Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

12 perce, OAG78 írta:

Sziasztok,

a jobb hátsó ajtó központi zárához hogy lehet hozzáférni?

Nem nyílik az ajtó.

Sajnos ki kell venni a zárat a javításhoz.

Vedd ki a hátsó ülést és talán úgy hozzá lehet férni az ajtókárpit csavarjaihoz. Vedd le a kárpitot és így próbáld meg nyitni mechanikusan a központizárat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem mostanság jártam erre... Szóval termosztát-téma. Tudom, hogy gyárilag meglehetősen túlhűtöttek az Ecotec motorok, de ezekben a nagy hidegekben alig tudtam 80 fok fölé vinni a hűtővíz hőfokot. A termosztát jó pár éves már, de végülis működik, csak időnként - a külső hőmérséklettől függetlenül - szerintem nem zár tökéletesen, van, hogy borzasztó nehezen melegszik a víz. Illetve ha kinyit, a nagy vízkört megtekerve, vissza is hűl egy kicsit. Anno, még a gyári első termosszal nem volt soha ilyen. A mostani, ami benne van, ha jól emlékszem, Wahler.

Szóval, egy cserét gondolnék rá, ha a hűtőcsere miatt amúgy is bontva lesz a rendszer. Maradnék a Wahlernél, vagy tudtok jobbat? Illetve többféle hőmérsékletre beállított van, milyet érdemes venni? Esetleg cikkszám?

Z14XE, 2001

Köszöntem!:)

Link to comment
Megosztás:

30 perce, KMilán írta:

Vízpumpa csereérett Z14XEP-ben, ki milyet ajánlana? Néztem az eredeti GM-ost, azt melyik gyártócég készíti?

Nem szeretnék belefutni olyanba, aminek műanyag könnyen letörő alkatrésze is van.

Ruville-t és attól felfelé. Metelli, Dolz és tettestársait nagy ívben kerüld el.

Link to comment
Megosztás:

22 órája, marton.csaba2 írta:

T PGA

"... cikkszám ..."

Wahler 4242.92D (BorgWarner)

cromax.hu,

csergo.hu.

Szerintem meg a Wahler, meg a gyári egy nagy rakás Szar!!!!!
A csergo-ben vettem kétszer is gyárit tavaly, jó ha egy hónapig bírták.
Egyébként C Corsaról van szó, Z12XE, de tök mindegy.
És hogy mi volt a jelenség?
Beszerelés után mentem pár próbakört, a rendszer légtelenítette magát, majd a nagyjából 90 fokos vonal előtt 1 mm-el megállt a mutató.
Kb. 2 hétig tartott az öröm, majd fokozatosan lejjebb adta a hőmérséklet..
Egy hónap után már a 80-at alíg hagyta el mutató.

Legutóbb ezt raktam bele.

Igaz, csak a közepe, ház nélkül.
De -20 fokos reggelen, 5 km után 80 fokos volt a víz, és meg sem állt 90 fok-ig.

Ennek már 3 hónapja, mármint a legutóbbi termosztát cserének.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

7 órája, HaPetya írta:

Ruville-t és attól felfelé. Metelli, Dolz és tettestársait nagy ívben kerüld el.

Én Dolzot vettem bele 2 honapja...

Kezdhetek parázni?:(

Vezérléssel együtt cseréltem,a gyárinak sem volt semmi baja(120 ezer km),nem is dobtam el:)

Remélem azért 50ezret kibir míg nálam lesz

Link to comment
Megosztás:

10 órája, KMilán írta:

Vízpumpa csereérett Z14XEP-ben, ki milyet ajánlana? Néztem az eredeti GM-ost, azt melyik gyártócég készíti?

Nem szeretnék belefutni olyanba, aminek műanyag könnyen letörő alkatrésze is van.

Ha a műanyag csőcsonk miatt cserélnéd, az javítható. 
Mikor azt hittem, hogy az enyém is cserés (eltört a műanyag csőcsonk nálam is), én SKF-et vettem, aztán vissza is küldtem, mert sikerült orvosolni lényegesen olcsóbban és lekopogom, de azóta is jól érzi magát:-)

Link to comment
Megosztás:

10 órája, peacetrang írta:

Ha a műanyag csőcsonk miatt cserélnéd, az javítható. 
Mikor azt hittem, hogy az enyém is cserés (eltört a műanyag csőcsonk nálam is), én SKF-et vettem, aztán vissza is küldtem, mert sikerült orvosolni lényegesen olcsóbban és lekopogom, de azóta is jól érzi magát:-)

Nem, sajnos kezdi megadni magát. 129.000 Km körül. (amennyiben eredeti... elvileg az)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nemrég vásároltam egy Astra G-t, az autó gyárilag első ködlámpás(gyári kapcsoló a világításkapcsoló alatt, és az EPC szerint is az) de amikor bekapcsolom, nem világít a visszajelző a műszerfalon. A ködllámpa működik egyébként. A hátsónál rendben van, annál visszajelez a műszerfalon is. 

Valakinek esetleg ötlete, mi lehet a hiba?

 

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 02. 04. at 11:58, HaPetya írta:

Ruville-t és attól felfelé. Metelli, Dolz és tettestársait nagy ívben kerüld el.

Ruville, lesz úgy érzem. (HEPU-t néztem még, de az is műanyag csőcsonkos?? :O ) Néztem a gyárit is, de az 45.000 Ft körül lenne (műanyag csőcsonk cserével frissen). Így meg majdnem fele annyi lesz csak.

Kérdés jó lesz-e? (alvázszám, motorkód alapján) Mert ha jól néztem az alkatrész webáruházakban, van amelyiken van motorhőmérséklet érzékelő, valamelyiken meg nincs???

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, rekop írta:

Sziasztok! Nemrég vásároltam egy Astra G-t, az autó gyárilag első ködlámpás(gyári kapcsoló a világításkapcsoló alatt, és az EPC szerint is az) de amikor bekapcsolom, nem világít a visszajelző a műszerfalon. A ködllámpa működik egyébként. A hátsónál rendben van, annál visszajelez a műszerfalon is. 

Valakinek esetleg ötlete, mi lehet a hiba?

 

Gondolom izzók lehetnek benne és kiégett.

Link to comment
Megosztás:

59 perce, KMilán írta:

Ruville, lesz úgy érzem. (HEPU-t néztem még, de az is műanyag csőcsonkos?? :O ) Néztem a gyárit is, de az 45.000 Ft körül lenne (műanyag csőcsonk cserével frissen). Így meg majdnem fele annyi lesz csak.

Kérdés jó lesz-e? (alvázszám, motorkód alapján) Mert ha jól néztem az alkatrész webáruházakban, van amelyiken van motorhőmérséklet érzékelő, valamelyiken meg nincs???

Olyat vegyél amelyiken nincs az olcsóbb,aztán a régiböl átrakod

Link to comment
Megosztás:

1 óra, rekop írta:

Sziasztok! Nemrég vásároltam egy Astra G-t, az autó gyárilag első ködlámpás(gyári kapcsoló a világításkapcsoló alatt, és az EPC szerint is az) de amikor bekapcsolom, nem világít a visszajelző a műszerfalon. A ködllámpa működik egyébként. A hátsónál rendben van, annál visszajelez a műszerfalon is. 

Valakinek esetleg ötlete, mi lehet a hiba?

 

Kiégett az izzó az óracsoportban. Sajnos ki kell venni hozzá az óracsoportot hogy tudd cserélni.

39 perce, Geopake írta:

Gondolom izzók lehetnek benne és kiégett.

Jól gondolod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 perc, kobraCode írta:

Kiégett az izzó az óracsoportban. Sajnos ki kell venni hozzá az óracsoportot hogy tudd cserélni.

Jól gondolod.

Köszönöm! Azt hittem LED-ek vannak a visszajelző lámpák mögött, de akkor holnap szétszedtem és megnézem!

Link to comment
Megosztás:

Kollégák cserélt már  valaki fűtőradiátort Astra G - ben ? Az a verzió érdekelne, amin NINCS elektromos fűtéscsap. A gond az, hogy a csatlakozókat tartó stifteket nagynehezen kifeszegettem, de nem nagyon tudom visszarakni... Mert ugye nincs felette hely. Alulról próbálom, de valahogy nem tömit rendeseen, gondolom a feszegetés végett deformálódott. 

Van valami trükkje ? 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.