Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok. Remélem jó helyen járok a kérdésemmel. Pár napja lettem egy 10 éves kombi astra G boldog tulajdonosa. Sajnos a középső konzolon lévő kijelző (board computer?) pixel hibás (azt hiszem) kimaradnak csíkok. A kérdésem az lenne, hogy ha találok használt kijelzőt, akkor azt simán kicserélhetem, vagy ez tárol adatokat, és nem lehet szimplán cserélni. Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

6 órája, Stofl írta:

Nem működik a link! -> na csak sikerült megnézni.

Így van! Mivel 99-es és 7 csatlakozós, így minden stimmel. Ennél kell alkalmazni az összezárós módszert a kiolvasáshoz.

Jobb egérgomb,kép megnyitása új lapon ;) 

Akkor amit rendeltem ELM 327 olvasót

azzal nem is fog működni?

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem valakinek volt problémája hűtővel...
Mik a jellemző tünetek rossz hűtőnél?
Ugyanis a termosztát csere óta is megvan még a megnövekedett vízfogyasztásom.
Korábban 3dl/3000km volt, aztán megnőtt 3dl/1000km-re. Ekkor észrevettem hogy a műanyag könyök a termosztáton folyik.
Ki lett cserélve (Swag-ra). De azóta sem csökkent a víz fogyasztásom. (egyébként a Swag eddig szépen muzsikál.

Tegnap körbenéztem az autót, a hűtő alsó sarkaiban a műanyag ház és a lamellák találkozásánál láttam nedves részt.

Ez folyásra utal? Majd megnézem melegen, járó motornál hátha látszik valami.

https://lh3.googleusercontent.com/-oRuceTu-XnE/VvwMuKYetrI/AAAAAAAAHSs/5zWvapuUPhgVmn_EbINdTEAYKB8JsxLYgCCo/s720-Ic42/IMG_20160330_191101.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-KlShu1LHaTc/VvwMvCS-0LI/AAAAAAAAHSs/M9wIok-cUjU2a784hDMOYCop9YmX3qWAwCCo/s720-Ic42/IMG_20160330_191110.jpg

A képen max a helye látszik, a nedvesedés nem annyira.

Ha csere, akkor milyenre érdemes?

Nem gondolom (illetve remélem) hogy nem hengerfejnél folyik.
Semmi egyéb tünetem nincs. Ennyi víznek az égéstérben már kéne okoznia valamit.
Olajom szép tiszta (fekete :) ) , nincs kávéhab (sose volt).

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

6 perce, outsider írta:

Ha jól emlékszem valakinek volt problémája hűtővel...
Mik a jellemző tünetek rossz hűtőnél?
Ugyanis a termosztát csere óta is megvan még a megnövekedett vízfogyasztásom.
Korábban 3dl/3000km volt, aztán megnőtt 3dl/1000km-re. Ekkor észrevettem hogy a műanyag könyök a termosztáton folyik.
Ki lett cserélve (Swag-ra). De azóta sem csökkent a víz fogyasztásom. (egyébként a Swag eddig szépen muzsikál.

Tegnap körbenéztem az autót, a hűtő alsó sarkaiban a műanyag ház és a lamellák találkozásánál láttam nedves részt.

Ez folyásra utal? Majd megnézem melegen, járó motornál hátha látszik valami.

https://lh3.googleusercontent.com/-oRuceTu-XnE/VvwMuKYetrI/AAAAAAAAHSs/5zWvapuUPhgVmn_EbINdTEAYKB8JsxLYgCCo/s720-Ic42/IMG_20160330_191101.jpg

https://lh3.googleusercontent.com/-KlShu1LHaTc/VvwMvCS-0LI/AAAAAAAAHSs/M9wIok-cUjU2a784hDMOYCop9YmX3qWAwCCo/s720-Ic42/IMG_20160330_191110.jpg

A képen max a helye látszik, a nedvesedés nem annyira.

Ha csere, akkor milyenre érdemes?

Nem gondolom (illetve remélem) hogy nem hengerfejnél folyik.
Semmi egyéb tünetem nincs. Ennyi víznek az égéstérben már kéne okoznia valamit.
Olajom szép tiszta (fekete :) ) , nincs kávéhab (sose volt).

Ha érzel tipikus fagyálló szagot a hűtőnél, vagy máshol akkor tuti folyik.
Estére tegyél alá száraz papírt vagy valamit reggelre kiderül, hogy csöpög e.
De az alatta lévő vázon is kellene látnod folyást ha csöpögne.
Nekem ősszel kezdett csöpögni, ha azóta 3 fok körül van éjszaka, akkor tuti csöpögni szokott, sőt nekem most már mind2 oldalon.
Szóval én 2 hét múlva cseréltetem, most a szerelőm Valeo-ra beszélt rá. (18e)
Az is lehet, hogy útközben csöpög csak, ha nem érzed a tipikus szagot, akkor nem csöpög/ereszt.

Egyébként ha ránézek az enyémrer akkor tiszta újnak tűnik, nincs a lamellákkal semmi.
Azt nem értem, hogy miért nem tudnak valami jobb tömítőanyagot használni, hogy rendesen tartson.....
Ez a 2. hűtő már amit 2-3 évente cserélek e miatt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

35 perce, bonat írta:

Ha érzel tipikus fagyálló szagot a hűtőnél, vagy máshol akkor tuti folyik.
Estére tegyél alá száraz papírt vagy valamit reggelre kiderül, hogy csöpög e.
De az alatta lévő vázon is kellene látnod folyást ha csöpögne.
Nekem ősszel kezdett csöpögni, ha azóta 3 fok körül van éjszaka, akkor tuti csöpögni szokott, sőt nekem most már mind2 oldalon.
Szóval én 2 hét múlva cseréltetem, most a szerelőm Valeo-ra beszélt rá. (18e)
Az is lehet, hogy útközben csöpög csak, ha nem érzed a tipikus szagot, akkor nem csöpög/ereszt.

Egyébként ha ránézek az enyémrer akkor tiszta újnak tűnik, nincs a lamellákkal semmi.
Azt nem értem, hogy miért nem tudnak valami jobb tömítőanyagot használni, hogy rendesen tartson.....
Ez a 2. hűtő már amit 2-3 évente cserélek e miatt.

Én is erre tippelek.

Egyébként ott pont van a kasztnin egy védőlemez a hűtő alatt...

Szagot nem szoktam érezni. Belül a kárpitot is megtapiztam az anyós oldalon, de száraznak tűnik.

Majd megnézem egy hosszabb út után, hogy terjed-e a folt a lamelláknál, vagy látszik-e jobban a nedvesedés.

Csoveket végignéztem, minden száraznak tűnik.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, toma2105 írta:

Jobb egérgomb,kép megnyitása új lapon ;) 

Akkor amit rendeltem ELM 327 olvasót

azzal nem is fog működni?

Igen, sikerült. Csak első körben nem úgy próbáltam.

Én még nem próbáltam OBDI-es Astrával, bár volt már aki azt írta, hogy neki működött. De sokakat megzavar a modell év, a forgalomba helyezés éve, a magyarországi forgalomba helyezés éve, és így nem tudják mi is van az autóban. Szerintem nem fog működni.:(

Például a 2004 novemberében gyártott Astra már 2005-ös modell év, de lehet, hogy már 2004 december végén forgalomba helyzeték. De lehet, hogy csak 2006-ban stb...

Attól az még 2004-es vagy 2005-ös. Szóval ezért bonyolult értelmezni a kapcsolási rajzokat is évjárat szerint.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Olyan promblémám lenne, hogy a térképolvasó felső lámpán kívül semmilyen belső világítás nem kapcsol fel pl. ajtónyitásra.

Se a kesztyűtartóé, se a hátsó ajtók fölött lévő kapaszkodóknál, se a csomagtérvilágítás (kombi).

Rendeltem pár ledet, de a csere után a helyzet változatlan. Van esetleg a belső világításnak külön bizotsítéka (és azon nincs rajta a térképolvasó?)?

 

Ötleteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Stofl írta:

Igen, sikerült. Csak első körben nem úgy próbáltam.

Én még nem próbáltam OBDI-es Astrával, bár volt már aki azt írta, hogy neki működött. De sokakat megzavar a modell év, a forgalomba helyezés éve, a magyarországi forgalomba helyezés éve, és így nem tudják mi is van az autóban. Szerintem nem fog működni.:(

Például a 2004 novemberében gyártott Astra már 2005-ös modell év, de lehet, hogy már 2004 december végén forgalomba helyzeték. De lehet, hogy csak 2006-ban stb...

Attól az még 2004-es vagy 2005-ös. Szóval ezért bonyolult értelmezni a kapcsolási rajzokat is évjárat szerint.

Hát kiváncsi leszek majd hogy

működik-e a dolog, na mindegy, azért köszönöm az infót!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

 

Olyan problémám lenne, hogy múltkoriba szereltük a kocsit és a vezetőoldali ülés teljesen hátra lett húzva és közben a kormánynál a légzsákkapcsoló is ki lett húzva aztán vissza, azóta világít a műszerfalon a légzsákvisszajelző lámpa.   Másik kocsinál a vezetőoldali ülés alatt lévő vezetéket, csatlakozót megmozgatom akkor elmúlik a világítás, de ennél sikertelen. Esetleg a computere eltárolta a hibakódot és azért adja mindig vissza, esetleg ki kellene törölni? Vagy mit csináljak vele szerintetek hogy ne világítson? Eléggé zavaró és gondolom majd a műszakin se díjaznák ezt az állapotot, mert nemsokára esedékes.

Köszi előre is a válaszotokat, tanácsotokat.

Link to comment
Megosztás:

4 perce, Erik1986 írta:

Sziasztok!!

 

Olyan problémám lenne, hogy múltkoriba szereltük a kocsit és a vezetőoldali ülés teljesen hátra lett húzva és közben a kormánynál a légzsákkapcsoló is ki lett húzva aztán vissza, azóta világít a műszerfalon a légzsákvisszajelző lámpa.   Másik kocsinál a vezetőoldali ülés alatt lévő vezetéket, csatlakozót megmozgatom akkor elmúlik a világítás, de ennél sikertelen. Esetleg a computere eltárolta a hibakódot és azért adja mindig vissza, esetleg ki kellene törölni? Vagy mit csináljak vele szerintetek hogy ne világítson? Eléggé zavaró és gondolom majd a műszakin se díjaznák ezt az állapotot, mert nemsokára esedékes.

Köszi előre is a válaszotokat, tanácsotokat.

Szia!

Jól fogalmaztál, a megoldást is leírtad magadnak.

Én takarításkor jártam így, sajna míg világít a kijelző addig egy esetleges balesetnél nem működnének a légzsákok sem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tapasztalatlan vagyok az autózásban hát még a szerelésben. Segítséget szeretnék kérni, nem működik a hátsó ablaktörlőm. Az ablakmosó folyadékot természetesen spricceli, de meg nem mozdul. Azt szeretném kérdezni, hogy egyszerű, halandó háztartásban fellelhető szerszámokkal ki tudom-e szabadítani-e a motort?

Illetve mivel elektronikához értek valamennyire, gondoltam megnézem hátha csak elszállt benne valami ami cserélhető. Milyen tapasztalatai voltak annak, aki szerelt már ilyesmit? Esetleg kapcsolási rajz fellelhető valahol a neten? 

Köszönöm a segítséget! 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 31. at 21:49, venyercsan írta:

Sziasztok

 

A középső konzolon lévő kijelző nem szépen mutatja a dolgokat. Kérlek abban segítsetek, hogy ezt a dobozt simán cserelhetem egy használatra, vagy ez tárolja az autó adatait? Előre is koszonom a segítséget.

 

Módosítva : DarthVödör
Link to comment
Megosztás:

Just now, DarthVödör írta:

TID vagy MID? TID-et TID-re, MID-et MID-re lehet cserélni. Az autó adatait a km/h tárolja. 

Először is nagyon köszönöm a választ. Még nem szereltem szét; 3napja vagyok boldog opel tulajdonos. Ezt hol tudom megállapítani? Ha szétszerelem a középkonzolt, akkor ez rá lesz írva?

Link to comment
Megosztás:

17 órája, kobraCode írta:

Szia!

Jól fogalmaztál, a megoldást is leírtad magadnak.

Én takarításkor jártam így, sajna míg világít a kijelző addig egy esetleges balesetnél nem működnének a légzsákok sem.

Így van, és a műszakin sem megy át. Minél előbb töröltetni kell a hibát! 

Link to comment
Megosztás:

5 órája, venyercsan írta:

Ezek szerint nekem MIDem van, ugyhogy ilyet keresek majd neten, csak lehet kapni valahol egy bontott, de szép állapotút. Még egyszer koszonom.

Vásárlás előtt mindenképp próbáld ki, mert a MID-eknek ez a bajuk. Pixel hibásak lesznek.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 31. at 14:32, Giri187 írta:

Sziasztok!

 

Olyan promblémám lenne, hogy a térképolvasó felső lámpán kívül semmilyen belső világítás nem kapcsol fel pl. ajtónyitásra.

Se a kesztyűtartóé, se a hátsó ajtók fölött lévő kapaszkodóknál, se a csomagtérvilágítás (kombi).

Rendeltem pár ledet, de a csere után a helyzet változatlan. Van esetleg a belső világításnak külön bizotsítéka (és azon nincs rajta a térképolvasó?)?

 

Ötleteket előre is köszönöm!

a két hátsonak van külön -külön kapcsolója a lámpáknál

 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 03. 31. at 12:45, Stofl írta:

 

Én még nem próbáltam OBDI-es Astrával, bár volt már aki azt írta, hogy neki működött. De sokakat megzavar a modell év, a forgalomba helyezés éve, a magyarországi forgalomba helyezés éve, és így nem tudják mi is van az autóban. Szerintem nem fog működni.:(

 

Szia!

Igazad lett! Ma megérkezett az obd2-es csati,és valóban nem működött,azt írta hogy nem tud csatlakozni a vezérlőegységgel.

lehet hogy valamit nem jól csináltam? próbáltam mindenhogy,(csak gyújtáson,járó motorral) de nem volt jó.

Úgy néz ki az én autómban nem obd2-es a protokoll.

obd1-hez nincs ilyen 1000 forintos hibakód kiolvasó ? :D

Link to comment
Megosztás:

22 órája, Erik1986 írta:

Olyan problémám lenne, hogy múltkoriba szereltük a kocsit és a vezetőoldali ülés teljesen hátra lett húzva és közben a kormánynál a légzsákkapcsoló is ki lett húzva aztán vissza, azóta világít a műszerfalon a légzsákvisszajelző lámpa. 

Én éppen azért ha olyan munkát végzek az autón ami a légzsákok csatlakozóinak megbolygatásával jár, minden esetben leveszem az akkusarut előtte. A szervizkönyv szerint még ezután is várni illik 15 percet mielőtt széthúzod a csatlakozót. Tudom hogy utólag már nem segít, de talán hasznos tanács a következőkre nézve. Pláne hogy légzsákhibát amennyire tudom csak szakszervizben lehet töröltetni, Tech2-vel.

Link to comment
Megosztás:

18 perce, toma2105 írta:

Szia!

Igazad lett! Ma megérkezett az obd2-es csati,és valóban nem működött,azt írta hogy nem tud csatlakozni a vezérlőegységgel.

lehet hogy valamit nem jól csináltam? próbáltam mindenhogy,(csak gyújtáson,járó motorral) de nem volt jó.

Úgy néz ki az én autómban nem obd2-es a protokoll.

obd1-hez nincs ilyen 1000 forintos hibakód kiolvasó ? :D

Mióta magyarázom, hogy X-es motor nem fog csatlakozni az OBD II-es ELM-el!!!!

Link to comment
Megosztás:

11 perce, tgabika76 írta:

Én éppen azért ha olyan munkát végzek az autón ami a légzsákok csatlakozóinak megbolygatásával jár, minden esetben leveszem az akkusarut előtte. A szervizkönyv szerint még ezután is várni illik 15 percet mielőtt széthúzod a csatlakozót. Tudom hogy utólag már nem segít, de talán hasznos tanács a következőkre nézve. Pláne hogy légzsákhibát amennyire tudom csak szakszervizben lehet töröltetni, Tech2-vel.

Lehet hogy OP-COM is viszi?!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.