Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Körülbelül 2 hete fóliázták az autóm és azóta nem működik a rádióm. Csak sistereg, minden csatornán. valami csatlakozót széthúzhattak vagy nem tudom. Tipp?

két helyen van benne csatlakozó...a váltó és akézifék között egy szürke csati valamint hátul a tető antennánál...kicsit jobbra..nem lehet hogy a rádiódból csúszott inkább ki a csati? kesztyűtartó ki és nézz/nyúlj mögé aztán nézd meg az említett két csatlakozót is...most két (nem)kicsit lenézőnek tűnő kérdés:

1. a rádió tuti jó frekin áll?

2. a tető antenna fel van csavarva a helyére?

ha ezen mind végig mentél és semmi hiba, akkor a rádió halt meg.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném abban a segítségeteket kérni, hogy Kaposváron vagy Pécsen hol tudok kiolvastatni illetve törölni hibakódokat elfogadható áron?

Mennyibe kerül ez, mert sejtésem sincs. Talán 3-4000 forint?

Várom válaszotok.

Kaposváron pl. a Grósz Autódiagnosztika és sorolhatnám még az összes márkaszervizt.

De miért kell ezért Nagyatádról eljönni? A Tech2 szinte minden márka minden típusánál használatos. Tehát ki tudják olvasni akár a Chevrolet Sánticsnál illetve bármelyik márka szervizében vagy jobb/komolyabb autóvillamossági szerelőnél is.

Link to comment
Megosztás:

Mármint a központi tanítást egyszer vagy az imót?

Mert én magamnak tanítottam mindkettőt ,mert nem volt össze tanítva,se az imó se a központi.

Pedig a kulcs eredeti,szóval mindkettő volt már tanítva. ;)

Na, ezek alapján dönteni... :rolleyes:

A pótkulcsban ott az immo chip, meg maga a kulcs profilja is, erre szeretném ráoperálni a távot.

Házilag hogy tudtad összetanítani őket???

Link to comment
Megosztás:

hali!

nincs valakinek villanyablak bekötésről valami rajza? após vett 2006os ha jól tudom astrába gyári első ablakemelőket, gombok minden, gondoltam betudjuk házilag is rakni:)

Ha megvette az első ajtó kábelkorbácsait akkor nincs para, be tudjátok rakni. Két biztosíték is kell a biztitáblába és megy is forrasztópáka nélkül.

Ha nem akkor ott a tis.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

G Astrámba szeretnék kar támaszt venni ehhez kérnék segítséget/ötleteket! Olyanra gondoltam ami több funkciós és nem kell össze furkálni az autót a beszereléshez! Várom a képeket/linkeket! Köszi!

Már többször ígértem, a képeket...nem túl régen kiszereletem épp takaírtáskor....ez a KAMEI típus olyan hogy ahogy látható az alsó pontokon van hozzá csavarozva az ülés lefogató csavarjaihoz....teljesen stabil, állítható előre/hátra, le/fel csak horror az ára valahol 15-17 körűl van, ha még lehet kapni...nekem ha jól emlékszem anno 5 vagy 6 papírért sikerált megszereznem...atomstabil, nem billeg, nem nyöszörög, nem zavarja a kéziféket sem! Ja és a képek...a kocsiba is majd csinálok, ha szükséges, de így egész jól látható...astra%20kamei1.jpgastra%20kamei2.jpg

És ha már úgyis az extráknál tartunk....tolótető..beépítve ;)

astra%20toloteto1.jpgastra%20toloteto2.jpg

A képek mobillal készülték..nézzétek el nekem.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

igen..teljesen utólagos beépítés(de gyári)....ránézésre meg nem mondaná senki...gyári cuccok átépítve erre a gépre.... ;)

Láttam már gyári alkatrészekből iszonyatos kivitelezésű beépítéseket (főleg spoilereket, tükröket).

És ez nem kis meló volt! A kábelezés talán a munka egyszerűbbik része (már ha gyárilag be volt húzva legalább csatitól csatiig)!

Szóval ez a minőség nagyon tecc! Nyammmm... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És mennyibe van egy ilyen tetőablak?

ez gyári...tehát tolótető/napfénytető....cakk-pakk anyaggal mindennel 100papírba jött ki nekem..baráti áron...de ahogy már máshol hallottam az utólagosak vannak a jobbak 100 fölött...és ez tuti nem fog beázni...vízelvezetés csövekben az oszlopokban és a tetőben....cool...jön a nyár.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ez gyári...tehát tolótető/napfénytető....cakk-pakk anyaggal mindennel 100papírba jött ki nekem..baráti áron...de ahogy már máshol hallottam az utólagosak vannak a jobbak 100 fölött...és ez tuti nem fog beázni...vízelvezetés csövekben az oszlopokban és a tetőben....cool...jön a nyár.... :rolleyes:

Nagyon szép, és praktikus.!

Utoljára a faterom Sierrájában volt ilyen. Kicsit hiányolom (bár a klíma némileg kárpótol). Szeretnék az Astrába is, de talán majd 1szer...

Link to comment
Megosztás:

igen..teljesen utólagos beépítés(de gyári)....ránézésre meg nem mondaná senki...gyári cuccok átépítve erre a gépre.... :rolleyes:

Ezt mostanában csináltattad? Tetőt levágták, vagy csak kivágták? Ezt nem semmi berakni így utólag. Festés, miegymás...

Link to comment
Megosztás:

igen..teljesen utólagos beépítés(de gyári)....ránézésre meg nem mondaná senki...gyári cuccok átépítve erre a gépre.... :D

Na, akkor már a képet is látom :rolleyes: Tényleg jó lett, Qpack, nem csak, amit írtál róla, a kép is ;)

Az enyém utólagos és jó, webasto, de azért ez az igazi, grat itt is, nemcsak priviben!

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép, és praktikus.!

Utoljára a faterom Sierrájában volt ilyen. Kicsit hiányolom (bár a klíma némileg kárpótol). Szeretnék az Astrába is, de talán majd 1szer...

Nálunka családba anno egy Wartburg deluxe TT teljesített szolgálatot kb 25 évig...hihetetlen volt hogy a nagy nyári melegben sem volt elviselhetetlen a hőség, mert átszellőzött a kocsi...a tolótetőn..de az csak toló volt...

Nagyon praktikus, ugyanis a kaszni felső részébe(fejnél) szorul meg a meleg levegő(tudjuk felfelé száll) emiatt még a klíma is hatásosabb ha fent nyitva van...

Az én sötétzöld metál autómban hihetetlen meleg tud lenni már 22 fokban is...ma 24-25 fokban klíma nélkül autóztam elég sokat...teljesen megvoltam a klíma nélkül...szóval ezt az egyszerű dolgot nem is értem miért hadják ki a kocsikból....kevesebb légszennyezés is lenne....klíma nélkűl..

az eddigi utólagos extrák:

- 4 tárcsafék

- ABS

- intevallum állítós ablaktörlő

- tolótető

- multikormány, JVC rádió távvezérléssel

- KAMEI könyöklő

- xenon fényszóró

- motorháztető teleszkópok

- fehér számlapos, "sport" km óra...

- lézerblokkoló és távolság mérő radar :rolleyes:

Ha minden jól megy a hétvégre még benne lesz

- TC (ASR)

- tempomat

nincs még egy ilyen gép a körnéyken az tuti ;) :D

Aztán kicsit megnyugszom...és elgondolkodom a hátsó elektromos ablakokon...de azoknak túl sok értelmét nem látom... :D

Az igazi az lenne ha ilyen felszereltésggel meg tudnám venni ezt a kocsit újban...de ez kizárt sajnos....pedig sokan rágyógyulnának még most is ezekre a kasznikra... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt mostanában csináltattad? Tetőt levágták, vagy csak kivágták? Ezt nem semmi berakni így utólag. Festés, miegymás...

igazából köztes dolog, oszlopot és a tető koszorút nem bántottuk.....

A csak a nyilás átültetés nem megoldható...a festőm azt mondta a családjában is van egy kocsi amivel mindíg szív....állandóan megreped a festék a beültetésnél...

igazából nem is nagyon kellett volna festeni, ha a "vendég tető" szálítás közben nem sérül meg (meg lett karcolva)...az is ilyen színű volt...de a végén emiatt sajnos kellett festés, de azzal együtt volt ennyi amennyi....de én úgy érzem megérte...esőn 1.5 hete folyamatosan tesztelve..semmi beázás!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Van-e még valami amit lehet belerakni? :D

Mert neked már torta kolbásszal így is :P

Most nézem hogy felpörgettem a topicot ezzel a pár képpel :D

ahogy írtam feljebb nemsokára kész lesz :D...remélem....ebbe már túl sok mást bele rakni nem lehet...és nem is kell. :D :D EZ MÁR IGAZI CUSTOM CAR FOR ME! ;) :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

- intevallum állítós ablaktörlő

Ez érdekelne engem is hogy hogyan oldottad meg mit kell hozzá kicserélni, mennyire necces! Jah apropó engem is érdekelne hátsó szigoruan gyári hátsó ablakemelő! Igazából nekem az tetszene jobban ha úgy működne mint az ősrégi toyota hiluxba ha folyamatosra van kapcsolva akkor ha megy a kocsi akkor folyton töröl ha meg megállok akkor átkapcsol szakaszosra. Azért irtam hogy ősrégi hilux mert van itt aki egyből irja hogy nem lehet megoldani mert hogy ez a kocsi nem can busos a hilux sem volt az!! Szal aki tud e téren infokat akkor ossza meg!!

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekelne engem is hogy hogyan oldottad meg mit kell hozzá kicserélni, mennyire necces! Jah apropó engem is érdekelne hátsó szigoruan gyári hátsó ablakemelő! Igazából nekem az tetszene jobban ha úgy működne mint az ősrégi toyota hiluxba ha folyamatosra van kapcsolva akkor ha megy a kocsi akkor folyton töröl ha meg megállok akkor átkapcsol szakaszosra. Azért irtam hogy ősrégi hilux mert van itt aki egyből irja hogy nem lehet megoldani mert hogy ez a kocsi nem can busos a hilux sem volt az!! Szal aki tud e téren infokat akkor ossza meg!!

Nekem anno NorbyAstraG segített benne....van hozzá leírás, nekem is megküldte.....én még a hátsó ablaktörlős franciás dolgon is gondolkodom..ha az első megy és hátramenetet kapcsolok, akkor töröljön hátul is...de talán ez a leggyszerűbb...a hátramenetről kell egy vezeték, egy az első ablaktörlőről egy relére, ami a hátsó relé vezérlő lábára ad ergie-t és elvileg szerintem nincs gond...a hiluxos dolog...szerintem meg lehet csinálni csak át kell gondolnom...de ehhez már sebesség jel is kell...szóval ez már gázosabb, de ugyanezt a vezérlőt fel lehet még használni egy központi zár bezárási lehetőségre is...szóval volna értelme agyalni rajta... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem anno NorbyAstraG segített benne....van hozzá leírás, nekem is megküldte.....én még a hátsó ablaktörlős franciás dolgon is gondolkodom..ha az első megy és hátramenetet kapcsolok, akkor töröljön hátul is...de talán ez a leggyszerűbb...a hátramenetről kell egy vezeték, egy az első ablaktörlőről egy relére, ami a hátsó relé vezérlő lábára ad ergie-t és elvileg szerintem nincs gond...a hiluxos dolog...szerintem meg lehet csinálni csak át kell gondolnom...de ehhez már sebesség jel is kell...szóval ez már gázosabb, de ugyanezt a vezérlőt fel lehet még használni egy központi zár bezárási lehetőségre is...szóval volna értelme agyalni rajta... :rolleyes:

A sebesség jel jelen van a rádió isoján vagy az info center kábelében, asszem ugyanaz a jel van kivezetve oda. Az iso-s jelnek a karakterisztikája megvan. Szerintem vmi egyszerű PICes témával meg lehetne oldani. Vmi olyasmire gondoltam hogy egyik lábán számolni a jelet aztán ha az érték nulla akkor mondjuk egy másik lábon 0 a szint, ha már 0 nál külömb jel jön be az 1es lábon onnantól azon a 2es lábon már 1 a szint. És ezt a 2es lábnak a szintjét egy tranyón relére kivezetni és már kész is! Innentől már csak illetszteni kéne a picet meg a progit megirni! Ami sajna nekem nem igazán menne szerintem :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.