Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szervóolajat mibe engedhetem ki, hogy szerelés végeztével visszatölthessem? OFF autón kellene szervótartályt máshová tenni, és leszívnám az olaj egy részét, majd visszaönteném. Kicsorgatott motorolajos kannában tárolhatom?

ha tisztára kitudod takarítani a kannát akkor simán jó...

pl elvágod és kitörlöd

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ti jártatok már úgy, hogy lepattant a küszöb a helyéről? Nekem már egy jó ideje így van, visszaraknám, csak ilyen időben lehet, hogy nem tanácsos belekezdeni. Csak le kell pattintanom és visszarakni valahogy azokra a kis pöckökre, vagy le fog törni az összes fül és még rosszabb lesz, mint most? :D

http://kepfeltoltes.hu/131221/20131221_111348_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek egy kérdést szeretnék feltenni mert rohadtul nem tudom !Az M85-ös út az pontosan mit jelent itt Enese elkerülő szakaszán ez mi a sz.r ?Autópálya vagy autóut ?De az érdekelne hogy fizetős-e vagy nem vagy csak a kamionoknak meg ilyeneknek?Valaki segítsen légyszíves mert agy vérzést kapok! :omg: :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek egy kérdést szeretnék feltenni mert rohadtul nem tudom !Az M85-ös út az pontosan mit jelent itt Enese elkerülő szakaszán ez mi a sz.r ?Autópálya vagy autóut ?De az érdekelne hogy fizetős-e vagy nem vagy csak a kamionoknak meg ilyeneknek?Valaki segítsen légyszíves mert agy vérzést kapok! :omg: :evilgrin:

személykocsival nem fizetős

http://internet.kozut.hu/utinform/PublishingImages/dijas_terkep.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy nincs-e itt a forumon olyan ember Dunakeszin vagy Pest megyében, aki opel computert tud írni? Y17dt motorom van a maga kis 75 Le-vel és nem versenyautót szeretnék belőle ( mert akkor azt vettem volna), hanem egy kis plusz energiát, max 90-100 Le körül. Köszönöm a segítséget.

Attila

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy nincs-e itt a forumon olyan ember Dunakeszin vagy Pest megyében, aki opel computert tud írni? Y17dt motorom van a maga kis 75 Le-vel és nem versenyautót szeretnék belőle ( mert akkor azt vettem volna), hanem egy kis plusz energiát, max 90-100 Le körül. Köszönöm a segítséget.

Attila

Ezen már Én is gondolkodtam,néha egy kicsit kevés az a 75 póniló.

Ha lenne rá megbízható hozzáértő,lehet belevágnék.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek egy kérdést szeretnék feltenni mert rohadtul nem tudom !Az M85-ös út az pontosan mit jelent itt Enese elkerülő szakaszán ez mi a sz.r ?Autópálya vagy autóut ?De az érdekelne hogy fizetős-e vagy nem vagy csak a kamionoknak meg ilyeneknek?Valaki segítsen légyszíves mert agy vérzést kapok! :omg: :evilgrin:

autóút 2x2 sáv + leállósáv, 110-es sebességkorláttal, ingyenes, ahogy előttem is írták.

Link to comment
Megosztás:

Hello. Erdeklődnék. NAGY HELP KELLENE!!!!

G Caravánból. hogyan tudom kiszedni a rolot a csomagtartóból?

köszi

Elhúzod az egészet magadfelé, majd megfogod kétkézzel,mint egy motort kormányt, majd mintha gázt húznál motoron mindkét kézzel csuklóból megcsavarod. Ekkor felpattan a sínből a két oldalon a roló rúdjait összefogú műanyag első része és ki tudom emelni.
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszike!

Ami még érdekelne...az a klima ECO módja a digit klímánál? Ez mit jelent. Illetve az AUTO gombja.

ÉS AMI FONTOS! 1.7DTI az autó. A könyvben azt irja. Alapjáraton ne melegitsük az autót a kopás miatt. "Hideg motort ne melegítse alapjáraton"

Most akkor diesel lévén inditás után pár percig járassuk alapjáraton vagy ne?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon köszike!

Ami még érdekelne...az a klima ECO módja a digit klímánál? Ez mit jelent. Illetve az AUTO gombja.

ÉS AMI FONTOS! 1.7DTI az autó. A könyvben azt irja. Alapjáraton ne melegitsük az autót a kopás miatt. "Hideg motort ne melegítse alapjáraton"

Most akkor diesel lévén inditás után pár percig járassuk alapjáraton vagy ne?

Az eco azt jelenti, hogy olyankor nincs bekapcsolva a klíma, azaz nem megy a kompresszor. Az auto meg azt, hogy automatikusan szabályozza a ventifordulatot, hogy minél hamarabb elérje a beállított hőfokot.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.