Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

XE-ben van ilyen? Nem csak az XEP-ben? Régebben volt téma itt a fórumon akkor valaki azt mondta hogy csak az XEP-ben fordul elő ez a letörési probléma.

Én is úgy tudtam, hogy XEP-nél volt ilyen probléma.... (Z12XEP, Z14XEP biztos, többi pasz) Nekünk a Z12XEP corsaban műanyag csonk van.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

XE-ben van ilyen? Nem csak az XEP-ben? Régebben volt téma itt a fórumon akkor valaki azt mondta hogy csak az XEP-ben fordul elő ez a

letörési probléma.[/quote

XE-ben műanyag, legalábbis nekem. Hogy letörhet e nem tudom, gondolom sokáig bírja különben nem tervezték volna így nem?!……legalábbis remélem nem lesz vele gond.... :)

Link to comment
Megosztás:

Már régóta foglalkoztat a dolog, választ még nem találtam rá a neten... nekem x14 xe motoros a kocsim, azt tudom hogy a legrégebbi fejlesztés amit g-be szereltek akkor ezáltal a legrosszab is????? Valahol azt olvastam, bár nem tudom igaz e hogy jobban ugrik mint a twinport 1.4-ese?! Azt tudom hogy valamivel többet eszik mint az xep meg a twinport. Ha rosszabb mint a többi miben?

Bocs ha hülye a kérdés csak érdekel...!!! :)

Módosítva : hood 21
Link to comment
Megosztás:

Látom de ez egyenes, nekem könyök kell! Amit linkeltem! z14xe motorkód! Azért köszi! :)

Azért mert két különböző dologról beszéltek. Robi neked a termosztátnál levő csonk tört/törik le, amit Imy írt, az viszont a vízpumpához tartozik és csak z14xep-ek típushibája, hogy a vízpumpa csonkja eltörik.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Már régóta foglalkoztat a dolog, választ még nem találtam rá a neten... nekem x14 xe motoros a kocsim, azt tudom hogy a legrégebbi fejlesztés amit g-be szereltek akkor ezáltal a legrosszab is????? Valahol azt olvastam, bár nem tudom igaz e hogy jobban ugrik mint a twinport 1.4-ese?! Azt tudom hogy valamivel többet eszik mint az xep meg a twinport. Ha rosszabb mint a többi miben?

Bocs ha hülye a kérdés csak érdekel...!!! :)

Nem!A legrégebbi motor a G-be az ami az enyémbe van:X16SZR,8 szelepes, központi befecskendezéssel,az opel motorok egyik legjobbika :icon13:

Link to comment
Megosztás:

A Titanium fst 5w-30-nak nincs Dexos2 minősítése,csak az 5W-40-nek.Nem tudom ez számít-e:)

igaz. mert xepbe 5w30at ajánlottak és ezért mentem le mert az 5w40es változatnak van dexos2 és úgy gondoltam h 5w30nak is van ebben a márkában. Akkor mindegy, marad az 5w40es változat. :D Holnap lesz megvéve és remélem hamar is beleöntve.

Link to comment
Megosztás:

Azért mert két különböző dologról beszéltek. Robi neked a termosztátnál levő csonk tört/törik le, amit Imy írt, az viszont a vízpumpához tartozik és csak z14xep-ek típushibája, hogy a vízpumpa csonkja eltörik.

Igen andris83! Nekem a termosztáton van egy kis csonk, egy kis műanyag könyök, az egyik vége menetes, a másik kúpos csőcsatlakozós! A kérdésem az volt, hogy gyárilag kapható ez külön? Mert találtam a neten, de nem tudom, hogy az üzemi hőt bírná-e.

Link to comment
Megosztás:

Igen andris83! Nekem a termosztáton van egy kis csonk, egy kis műanyag könyök, az egyik vége menetes, a másik kúpos csőcsatlakozós! A kérdésem az volt, hogy gyárilag kapható ez külön? Mert találtam a neten, de nem tudom, hogy az üzemi hőt bírná-e.

Ha a műanyag bírja a hőt és az egyéb dolgokat akkor a fém talán jobban bírni fogja nem? Amúgy itt is van fémből, de nem hajlított hanem egyenes:

https://cromax.hu/30000000-hutorendszer/30700000-termosztat-es-alkatreszei/30700649-termosztathaz-alkatreszei/417601-vizcsocsonk-termosztat-megkerulo-csohoz-opel

Link to comment
Megosztás:

igaz. mert xepbe 5w30at ajánlottak és ezért mentem le mert az 5w40es változatnak van dexos2 és úgy gondoltam h 5w30nak is van ebben a márkában. Akkor mindegy, marad az 5w40es változat. :D Holnap lesz megvéve és remélem hamar is beleöntve.

Én is egyszer az 5W-30 ast raktam bele,aztán Mantec írt,hogy az nem is bele való:)Le is cseréltem,bár akkor már volt benne 7000 km.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Azt vettem észre pár hete az Astrámban, hogy egy élesebb kanyarnál vagy egy átlósan vett fekvőrendőrnél koppanást érzek a váltókaron.

Valamelyik motor vagy váltótartó bak lehet gondolom, melyik az amelyik hajlamosabb lehet, hogy ilyen jellegű problémát okozon? Z14XE

Link to comment
Megosztás:

igaz. mert xepbe 5w30at ajánlottak és ezért mentem le mert az 5w40es változatnak van dexos2 és úgy gondoltam h 5w30nak is van ebben a márkában. Akkor mindegy, marad az 5w40es változat. :D Holnap lesz megvéve és remélem hamar is beleöntve.

a 0w30-nak van jóváhagyása...

Link to comment
Megosztás:

T outsider!

"... Titanium Fst ..."

Ha arról, akkor azokat a szavakat kell használni.

A Titanium Fst a BP konszern Castrol márkanéven forgalmazott, jelenleg gyártásban lévő terméksora.

A konkrét termék megnevezése Castrol Edge Titanium Fst 0W-30.

Nem tévesztendő össze a már gyártásban nem lévő, de még a piacon jelen lévő Castrol Edge Fst 0W-30-cal.

Amely semmilyen GM (Opel) gyártóművi követelményt nem teljesít.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!
G-astram angel eye-os lámpájában a karikákban lévő izzók kezdik megadni magukat, időszerű lenne a cseréjük. Rendeltem már hozzá új ledeket is / T5 2SMD 5630 LED / . Kérdésem lenne h aki cserélt már ilyet, mennyire bonyolult? szét kell-e szedni hozzá a lámpát v anélkül is megoldható? ill. konkrétan hogyan fogjak neki?
Válaszotokért előre is thx!

Link to comment
Megosztás:

T outsider!

"... Titanium Fst ..."

Ha arról, akkor azokat a szavakat kell használni.

A Titanium Fst a BP konszern Castrol márkanéven forgalmazott, jelenleg gyártásban lévő terméksora.

A konkrét termék megnevezése Castrol Edge Titanium Fst 0W-30.

Nem tévesztendő össze a már gyártásban nem lévő, de még a piacon jelen lévő Castrol Edge Fst 0W-30-cal.

Amely semmilyen GM (Opel) gyártóművi követelményt nem teljesít.

De a Titanium az csak egy megnevezés nem?

Mert nekem tegnap úgy kutattak elő Edge Titanium Fst 5w40et, mert csak Edge Fst van nekik. Vagy előbb kiszorják a Titanium nélküli olajokat?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köv problemával élek együtt újabban.

Folyamatos gyorsításkor az autó kb 2500-3000 -es tartomány között másodpercekre gyakran elmélázik (1-2sec) majd mint aki kb erőt gyűjtött tovább gyorsul.

A félreértések elkerülése végett a mélázási intervallumban is folyamatos gáz adás történik.

Néhány napos tapasztalat alapján, persze lehet baromság de azt mondanám, hogy ez a 3. sebességnél fordul elő leginkább.

Induláskor az 1.-ben nincs nagy tapasztalat mert azt mondjuk általában hamarabb elváltom kb 2500nál de a magasabb sebességeket gyakran elforgatom 4000 ig kb. Nemtom mennyire mellékes infó még, hogy kb 2 hete lett vez.mű szíj csere, gyertyák, szelepfedél töm, vez.mű tengely szimering, generator csere bár nem tudom egybekötni a hibát ezzel az időponttal mert a problémát csak 3-4 napja tapasztalom. Yayaya nem mellékes infó még, hogy lassan kuplung csere aktuális mert eléggé fent fog már szegény, nekem laikusként magyarázat gyanánt kicsit erre is húz a szívem de ha baromság szóljatok le nyugodtan.

Még annyi, hogy nem mindig tudom a hibát generálni, tehát nem minden gyorsításkor van ez.

Elnézést ha úgy fogalmaztam mint egy idióta, ha szükséges agyalok rajta, hogy értelmesebben leírjam.

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem gyári GM vezérlés szettet(z14xe)a dobozon egy matricát vettem észre,amin egy óra látható alatta 10/17 felirat!...mit jelent ez ?

Hogy lehetőség szerint 10 és 17 óra között zargasd a szerelőt a beszerelés miatt, mert előtte korán van, utána meg kihűl a bableves vacsorára. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.