Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem SPAL van tudja vezérelni a központit (igaz nekem a központi is utólagos) nincs vele gondom. A trehány bekötés miatt volt vele gondom azt rendbetettem és minden oké vele.

Forgalmaznak újra? Pár éve akartam venni mert a régiben is az volt, s akkor sajnos nem volt magyarországi forgalmazásuk, csak kiegészítőket adtak el.

Link to comment
Megosztás:

Forgalmaznak újra? Pár éve akartam venni mert a régiben is az volt, s akkor sajnos nem volt magyarországi forgalmazásuk, csak kiegészítőket adtak el.

Nemtudom nekem az előző tulaj szereltette be. De én úgy látom rendelhető.

http://www.autoriasztok.hu/riasztok/spal/spal_as-90.htm Nekem ez van benne egy M5 centrálzár vezérlővel párosítva.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nemtudom nekem az előző tulaj szereltette be. De én úgy látom rendelhető.

http://www.autoriasztok.hu/riasztok/spal/spal_as-90.htm Nekem ez van benne egy M5 centrálzár vezérlővel párosítva.

Nekem is ilyen volt a régiben, jó kis jószág. Bár volt hozzá ultrahangos és egyéb kiegészítőm is. Csak egy kábelköteget kellett hozzá vennem és szakszerűen bekötni, mert aki először csinálta nagy kókler volt, az összes bekötés eloxidálódott.

Link to comment
Megosztás:

Egy dolog biztos, nem én voltam a hunyó! Nagy a valószínűsége, hogy a balesetet mindenféle kár nélkül megúszó harmadik fél a felelős!

Rendőri intézkedés történt, a baleset 8napon túl gyógyuló személyi sérüléssel járt, mind az utasom , mind a magam részéről.

Még mindig lábadozunk a mellkasi zúzódásokból és bordatörésből.

Az autó valószínűleg totálkáros, a teljes bal oldalát összetörte a Tranzit. Lehet, hogy a motor és a sebváltó is sérült, a légzsákokról nem is beszélve.

Részvétem, mielőbbi gyógyulást kívánok!
Link to comment
Megosztás:

Én meg irigyellek, itt Szolnokon még nem volt érdemleges mennyiségű hó ezen a télen, szeretném már kicsit letesztelni a kocsi kezelhetőségét ilyen körülmények között is. :)

Itt Székesfehérváron se láttunk sok havat idén,a lányom kérdezi is,hogy itt miért mindig csak eső esik? :D

Link to comment
Megosztás:

Itt Székesfehérváron se láttunk sok havat idén,a lányom kérdezi is,hogy itt miért mindig csak eső esik? :D

Akkor csak Öreghegyen esett majd' két napig??? Az udvarban kb 8cm-es az összefüggő hóréteg, a járdát is vagy 3x takarítottam tegnap mivel hordta a szél... Felénk azért havazott elég jól (jobban mint azt én szeretném).

Link to comment
Megosztás:

Üdv srácok!

Rendelni készülök nagyobb mennyiségű T10 fehér ledet, érdekelne valakit beszerzési áron helyzetjelzőbe való pl? Minőségi cuccok, itthoni ár alatt.. :icon1: Egészen pontosan 7 párra keresnék vevőt 1200-1300Ft-ért postával együtt. Ha nem jövünk össze ennyien akkor csak 4 párra, viszont akkor 1-200Ft-tal drágább lenne.

Link to comment
Megosztás:

Itt Székesfehérváron se láttunk sok havat idén,a lányom kérdezi is,hogy itt miért mindig csak eső esik? :D

Tegnap ill előtte legurulhattál volna Ajkára egy emberes hólapát társaságában ;)

Forró teára a vendégem lettél volna :D Jöhetett volna a tapolcai cartárs is :)

Fehérvár nincs messze :D

Tegnap kétszer szórtuk csak ki az udvart :)

Módosítva : Tenky89
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

jó régen nem voltam már. Sok volt a dolog és az autó is sajnos eléggé el lett hanyagolva.

Olvasgattam itt vissza, mert most arra jutottam, hogy felújítom, nem adom el.

Ugye az autó Z14XE, ami nem egy erőgép, de a kasztni és minden más nagyon szép az autóban.

Most lenne egy 2.2-es coupe (nem magyar), egész olcsó és ha át lehetne építeni akkor lehet inkább arra koncentrálnék.

Olvastam a hátsó futóművet, hogy passzol nem passzol, de konkrétan senki nem írta le.

Tudom, inkább ne vágjak bele, de nem hiszem, hogy lehetetlen vállakozás lenne..

Szerintetek? Van itt valaki, aki már csinált hasonló projektet?

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Márciusban megyek Romániába, egy hosszabb útra. Úgy számolom, minimum kétszer kell tankolnom a határon túl.

Van valakinek tapasztalata mire figyeljek, milyen kutat kerüljek esetleg? Mi legyen nálam stb?

Tudom, hogy unió meg minden, de mégiscsak kelet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.