Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

a digit klimásoknak jobb a helyzet mert ott bekapcsolod, és kész... én pl nem kapcsolatm ki a klimát még nyár óta... nem is fogom......

( monduk a honda párásodik mintazállat ha ki van kapcsolva...)

Na, ezt én kérdeztem vmikor régen, mert nekem digit klímám van. Szal akkor nem kell állítanom a hőfokot, egyszerűen bekapcsolom és teszi a dolgát? Nálam nem fordulhat elő, hogy nem kapnak kenést a csövek és elrepednek?

Tudtommal a digit klima folyton klima üzembe van ezalól kivétel ha kézzel kikapcsolod ECO modba . Ezt egy eco felirat fogja jelezni a klima panelén! Abba az esetbe csak mint sima szellőző és fűtő rendszer üzemel majd.

Link to comment
Megosztás:

nem müködik

Üdv mindenkinek!

Nekem is gondom van a klímával, ráadásul nem kicsit aggódom miatta, ugyanis nem nagyon találtam hasonlót a hozzászólások között.

Szóval tegnap is bekapcsoltam, hogy lefújjam a párát (2-3 hetente megvolt a téli bekapcsolás) és egyfajta nyiszogó, nyikorgó hangot hallottam. Még szerencse, hogy álló autónál a parkolóban ezzel indítottam, különben nem biztos, hogy meghallom. Szóval nekiállt nyikorogni, de elkezdett halkulni. Mikor már nem halkult tovább, kikapcsoltam, mert egy nyikorgás sosem normális dolog aztán pár perc múlva megint be, de ugyanaz. Ma délután gondoltam kipróbálom, hogy állunk a nyikorgással, és azt vettem észre, hogy a klíma egyáltalán nem kapcsol be. Meg sem rebben a fordulatszámmérő (tegnap ez OK volt), semmi zümmőgés és nyiorgás. Többszöri próbálkozás után sem indult be. Ezért most nem kicsit aggódom, lehet, hogy kompresszor? Találkozott már valaki ilyennel?

u.i. ősszel még hűtött rendesen, most nem tudom, mert odakint is hideg van, de a párát elég jól levitte pár héttel ezelőtt.

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal a digit klima folyton klima üzembe van ezalól kivétel ha kézzel kikapcsolod ECO modba . Ezt egy eco felirat fogja jelezni a klima panelén! Abba az esetbe csak mint sima szellőző és fűtő rendszer üzemel majd.

Na, ez egy hasznos, jó info! kösz!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Gondoltam itt tavasz kezdetekor kicsit felelevenítem eme topicot. Lassan újra bizonytásra birjuk majd a tél folyamán immár feledésbe merülő és a motortér mélyén lapuló, nyáron rendkívül hasznos berendezésünket a KLIMÁT. Egyből lenne is egy kérdésem tud vki üzemi ill nyugalmi nyomás értékeket? Ha igen megoszthatná velem. Idén nekem jó lenne egy klimatisztitás is mert tavaly is elmaradt meg asszem pollenszűrő csere is kéne.

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenkinek!

Azt szeretném kédezni, hogy a klíma rendszeréből ha télen nem kapcsolom be egyszer sem "eltávozhat" a gáz?

A pollenszűrőt milyen időközönként kell cserélni és hol helyezkedik el? A pollenszűrő cseréjét magam is meg tudom oldani?

Milyen pollenszűrőt javasoltok / G Astra 1.7dti / ?

A segítséget előre is köszönöm mindenkinek!

ÜDV.: Csuszi

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenkinek!

Azt szeretném kédezni, hogy a klíma rendszeréből ha télen nem kapcsolom be egyszer sem "eltávozhat" a gáz?

A pollenszűrőt milyen időközönként kell cserélni és hol helyezkedik el? A pollenszűrő cseréjét magam is meg tudom oldani?

Milyen pollenszűrőt javasoltok / G Astra 1.7dti / ?

A segítséget előre is köszönöm mindenkinek!

ÜDV.: Csuszi

igen a gáz eltávozhat, mivel a tömítések kiszáradhatnak, nincs többé tömítés...és akkor már nem csak az a gond hogy nincs gáz, hanem a kompresszor tömítése ha tönkre megy az zsebbe nyúlós, mert nem egyszerű cserélni.....a tiédben nem tudom hol van, de én évente cserélem...

Link to comment
Megosztás:

igen a gáz eltávozhat, mivel a tömítések kiszáradhatnak, nincs többé tömítés...és akkor már nem csak az a gond hogy nincs gáz, hanem a kompresszor tömítése ha tönkre megy az zsebbe nyúlós, mert nem egyszerű cserélni.....a tiédben nem tudom hol van, de én évente cserélem...

Hali! Általában a kesztyűtartó mögött helyezkedik el a pollenszűrő. Két féle rendszerrel szerelt klíma van az opelkbe. Van DELPHI illetve BEHR. A két rendszer más méretű szűrőt használ, ha nem tudod a tiedbe melyik kell akkor szedd ki a régit aztán vidd be. Ha ehhez nincsen kedved akkor hozd el mind2őt és egyezz meg a boltossal hogy, amelyik nem jó azt visszaveszi. Én a kiszerelőset játszottam meg. Csere kézügyességtől függ hogy mennyire nehéz. Behrnél ilyen kapcsok vannak és könnyebb betolni a szűrőt haver delphiével kicsit nagyobbat küzdöttem de nem téma. Osztom a véleményem az évente cserével kapcsolatban. Szerintem várd meg a tavaszt ha eddig nem cserélted aztán egy klíma tisztítással egybe köttött szűrőcserét játsz meg, úgy szerintem a legkorrektebb.

Tömítés gázelszökéssel kapcsolatban teljesen egyet értek az előttem szóló kartárssal. A rendszerbe van olaj és az keni tömítéseket nahmármost azt a klima kompri keringeti, ha nem járatod akkor meg semmi! Tehát tessék szépen télen is legalább 1,5-2 hetente felfűtött utastérrel elindítani, máshogy nem tudod mert 4 fok alatt a jegesedésgátló nem enged indítani. Én úgy szoktam hogy szembe járatom a fűtéssel: tehát fűtés csappantyú maximumig melegre belső keringetés be (ennek felététele hogy a levegő irány ne szélvédőn legyen) utána meg klíma be 2es ventin. Ez az üzemmód jól járatja a klimát hisz a hűtővíz hőmérsékletű levegőt akarna lehűteni a rendszer, így tuti hogy jegesedés gátló nem tilt hisz közel 60 fokos levegőről lévén szó. De látni is mert a leghidegebb -10 fokba is pár percen belül felpörög a klíma venti ill a komprin is hallani hogy dolgozik rendesen. Ezt kb 10-15 percig szoktam csinálni utána klíma ki belső keringetés ki még pár percig járatom a motort utána leállítom. De hallottam hogy vki menet közbe szokta, lehet úgy is csak én szeretem fogdosni közbe a klíma hűtőt hogy mennyire gyorsan kezd melegedni, ugyanis ebből lehet tudni hogy mennyire jó a klíma hatásfoka. Ugyanis ha viszonylag gyorsan langyul a hűtő ill forró lesz akkor jó ha nem vagy csak éppen picit melegedik akkor ott bizony vmi nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Manuális klíma:

gyártó: Behr

Pollenszűrő:

-gyári

alkatrész szám: GM# 93182436

katalógus szám: (Opel) 68 08 611

-Mann Filter: CU 2757

aktívszenes: CUK 2757

beszerelés

Digitális klíma:

gyártó: Delphi

Pollenszűrő:

-gyári

alkatrész szám: GM# 13175553

katalógus szám: (Opel) 68 08 606

-Mann Filter: CU 3054

aktívszenes: CUK 3054

beszerelés

Csereperiódus:

szervízkönyv szerint: (14. oldal) 2 év / 60 ekm.

"A levegő magas por ill. homok vagy pollen tartalma esetén gyakrabban cseréltesse ki.

EPC: T98 / C / 6 / 19 / 4

Link to comment
Megosztás:

.

Tömítés gázelszökéssel kapcsolatban teljesen egyet értek az előttem szóló kartárssal. A rendszerbe van olaj és az keni tömítéseket nahmármost azt a klima kompri keringeti, ha nem járatod akkor meg semmi! Tehát tessék szépen télen is legalább 1,5-2 hetente felfűtött utastérrel elindítani, máshogy nem tudod mert 4 fok alatt a jegesedésgátló nem enged indítani. Én úgy szoktam hogy szembe járatom a fűtéssel: tehát fűtés csappantyú maximumig melegre belső keringetés be (ennek felététele hogy a levegő irány ne szélvédőn legyen) utána meg klíma be 2es ventin. Ez az üzemmód jól járatja a klimát hisz a hűtővíz hőmérsékletű levegőt akarna lehűteni a rendszer, így tuti hogy jegesedés gátló nem tilt hisz közel 60 fokos levegőről lévén szó. De látni is mert a leghidegebb -10 fokba is pár percen belül felpörög a klíma venti ill a komprin is hallani hogy dolgozik rendesen. Ezt kb 10-15 percig szoktam csinálni utána klíma ki belső keringetés ki még pár percig járatom a motort utána leállítom. De hallottam hogy vki menet közbe szokta, lehet úgy is csak én szeretem fogdosni közbe a klíma hűtőt hogy mennyire gyorsan kezd melegedni, ugyanis ebből lehet tudni hogy mennyire jó a klíma hatásfoka. Ugyanis ha viszonylag gyorsan langyul a hűtő ill forró lesz akkor jó ha nem vagy csak éppen picit melegedik akkor ott bizony vmi nem jó.

Vááá,nagyon vágod ezt a klíma témát!!!Nekem még olvasni is elég volt! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán tudom miért éppen nekem válaszolsz, de mind1...mivel immáron lassan 6 éve Én indítottam a topicot, így ezekkel tisztában vagyok és ha visza olvasol én is épp ezeket javasoltam, tehát teljesen egyetértek veled én is...azt hogy nem tudom az övé hol van rosszul fogalmaztam..arra akartam utalni, hogy nem tudom milyen típusú.... ;)

Nem vagy te egy kicsit skizofrén? :D

Hali!

.... Osztom a véleményem az évente....

(bocsi ezt nem hagyhattam ki) :)
Link to comment
Megosztás:

Nem igazán tudom miért éppen nekem válaszolsz, de mind1...mivel immáron lassan 6 éve Én indítottam a topicot, így ezekkel tisztában vagyok és ha visza olvasol én is épp ezeket javasoltam, tehát teljesen egyetértek veled én is...azt hogy nem tudom az övé hol van rosszul fogalmaztam..arra akartam utalni, hogy nem tudom milyen típusú.... ;)

Nem vagy te egy kicsit skizofrén? :D

(bocsi ezt nem hagyhattam ki) :)

Nem akartam én vitát indítani, utólag elnézést ha rosszra válaszoltam. Mostanában igen sokáig dolgozok + összejöttek a dolgaim is és figyelmetlen vagyok. Szeretek segíteni másoknak ha mással nem legalább tanáccsal. Nekem is segítetettetek próbálom másnak más témában viszonozni. Nekem jópár ezresem a zsebembe maradt azzal hogy itt megkérdeztem a dolgokat ill magamnak megcsináltam. Sajnos nagyon elfáradok a melóba +párom dobott ezért szétszórt vok ennyi volt az oka hogy nem megfelelőre válaszoltam. Remélem ez nem gond és elnézést utólag is!!!

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam én vitát indítani, utólag elnézést ha rosszra válaszoltam. Mostanában igen sokáig dolgozok + összejöttek a dolgaim is és figyelmetlen vagyok. Szeretek segíteni másoknak ha mással nem legalább tanáccsal. Nekem is segítetettetek próbálom másnak más témában viszonozni. Nekem jópár ezresem a zsebembe maradt azzal hogy itt megkérdeztem a dolgokat ill magamnak megcsináltam. Sajnos nagyon elfáradok a melóba +párom dobott ezért szétszórt vok ennyi volt az oka hogy nem megfelelőre válaszoltam. Remélem ez nem gond és elnézést utólag is!!!

Nincs itt semmi baj! :)

Ha elromlik a klímám én biztos itt (is) meg fogom kérdezni a véleményetek,látom tisztában

vagytok vele.Most először leellenőriztetem meg feltöltetem,ha kell.

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam én vitát indítani, utólag elnézést ha rosszra válaszoltam. Mostanában igen sokáig dolgozok + összejöttek a dolgaim is és figyelmetlen vagyok. Szeretek segíteni másoknak ha mással nem legalább tanáccsal. Nekem is segítetettetek próbálom másnak más témában viszonozni. Nekem jópár ezresem a zsebembe maradt azzal hogy itt megkérdeztem a dolgokat ill magamnak megcsináltam. Sajnos nagyon elfáradok a melóba +párom dobott ezért szétszórt vok ennyi volt az oka hogy nem megfelelőre válaszoltam. Remélem ez nem gond és elnézést utólag is!!!

nincs miért elnézést kérned....teljesen jókat írtál, csak nem a megfelelő embernek én csak ezt jeleztem...de abszolut korrekt volt minden amit leírtál! :)

Link to comment
Megosztás:

A klíma teljesítménye összefügg-e a motor fordulatával?

Nektek is megváltozik a motor hangja,vagy valami + hangot hallok. :)

Sajnos némileg igen. Tudomásom szerint a klima kompri 2200 rpm nél teljesít a legjobban. Mivel a motor fordulatszáma főleg városi közlekezésben rengeteget változik ezért a klimáé is. Én úgy tudom hogy alapjáraton a klíma durván 50-55 % ot tud. Opeléknél asszem van védelem is ha túl magas a ford szám akkor kiveszi a komprit meg asszem kigyorsításkor is! A motor hangja azért változik meg terhelést kap, de szerintem Te inkább a kompri hangját hallod. Sajnos úgy tudom hogy 2002 után gyártott kocsikba hangos kompri került. Főleg a delphi NX es kompriai a hangos példányok.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos némileg igen. Tudomásom szerint a klima kompri 2200 rpm nél teljesít a legjobban. Mivel a motor fordulatszáma főleg városi közlekezésben rengeteget változik ezért a klimáé is. Én úgy tudom hogy alapjáraton a klíma durván 50-55 % ot tud. Opeléknél asszem van védelem is ha túl magas a ford szám akkor kiveszi a komprit meg asszem kigyorsításkor is! A motor hangja azért változik meg terhelést kap, de szerintem Te inkább a kompri hangját hallod. Sajnos úgy tudom hogy 2002 után gyártott kocsikba hangos kompri került. Főleg a delphi NX es kompriai a hangos példányok.

Az az NX-es van benne.

Mintha traktor lenne :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A motor hangja azért változik meg terhelést kap, de szerintem Te inkább a kompri hangját hallod. Sajnos úgy tudom hogy 2002 után gyártott kocsikba hangos kompri került. Főleg a delphi NX es kompriai a hangos példányok.

A miénk manuális Behr, de ennek a hangját nem hallom az utastérből. (2004-es)

Link to comment
Megosztás:

Hali evribádi!

Hát én is jól megszívtam ezt a klímás dolgot....(manuális klíma)

...tavaly nyár végére egyszercsak elszökött a gáz. No nem gáz goldoltam, felhívtam a havert, hogy a szakija megnézze és töltse. A 7 bár helyett kemény 2.5 bárral bírt a kicsike. Lefejt, majd felnyomva a normál 7 bárra. gond nincs 0 fokos levegőt nyom a klíma, tisztára mint a frigóban :D örül a fej. Mondta a szaki (meg perzse tudtam is), hogy télen is klímázgassak kicsit, hogy a gáz ne szökjön el a kiszáradó tömítéseknél. Nyomtam is mint annak a rendje. És itt jön a képbe a lényeg, amit ti is írtatok. Az, hogy a klíma kompri nem kapcsol be 4-5 fok alatt. No, hát én biza úgy nyomkodtam a hópehelyt, hogy nem állítottam belső keringetésre, hogy meleglevegőt hűtsön, hanem csak simán nyomkodtam (kvázi ezek szerint ebben a fr@ankó télbe be sem kapcsolt a kompresszorocska)....

... tavaszodik:

Az agyhelyem eldobom :) a hópehely gomb hatására érdekes fémes, folyamatos hang halatszik. ne mán ez nem lehet!!! No én is probálkozom 1-2 hétig, de a hang csak nem szűnik.

...már tavasz van (némi hóeséssel :D ):

Szakitól kérek ötletet mi lehet. --> "csapágyas" mondja 99%-ra. Az korrekt gondoltam. Tuti ugrik az új úzsógatya amit kinéztem és a zsetonon klímát javítunk.

.....kicsit jobban tavaszodik:

a klíma olyan kemény hideget nyom, mint a a forró lehelet a tarkón. überf@sza!!! Csapágy, nudli hideg, mi jöhet még????

Nem tudom de, holnap viszem a ice-ice pingvinhez és addig el nem hozom amíg jégkockát nem lehet csinálni az anyósülésen az tuti.

... folyt köv. , hogy mi volt a baj és mire jutottam........ :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Van némi problémám a klímámmal. (Z16 XE - Astra G). Nem hűt egyáltalán.

Ha benyomom a klíma gombját beindul a kompresszor, és sziszegő han jön a hőcserélőből az utastérben középről. A nyomás jó (kimérettem) tehát van benne gáz. A ventillátor nem indul be eddigha bekapcsolom eddig beindult. Ötlet valakinek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.