Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


tuzer

Recommended Posts

  • 2 months later...

Sziasztok!

A G Astra kombimon a tető antennát szeretném kicserélni. Ahogy néztem az antenna rögzítő csavarja pont a csomagtér világítás fölött van. Azonban még is úgy néz ki, hogy az egész tetőkárpitot le kell venni, mivel a csavarhoz nem lehet hozzáférni. Nem tudja valaki milyen eljárással szethető le a csomagtér elválasztó rögzítők? Mert semmilyen módon nem hajlnadóak kipattanni.

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A G Astra kombimon a tető antennát szeretném kicserélni. Ahogy néztem az antenna rögzítő csavarja pont a csomagtér világítás fölött van. Azonban még is úgy néz ki, hogy az egész tetőkárpitot le kell venni, mivel a csavarhoz nem lehet hozzáférni. Nem tudja valaki milyen eljárással szethető le a csomagtér elválasztó rögzítők? Mert semmilyen módon nem hajlnadóak kipattanni.

Előre is köszönöm.

Nem kell az egészet levenni, csak a leghátsó takarót, onnan már többé-kevésbé hozzáférhető az antenna csavarja. Kezd el a szélén feszegetni, ki kell, hogy pattanjon.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

hétvégén lementem a szettért.

összesen 30 pénzre lealkudtam.

állítható derék, magasság és combtámasz, hátsó üléseknél könyöklő, "lőrés".

most már totál szimpatikus!

ITT a kép!

Ez frankó szett!

Majdnem egy gyárilag ilyen belsővel szerelt autót vettem, de mivel egyéb problémák merültek fel, műszakilag, elálltam a vételtől., de baromira jó ez sportülés!

Ami meg meglett, az plüss, szép megminden, de nekem túl puha ez az ülés.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ez frankó szett!

Majdnem egy gyárilag ilyen belsővel szerelt autót vettem, de mivel egyéb problémák merültek fel, műszakilag, elálltam a vételtől., de baromira jó ez sportülés!

Ami meg meglett, az plüss, szép megminden, de nekem túl puha ez az ülés.

plüss volt nekem is, engem az zavart, ha szabadidő nadrágban ültem bele, lehúzta a gátyót :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megrökönyödve vettem tudomásul, hogy a hátsó ülőlap nem osztott, valamint, csak egy szivacs, amire a huzatot rákapcsozták!

Előző kombi Astrámon mintha fém alja lett volna az ülésnek..

Lehet hogy csak a kombik jellemzője ez... Nálam ugyebár fém és osztott és kartámasszal integrált a hátlap.

Link to comment
Megosztás:

A hátlap nálam is ilyen.

De sztem ez felszereltségfüggő, mármint a kartámasz, meg az oszthatóságok.

Az ülőlap nem tudom miért nem fért bele abban az időben a listába, amikor az autó majdnem fullos felszereltségű, a hátsó tekerős ablakokat leszámítva, meg van olyan verzió is amiben 10 légzsák van.

Digitklíma, négylégzsák, bőrkormány, plüssbelső, faberakás középen-meg fa váttógomb (mondjuk ezt kihagytam volna inkább, de már kezdek megbarátkozni vele). krómkeretes órák.

Módosítva : oggy
Link to comment
Megosztás:

A hátlap nálam is ilyen.

De sztem ez felszereltségfüggő, mármint a kartámasz, meg az oszthatóságok.

Az ülőlap nem tudom miért nem fért bele abban az időben a listába, amikor az autó majdnem fullos felszereltségű, a hátsó tekerős ablakokat leszámítva, meg van olyan verzió is amiben 10 légzsák van.

Digitklíma, négylégzsák, bőrkormány, plüssbelső, faberakás középen-meg fa váttógomb (mondjuk ezt kihagytam volna inkább, de már kezdek megbarátkozni vele). krómkeretes órák.

Akkor a Te masinád Elegance felszereltség lehet. Az alatt tudtommal az Njoy van, nekem Cool felszereltségű (osztott üléslap és háttámla, fém burkolat, kartámasz ha az üléssor részt vesézzük).

Link to comment
Megosztás:

Akkor a Te masinád Elegance felszereltség lehet. Az alatt tudtommal az Njoy van, nekem Cool felszereltségű (osztott üléslap és háttámla, fém burkolat, kartámasz ha az üléssor részt vesézzük).

Az Elegancénak nem volt része a digitklima alapesetben,legalábbis én még nem találkoztam ilyennel

Sztem a digitklima nem is képezte egy felszereltség részét sem,talán opcióként lehetett rendelni bele,de ez nem biztos

Az Elegancék között is volt különbség,nekem pl.a 4 e.ablak és a hátsó tárcsafék a plusz kollégám Elegancéjéhez képest

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Belső fényezéssel, pontosabban színpótlással kapcsolatban kérném a segítségeteket.

Korábban a műszerfal kis részén kütyü/kártyatartó, tapadós gumilapot helyeztem el. Tegnap leszedtem, hogy megtisztítsam a felületet. Nagy hiba volt, hogy a hátramaradt ragacsot alkohollal töröltem le, ettől pedig a műszerfal ezen részén fehéres lett a felület, valszeg lekopott a színe. Ezt mivel lehet visszaszínezni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Belső fényezéssel, pontosabban színpótlással kapcsolatban kérném a segítségeteket.

Korábban a műszerfal kis részén kütyü/kártyatartó, tapadós gumilapot helyeztem el. Tegnap leszedtem, hogy megtisztítsam a felületet. Nagy hiba volt, hogy a hátramaradt ragacsot alkohollal töröltem le, ettől pedig a műszerfal ezen részén fehéres lett a felület, valszeg lekopott a színe. Ezt mivel lehet visszaszínezni?

Sufni tuning, de a fekete alkoholos filc nem segítene rajta?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sufni tuning, de a fekete alkoholos filc nem segítene rajta?

Hát, azzal nem próbálkoznék, mert a fekete elütne a szürkésfeketétől, ami a műszerfal színe. Valamiféle színhelyes festékkel, akár higítva, vékonyan fedném le, csak nem tudom, hol lehet ilyen festéket kapni.

Áthidaló megoldásként most rendeltem meg egy csúszásgátlós kütyütartót, kicsit nagyobbat, mint a korábbi. (szappanos vízzel kellett volna lemosnom a nyomát)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Belső fényezéssel, pontosabban színpótlással kapcsolatban kérném a segítségeteket.

Korábban a műszerfal kis részén kütyü/kártyatartó, tapadós gumilapot helyeztem el. Tegnap leszedtem, hogy megtisztítsam a felületet. Nagy hiba volt, hogy a hátramaradt ragacsot alkohollal töröltem le, ettől pedig a műszerfal ezen részén fehéres lett a felület, valszeg lekopott a színe. Ezt mivel lehet visszaszínezni?

Nem hinném hogy lemarta a színt, a felület kifehéredett. Valami jobbfajta műszerfal ápolóval próbálkoznék első körben. Nekem a teknősös nagyon bevált, egységes lesz a szín, portaszító, nem túl fényes, kisebb kopásokat feltölti.

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném hogy lemarta a színt, a felület kifehéredett. Valami jobbfajta műszerfal ápolóval próbálkoznék első körben. Nekem a teknősös nagyon bevált, egységes lesz a szín, portaszító, nem túl fényes, kisebb kopásokat feltölti.

Köszi, jó ötlet! Veszek teknősöset. Jó 10 éve vettem teknősös viaszt, azzal kenegettem a Seat Cordobámat (ami akkor volt 4 éves, és elmondhatom, hogy az Opelhez képest komolytalan jármű:-D )

Link to comment
Megosztás:

Hát, azzal nem próbálkoznék, mert a fekete elütne a szürkésfeketétől, ami a műszerfal színe. Valamiféle színhelyes festékkel, akár higítva, vékonyan fedném le, csak nem tudom, hol lehet ilyen festéket kapni.

Áthidaló megoldásként most rendeltem meg egy csúszásgátlós kütyütartót, kicsit nagyobbat, mint a korábbi. (szappanos vízzel kellett volna lemosnom a nyomát)

Azt nem tudtam milyen a színe. Nekem pl fekete a műszerfal.

Ha minden kötél szakad és más megoldás nem lesz tudsz színre kevertetni festéket, akár dl-re is megtudod venni így nem kell sok. De ha megszárad tuti hogy nem lesz olyan a felülete mint a gyári.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.