Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

37 perce, tgabika76 írta:

Ne már! A múltkor nem néztem meg gyertyacserekor, de most már kíváncsi vagyok, úgyhogy asszem pótolom. Hogy hasznos infóval is szolgáljak: Z10XE-ben Bosch a gyári.

Kicsit utánajárva tényleg nem egyedi eset az én Sagemem Z18XE-ben :) Hétfőn jön meg az új trafóhíd, remélem ismén büszke lehetek az autómra. (Előzmény: kizárólag egyes fokozatban torpanás, majd idővel torpanás és henger leállítása hibás trafójel miatt, ez a jelenség egy hét alatt besűrűsödött)

Link to comment
Megosztás:

Csak egy tipp: ma volt szerencsém 120km-t szakadó esőben levezetni. Kiderült, hogy a Lidl-ben vett W5 autóablak tisztító egy nagyon frankó dolog. Sok mindent próbáltam már, de ilyennel még nem találkoztam. 60km/h-ig nincs csoda, de lakott területen kívül 80km/h-tól a vízcseppek összeállnak és a menetszélnek köszönhetően leperegnek. Sem az első szélvédőn sem pedig az oldalson nem állnak meg a vízcseppek. 100-110km/h-nél lekapcsoltam a szakadó esőben az ablaktörlőt mert lényegében nem kell, annyira gyorsan legördülnek a cseppek az első szélvédőről. Minden autón ment szinte a max fokozaton, én meg nem is használtam csak ha 80km/h alá csökkent a sebességünk. Egy próbát megér a kísérletező kedvűeknek, pláne hogy nem kerül 400Ft-ba sem.

 1800698_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

9 órája, Janó32 írta:

Csak egy tipp: ma volt szerencsém 120km-t szakadó esőben levezetni. Kiderült, hogy a Lidl-ben vett W5 autóablak tisztító egy nagyon frankó dolog. Sok mindent próbáltam már, de ilyennel még nem találkoztam. 60km/h-ig nincs csoda, de lakott területen kívül 80km/h-tól a vízcseppek összeállnak és a menetszélnek köszönhetően leperegnek. Sem az első szélvédőn sem pedig az oldalson nem állnak meg a vízcseppek. 100-110km/h-nél lekapcsoltam a szakadó esőben az ablaktörlőt mert lényegében nem kell, annyira gyorsan legördülnek a cseppek az első szélvédőről. Minden autón ment szinte a max fokozaton, én meg nem is használtam csak ha 80km/h alá csökkent a sebességünk. Egy próbát megér a kísérletező kedvűeknek, pláne hogy nem kerül 400Ft-ba sem.

 

Hát lehet, hogy valami hasonló kellene nekem is.... Bosch Aerotwin lapátokat használtam nagy elégedettséggel. Aztán egyik pillanatban elkezdtek nyekeregni. Olyan keményebb gumis hangjuk van, mintha szaggatottan működne a kar. Eleinte nem csinálja, majd pár km használat után előjön az a hang. Lecseréletm Champion lapátokra, de pár hét után az is ugyanezt a muzsikát szolgáltatja. Ha elfordítom a kart a szélvédőtől, nem hallani semmi rendelleneset. Valakinek ötlete, hogy mitől lehet?

Link to comment
Megosztás:

14 órája, gedikart írta:

Hát lehet, hogy valami hasonló kellene nekem is.... Bosch Aerotwin lapátokat használtam nagy elégedettséggel. Aztán egyik pillanatban elkezdtek nyekeregni. Olyan keményebb gumis hangjuk van, mintha szaggatottan működne a kar. Eleinte nem csinálja, majd pár km használat után előjön az a hang. Lecseréletm Champion lapátokra, de pár hét után az is ugyanezt a muzsikát szolgáltatja. Ha elfordítom a kart a szélvédőtől, nem hallani semmi rendelleneset. Valakinek ötlete, hogy mitől lehet?

Nekem is Bosch lapátok vannak fent két éve, nincs különösebb gond velük, de szerintem cserélni fogom (pont ilyenre). Hangjuk szercsére nincs, mondjuk én kocsimosáskor a gumi/műanyagápolóval át szoktam törölni és hagyom megszáradni (egyébként amikor visszafelé mozdulnak, nekem is inganak/táncolnak egy kicsit). Egy próbát érdemes ezzel a W5 habbal is elvégezni, úgy használtam, mintha  a karosszériát waxolnám. Alaposan körkörösen átdörgöltem és hagytam megszáradni (kívül-belül)

Link to comment
Megosztás:

9 perce, Janó32 írta:

Nekem is Bosch lapátok vannak fent két éve, nincs különösebb gond velük, de szerintem cserélni fogom (pont ilyenre). Hangjuk szercsére nincs, mondjuk én kocsimosáskor a gumi/műanyagápolóval át szoktam törölni és hagyom megszáradni (egyébként amikor visszafelé mozdulnak, nekem is inganak/táncolnak egy kicsit). Egy próbát érdemes ezzel a W5 habbal is elvégezni, úgy használtam, mintha  a karosszériát waxolnám. Alaposan körkörösen átdörgöltem és hagytam megszáradni (kívül-belül)

Belülről miért? Pára ellen használtam valamilyen Tescos cuccot, de egyenlő a nullával. Ez a W5 termék a páraásodás ellen is jó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Mai nap folyamán le akarták szedni a hátsó ablaktörlő lapátomat valószínűleg mert el van törve,illetve a kupak a földön hevert eltörve. Láttam itt a napokban,hogy mással is előfordult....fantasztikus egy világban élünk.Na mindegy,kombiról van szó,egy olyan kérdésem lenne ,hogy cromaxéknál néztem de van vagy 8 márka.Az olcsóbbakból Automega illetve Hanspries is vállalható,vagy nézzek másik márkát?Előre is köszönöm!

Illetve első ablaktörlő lapátoknak mi a gyári mérete?Látok olyat hogy 480mm és 500mm meg olyat is 480mm és 510mm, ezek szettek.Most az 500 vagy 510 a gyári méret?

Módosítva : Mettyú
Link to comment
Megosztás:

1 óra, SohajdaTomi írta:

Sziasztok.z17dtl 1.7cdti g astrán ha korbe kicsavarom az olajteknő csavarjait a teknő szélén akkor egyszeruen le jon e vagy van e meg csavar valahol oldalt ami fogja???aki tud segitsen már.korbe kiszedtem a csavarokat a teknő alján de nem jon le!

Nem is adja magát olyan könnyen. Igaz csak f-es astráról szedtem le, de jól össze volt nőve. Máshol szerintem nincs csavar.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Erdekellne hogy ti jartatok-e mar ugy hogy (x20dtl di beszelunk) az egyik izzitomat nem lehet kicsavarni,probaltuk mar mindennel a szerelom mar lassan kezdi feladni es leakarja venni a fejet hogy kifurja. tudtok e esetleg valami otletett adni? elore is koszonom,

Link to comment
Megosztás:

37 perce, Derossi írta:

Hello!

Erdekellne hogy ti jartatok-e mar ugy hogy (x20dtl di beszelunk) az egyik izzitomat nem lehet kicsavarni,probaltuk mar mindennel a szerelom mar lassan kezdi feladni es leakarja venni a fejet hogy kifurja. tudtok e esetleg valami otletett adni? elore is koszonom,

Szerintem levenni a hengerfejet és kifúrni akkor is ráér ha már beletörte, előre felesleges. Ha már sehogysem megy, ( csavarlazítót gondolom próbálta) akkor megpróbálhatja üzemmelegen is. De ezt ő gondolom tudja.

Link to comment
Megosztás:

5 órája, Cs. Zoltán írta:

Belülről miért? Pára ellen használtam valamilyen Tescos cuccot, de egyenlő a nullával. Ez a W5 termék a páraásodás ellen is jó?

Dehogy, párásodik így is. Csak azért töröltem le belülről is, mert ha már ablaktisztító akkor tisztítsunk (ne legyen zsíros a szélvédő belső felülete, akkor kevésbé párásodik). Egyébként kicsit jobb lett, de picit párásodik a W5 után is (anno Prevent páramentesítőt kipróbáltam: az annyira bejött, hogy nitro-s ronggyal dörgöltem le). Ennek a W5-nek millió autós terméke van csak nálunk nem kapható... Lehet létezik páramentesítője is, csak itthon nem kapható. 

1 órával ezelőtt, Derossi írta:

Hello!

Erdekellne hogy ti jartatok-e mar ugy hogy (x20dtl di beszelunk) az egyik izzitomat nem lehet kicsavarni,probaltuk mar mindennel a szerelom mar lassan kezdi feladni es leakarja venni a fejet hogy kifurja. tudtok e esetleg valami otletett adni? elore is koszonom,

Ilyet bérelni? http://totalcar.hu/magazin/technika/2016/11/12/szerszam_szombat_izzitogyertya_vibrokihajto/

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

2 perce, Janó32 írta:

Dehogy, párásodik így is. Csak azért töröltem le belülről is, mert ha már ablaktisztító akkor tisztítsunk (ne legyen zsíros a szélvédő belső felülete, akkor kevésbé párásodik). Egyébként kicsit jobb lett, de picit párásodik a W5 után is (anno Prevent páramentesítőt kipróbáltam: az annyira bejött, hogy nitro-s ronggyal dörgöltem le). Ennek a W5-nek millió autós terméke van csak nálunk nem kapható... Lehet létezik páramentesítője is, csak itthon nem kapható. 

Ilyet bérelni? http://totalcar.hu/magazin/technika/2016/11/12/szerszam_szombat_izzitogyertya_vibrokihajto/

 

Én pont múlt héten vettem W5 ablaktisztító kendőt. 30 darab volt 500 pénz a lidl-ben, volt sok már ilyen márkás cucc még. A szélvédőmet kozmetikában szokták nano-s vízlepergetővel lekenni, az 5-6 mosást kibír és azt hozza mint amit írtál is.

Link to comment
Megosztás:

17 perce, Janó32 írta:

Dehogy, párásodik így is. Csak azért töröltem le belülről is, mert ha már ablaktisztító akkor tisztítsunk (ne legyen zsíros a szélvédő belső felülete, akkor kevésbé párásodik). Egyébként kicsit jobb lett, de picit párásodik a W5 után is (anno Prevent páramentesítőt kipróbáltam: az annyira bejött, hogy nitro-s ronggyal dörgöltem le). Ennek a W5-nek millió autós terméke van csak nálunk nem kapható... Lehet létezik páramentesítője is, csak itthon nem kapható. 

Ilyet bérelni? http://totalcar.hu/magazin/technika/2016/11/12/szerszam_szombat_izzitogyertya_vibrokihajto/

 

Igazából a videóban sem sikerült vele kiszedni egy gyertyát sem. Még azt sem amit utána T kulccsal simán kitekert. 

Link to comment
Megosztás:

13 perce, trassher írta:

Én pont múlt héten vettem W5 ablaktisztító kendőt. 30 darab volt 500 pénz a lidl-ben, volt sok már ilyen márkás cucc még. A szélvédőmet kozmetikában szokták nano-s vízlepergetővel lekenni, az 5-6 mosást kibír és azt hozza mint amit írtál is.

Én őt használom: https://www.aliexpress.com/item/From-USA-AQUAPEL-Windshield-Glass-Water-Rain-Repellent-TREATMENT-APPLICATIONS-Repels/32733950207.html?spm=2114.30010308.3.79.YSEnY2&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10037_10032_10077,searchweb201603_1&btsid=6cc3f4ad-6b6d-4326-847b-bc723f8f09d4 

Bevált, sokszor van akcióban 600Ft környékén.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, Mettyú írta:

Illetve első ablaktörlő lapátoknak mi a gyári mérete?Látok olyat hogy 480mm és 500mm meg olyat is 480mm és 510mm, ezek szettek.Most az 500 vagy 510 a gyári méret?

51/48 cm a gyári mérete.De ha 50 cm-est raksz rá akkor sem történik semmi :) Az az 5 mm oldalanként nem oszt nem szoroz.

Link to comment
Megosztás:

19 órája, Janó32 írta:

Dehogy, párásodik így is. Csak azért töröltem le belülről is, mert ha már ablaktisztító akkor tisztítsunk (ne legyen zsíros a szélvédő belső felülete, akkor kevésbé párásodik). Egyébként kicsit jobb lett, de picit párásodik a W5 után is (anno Prevent páramentesítőt kipróbáltam: az annyira bejött, hogy nitro-s ronggyal dörgöltem le). Ennek a W5-nek millió autós terméke van csak nálunk nem kapható... Lehet létezik páramentesítője is, csak itthon nem kapható.

Szia Janó32!

Én pont a napokban vettem Prevent páramentesítőt szóval azt mondod, hogy nem jó? Még nem próbáltam ki . Szerinted annyira rossz hogy ne is próbáljam ki?

Másnak van Prevent páramentesítővel tapasztalata? Milyen? Érdemes használni vagy nem?

Válaszokat előre köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Opelnél még nem vettem észre olyat mint most, segítsetek már ebben légyszi. Járó motornál azt vettem észre hogy a műszeregység világítása nem egyenletes, elakadásjelzőt használva pedig minden villog, még a venti fordulatszáma is annak megfelelően változik ahogy villog :)  Puntonál már felfigyeltem ilyenre de eddigi Opeleimen nem, pedig volt már ezelőtt 8. Itt egy videó róla, nálatok is ilyen?  

 

Link to comment
Megosztás:

23 órája, zotya975 írta:

Szerintem levenni a hengerfejet és kifúrni akkor is ráér ha már beletörte, előre felesleges. Ha már sehogysem megy, ( csavarlazítót gondolom próbálta) akkor megpróbálhatja üzemmelegen is. De ezt ő gondolom tudja.

Hat sajnos minden ilyen probalkozast megprobalt.ma kaptam hirt hogy kicsit megmozdult....a remeny hal meg utoljara. Csak az a kellemetlen hogy egy elomelegito gyetya vegett lekell venni a fejet.Mert fejpakolas tavaly lett rajta cserelve.Mit gondolsz azt a pakolast meg visszalehet rakni? Vagy erdemessebb egy ujjat?Koszi a komentet!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.