Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Te most szívatsz...vagy tényleg igaz :lol:

Nem volt szmájli,tehát igaz.

Valóban egy Magyarországon élő amerikai hölgytől vettem az autót.Sajnos nem személyesen,hanem közvetítőn

keresztül árulta,mivel ő már hazautazott.Valamilyen alapítványa volt itt és hollandiában,arra használta az

autót,hogy az itteni ügyeket intézze.Ő volt az első és egyetlen tulaja.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt szmájli,tehát igaz.

Valóban egy Magyarországon élő amerikai hölgytől vettem az autót.Sajnos nem személyesen,hanem közvetítőn

keresztül árulta,mivel ő már hazautazott.Valamilyen alapítványa volt itt és hollandiában,arra használta az

autót,hogy az itteni ügyeket intézze.Ő volt az első és egyetlen tulaja.

meggyőztél :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet van riasztó csak nem jó!

A motortérben nincs valami doboz "alarm" felirattal vagy egy gyanús nem gyárinak tünő sziréna? :lol:

Vagy vezetékek ide-oda?Vagy egy barna rúd ketyegő órával a tetején?

Sziréna biztos nincs. De a dudára is rá szokták kötni. Majd keresgélek még a motortérben...

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!

Korábban már feltettem a kérdést hogy mekkora a jó töltőfesz. Ma ismét multit vette ma kezembe és megnéztem. Olyan érdekes dologra lettem figyeltem fel hogy hidegen indítva sok fogyasztóval(ablak fűtés világítás fűtőventi 4es en) alig csökken le 13,8-9re de mihelyst megmelegszik a motor surrogó hang jön a generátor környékéről és terhelve alig lesz a fesz 13,5 alapjáraton fordulaton kb 0,2-0,3 v al több. Ezt én nagyon kevesellem mert az akkufesz reggelre ezekben a hidegekben lecsökken 12,3 V ra, ami tudomásom szerint nagyon kevés. Bár igaz hogy a városi tötymörgős benzinzabálós üzemben van használva de a töltés szerintem akkor is kevés.

Vkinek vmi ötlete lenne hogy mit kéne előszőr megnézni. Új szíjat vettem de nem tudom hogy feszítős rendszernél hogy kell azt kicserélni. Pénzem szűkében meg szerelőre nem akarok/tudok most költeni.

Alapjáraton a kapcsokon mérhető feszültség (800-850 ford/min)

(két hetet állt az autó)

14vtg.th.jpg

Link to comment
Megosztás:

Majd a rendőrök díjazzák! :lol:

6/90 Köhém rendelet!

6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet (aktuális állapota):

A nappali menetjelző lámpára vonatkozó üzemeltetési műszaki feltételek

55/A. § (1) A gépkocsit fel szabad szerelni két, menetirányban fényt kibocsátó nappali menetjelző lámpával.

(2) A nappali menetjelző lámpa csak színtelen (fehér) fényt bocsáthat ki.

A nappali menetjelző lámpára vonatkozó további műszaki feltételek

55/B. § (1) A gépkocsira csak jóváhagyási jellel ellátott nappali menetjelző lámpát szabad felszerelni.

(2) A nappali menetjelző lámpákat a gépkocsin a következőképpen kell elhelyezni:

a) az átvilágított felület alsó széle az úttest szintjéhez 0,25 méternél közelebb és attól 1,50 méternél távolabb nem lehet;

:D az átvilágított felület külső széle a gépkocsi legszélső pontjától 0,40 méternél távolabb, a különböző oldalon lévő lámpák átvilágított felületének belső szélei egymáshoz 0,60 méternél közelebb nem lehetnek, azonban az olyan gépkocsin, amelynek a teljes szélessége nem éri el az 1,3 métert, a belső szélek közötti legkisebb távolság 0,40 méterre csökkenthető.

(3) A nappali menetjelző lámpák elektromos kapcsolásának olyannak kell lennie, hogy csak a helyzetjelző lámpákkal együtt legyenek bekapcsolhatók, de - kivéve a 42. § (5) bekezdése szerinti esetet - automatikusan kapcsolódjanak ki, amikor a fényszórókat bekapcsolják.

Link to comment
Megosztás:

Majd a rendőrök díjazzák! :lol:

Vagy a NKH.

6/90 Köhém rendelet!

6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet (aktuális állapota):

...

55/B. § (1) A gépkocsira csak jóváhagyási jellel ellátott nappali menetjelző lámpát szabad felszerelni.

Ez megvan? És valódi is? Kici kínai ügyesz ám!

Átalakítási műszaki engedély, típus bizonyítvány, netán sorozat beépítési engedély?

Ez a helyzet a "tuning" lámpák zömével. Az hogy kapható még nem jelenti azt, hogy a közúti közlekedésre alkalmas is. Lásd alváz világítás, világító (pláné kéken) ablakmosófúvóka, 100W-os izzó, stb, stb.

Link to comment
Megosztás:

Vagy a NKH.

Ez megvan? És valódi is? Kici kínai ügyesz ám!

Átalakítási műszaki engedély, típus bizonyítvány, netán sorozat beépítési engedély?

Ez a helyzet a "tuning" lámpák zömével. Az hogy kapható még nem jelenti azt, hogy a közúti közlekedésre alkalmas is. Lásd alváz világítás, világító (pláné kéken) ablakmosófúvóka, 100W-os izzó, stb, stb.

Magyarországon vagyunk,itt semmi sem ugy müxik,ahogy le van írva.Gyárilag beépített ok,utólagosan,mint ahogy írtátok,engedély,stb,stb,

A legtöbb ilyen cuccra rá vagyon írva,hogy közúti forgalomban nem használható,csak zárt pályán,meg ilyenek.

Meg egyáltalán minek?Nem is néz ki jól,meg nem illik az autóhoz,nem A6,vagy mergédesz.Ez G astra.

Link to comment
Megosztás:

Használat előtt vegye figyelembe az adott ország szabályait. Valami ilyesmi van ráírva. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy sehol nem engedik.

A köhém rendeletet meg majd mutasd meg a rend éber őreinek. Biztos díjazni fogják...pár ezerrel. :lol:

Emlékszel, volt egy ilyen reklám:" hmm... akkor mutassa az égőkészletét...".

Ui.: amúgy meg szerintem sem néz ki jól.

Link to comment
Megosztás:

Vazz,az ára is elég jó!60 guriga két ilyen lámpáért,szerintem túlzás. :lol:

Legfőképp pedig az, hogy minek ilyen lámpa? Hogy spórolj 1 dl üzemanyagot 100 Km, vagy miért? van az autón lámpa.

Ha valaki azt mondja, "mert tetszik és kész" azt elfogadom, de hogy ennek egyéb jelentősége legyen ..............

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.