Jump to content
OPEL FÓRUM
Sign in to follow this  
hemi

Általános műszaki problémák

Recommended Posts

De, F astra, köszönöm, még megvan az is. :)
A g az intenzív pihenőn van, komoly átírhatósági problémák vannak. :brooding:

2 órája, zotya975 írta:

Most akkor megkeveredtem..nem F astra? :lurker:

Lehet én keveredtem.Én g astrára ítram,Tévedés joga fenntartva.:)

49 perce, kingblue írta:

Lehet én keveredtem.Én g astrára ítram,Tévedés joga fenntartva.:)

Nyugi először én is, még fényképet is kerestem a tartályról, mert amikor a sárvédőt renováltam kivettem a dobbetétet. Aztán jöttem csak rá hogy valószinűleg F astráról van szó. :hehe:

• Like 1

4 órája, Mikulás74 írta:

De, F astra :)

Nálam a tartály alján a bütyök amin áll a doblemezen volt szétrepedve és ott folyt el a folyadék, nem nagy mutatvány kiszedni mivel csak 1db M6-os csavar fogja a helyén.

36 perce, Gergőőő írta:

Nálam a tartály alján a bütyök amin áll a doblemezen volt szétrepedve és ott folyt el a folyadék, nem nagy mutatvány kiszedni mivel csak 1db M6-os csavar fogja a helyén.

Én meg az elmúlt télen nem cseréltem le időben a mosófolyadékot és megdermedt a csőben és a tartály tetején. Elkezdtem hőlégfúvóval kiolvasztani a tartályt ( nem mintha nem olvadt volna ki magától a napon) erre megolvadt a teteje. Vagy egy órát kínlódtam hogy újra rá tudjam pattintani a fedelet hogy kanyarba ne lötyögjön ki, mire rájöttem hogy van egy tartalék tartály a pincében , és 2 perc alatt ki tudom cserélni. :hehe: Unatkozom a Zafirával. :icon6:

És naná, hogy a legnagyobb retekben fogy ki, de a répaföldekre nem mentem még ki vele, olyankor átváltok nagypapa üzemmódra. :)
Van szivacsom, az sose krepál be. :)
Hogyne, jó kis dízel fastra, az meg lesz mindig, feltenném hirdetni, megzavarodnék errefelé a jelentkezőktől. Bódi Nintendó és társai.

18 órája, Mikulás74 írta:

És naná, hogy a legnagyobb retekben fogy ki, de a répaföldekre nem mentem még ki vele, olyankor átváltok nagypapa üzemmódra. :)
Van szivacsom, az sose krepál be. :)
Hogyne, jó kis dízel fastra, az meg lesz mindig, feltenném hirdetni, megzavarodnék errefelé a jelentkezőktől. Bódi Nintendó és társai.

itt is vett valaki régebben , hasonló körből mint a vevőjelöltjeid, F astrát este egy parkolóban. Amikor először ment tankolni locsogott ki a benzin az autó alá. Ki volt lyukadva a tank, csak egy kanna volt felakasztva a tűzfal elé, abban volt az AC-pumpa, belefért olyan 5 liter. :goofy:

11 órája, zotya975 írta:

itt is vett valaki régebben , hasonló körből mint a vevőjelöltjeid, F astrát este egy parkolóban. Amikor először ment tankolni locsogott ki a benzin az autó alá. Ki volt lyukadva a tank, csak egy kanna volt felakasztva a tűzfal elé, abban volt az AC-pumpa, belefért olyan 5 liter. :goofy:

A mostani G-t is hasonló emberkéktől vettem, nem kicsit faragtam rá. :brooding:
A műszaki bajokkal tisztában voltam, de a papírozás....mindig belefut az ember egy újabb "trükkbe"
Majd leírom valahová a sztorit, mert jó hosszú. Eddig adtam vettem vagy 50 autót, de ez.....ezen már csak röhögni tudtam.

On 2020. 01. 12. at 20:30, zotya975 írta:

:hehe: Unatkozom a Zafirával. :icon6:

Intézhetem úgy a dolgaimat hogy kelljen maradnom úgy 1 hetet arrafelé.... Alkatrész-szerszám van! :hehe:

14 órája, tuskes írta:

Intézhetem úgy a dolgaimat hogy kelljen maradnom úgy 1 hetet arrafelé.... Alkatrész-szerszám van! :hehe:

Na jó inkább úgy mondom hogy hideg van és most nincs akut probléma. Az első munka tavasszal az lesz hogy megnézem miért nem lehet oldalra állítani a fényszórókat. Tekerem a tekerőt de meg sem mozdulnak. 

6 órája, zotya975 írta:

Na jó inkább úgy mondom hogy hideg van és most nincs akut probléma. Az első munka tavasszal az lesz hogy megnézem miért nem lehet oldalra állítani a fényszórókat. Tekerem a tekerőt de meg sem mozdulnak. 

Értem én értem! Szóval nem szereljük nálad az Astrámat. :-) Mondjuk ebben az időben én sem tudok nagyon mit csinálni. Még ki kellene cserélnem a benzinszűrőt, mert mikor vezérlést stb cseréltem pár hete, arra már nem jutott idő...  Volt nekem is egy olyan lámpám amit alig tudtunk oldalra beállítani. Gondolom az idő megtette a dolgát. Nem tudom Zafiránál hogy néz ki, lehet szerencséd lesz, és megindul.

9 órája, tuskes írta:

Értem én értem! Szóval nem szereljük nálad az Astrámat. :-) Mondjuk ebben az időben én sem tudok nagyon mit csinálni. Még ki kellene cserélnem a benzinszűrőt, mert mikor vezérlést stb cseréltem pár hete, arra már nem jutott idő...  Volt nekem is egy olyan lámpám amit alig tudtunk oldalra beállítani. Gondolom az idő megtette a dolgát. Nem tudom Zafiránál hogy néz ki, lehet szerencséd lesz, és megindul.

Volt nálam egyszer egy G-lámpa ami elvileg ugyanúgy működik, abban az állító csavar végén egy pici gömb pattant be a foncsor ellendarabjába. Talán az akadt ki.