Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

18 hours ago, 8x57js írta:

Hello!

 

Nos nekem is volt gonodom, 2200 körüli rántásokkal, aztan ahogy feljebb forgott 2700 körüli...Ezek oylanok mintha nem kapna üzemanyagot mintha kihagyna. aztan lomhult is, aztan..idővel volt hogy leállt. Egyszercsak ugy leállt, hogy semmi. Inditózni nem szabad sokat! NEKEM ADAGOLÓ VEZÉRLŐ újraforrasztás volt 25pénz:)

Adagolo kizart mivel az enyim z14xe.Hibakod alapjan siman ra lehetne vagni  hogy lambda szonda.Gondoltam meg a fotengely jeladora de uzemanyag ellata gond is lehet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy Opel Asta G-vel kapcsolatos problémám merült fel, illetve annak a központi zárjával. Még az ünnepek előtt egyszer a központi zár nem nyílott ki. Gombra sem és kulccsal sem.  A csomagtartón keresztül tudtam bemászni és az utasoldali ajtót az egyik ismerősöm nagy nehezen kitudta nyitni. Akkor próbáltam újraprogramozni magát a központi zárat, de nem segített. Azóta csak a bal első ajtó nyílik, és a csomagtartó kulccsal. Sajnos az ünnepek és az időjárás miatt most volt alkalmam megnézni. Még Karácsony előtt a zárógombot sem lehetett ennél az ajtónál lenyomni, viszont az most működik, de érdekes módon van egy lágy kis holtjátéka  ami ezelőtt nem volt. Van valami tippetek hogy mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm a segítséget!!!

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, CsipetCsaba írta:

Sziasztok!

Egy Opel Asta G-vel kapcsolatos problémám merült fel, illetve annak a központi zárjával. Még az ünnepek előtt egyszer a központi zár nem nyílott ki. Gombra sem és kulccsal sem.  A csomagtartón keresztül tudtam bemászni és az utasoldali ajtót az egyik ismerősöm nagy nehezen kitudta nyitni. Akkor próbáltam újraprogramozni magát a központi zárat, de nem segített. Azóta csak a bal első ajtó nyílik, és a csomagtartó kulccsal. Sajnos az ünnepek és az időjárás miatt most volt alkalmam megnézni. Még Karácsony előtt a zárógombot sem lehetett ennél az ajtónál lenyomni, viszont az most működik, de érdekes módon van egy lágy kis holtjátéka  ami ezelőtt nem volt. Van valami tippetek hogy mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm a segítséget!!!

A gombokat csak akkor tudod lenyomni mikor csukott állapotban vannak az ajtók, amúgy nem. Biztosítékot nézted, nem véletlenül az ment ki? Ha nem az akkor nézz körül a központit vezérlő elektronika környékén, anyósülés lábtérburkolat mögött van. Ilyesmit keress: https://a97a58b8-a-62cb3a1a-s-sites.googlegroups.com/site/astragextra/komfort-eablak/591699.N.jpg?attachauth=ANoY7cpO6BFFOrud5xOa0cVPdGBhcI1DGmRndoknrnXgz3geLLqU6OvNMcNkNMPz28UP7S0q5KDp5gSRP-30QzC9i-MNTE6cKu6WZYQMfaNZngvW5pUTzhaEm3KP-3MJI8HuhQBfFKzEFuTh5ylEaJPDmJukAYnI-59Ln26szzjPUn_JJD0u_nvK4O6Vkj5nphuECISTXzhzt4wJiSnmu1c2MekYCIvYjI6AITHLALoZHlhYy_YyHkc%3D&attredirects=0 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Astra G 1.6 16V motoron hol találom meg a motorszámot? Forgalmiban csak a motorkód szerepel (X16XEL) (német papíros volt), az alkatrész rendeléshez pedig szükségem lenne a teljes motorkódra. A kézikönyv csak annyit ír, hogy a motor bal oldalán található, de eddig nem sikerült megtalálni.

Előre is köszi:

Dani

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, AstraCDX írta:

Sziasztok !

A belső visszapillantó tükör nagyon könnyen elmozdul a tartókarja gömbjén .

Javítható valahogyan ez a hiba ?

Üdv.

Astra

 

Sajnos elreped a tükörház a gömb körül, mert sokan azt hiszik, csak úgy vehető le. A tartókart le lehet húzni, egy kis kar megnyomásával a szélvédőn lévő kis sínről. Nézni kell egy hibátlant bontóban, vagy venni egy újat.

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, AstraCDX írta:

Sziasztok !

A belső visszapillantó tükör nagyon könnyen elmozdul a tartókarja gömbjén .

Javítható valahogyan ez a hiba ?

Üdv.

Astra

 

Addig is, amíg sikerül újat szerezni:

2,5mm-es műanyag kábelkötegelő a gömbfészek peremére és érzéssel feszesre húzni (a 2. elszakítása után már biztosan ráérzel).

Vagy nagyobb kézügyességgel rendelkező expert level: drót ugyanoda. (Drót mindenhol van. Meg gumicső. Ezzel a kettővel és egy jó kombinált fogóval minden javítható...)

Azért így elegánsabb, mint mindenféle papírzsepi fecniket tömködni a gömbfészekbe.

A tükör háza egy csavarhúzóval szétszedhető (az összeillesztés vájatában van 4 db bemélyedés, ott kell a csavarhúzóval befeszíteni). A hibát meg meg fogod látni, de kb. borítékolható, hogy a gömbfészek szépen el van repedve. Ha már kettévetted a tükröt, érdemes belülről letakarítani az üveg előlapot és a tükröt is. Jó kis porréteg tud rajta kialakulni.

Link to comment
Megosztás:

10 hours ago, AstraCDX írta:

Sziasztok !

A belső visszapillantó tükör nagyon könnyen elmozdul a tartókarja gömbjén .

Javítható valahogyan ez a hiba ?

Üdv.

Astra

 

Én már megszoktam.
Így még jobb, egy kézzel könnyen állítható :D
Ha céges kocsival megyek, és menet közben veszem észre, hogy a tükröt nem állítottam be, fura, hogy kapaszkodni kell bele.
Azt egy kézzel (menet közben) azt nem tudom beállítani...
 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudom tudtok-e segíteni múltkor észrevettem hogy hiányzik a fagyállóból 2 dl utánatöltöttem 1 hónap múlva újra láttam h hiányzik belőle szintén kb 2 dl. Újratöltöttem mentem vele 30 km-t és most meg teljesen hideg motornál azt látom, hogy szint felett van 2-3 decivel ez mi lehet? (X14XE)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2001-es évjáratú 1.2-es benzines G Astrám. A motorja hidegindításnál eszeveszettül csörömpöl, csörög. Nem számít, hogy tél vagy nyár, ha hideg a motor mindíg ilyen hanggal indul. Olajfogyasztás, túlzott benzinfogyasztás egyáltalán nincs. Amint bemelegedett a motor üzemi hőfokra, elcsendesedik és utána szépen, csendesen jár a motor. A vezérlés cserélve, kb. 40.000 km van benne. Próbáltam már 5w30, 5w40 és 10w40 olajat is. Castrol, Gm. Volt már valakinek hasonló problémája? Mi okozza ezt a hangot? Hidrotőke? 

Itt a link, sikerült felvennem, föltöltöttem: https://www.youtube.com/watch?v=bQfzJSv1cJU&feature=youtu.be

Köszi a segítséget!

Tibi

Link to comment
Megosztás:

7 minutes ago, Golyó26 írta:

Sziasztok!

Van egy 2001-es évjáratú 1.2-es benzines G Astrám. A motorja hidegindításnál eszeveszettül csörömpöl, csörög. Nem számít, hogy tél vagy nyár, ha hideg a motor mindíg ilyen hanggal indul. Olajfogyasztás, túlzott benzinfogyasztás egyáltalán nincs. Amint bemelegedett a motor üzemi hőfokra, elcsendesedik és utána szépen, csendesen jár a motor. A vezérlés cserélve, kb. 40.000 km van benne. Próbáltam már 5w30, 5w40 és 10w40 olajat is. Castrol, Gm. Volt már valakinek hasonló problémája? Mi okozza ezt a hangot? Hidrotőke? 

Itt a link, sikerült felvennem, föltöltöttem: https://www.youtube.com/watch?v=bQfzJSv1cJU&feature=youtu.be

Köszi a segítséget!

Tibi

Tibi, kár minden/több topic-ba bemásolnod ua hozzászólásod/kérésed/kérdésed. Ha tudunk rá válaszolni, hidd el megtesszük. Ellenben azzal hogy mindenhová bemásolod, pont az ellenkezőjét éred el mint amit szeretnél, nem fog foglalkozni senki a problémáddal... 

Pontosan nem tudom melyik részre gondolsz, mármint melyik hangra. Mert a láncosnak van egy sajátos hangja ha kell-ha nem, de az ilyen konstrukció. Hidrótőke kelepelést nem igazán hallok. Ha figyelembe vesszük, hogy garázsban (felerősíti a zajokat/hangokat rendesen) és hidegen indítod és járatod, én nem vélem hibásnak/szörnyűnek a hangját (azonban nekem szíjas van, készülök én is egy ilyen hidegindítós összehozni egyszer majd, szintén megkérdezni a srácok véleményét). Amikor visszaejti a fordulatot, szépen beáll a hangja. Ha nincs hibajelzésed (és az olajnyomás lámpa nem jelez), akkor szerintem nincs különösebb gond. Remélhetőleg egy Z12XE tulaj több okosat tud nálam mondani. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nekem egy 2000évi 1,6 16V  2000elegance G  Astrám van. motorkód: X16XEL .  Decemberben gázadásra lefulladt az autó. Azóta már a második szerelőnél van, injektorok, hengerek mennek, üzemanyagpumpa, üzemanyag mennyiséget szabályzó szelep, gyújtótrafó cserélve. Hibakód nincs.  Olyan mint ha nem kapna benzint...

Az autó azóta se megy, jelenleg el se indul.

Ha van ötlet, akkor várom....   

 

    Köszönöm...

Link to comment
Megosztás:

3 hours ago, Golyó26 írta:

Sziasztok!

Van egy 2001-es évjáratú 1.2-es benzines G Astrám. A motorja hidegindításnál eszeveszettül csörömpöl, csörög. Nem számít, hogy tél vagy nyár, ha hideg a motor mindíg ilyen hanggal indul. Olajfogyasztás, túlzott benzinfogyasztás egyáltalán nincs. Amint bemelegedett a motor üzemi hőfokra, elcsendesedik és utána szépen, csendesen jár a motor. A vezérlés cserélve, kb. 40.000 km van benne. Próbáltam már 5w30, 5w40 és 10w40 olajat is. Castrol, Gm. Volt már valakinek hasonló problémája? Mi okozza ezt a hangot? Hidrotőke? 

Itt a link, sikerült felvennem, föltöltöttem: https://www.youtube.com/watch?v=bQfzJSv1cJU&feature=youtu.be

Köszi a segítséget!

Tibi

Szia, nekünk a családban van egy z14xep annak volt ilyen hangja tavaly télen. Teljes vezérlés csere volt, lánc, feszítők, vízpumpa. A mi esetünkben a lánc megnyúlt és cserélni kellett, valamint a nem megfelelő olaj és csereperiódus miatt (jelzem márkaszervízbe volt hordva) tel van a motor olajsárral. Egyik szervízben ha jól tudom még a 16 szelepet is cserélni akarták volna, de az maradt. Szóval a miénknek is van egy ilyen kerepelő hangja, de jól megy azóta nincs baja. 
Ennyit tudok segíteni.

Link to comment
Megosztás:

On 2015. 12. 16. at 21:24, flali írta:

Belső levegő csappantyú eltörött, zárva van(?)

 

On 2015. 12. 17. at 6:02, gezoli írta:

Kiveszed a kesztyűtartót és előtted lesz a szellőztetés csappantyúja.

Ezt kell látnod: Csappantyú

Nézd meg, hogy ha kapcsolgatod akkor mozdul e a szivacsos elem. Ha nem mozdul és a szivacsos elem ebben az állásban van akkor kintről szív, ha rést látsz a ház pereme és a csappantyú között akkor bentről. Ha benti állásban állt meg akkor azért párásodsz. Vagy a motor döglött meg vagy a csappantyú tengelye tört el (szerintem ez történt).

Na szétszedtem. Ahogy irtad, a szivacsos rész hátul van, tehát belső keringetésen állt meg az egész. Kapcsolásra semmit sem reagál, csak a kapcsoló világít,  semmi hangja. Motor lesz a hibás?

Link to comment
Megosztás:

7 hours ago, Feco78 írta:

Sziasztok.

Nekem egy 2000évi 1,6 16V  2000elegance G  Astrám van. motorkód: X16XEL .  Decemberben gázadásra lefulladt az autó. Azóta már a második szerelőnél van, injektorok, hengerek mennek, üzemanyagpumpa, üzemanyag mennyiséget szabályzó szelep, gyújtótrafó cserélve. Hibakód nincs.  Olyan mint ha nem kapna benzint...

Az autó azóta se megy, jelenleg el se indul.

Ha van ötlet, akkor várom....   

 

    Köszönöm...

Üzemanyagszűrő?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.