Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem mondjuk pont nem kell mert most bőröztettem le az enyémet (majd lesz kép is nemsoká), viszont az érdekelne hogy ez miféle kormány. Valaki aki képben van (majdnem azt írtam hogy a kormányt illetően, de még félreértenék... :D ) szóval a témában, az írhatna összefoglalót a G Astra kormánykerekekről, mert én eddig úgy tudtam hogy csak az OPC kormányoknak van ilyen "kiemelkedés" a karima belső felén 10 és 2 óra magasságában, ez viszont nem OPC kormány mert az rendszerint kétféle színű bőrből van. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már egy ideje észrevettem hogy a tükröm mozog menet közben, maga a tükörlap. Aztán ma mosás közben láttam hogy a tükör el van válva kicsit a hátulján lévő műanyagtól. Ha nyomok mögé egy kis szilót az megteszi? Vagy hogy lehet szétszedni? Kilehet pattintani valahogy, hogy ne törjem össze a tükröt?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már egy ideje észrevettem hogy a tükröm mozog menet közben, maga a tükörlap. Aztán ma mosás közben láttam hogy a tükör el van válva kicsit a hátulján lévő műanyagtól. Ha nyomok mögé egy kis szilót az megteszi? Vagy hogy lehet szétszedni? Kilehet pattintani valahogy, hogy ne törjem össze a tükröt?

Szia!

Volt már téma korábban többeknél is. Sziló is jó lehet de vigyázz meg ne marja a tükörlapot. Volt aki azt tanácsolta hogy újat is lehet venni 1000-1500 Ft max 2000 körül van.

Szerelés:

k_ls__t_k_r_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

De, sajnos lehetett volna! Én láttam már helikoptert flex-szel szétvágni. Mintha a lábam vágták volna le!!!

Amikor a repgépszerelő suliba jártam (1993-1996) akkor épp a PG. (Pestvidéki Gépgyár) területén bontottak ex NDK-s sugárhajtóműveket (MIG-21, MIG-23, stb.) azok az osztálytársaim akik a katonai vonalon voltak gyakorlaton.

Egyémelyik hajtóműben alig volt repült üzemóra a nagyjavítást követően. Nem számított. Ment a konténerbe fémhulladékként. Sajna későn kapcsoltam, ezért csak pár turbinalapátot sikerült "organizáltatnom", így nincs meg a teljes fokozatsor: kisnyom kompresszor-nagynyom kompresszor-nagynyom turbina-kisnyom turbina, az állólapátokkal együtt vagy 15lapátsor.

Akkoriban azon fantáziálgattunk, hogy micsoda üzletet lehetne csinálni ezekkel a repképes hajtóművekkel, ha el tudnánk adni valami amcsi gyűjtőnek, aki mondjuk rendelkezik egypár repképes orosz technikával. A flex gyorsabb volt mint mi...

Amennyire csóringer egy ország a miénk, annyira pazarlóak a nagyjaink.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Volt már téma korábban többeknél is. Sziló is jó lehet de vigyázz meg ne marja a tükörlapot. Volt aki azt tanácsolta hogy újat is lehet venni 1000-1500 Ft max 2000 körül van.

Szerelés:

k_ls__t_k_r_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szilóból csak neutrálisat szabad használni, az ecetsavas megmarja a tükör foncsorát.

Amúgy szilóval tökéletesen ragasztható.

Link to comment
Megosztás:

Szilóból csak neutrálisat szabad használni, az ecetsavas megmarja a tükör foncsorát.

Amúgy szilóval tökéletesen ragasztható.

Szia!

A "szemöldököt" is inkább neutrális szilóval érdemes felragasztani az első pilácsra?

Az ecetsavas gondolom megmarja a lámpa burát,vagy van valami másabb anyag amivel fel lehet ragasztani,és nem bántja a műanyagot?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A "szemöldököt" is inkább neutrális szilóval érdemes felragasztani az első pilácsra?

Az ecetsavas gondolom megmarja a lámpa burát,vagy van valami másabb anyag amivel fel lehet ragasztani,és nem bántja a műanyagot?

Szia!

A családban volt ilyen valakinek, az kétoldas ragasztóval volt feltéve szerencsére, ugyanis a műszaki vizsgán leszedették.

Van tapasztalata valakinek, hogy megengedik-e mostanában?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A családban volt ilyen valakinek, az kétoldas ragasztóval volt feltéve szerencsére, ugyanis a műszaki vizsgán leszedették.

Van tapasztalata valakinek, hogy megengedik-e mostanában?

Amikor tanultam vezetni az oktatómnak a polóján is volt szemöldök. De neki gyárilag tették fel... Mi abban a nem szabályos kérem szépen? Nem takar el semmit az égvilágon...

Link to comment
Megosztás:

Sztem túlspilázzák. Alapvetően a lámpákkal kapcsolatban két műszaki követelmény van: a kibocsájtott fény színe és (csak elöl) a vetítési kép. Ennélfogva nem értem a hátul fóliázott vagy sötétített lámpát ellenzőket, ugyanis ha a kibocsájtott fény színe szabályos, akkor semmi bajuk nem lehet. Itt is igazán az index necces, mert az csak kadmiumsárga lehet (bár újabban OT vizsgán átmennek amerikai autók gyárilag piros irányjelzővel), de pl. egy féklámpánál vagy helyzetjelzőnél csak annyit írnak elő hogy "piros", árnyalatot nem, tehát ha valami szerintem piros, az NKH szerint meg rózsaszín, akkor kinek van igaza? A színárnyalat mint olyan elég szubjektív dolog, de legalábbis nehezen meghatározható vagy mérhető. Hátul vetítési kép nem játszik, ergo bármivel takarhatom ha nem takarom el teljesen, a fényerőről meg annyit hogy 6V-os Trabant is átmegy a műszakin gyertyafényként pislákoló hátsó világítással... Elöl annyival nehezebb a dolog hogy ott már játszik a vetítési kép is, bár ha alapvetően szabályos (nem vakít), de mondjuk nem világít elég messzire mert fentről beletakar valami, akkor arra milyen szabály van? Van minimális világítástávolság is? Fényerőért ott sem szólhatnak, ha az előírt világításképet tudja az autó, akkor semmi közük hozzá hogy ezt milyen fényerővel teszi, lehet hogy én bagolyként látok a sötétben...
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sztem túlspilázzák. Alapvetően a lámpákkal kapcsolatban két műszaki követelmény van: a kibocsájtott fény színe és (csak elöl) a vetítési kép. Ennélfogva nem értem a hátul fóliázott vagy sötétített lámpát ellenzőket, ugyanis ha a kibocsájtott fény színe szabályos, akkor semmi bajuk nem lehet. Itt is igazán az index necces, mert az csak kadmiumsárga lehet (bár újabban OT vizsgán átmennek amerikai autók gyárilag piros irányjelzővel), de pl. egy féklámpánál vagy helyzetjelzőnél csak annyit írnak elő hogy "piros", árnyalatot nem, tehát ha valami szerintem piros, az NKH szerint meg rózsaszín, akkor kinek van igaza? A színárnyalat mint olyan elég szubjektív dolog, de legalábbis nehezen meghatározható vagy mérhető. Hátul vetítési kép nem játszik, ergo bármivel takarhatom ha nem takarom el teljesen, a fényerőről meg annyit hogy 6V-os Trabant is átmegy a műszakin gyertyafényként pislákoló hátsó világítással... Elöl annyival nehezebb a dolog hogy ott már játszik a vetítési kép is, bár ha alapvetően szabályos (nem vakít), de mondjuk nem világít elég messzire mert fentről beletakar valami, akkor arra milyen szabály van? Van minimális világítástávolság is? Fényerőért ott sem szólhatnak, ha az előírt világításképet tudja az autó, akkor semmi közük hozzá hogy ezt milyen fényerővel teszi, lehet hogy én bagolyként látok a sötétben...

Igazad van szerintem is.

Én pl most egy 6V-os MZ-be fabrikálok világítást. A gyári lámpa halvány. LEDel sokkal erősebb lesz a világítás és a fék fénye. Szóval inkább használ a LED mint árt... És kevesebbet is fog enni, mivel a 60W-os dinamó kevés nagyon. (megnyomom a 18W-os féket, és halványul jelentősen minden, így meg lesz az 3-4W mert alapből 45W első izző + 5W helyzetjelző, 5W hátsó izzó, 2*1,2W műszerfal világítás, + a gyújtás amit fogyaszt, és 60W vége.)

Link to comment
Megosztás:

Ma volt rá időm és engedte az időjárás is, szóval lefestettem végre a fékdobokat :icon1:

Így nézett ki alapból: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-873_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csiszolás után: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-875_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Cink sprayvel alapozva: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-876_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Végül színre fújva: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-877_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És a végeredmény: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-881_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyúttal a fékporos, korom fekete kerékcsavarokat is lefújtam, így legalább pofásan néz ki végre :D

Link to comment
Megosztás:

Ma volt rá időm és engedte az időjárás is, szóval lefestettem végre a fékdobokat :icon1:

Így nézett ki alapból: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-873_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csiszolás után: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-875_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Cink sprayvel alapozva: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-876_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Végül színre fújva: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-877_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

És a végeredmény: http://kepfeltoltes.hu/view/130420/2013-04-20-881_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyúttal a fékporos, korom fekete kerékcsavarokat is lefújtam, így legalább pofásan néz ki végre :D

Miért nem vetted le a dobot? Úgy nem kellett volna takargatni mindent...

Link to comment
Megosztás:

Miért nem vetted le a dobot? Úgy nem kellett volna takargatni mindent...

Rémesen egyszerű oka van, nem jött le... Kerék le, torx csavar ki és meg sem moccant, hiába kalapáltam fél órán keresztül. Autószerelő ismerős mondta, hogy ha rég nem volt leszedve, akkor célszerszám nélkül kb. esélytelen levenni, így maradt a maszkolásos festés. Összességében így könnyebb volt legalább megtisztítani, mert jól kézre állt. A festés része igényelt 1 kis odafigyelést.

Link to comment
Megosztás:

Rémesen egyszerű oka van, nem jött le... Kerék le, torx csavar ki és meg sem moccant, hiába kalapáltam fél órán keresztül. Autószerelő ismerős mondta, hogy ha rég nem volt leszedve, akkor célszerszám nélkül kb. esélytelen levenni, így maradt a maszkolásos festés. Összességében így könnyebb volt legalább megtisztítani, mert jól kézre állt. A festés része igényelt 1 kis odafigyelést.

Kézifék ki volt engedve? Esetleg... Bár már mindegy.

Gratulálok, szép lett! Jó, hogy szép színt választottál és nem racing sárgát....

Én 1,5 éve festettem, még ki is sütöttem, de már üti át megint a rozsda, pedig alapos voltam.

Többet nem festem, megy hátulra a tárcsa, már folyamatban van! :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A családban volt ilyen valakinek, az kétoldas ragasztóval volt feltéve szerencsére, ugyanis a műszaki vizsgán leszedették.

Van tapasztalata valakinek, hogy megengedik-e mostanában?

Szia!

Köszönöm az infót!

Családi OFF Lanosra ON 1 vagy 2 éves korában tettem fel lámpa takarót,ez teljesen körbefedi a lámpát,csak a világító rész látszik ki meg az rányjelző rész,persze nem ér bele,azóta már volt párszor műszakin,és nem szóltak érte.

Ézért nem értem,hogy egy szemöldök miatt miért hisztiznek.

Link to comment
Megosztás:

Kézifék ki volt engedve? Esetleg... Bár már mindegy.

Gratulálok, szép lett! Jó, hogy szép színt választottál és nem racing sárgát....

Én 1,5 éve festettem, még ki is sütöttem, de már üti át megint a rozsda, pedig alapos voltam.

Többet nem festem, megy hátulra a tárcsa, már folyamatban van! :)

Ki volt engedve. Arra számítottam én is, hogy kis ütögetéssel simán lejön. Hát meglepődtem, hogy már agyon volt kocogtatva, alatta tiszta fékpor és mégsem moccant meg... Nyáron úgyis műszakiztatni kell, előtte majd szétszedetem 1 féktisztításra.

Nem akartam feltűnő színt. Így megy a felnihez. Engem zavart, hogy mögötte a rozsdás dob van, így legalább beleolvad.

Azért próbáltam meg alaposan megcsinálni, rendesen lecsiszolni, cink spray-vel alapozni, 2 rétegben lefesteni, hogy tartós legyen. Bízom benne, hogy nem kell a következő szezon előtt újra festeni...

Más: most, hogy jön a klímaszezon, gondolom 1 pollenszűrő csere nem árt. Ezen kívül van még valami, amit célszerű elvégezni?

Link to comment
Megosztás:

Ki volt engedve. Arra számítottam én is, hogy kis ütögetéssel simán lejön. Hát meglepődtem, hogy már agyon volt kocogtatva, alatta tiszta fékpor és mégsem moccant meg... Nyáron úgyis műszakiztatni kell, előtte majd szétszedetem 1 féktisztításra.

Nem akartam feltűnő színt. Így megy a felnihez. Engem zavart, hogy mögötte a rozsdás dob van, így legalább beleolvad.

Azért próbáltam meg alaposan megcsinálni, rendesen lecsiszolni, cink spray-vel alapozni, 2 rétegben lefesteni, hogy tartós legyen. Bízom benne, hogy nem kell a következő szezon előtt újra festeni...

Más: most, hogy jön a klímaszezon, gondolom 1 pollenszűrő csere nem árt. Ezen kívül van még valami, amit célszerű elvégezni?

Én évente 1x leveszem. Tavaly már a szélét leszedtem kis köszörűvel, hogy a válla miatt ne hogy úgy járjak, hogy ne jöjjön szét. Meghálálta, most tavasszal könnyen lejött.

MÁS: első fék betétem még 4-5mm körül van, a tárcsa 23mm-es... és már 100e van a kocsiban. Ez mikor kopik el? :o

Link to comment
Megosztás:

21mm-nél :)

pl nálam 124ekm alatt 1/3 kopott le a tárcsából ;)

Tudom. Csak hogy km-ben mennyi.

Azt hiszem ha betéteket fogok cserélni, akkor a tárcsát is ledobom, mivel nem lenne értelme külön cserélni, mivel addigra a tárcsa is kopáshatár közelébe kerül. A betétek kopáshatára 2mm, szóval ha így megyek lesz 200e körül mire cserélni kell mindent. :) (addig már lehet nem is nálam a kocsi)

Link to comment
Megosztás:

Meg vagy elégedve az EBC betétekkel?

Sokat javult a fékem, de még nem volt alkalmam kipróbálni nagy sebességnél, leginkább városban használtam csak.

Ráadásul a gumijaim is kopottak, nemsokára cserélnem kell őket. Jövő hónapban műszaki, ezzel egyidőben főtengelyszimmering csere, plusz ha kell akkor kuplung. Gumira most nem marad. Műszakira a télivel megy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.