szerelo megnezte azt mondta semmi baja annak a resznek ami ir. Neha elszal egy henger (legalabbis szerintem- mert 2500-3000 fordulatnal nem porog tovabb a motor). De van amikor mukodik.
Amik cserelve vannak az autoban: Termosztat, vizpumpa,benzinszuro,aksi, gyertyak es kabelei, A szerelo elmondasa szerint a motor megfeleloen uzemel....
Esetleg valaki tud valami okosat mondani... Mert feleslegesen nem akarok ra kolteni..... :S
Koszonom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.