Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mekkora tankja lehet az autómnak?

 

Opel Astra G Classic II Optima

Z14XEP 1.4 Twinport 2005.11

 

Saccra 40-45 liter. Próbálok valami fogyasztást számolni.

Az 5-6 liter 100 KM -en az reális lehet?

 

Az üzemanyag szint a 3-ik csíknál volt, tehát háromnegyedig volt a tank. Most 200 km után (80% főúton és 20% városban) kicsivel több, minta  felénél van a mutató.

 

Valahogy ki lehet íratni a fogyizást, vagy csak saccolni lehet?

Link to comment
Megosztás:

Bosoko ablaktörlőket használ valaki? Cromaxban meg itt-ott árulnak,és nem is olyan drága.Gondoltam ha jó akkor veszek olyat.Hella van most rajta,de nem annyira töröl jól.

 

Nem néz ki rosszul, akár jó is lehet. Az enyémen egy-egy szép kék Ford logós ablaktörlő lapátok vannak. Elképzelésem sincs hogyan kerülhettek rá. Talán valami ablaktörlőlapát csere akcióban tévedhetett be hozzájuk az autó.

Link to comment
Megosztás:

Mekkora tankja lehet az autómnak?

Opel Astra G Classic II Optima

Z14XEP 1.4 Twinport 2005.11

Saccra 40-45 liter. Próbálok valami fogyasztást számolni.

Az 5-6 liter 100 KM -en az reális lehet?

Az üzemanyag szint a 3-ik csíknál volt, tehát háromnegyedig volt a tank. Most 200 km után (80% főúton és 20% városban) kicsivel több, minta felénél van a mutató.

Valahogy ki lehet íratni a fogyizást, vagy csak saccolni lehet?

52 liter a tank.

A csikokat ne nezd. Folosleges.

Tele kell tankolni az autot elso kattanasig. Majd eleg jol leuriteni es ujbol elso kattanasig. Ezt megcsinalod 4-5 alkalommal. Kozben minden tankolas atlagat szamolod, vegul a 4-5 tankolas atlagat is.

Akkor kapsz megkozelitoleg realis erteket. Masik modszer: felirod a km szamlalot. Elraksz minden tankolasos blokkot v irod a litert. Es 1-2ekm utan szamolsz atlagot. A tobbi es rovidebb modszer literrel is elterhet.

 

De itt nézelődhetsz, regisztrálhatsz, akkor könnyebb:

 

http://www.spritmonitor.de/en/detail/507869.html

Módosítva : Stofl
Link to comment
Megosztás:

Mekkora tankja lehet az autómnak?

 

Opel Astra G Classic II Optima

Z14XEP 1.4 Twinport 2005.11

 

Saccra 40-45 liter. Próbálok valami fogyasztást számolni.

Az 5-6 liter 100 KM -en az reális lehet?

 

Az üzemanyag szint a 3-ik csíknál volt, tehát háromnegyedig volt a tank. Most 200 km után (80% főúton és 20% városban) kicsivel több, minta  felénél van a mutató.

 

Valahogy ki lehet íratni a fogyizást, vagy csak saccolni lehet?

 

Én erre egy progit használtam. Androidra sok féle van. A lényeg h mindig tele kell tankolni. Shell V-Power Nitro 95öt tankolok, pályán 6.7 eszik 130as átlaggal, városiban 7-8. Ha teli tankal indulok el pályán 232 km, ebből 190 pálya, akkor épp elhagygya az első negyedet a mutató. Városiban 300 km környékén éri el a felet. De ahogy írták nem azt kell figyelni mert egy darabig azt hiszi az ember h húúú de jól fogyaszt, azt egyszer csak megugrik a mutató.

Link to comment
Megosztás:

Bosoko ablaktörlőket használ valaki? Cromaxban meg itt-ott árulnak,és nem is olyan drága.Gondoltam ha jó akkor veszek olyat.Hella van most rajta,de nem annyira töröl jól.

 

Nekem most bosoko van fenn. 2 hónapja használom és eddig semmi gond nincs vele. Ezelőtt valeo-t használtam ami majdnem dupla annyiba kerül mint a bosoko. Az majdnem 1 teljes évet bírt és még nem csíkozott csak nagyon minimálisan. Ha a bosoko kibír fél évet ennyi pénzért akkor már megérte.

Link to comment
Megosztás:

Bosoko ablaktörlőket használ valaki? Cromaxban meg itt-ott árulnak,és nem is olyan drága.Gondoltam ha jó akkor veszek olyat.Hella van most rajta,de nem annyira töröl jól.

 

Nekem már vagy a 3 garnitúra van a kocsin. Egész jól bírja a strapát. Én ajánlom neked, és valóban nem túl drága. Évente 1x vagy 2x cserélem nekem bejött.

Link to comment
Megosztás:

Nekem elől Bosch ablaktörlők vannak, már a 2. évükbe léptek be, talán mintha most kezdenének néha picit csíkozni nagy esőben... 4000 egy pár. Most épp a Valeo termékét nézegettem, most pont a felébe lenne mint a Bosch... De a Valeo-t nem nagyon szeretem mint gyártót, de ez csak az én bajom. 

Link to comment
Megosztás:

Bosoko jó cucc!

Offos fordomon használtam, mivel azon ez a gumitestű sz.r lapát van, s ennek cseréje párban alsó hangon 7-8 e ft volt, ezért vettem Bosokót, (nagyon olcsó) s kihúztam a törlő gumicsíkot belőle és belehúztam a gumitestűbe, aztán kb két évig nyár volt, cakkpakk 1500 ft-ból  :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Kössz

 

Csapágyfedél csavar ellenőrzése kb. mennibe kerülhet?

Ha cserélem a hosszbordás szíjat (milyen márkák jó minőségűek?), a görgőket nem kell? 2006-os 14XEP

 

GM-LL-A-025 / GM-LL-B-025-t a dexos 2 olajak is teljesítik?

Fura, hogy a gyári ajánlás az előbbi, utóbbi viszont minden olajkereső kalauzban az ajánlott.

 

Te milyen olajat használsz?

 

Castrol Edge Titanium FST 0W40 (dexos2)

 

Bosoko ablaktörlőket használ valaki? Cromaxban meg itt-ott árulnak,és nem is olyan drága.Gondoltam ha jó akkor veszek olyat.Hella van most rajta,de nem annyira töröl jól.

 

Én most azt vettem két hónapja. 1700 Ft volt a kettő.

Jól töröl.

Kollégám azt mondta neki már 2 éve az van fent és semmi baja.

Pedig évi 30k km-t megy...

 

A vezető oldalinak csíszik le a végéről egy kicsit a kupak, de (még) nem esik le...

Nekem az első flexibilis, eddig hagyományos volt fent. Annál kicsit hangosabb, amikor átfordul...

Én is A Cromaxban vettem. 510/480

Link to comment
Megosztás:

Ha már ablaktörlő, akkor:

 

vettem hátsót Cromaxban, vmi ~2500 pénz volt. Van hely, ahol csak gumit lehet belevenni, vagy mindenképp kompletten kell? :)

 

Lehet benne cserélni a gumit, de nem éri meg, mert mind vacak, egy év alatt 3-4 fajtát is próbáltam, pedig a hátsó törlő aztán tényleg nem sokat megy. Eredetit vegyél, 2 éve van fent gond nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Lehet benne cserélni a gumit, de nem éri meg, mert mind vacak, egy év alatt 3-4 fajtát is próbáltam, pedig a hátsó törlő aztán tényleg nem sokat megy. Eredetit vegyél, 2 éve van fent gond nélkül.

A kombira nagyon más ablaktörlő kell ám... Én két éve vettem gyárit, azzal futok most is... 

Link to comment
Megosztás:

Pont ez jó az i30-ban, hogy nincs benne kettős tömegű lendkerék ás atabil a befecskendező rendszerük!

Márkaszervízben szervizeltem új kora óta, ha vki nem hiszi el mennyit mentem vele, akkor majd megveszi az, aki ad az igényességre és a jó állapotra.

 

Astrák között is nagyon nagy a szórás, attól függően, hogy mennyi km-t futott, és milyen állapotú.

(Úgy gondolkodom, hogy, amíg nálam van bármilyen autó, nagyon figyelek a szervizelésre, amit be is szoktam sűríteni, hiszen nekem lesz jó később, nem hagy cserbe, számíthatok rá. Ezért is tartom meg a kocsit, mert egy használt autó során előfordulhat, hogy nem tudom, hogy mi volt az előélete.)

1km-re éppenséggel sétálhatnál is, vagy kerékpározhatnál, ezzel a használattal az Astrat is feleslegesen koptatod.

 

Az i30-ról vedd le az akkusarut, amikor áll, és jobb lenne inkább havonta vagy 2-3 hetente menni vele egy 20-25km-t szerintem, gumiknak is jobb lenne, ha nem állnának ennyire egy ponton, és az olajat is jobb lenne felkavarni gyakrabban.

 

De azért számolj utána, hogy megéri-e két autót fenntartani, amikor ennyire keveset vannak használva. Olajat, szűrőket akkor is évente kell cserélni, ha nincs használva, gumik, műanyagok, stb. is öregszenek, biztosítás, adó, stb. szintén éves tétel, és senki sem fogja elhinni öt év múlva, hogy csak évi 500km-t gurult, emiatt az értékét ugyanúgy veszíti, mint ami évi 20000km-t gurult. Ráadásul turbódízel, gondolom kettőstömegű lendkerék is van benne, magasnyomású befecskendezéssel, ezeknek nagyon esik az áruk márkától függetlenül...

 

Link to comment
Megosztás:

lehet meghal az akkum, gyárit gondoltam bele, de 60A teljesítményűt.

 

jó lesz hozzá vagy mehet bele akár nagyobb is? ha mehet akkor Bosch, vagy Varta?

 

Nagyobb teljesen felesleges, mint a gyári méret, ami gondolom 55Ah. Én az 1.6-os OFF autómba 44Ah-t tettem, az volt a legkisebb kapható autóakku. Ha lett volna kisebb, még kisebbet vettem volna.

 

Bosch vagy Varta kb. mindegy, több múlik azon, hogy rendben van-e a töltés és hogy nem meríti-e valami fogyasztó folyamatosan.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nagyobb teljesen felesleges, mint a gyári méret, ami gondolom 55Ah. Én az 1.6-os OFF autómba 44Ah-t tettem, az volt a legkisebb kapható autóakku. Ha lett volna kisebb, még kisebbet vettem volna.

 

Bosch vagy Varta kb. mindegy, több múlik azon, hogy rendben van-e a töltés és hogy nem meríti-e valami fogyasztó folyamatosan.

 

akku 12.7V

töltés ha jól emlékszem 14.4 vagy 14.5V  felkapcsolt fogyasztók nélkül.

 

igazából az zavar, hogy ha eltekerem a kormányt, láthatóan bepislákol az első lámpa.

 

ha benyomom a vészvillogót, akkor ritmikusan pislákol a tid és a műszeregység is.

 

keresgéltem hibás test pontot, de sem az óracsoport mögött, sem a reléknél sem az akku környékén nem találtam.

 

a pozitív szálat is néztem, bárhol méregettem mindenhol ugyan azt mutatta, nem volt a kábel elején, vagy a sarunál vagy máshol feszültség esés.

 

ezért gondoltam, hogy az akku kezdheti megadni magát.

Link to comment
Megosztás:

akku 12.7V

töltés ha jól emlékszem 14.4 vagy 14.5V  felkapcsolt fogyasztók nélkül.

 

igazából az zavar, hogy ha eltekerem a kormányt, láthatóan bepislákol az első lámpa.

 

ha benyomom a vészvillogót, akkor ritmikusan pislákol a tid és a műszeregység is.

 

keresgéltem hibás test pontot, de sem az óracsoport mögött, sem a reléknél sem az akku környékén nem találtam.

 

a pozitív szálat is néztem, bárhol méregettem mindenhol ugyan azt mutatta, nem volt a kábel elején, vagy a sarunál vagy máshol feszültség esés.

 

ezért gondoltam, hogy az akku kezdheti megadni magát.

Pont ezzel kezdődött nálam. Aztán egyszer csak reggelente első indításkor felsírt a szervókormány. Elmentem az utca végi akkumulátoros szakihoz, valami teszterrel méregette és mondta hogy nem rossz ez csak kezd a lassú elgyengüléses halál felé menni (elöregedni). Indítás pöccre volt, de csak nem hagyott nyugodni amit mondott, vettem egy 56Ah Varta Black Dynamic-ot, azóta semmi -bár azért némi pislákolás ezzel is van- ilyen gond/jelenség nincs (le is kopogom gyorsan). 3 éves volt az elgyengült akkumulátor...   

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A gyári 60Ah-ás az tökéletes lesz bele. Viszont a leírtak alapján nem egyértelmű hogy rossz. Az önindító lassan teker?

 

nem teker lassan, erre is gondoltam, direkt 3X indítottam-állítottam le.

pöcc röff, ezért állok tök értetlenül a dolog előtt.....jah az önindító kb. fél éves gyári új!

 

lehet holnap egy nagyon alapos terheléses indítózós és világításos klímás fűtéses tesztet csinálok.

Link to comment
Megosztás:

nem teker lassan, erre is gondoltam, direkt 3X indítottam-állítottam le.

pöcc röff, ezért állok tök értetlenül a dolog előtt.....jah az önindító kb. fél éves gyári új!

 

lehet holnap egy nagyon alapos terheléses indítózós és világításos klímás fűtéses tesztet csinálok.

Akkor ott valami más lesz, mert a gyengülő akksinak az első jele, ha rövid utakra mész, pl. beugrotok a környéken több boltba vásárolni, és a végén már fáradtan teker.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.