Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Eddig mindig megjött mindenem a kínaiaktól és 35 napon belül. És kicsit jobban bízom ilyen előreutalós dolgok esetében a paypal-ban, mint a sima utalásban, mert az elsőnél van jogom panasszal élni, addig az utóbbinál csak pisloghatok nagyokat, ha épp nem kapok semmit.

Én a kínai vásárlásaimat paypal nélkül intéztem és eddig nem volt soha semmi gond. Kivéve egy esetet (anyagi kár itt sem ért) amikor fényképezőgépre szerelhető GPS-t vettem és mivel nem volt megfelelő a frissítési gyakorisága ezért visszaküldtem. Természetesen előtte egy-két emailt váltottam az eladó céggel és minden további nélkül visszautalták a vételárat.

Link to comment
Megosztás:

Itt nem arról volt szó, hogy kinek milyen tapasztalata van a különböző aukciós/vásárlós oldalakkal. Te írtál a bejegyzésedben olyat, hogy a plusz összeggel vásárol az ember "szolgáltatást". Egy boltban lehet, de a vaterán nem biztos. Itt megint nem konkrét boltról, emberről beszélek, mert Te sem arról beszéltél a vitatott posztodban. Csak szemet szúrt az, hogy az ebay-ről, illetve az ott árusító kínaiakról rossz véleményed van, ami ugyan úgy lehet a vaterásokról is. Ja és képzeld az ebay is tele van valódi emberekkel, boltokkal, számlával miegymással.

Félreértés ne essék, én is vásárolok vateráról és ebay-ről is egyaránt. Csak én veled ellentétben türelmes ember vagyok, és amit megkaphatok kintről 2k-val olcsóbban, akkor azt kivárom. Eddig mindig megjött mindenem a kínaiaktól és 35 napon belül. És kicsit jobban bízom ilyen előreutalós dolgok esetében a paypal-ban, mint a sima utalásban, mert az elsőnél van jogom panasszal élni, addig az utóbbinál csak pisloghatok nagyokat, ha épp nem kapok semmit.

100 szónak is 1 a vége, nem leszünk egy véleményen ebben, kinek ez, kinek az.

Az eBay előnye nem feltétlenül az 5€-s vagy párezer forintos tételeknél mutatkozik meg, hanem amikor egy idehaza 100e Ft-os telefont megkapsz 30e Ft-ért...

Link to comment
Megosztás:

Az eBay előnye nem feltétlenül az 5€-s vagy párezer forintos tételeknél mutatkozik meg, hanem amikor egy idehaza 100e Ft-os telefont megkapsz 30e Ft-ért...

Vagy ha épp vmi olyasmit keresel, amit itthon nem lehet megkapni, vagy épp kishazánkban ritkaságnak számít és ezért aranyáron adják....

Link to comment
Megosztás:

Vagy ha épp vmi olyasmit keresel, amit itthon nem lehet megkapni, vagy épp kishazánkban ritkaságnak számít és ezért aranyáron adják....

Így van, ilyen estben -ritka/beszerezhetetlen- én is eBay-t használok, de egy tucattermék esetén és -alig- 2k differenciáért nem várok heteket/hónapokat (inkább országon belül, főként olyan terméknél ahol funkció is van, mert egy ilyen elektronikus kütyü jobb eséllyel lehet kehés mint egy dísztárgy vagy valami alkatrész)... De igazad van, nem leszünk egy véleményen. :icon10:

Link to comment
Megosztás:

Az új Családtag :)

10151355_649624688420247_551080111_n_www

Azt megkérdezhetem, hogy miért ez?Miért nem egy sima Opel, vagy egy kombi?Azért kérdezem, mert megnéztem az adatait és pl 356 L a csomagtartó ami elég gyatra, viszont egy gumigarnitúra elég borsos árban van ehhez a kocsihoz..

Link to comment
Megosztás:

Azt megkérdezhetem, hogy miért ez?Miért nem egy sima Opel, vagy egy kombi?Azért kérdezem, mert megnéztem az adatait és pl 356 L a csomagtartó ami elég gyatra, viszont egy gumigarnitúra elég borsos árban van ehhez a kocsihoz..

Ma már az Astrákat sem 15-ös kerékkel szerelik ám!

Link to comment
Megosztás:

Ja, hogy téged ez zavar?! Engem meg az, hogy csúf szegény. :wacko:

Azt megkérdezhetem, hogy miért ez?Miért nem egy sima Opel, vagy egy kombi?Azért kérdezem, mert megnéztem az adatait és pl 356 L a csomagtartó ami elég gyatra, viszont egy gumigarnitúra elég borsos árban van ehhez a kocsihoz..

Link to comment
Megosztás:

Ja, hogy téged ez zavar?! Engem meg az, hogy csúf szegény. :wacko:

Szerintem jópofa egy kis gép ez, a kategóriájában teljesen rendben van, sőt pl egy Juke-hoz képest egyenesen műalkotás/remekmű (szerintem). Bár sokan ezen árban mást néznének/választanának, de kinek-mi jön be. Nem tudom pontosan mennyi is az annyi (pl. Astra-hoz mérve mennyibe fáj egy ilyen Mokka), de én személy szerint inkább Meriva-t vennék ha ezen méretben és Opel-ben kell gondolkodni...

Link to comment
Megosztás:

opel napon volt szerencsém belepattanni egy ilyenbe .

igazi női cirkáló nem vagyok egy magas gyerek se túlzottan nagydarab de a tér érzet ebben a kocsiban elvész. szűknek mondanám.
az új astra kombi egyszerűen álom volt. sokkal tágasabb számomra, kényelmesebb volt

nem vérszívás ként írom . használd egészséggel és hibamentesen

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán értem, hogy milyen szempontok szerint tudtok/akartok összemérni egy Astra J-t (pláne Caravan-t) egy Mokka-val? Két teljesen különböző szegmens, különböző méretkategória, különböző megcélzott vásárlói réteg... Biztosan ismét bennem van a hiba...

Link to comment
Megosztás:

Az új Családtag :)

10151355_649624688420247_551080111_n_www

Gratulálok az új családtaghoz! Kívánom, hogy sok-sok hiba- és bosszankodás mentes kilométert töltsetek együtt. A témát érintő többi hozzászólással kapcsolatban: ízlések és pofonok. Unalmas lenne a világ, ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Személy szerint én nem vennék ilyen autót, de ez az én saját véleményem. Jamies autóstárs viszont lehet, hogy sosem hallgatna olyan zenéket, mint én. :-) Ez így van jól.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.