Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

On 2016. 03. 08. at 18:59, Atala írta:

A lényeg a lényeg: Ha ott volt a csekk és befizetted akkor onanntól el is felejtheted a dolgot. Nem lesz pontozás, nem lesz jogsi elvétel és semmi újraindulás. Nem egyett kaptam sajnos. Parkolódíj nem fizetés miatt, buszmegtől való távolság, parkolást jelző óra hiánya miatt. CÉges kocsikkal. Nem fognak személyre menni.

A csekkre az autó tulaját kell ráírni de én ált. az enyémet írtam. Nem volt gond belőle.

Ha befizetted, igyál egyett és nem kell foglalkoznod vele. ;)

Rendben, úgy lesz! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem igazán tudom melyik topicban próbálkozzak, de

keresek olyan Y20DTH motoros G Astra tulajt, aki Budapesten, vagy környékén lakik és tudna nekem segíteni egy Op-Com-os összehasonlító mérés erejéig. Aki magára ismer kérjem pm-ben keressen meg!

Módosítva : Krajcso
Link to comment
Megosztás:

20 órája, Geopake írta:

Mindenki vegyen automatát:)

Vagy az anyósülésről váltanak majd. Bár megmondom őszintén, nekem nem szokásom két kézzel fogni a kormányt,  de ha még is, akkor alul fogom, a könyököm meg az ölemben kb.....

Az ablak szélére szoktam tenni a könyököm és vagy a fejem támasztom stb.... vagy éppen a kormányt fogom. De az is előfordul, hogy simán a sebességváltón tartom a jobb kezem.

Módosítva : KMilán
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

12 perce, KMilán írta:

Vagy az anyósülésről váltanak majd. Bár megmondom őszintén, nekem nem szokásom két kézzel fogni a kormányt,  de ha még is, akkor alul fogom, a könyököm meg az ölemben kb.....

Az ablak szélére szoktam tenni a könyököm és vagy a fejem támasztom stb.... vagy éppen a kormányt fogom. De az is előfordul, hogy simán a sebességváltón tartom a jobb kezem.

Asszony most tanul vezetni. Gondoltam megmutatom, hogy kell 2 kézzel kormányozni. Hát nem sikerült. :D. Totál elfelejtettem. Amióta szervóssal megyek és a melóm miatt napi szinten, azóta csak 1 kezezek. De ez már mi, hogy azt is nézi? Főleg h az oktató rászolt h ne fent fogja a kormányt (ahogy a tankönyvben van írva) hanem lent. Ilyenkor hogyan látja h én hogyan fogom?
Azt már nem akarják ellenőrizni, hogy mennyit lélegzem? Vagy a bal lábamat nem a kuplungon pihentetem?....

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

7 órája, Geopake írta:

Kicseréltem ma a gyertyákat.Volt már bennük majdnem 4 év meg 50 ezer km.Kicsit megvoltak már égve a hézag is megnőtt.Az újat 0.9 mm-re állítottam meghúztam  25 Nm-rel. Szerintem ez így jó lesz.

Nekem így nézett ki:

https://onedrive.live.com/redir?resid=FA059ACF7B80D611!15592&authkey=!AOMeOolpVdYz9y0&ithint=folder%2cjpg

Sajnos nem tudom mennyi volt bennük. A 4 év, 60.000 KM márkaszervizben volt, de semmi bejegyzés, hogy cserélték volna. (Se szervizkönyv, se opel adatbázisa)

Ha 60.000 KM-t nézzük, akkor most lett volna benne 60.000 majdnem és kb 5 év, de megkockáztatom, ezek még a gyáriak is lehettek benne, szóval 10 év és majdnem 120.000 KM. Ha azt feltételezzük, hogy 4 évente cserélték, akkor 8 éves kora óta úgy 20.000 KM és 2 év lehet bennük.

Módosítva : KMilán
Link to comment
Megosztás:

Elmúlt pár nap eseményei nálam. Nekimentek az autómnak parkolás közben, a hátsó lökös jobb sarkán festék lepattanva, szép horzsolás. Tegnap este sikerült eltörnöm a hátsó lököst, mert éjszaka a rosszul kivilágított parkolóban nem vettem észre egy félig kivágott bokor törzsét így felakadtam rá... (két helyen eltört a keríkíveknél mindkét oldalt) :brooding:
Ma nézem és a bal oldalán is nekimentek de hogy hogy azt nem tudom elképzelni. A bal hátsó sárvédőn a lámpabúra melletti függőleges ív van 10cm magasan lehorzsolva...

Szerdán viszem egy szakemberhez aki üvegszálas elemeket javít, már előre látom, hogy nem lesz olcsó mulatság... 
Már kezdtem örülni hogy milyen szépen egyben van és nincs semmi baja.

Módosítva : PorcioNorbi
Link to comment
Megosztás:

11 órája, KMilán írta:

Nekem így nézett ki:

https://onedrive.live.com/redir?resid=FA059ACF7B80D611!15592&authkey=!AOMeOolpVdYz9y0&ithint=folder%2cjpg

Sajnos nem tudom mennyi volt bennük. A 4 év, 60.000 KM márkaszervizben volt, de semmi bejegyzés, hogy cserélték volna. (Se szervizkönyv, se opel adatbázisa)

Ha 60.000 KM-t nézzük, akkor most lett volna benne 60.000 majdnem és kb 5 év, de megkockáztatom, ezek még a gyáriak is lehettek benne, szóval 10 év és majdnem 120.000 KM. Ha azt feltételezzük, hogy 4 évente cserélték, akkor 8 éves kora óta úgy 20.000 KM és 2 év lehet bennük.

Az enyém is ilyesmi,talán egy kicsit jobban elvan vékonyodva a testelektróda vége.Ma mentem vele szebben jár,nem ugrál az alapjárat.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 11. at 15:02, gezoli írta:

Kicsit drága lenne az útiköltség! 1,5Mft/óra :blink:

Akkor ma az egyik kollégád "rám pazarolt" vagy 25-30 ezer forintot. :) Éppen az  ideiglenes bázisukra tartottak vissza, - ahonnan minden reggel a határ őrizetére szállnak fel - amikor elrepültek a házunk felett. Aztán tettek egy fordulót és újra elmentek felettünk, olyan 50-60 méter magasan. A nyitott oldalajtón egy sisakos fej skubizott nagyon kifelé. Lehet, hogy tetszett nekik ahogy a lapátnyélen támaszkodtam...:)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.