Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

1 óra, zolikaDB írta:

Namost, abba a depoba a tavolsagiba kell H7, a projiba meg D2S... Nemde?

Ha en megveszem ezt, es adapterrel beleteszek H7-et... Akkor az teljesen jarhato ut, es happy minden, latok is vele barón?

Mert ha veszek éndzsel ájszot, ott egy par talan 40k. Ez szabalyos, jelzesek megvannak. Elkuldom Szegedre, ott belefaragnak masik projektort, arra meg senki nem mondja meg, h mar nem a gyarban kerult bele. Ellenben a kaland lesz osszesen igy vagy 90k... Az baromi draga, a kocsi arahoz merten.

Masik opcio, h veszek egy Depo halogen aftermarket lampat, lekuldom Szegedre, es vagy 60k-ba megall. Es nem lesz bazari, de tuningolt, a szabalyossag homalyaba burkolt angel eyesem, hanem egy "sosemvolt" lampam, ami kiralyul vilagit, igazabol szabalytalan, de mivel nem xenonnal mukodtetnem, ezert elso blikkre nem 100%, h elkuldenek NKH vizsgara, ha csak messzirol nezzuk... :)

Bar, a gyari Xenon potlo Depo sem tul franko, ha D2S helyett H7 megy bele...

Én DEPO projektoros lámpát használok H7-tel...:huh:

Link to comment
Megosztás:

2 órája, zolikaDB írta:

Bar, a gyari Xenon potlo Depo sem tul franko, ha D2S helyett H7 megy bele...

A projektorba a Deponál belerakhatsz H7-et, D2S-t, vagy akár LED-et is a lámpatest rögzítőfülén levő felirat tanúsága szerint, a távolsági foglalatába csak H7-et.  Viszont ha az olcsóság a szempont, akkor ne vegyél projektoros lámpát, mert abba (akár gyári, akár Depo) csak speciális 16W-os indexizzó megy bele, aminek már 4 évvel ezelőtt is 3000Ft volt darabja...

Link to comment
Megosztás:

10 órája, Janó32 írta:

Akkor jó lehet, nekem 5 ajtós volt a paripa, azon nem volt tetőkorlát, kombit meg nem ismerem annyira, pedig anno azt szerettem volna, csak túl hamar vásároltam, így nem mélyedtem bele annyira.

Amúgy lidlis cuccokkal eddig nem volt még rossz tapasztalatom. Megint akciós az aksi töltőjük is, én tavaly vettem, aki vásárláson gondolkodik, annak ajánlani tudom azt is! :)

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

11 órája, Geopake írta:

Nekem is hasonló van Atera gyártmány.Semmi bajom vele.10 ezerért vettem egy rendőrtől.Eddig 2 szer használtam.Tegnap kötöttem fel rá egy lócát:)

 

8 órája, retfirD írta:

Akkor jó lehet, nekem 5 ajtós volt a paripa, azon nem volt tetőkorlát, kombit meg nem ismerem annyira, pedig anno azt szerettem volna, csak túl hamar vásároltam, így nem mélyedtem bele annyira.

Amúgy lidlis cuccokkal eddig nem volt még rossz tapasztalatom. Megint akciós az aksi töltőjük is, én tavaly vettem, aki vásárláson gondolkodik, annak ajánlani tudom azt is! :)

Köszönöm Uraim, akkor holnap megnézem (ha egyáltalán lesz belőle mire du odaérek). Vaterán ennyiért árulnak egy használtat (G Caravan-ra tetőkorláthoz), de a képek vacakok (bár azokon így is látszik, hogy látott már szebb napokat), a hirdető meg véletlenül sem hajlandó olyan képeket készíteni amilyenek kértem (a rögzítő fej állapotáról). Szinte minden autóápolási szer is akciós egyébként, a gumiápoló habjuk és a kárpittisztítójuk bevált. 

Link to comment
Megosztás:

21 perce, Sanyi3j írta:

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata abban, hogy a vezető oldalon a szőnyeg alatt a kárpit nedves, nyirkos. A hűtővíz és az ablakmosó folyadék nem lehet, mert az nem fogy. Valakinek van valami ötlete, hogy mitől lehet? Köszönöm a válaszokat!

Üdv. Ha klímás a kocsi akkor valószínűleg eldugult a kondenzvíz elvezető, meg kell kukkantani.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5 perce, scream24 írta:

Üdv. Ha klímás a kocsi akkor valószínűleg eldugult a kondenzvíz elvezető, meg kell kukkantani.

Klímás az biztos. Hol tudom megnézni, hogy a kondenzvíz elvezető dugulhatott el? Érdekes, mert garázsban tartom és mostanság nem igazán mentem vele esős időbe, de a nedvesség az jelentkezett.

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Sanyi3j írta:

Klímás az biztos. Hol tudom megnézni, hogy a kondenzvíz elvezető dugulhatott el? Érdekes, mert garázsban tartom és mostanság nem igazán mentem vele esős időbe, de a nedvesség az jelentkezett.

Ha nincs akna akkor jól be kell kúszni az autó alá, a tűzfal közepe körül kell lennie a kis gumicsőnek. Vékony drottal óvatosan meg kell piszkállni.

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Sanyi3j írta:

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata abban, hogy a vezető oldalon a szőnyeg alatt a kárpit nedves, nyirkos. A hűtővíz és az ablakmosó folyadék nem lehet, mert az nem fogy. Valakinek van valami ötlete, hogy mitől lehet? Köszönöm a válaszokat!

Kérdés, hogy a sofőr oldali lábtér melyik oldalán nedves. Ha a belső (jobb) oldalán akkor esélyes, hogy kondenzvíz. Ha a külső (bal) oldalán akkor meg befolyik a víz. Sajnos beázásban már eléggé kiműveltem magam. :(

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy ez egyeseknek milyen fontos - hogy beültek az autójukba - és elmentek erre-arra.

Arról viszont mi a véleménye bárkinek, hogy a szellőztető ventilátor (más nevén a hűtő-fűtő ventilátor) beszívóági, a külső-belső levegő keringetés szabályozásához szükséges zsaluja az miért kis villanymotorral megy? Ráadásul az a villanymotor a gyújtás ráadásakor végig folyamatosan megy!  (nincsen semmiféle végállás kikapcsoló!)

Csoda hogy a motor nem ég le! Tényleg normális lenne ez a megoldás, mert ennél bizony még egy kézi vezérlésű bowdenes megoldás is sokkal jobb lenne!

Mellesleg - a nagy erőlködéstől többnyire el szokott törni a zsalulap tengelymegvezetése, s utána az a kis vezérlőtüske (a motorral együtt) folyton körbe-körbe forog .... kínjában!

Csappantyu_belso_levegokeringeteshez_Ope

A félkör alakú lap lenne a zsalu, s benne nyíródik el a tengelyhajtás (a kis fehér alkatrész a tengely) profilja ...

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

33 perce, L.Fazakas írta:

Érdekes, hogy ez egyeseknek milyen fontos - hogy beültek az autójukba - és elmentek erre-arra.

Arról viszont mi a véleménye bárkinek, hogy a szellőztető ventilátor (más nevén a hűtő-fűtő ventilátor) beszívóági, a külső-belső levegő keringetés szabályozásához szükséges zsaluja az miért kis villanymotorral megy? Ráadásul az a villanymotor a gyújtás ráadásakor végig folyamatosan megy!  (nincsen semmiféle végállás kikapcsoló!)

Csoda hogy a motor nem ég le! Tényleg normális lenne ez a megoldás, mert ennél bizony még egy kézi vezérlésű bowdenes megoldás is sokkal jobb lenne!

Mellesleg - a nagy erőlködéstől többnyire el szokott törni a zsalulap tengelymegvezetése, s utána az a kis vezérlőtüske (a motorral együtt) folyton körbe-körbe forog .... kínjában!

 

A félkör alakú lap lenne a zsalu, s benne nyíródik el a tengelyhajtás (a kis fehér alkatrész a tengely) profilja ...

Megoldott ez a probléma a fórumon....http://www.opelforum.hu/topic/479-belső-keringetés-megbuherálása/ (plusz a kereső egy csomó okos dolgot kidob róla)

Gondolom elkerülte ez a figyelmedet és még véletlenül sem hirdetési szándékból készült a hozzászólásod. Amennyiben mégis, felhívnám a figyelmedet a szabályzatra.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Valaki találkozott már azzal a problémával, hogy a kesztyűtartó zörög, rezonál? Ki kellett vennem a hifi fejegység cseréjénél, azóta meg "pofázik" valamiért. Azt hittem a benne lévő tálca, de kiderült, hogy nem. Az aljának van valami problémája, amit tudatni akar velem. :S

Link to comment
Megosztás:

8 órája, L.Fazakas írta:

Érdekes, hogy ez egyeseknek milyen fontos - hogy beültek az autójukba - és elmentek erre-arra.

Arról viszont mi a véleménye bárkinek, hogy a szellőztető ventilátor (más nevén a hűtő-fűtő ventilátor) beszívóági, a külső-belső levegő keringetés szabályozásához szükséges zsaluja az miért kis villanymotorral megy? Ráadásul az a villanymotor a gyújtás ráadásakor végig folyamatosan megy!  (nincsen semmiféle végállás kikapcsoló!)

Csoda hogy a motor nem ég le! Tényleg normális lenne ez a megoldás, mert ennél bizony még egy kézi vezérlésű bowdenes megoldás is sokkal jobb lenne!

Mellesleg - a nagy erőlködéstől többnyire el szokott törni a zsalulap tengelymegvezetése, s utána az a kis vezérlőtüske (a motorral együtt) folyton körbe-körbe forog .... kínjában!

A félkör alakú lap lenne a zsalu, s benne nyíródik el a tengelyhajtás (a kis fehér alkatrész a tengely) profilja ...

Szevasz!

Te meg ki vagy? Honnan csöppentél ide?

Link to comment
Megosztás:

21 órája, zotya975 írta:

Megoldott ez a probléma a fórumon....http://www.opelforum.hu/topic/479-belső-keringetés-megbuherálása/ (plusz a kereső egy csomó okos dolgot kidob róla)

Gondolom elkerülte ez a figyelmedet és még véletlenül sem hirdetési szándékból készült a hozzászólásod. Amennyiben mégis, felhívnám a figyelmedet a szabályzatra.

Egyáltalán nem reklám- és hirdetési célból készült, ámde ilyesmi még csak eszembe se jutott:

Ugyan mit reklámoznék én azon, hogy miért törik el - és mi - abban a levegőszabályozó csappantyúban? Ez inkább tény! És valójában inkább szégyen, hogy az Opelnél a XXI. században még ilyen hülye megoldást képesek alkalmazni.

Mellesleg - az idézett hivatkozás oldalának aljára ki van írva - idézem: -"Ez a téma már lezárult."

Tehát akkor - mit lehet tenni?

Máshol tettem fel a kérdést s hozzá megjegyeztem egyéni szakmai vélekedésemet.

Elnézést kérek érte, ha ez annyira nagyon sértené a Szabályzatot! Nem tudtam ...

De valójában inkább szakmai segítséget várna el az ember ilyen fórumoktól, és nem a ledorongolást.

Link to comment
Megosztás:

P0357651.JPG

11 perce, L.Fazakas írta:

Nekem is csak Opelem van! Gondoltam, némi szakmai segítséget találhatok majd eme problémámra ... A törött, de inkább szétnyilott tengelyperselyt satuban szépen összenyomtam, majd megragasztottam. Kívülre pedig erős műanyagcérnát csavartam rá, amit belakkoztam. (sajna nem sok hely van ott az okoskodásra)

Gondolom, egy ilyen zsalulapot csak önmagában meg nem igazán lehet kapni sehol, s ahogyan itt olvasgattam erről más fórumokon, a Cromaxnál lehet venni kompletten ...

Aztán - csupán egy zsaluajtó miatt (kb. 1000 forint lehetne) mit kezdjek a továbbiakban a hozzá való többi alkatrésszel? (anno - majd 17 ezer forintért)? Dobjam ki?

 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, L.Fazakas írta:

Egyáltalán nem reklám- és hirdetési célból készült, ámde ilyesmi még csak eszembe se jutott:

Ugyan mit reklámoznék én azon, hogy miért törik el - és mi - abban a levegőszabályozó csappantyúban? Ez inkább tény! És valójában inkább szégyen, hogy az Opelnél a XXI. században még ilyen hülye megoldást képesek alkalmazni.

Mellesleg - az idézett hivatkozás oldalának aljára ki van írva - idézem: -"Ez a téma már lezárult."

Tehát akkor - mit lehet tenni?

Máshol tettem fel a kérdést s hozzá megjegyeztem egyéni szakmai vélekedésemet.

Elnézést kérek érte, ha ez annyira nagyon sértené a Szabályzatot! Nem tudtam ...

De valójában inkább szakmai segítséget várna el az ember ilyen fórumoktól, és nem a ledorongolást.

A hirdetési szándék sérti a szabályzatot, nem a kérdés...és mivel első ránézésre annak tűnt a hozzászólásod ezért írtam..én kérek elnézést! 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.