Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Na, mindenki le akar lépni a g astra topikbol? :)

Nem hiszem, én még 1 évig valószínű megtartom, mert amenyit adnának érte, annyit nekem is megér.

Tavasszal inkább motort veszek, az nem értéktelenedik mint a kocsi, és azzal lehet gyorsulni ha kell. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is, vagy pedig Zafira, az nagyobb. :D

Legszívesebben én is Zafirát vennék, ha lenne rá való!

PGA

Nem valószínű, hogy le fogok lépni! Ez csak egy kis álmodozás!

Ha most vennék autót akkor két típus jönne szóba:

Skoda Octavia Combi

H Astra Combi

Nagyon tetszik az Octavia, addig amíg bele nem nézek a belsejébe. Ami elérhető árban számomra annak a belseje olyan mintha egy fröccsöntő üzemből jött volna ki. Egyenesen undorító!!!! A magasabb felszereltségű viszont elérhetetlen az ára miatt.

Ezért is maradnék márkán belül. Nem utolsó sorban pedig az Opeleket már ismerem. Jó lenne egy 1.8-as jól fölszerelt. Tempomat az alap!!!!

Néztem C Vectra combit is. Ez viszont nem fér be a garázsomba.

Link to comment
Megosztás:

A stabilizátor pálca(kutyacsont) és a kormányösszekötő ugye két külön állatfaj? Mert ahány szerelő, annyiféleképpen kevert már össze.

Kinek milyen időközönként kellett stabpálcát cserélni?

A stabpálca a stabrudat és a gólyalábat köti össze. 1-1gömbfej van a végein. Elég sűrűn elfáradnak, főleg szar úton.

A kormányösszekötő pedig a kormányművet és a csonkállványt. 1db gömbfej. Ezek is elfáradnak idővel, de általában lassabban, mint a stabpálca.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

mondjatok nekem legyetek szívesek egy autó márkát-típust-ccm aminél kell szelephézagot állítani. Tesztelek egy programot hogy jól működik e.

Köszi.

Tudtommal pl. Renault Megane 1997-1999 1.4 (E7J 624 és E7J 764) motor. Most hogy kell-e, azt nem tudom. De van megadva rá szelephézag.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Legszívesebben én is Zafirát vennék, ha lenne rá való!

PGA

Nem valószínű, hogy le fogok lépni! Ez csak egy kis álmodozás!

Ha most vennék autót akkor két típus jönne szóba:

Skoda Octavia Combi

H Astra Combi

Nagyon tetszik az Octavia, addig amíg bele nem nézek a belsejébe. Ami elérhető árban számomra annak a belseje olyan mintha egy fröccsöntő üzemből jött volna ki. Egyenesen undorító!!!! A magasabb felszereltségű viszont elérhetetlen az ára miatt.

Ezért is maradnék márkán belül. Nem utolsó sorban pedig az Opeleket már ismerem. Jó lenne egy 1.8-as jól fölszerelt. Tempomat az alap!!!!

Néztem C Vectra combit is. Ez viszont nem fér be a garázsomba.

Jó, és nem nagyon sokat futott C vectra combi nem nagyon van eladó sajnos.

Zafira miért drágább? Mennyi kereted lenne rá?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Benzines G Caravanhoz keresek első lökhárítót ezüstmetál színben. Ha van valakinek kérem jelezzen.

Köszönettel:

TC82

szia keresd pestimrén a nemes utcában a SÖRÖS opelbontot 3 hete talán láttam nála de ha nincs ö megmondja neked hogy mikor lesz .t 30 2669611.

Link to comment
Megosztás:

Halló,

Kérdés: Széthúztam egy légzsákos ülés csatlakozóját, nem meglepő módon ezek után világít a légzsák / övfeszítő lámpa a műszeregységen. A lámpa azután sem alszik el, miután újra összedugtam. Ez egy idő után magától el fog aludni vagy ki kell hozzá törölni a hibakódot szoftveresen?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Halló,

Kérdés: Széthúztam egy légzsákos ülés csatlakozóját, nem meglepő módon ezek után világít a légzsák / övfeszítő lámpa a műszeregységen. A lámpa azután sem alszik el, miután újra összedugtam. Ez egy idő után magától el fog aludni vagy ki kell hozzá törölni a hibakódot szoftveresen?

Köszönöm!

A légzsák hibalámpa nem alszik el magától, csak tech2-vel lehet törölni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Megrendeltem ma a Cromaxnál azt a stabilizátor összekötő kutyacsontot.Mondta az eladógyerek,hogy van fémből,erősített csuklókkal 4ezer Ft/db.Műanyagot rendeltem(Automegát) mert nemrég cseréltem a bal oldalit.Technorot gyártmány,most találtam meg a dobozát.Arra rá van írva,hogy links,de szerintem nem oldalfüggő a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Megrendeltem ma a Cromaxnál azt a stabilizátor összekötő kutyacsontot.Mondta az eladógyerek,hogy van fémből,erősített csuklókkal 4ezer Ft/db.Műanyagot rendeltem(Automegát) mert nemrég cseréltem a bal oldalit.Technorot gyártmány,most találtam meg a dobozát.Arra rá van írva,hogy links,de szerintem nem oldalfüggő a dolog.

Én egyszerre rendeltem a bárditól két egyformát, aztán hoztak egy ilyen márkájút meg egy olyat. Kérdezem a gyerektől, hogy szerinted most ez így jó??? "Hát nem találtuk a másik párját..." :D Forintra stimmelt, és kibontva sem volt a gumiharang védője színén kívül különbség..de azért na. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg nem volt annyi eszem,hogy egyszerre kettőt cseréljek.A jobbos akkor nem kopogott.Mondjuk gondolhattam volna,hogy nem bírja sokkal tovább.Benne van a GM felírat,lehet még a gyári volt benne.Nekem sem lesz egyforma.A bal oldali Technorot a jobb meg Automega lesz,ha minden igaz.Ha megint elkopnak,akkor veszek fémet bele.

Link to comment
Megosztás:

Én egyszerre rendeltem a bárditól két egyformát, aztán hoztak egy ilyen márkájút meg egy olyat. Kérdezem a gyerektől, hogy szerinted most ez így jó??? "Hát nem találtuk a másik párját..." :D Forintra stimmelt, és kibontva sem volt a gumiharang védője színén kívül különbség..de azért na. :D

Nekem meg nem volt annyi eszem,hogy egyszerre kettőt cseréljek.A jobbos akkor nem kopogott.Mondjuk gondolhattam volna,hogy nem bírja sokkal tovább.Benne van a GM felírat,lehet még a gyári volt benne.Nekem sem lesz egyforma.A bal oldali Technorot a jobb meg Automega lesz,ha minden igaz.Ha megint elkopnak,akkor veszek fémet bele.

Nem csak neked.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kicsit azért drága. Mondjuk a Conrad sosem az olcsóságáról volt híres, de pl vaterán 3500-ért már van ilyen raktárról, tehát nem kell várni rá heteket, mint ebay-ről.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.